• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
@majaon moja ahojky ako sa mi máš??Ja precujem skoro nanič čas a hlavne vela stresu a tak sa nám nedarí,tebe pomohla ta včeliamaterska kašička??Neviem čo by už pomohlo už som z toho na nervy,pozerám že si už v 31tt super držím palčeky.Kiež by sauž aj mne zadarilo,
17. nov o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@butterfly333 jeeeejo,ahojko :slight_smile: dakujem moc :wink: no ja som tu kasicku nakoniec ani nepotrebovala,uz ked som sa ta na nu pytala,bola som tehu,co som este nevedela,a veeelmi rychlo to leti,coskoro budem drzat nasu princeznu :slight_smile: ani neviem ako sa nam zadarila,asi tym prestahovanim sa do noveho domceka :grinning: A tebe to prajem strasne moc,aby si este zazila tie nadherne chvile s drobcom v brusku,hlavne v zdravi,lebo to je najhlavnejsie,verim,ze sa ti to podari a budes mat este zdravucke babo :wink: drzkaj sa :wink:
17. nov o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majaon moja aj my sme sa 1.4 prestahovali no aj sa v juni zadarilo no v 6tt to skončilo a od vtedy nič. Neviem prečo sa nedarí obaja sme v poriadku beriem všetko možne. Už nevladzem kašlem na to. Dnes som 1dc. No asi to robí ten stres a problemi. Inak si to neviem vysvetlit prečo sa nedarí. Moja aj si niečo brala?
18. nov o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@butterfly333 ano,citala som potom este dost dlho vas snazilky v teme - do septembra to brusko dame,ci ako to bolo,fakt by som to dopriala kazdej jednej,preco sa nedari ked su obaja v poriadku,to je ozaj zahadne,ci ten stres,ci to myslenie celkovo,no tazko povedat...aj ked mas deticky,viem,ze ta tuzba po dalsom mimi je silna,poznam to na sebe,akurat,ze som mala asi stastie alebo co,ze sa to tak rychlo podarilo a teda stastlivo,nebrala som nic,az na tri sacky Inofolicu,lebo som myslela,ze sa mi spusta mrcha - spinenie,tak som akoze zacala novy cyklus brat toto,ale na nejaky treti den som len tak urobila test a // jak svet...v ten mesiac som to ozaj necakala,kedze sme sa "snazili" len dvakrat :slight_smile: Neviem ako ti poradit,kedze uz si asi vyskusala vsetko mozne,budem ti aspon na dialku drzat paste a posielat tehu bacilky :wink:
18. nov o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok