Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

butterfly333
17. nov 2016

@majaon moja ahojky ako sa mi máš??Ja precujem skoro nanič čas a hlavne vela stresu a tak sa nám nedarí,tebe pomohla ta včeliamaterska kašička??Neviem čo by už pomohlo už som z toho na nervy,pozerám že si už v 31tt super držím palčeky.Kiež by sauž aj mne zadarilo,

majaon
17. nov 2016

@butterfly333 jeeeejo,ahojko 🙂 dakujem moc 😉 no ja som tu kasicku nakoniec ani nepotrebovala,uz ked som sa ta na nu pytala,bola som tehu,co som este nevedela,a veeelmi rychlo to leti,coskoro budem drzat nasu princeznu 🙂 ani neviem ako sa nam zadarila,asi tym prestahovanim sa do noveho domceka 😀 A tebe to prajem strasne moc,aby si este zazila tie nadherne chvile s drobcom v brusku,hlavne v zdravi,lebo to je najhlavnejsie,verim,ze sa ti to podari a budes mat este zdravucke babo 😉 drzkaj sa 😉

butterfly333
18. nov 2016

@majaon moja aj my sme sa 1.4 prestahovali no aj sa v juni zadarilo no v 6tt to skončilo a od vtedy nič. Neviem prečo sa nedarí obaja sme v poriadku beriem všetko možne. Už nevladzem kašlem na to. Dnes som 1dc. No asi to robí ten stres a problemi. Inak si to neviem vysvetlit prečo sa nedarí. Moja aj si niečo brala?

majaon
18. nov 2016

@butterfly333 ano,citala som potom este dost dlho vas snazilky v teme - do septembra to brusko dame,ci ako to bolo,fakt by som to dopriala kazdej jednej,preco sa nedari ked su obaja v poriadku,to je ozaj zahadne,ci ten stres,ci to myslenie celkovo,no tazko povedat...aj ked mas deticky,viem,ze ta tuzba po dalsom mimi je silna,poznam to na sebe,akurat,ze som mala asi stastie alebo co,ze sa to tak rychlo podarilo a teda stastlivo,nebrala som nic,az na tri sacky Inofolicu,lebo som myslela,ze sa mi spusta mrcha - spinenie,tak som akoze zacala novy cyklus brat toto,ale na nejaky treti den som len tak urobila test a // jak svet...v ten mesiac som to ozaj necakala,kedze sme sa "snazili" len dvakrat 🙂 Neviem ako ti poradit,kedze uz si asi vyskusala vsetko mozne,budem ti aspon na dialku drzat paste a posielat tehu bacilky 😉

trafenamamicka
7. feb 2017

Tak na rozveselenie článoček s benefitami mamičiek po tridsiatke.

http://www.slovenskemamicky.sk/toto-su-benefity...

clllaudia
7. feb 2017

Je super mat bábätko v neskoršom veku, mne sa 18.12.2016 narodil synček Filipko, úplne zdravý. Krásny, silný. Tak sa vytešujeme. Mala som 38. A čo? Všetkým čo by chceli bábo aj v takomto veku to vrelo odporúčam, človek akosi zázračne omladne. Je to super.

zuzka2208
8. feb 2017

@butterfly333 ahoj moja ako sa mas?nic si z toho nerob my tiez nic a tiez som uz vyskusala hadam vsetko 😊

mirrina
8. feb 2017

@clllaudia my tiez sa mozme pochvalit😊 14.12.2016 krasny zdravy syncek😊 pred par dnami som oslavila 38, citim sa superkovo.

butterfly333
9. feb 2017

@zuzka2208 jeeej ahoj moje no teba som tu dlho nevidela. Ako sa mi máš asi nič nove ani ty že moja?Aj my po starom už to budu 3 roky a nič😦

clllaudia
9. feb 2017

@mirrina to je super. Blahozelam. Nech ste zdravi.

zuzka2208
10. feb 2017

@butterfly333 moja mam sa dobre pracujem tak nemam cas sem moc chodit a stale nic a to sa na to vobec nesustredime uplne sme to vypustili pretoze mame toho vela.Tak v tej psychike to nebude 😊A ty ako?

butterfly333
11. feb 2017

@zuzka2208 ved aj ja pracujem aj ked mam hlavu plnu inych veci tak nič. No za 2tt sa stahujeme do svojho bytu tak snad v novom sa zadarí.😘😘😘

zuzka2208
11. feb 2017

@butterfly333 no tak super tak budem drzat palce 🙏

butterfly333
11. feb 2017

@zuzka2208 vieš čo tento tyžden som sa dozvedela že moja staršia sestra aj švagrina su tehotne segra v 8tt švagrina 7tt. Super budu v rodine 3 bábätká 😘😘😘

zuzka2208
11. feb 2017

@butterfly333 super gratulujem aj v nasej rodine sa to rozrasta stale 😊Tesim sa s nimi velmi ale aj tak ma to vzdy zamrzi, ale tak co uz bude tak ako bude.

butterfly333
12. feb 2017

@zuzka2208 že 3 som napisala 😆 zatial len 2 no dufam že sa knim pridam aj ja

melmel78
29. okt 2017

Ahojte zienky prave som natrafila na tuto temu co som rada. Potesilo ma ze so svojim trapenim nie som sama. Vo februari budem mat 40 a zatial ziadne deti nemam. Snazime sa uz 5 rokov a chodime na kliniku. Pri druhom ivf som ostala tehu ale prisla o dievcatko v 20tt. Odvtedy sa nedari. Problem je so sliznicou ktora ani po liekoch nechce rast. Beriem vitaminy a skusam aj matersku kasicku teraz. Neriesila tu niektora problem so sliznicou? Co vam pomohlo?

betina1984
14. nov 2017

Ahojky. Ja síce tehu nie som, ani sa ešte nesnažíme. Mám tri deti, 9,5-ročnú dcéru a 6-ročné dvojičky. Strašne túžim ešte po jednom dieťati. Nechávam si ho tak tesne pred 40tkou. Teraz mám 33. Chcela by som si ešte raz užiť materskú. Pri prvej dcére to bolo nádherné obdobie, pri dvojčatách pásová robota, všetko vyrátané na sekundy. O 4-5 rokov už budú veľkí a ja si budem môcť užívať materskú... Dúfam teda, že sa mi to splní.

zuzikboc
16. nov 2017

Žienky, pridávam sa ku vám, zatiaľ len ako snažilka (dúfam, že nie na dlho). Mám 38 rokov, prvé bejby je už 18ročná maturantka a minulý mesiac sme si povedali s manželom, že do toho praštíme znova. Myšlienky na druhé dieťa boli už niekoľko rokov, ale vždy pred finálnym rozhodnutím do toho niečo prišlo... 😒 Ale ako bežal čas, povedali sme si, že buď teraz, alebo už vôbec a tak sme sa minulý mesiac začali snažiť na 100%. Kočky, ako dlho vám trvalo otehotnieť?

melmel78
17. nov 2017

@zuzikboc ahoj no u kazdeho to je individualne a zalezi na mnohych veciach. Ja sa snazim uz vyse 5 rokov o prve a nedari sa. O ujme na psychiku pisat ani nebudem ale zatial sa odmietam zmierit s tym, ze to takto zostane. Chodime na kliniku

clllaudia
23. nov 2017

@mirrina to je super, dobre, ze sa dari aj nam v takom veku😜. Blahozelam.

melmel78
23. nov 2017

Tak ja od 12/12 zacinam stimulovat na ivf. Pevne dufam, ze sa to podari uz teraz a vsetko bude ako ma byt 🙂

meggieya
19. nov 2018

ahojte, aj v roku 2018 sa snazia mamicky po 30 otehotniet. Ja mam 36 a snazime sa teraz o babatko. To cakanie je najhorsie, co poviete?

butterfly333
19. nov 2018

@meggieya ja mám 39r s priateľom sa snažíme rok verím že sa to podarí. Držím palce

zuzikboc
19. nov 2018

@meggieya
@butterfly333 Baby, obom vám držím palce 😉 Ja som mala 38, keď sme sa začali snažiť a po piatich mesiacoch sa nám to podarilo 😊 A dnes vedľa mňa spinká náš 8-týždňový pokladík Alexander 😍

meggieya
19. nov 2018

@zuzikboc to je take krasne. Ja mam jedneho ,,maleho" uz doma. So vztahu pred manzelstvom sa nam na prvy krat zadarilo, ale to som vtedy mala 26rokov. :D

butterfly333
19. nov 2018

@zuzikboc tak to je super gratulujem. Nam sa v júni podarilo no v 6tt to skončilo a od vtedy nič. Teraz sme boli na prvom iui no nepodarilo sa.

zuzikboc
19. nov 2018

@meggieya Ja mám tiež už jedno “malé” doma 😊 Teda vlastne v Brne na VŠ 😁 Moje prvé dievčatko má už 19 rokov a brat sa jej narodil v ten týždeň, kedy ona odišla z domu do školy 😂 Sme si s manželom povedali, že cítime ešte na jedno dieťatko a obaja si to neskutočne užívame 😍

zuzikboc
19. nov 2018

@butterfly333 Ďakujem a prajem, nech sa to podarí ✊🏻 Treba veriť 😉

ingelika78
19. nov 2018

@meggieya veru je.. ja sommala pred mesiacom 40 a az teraz cakam svoje prve babo, som v 34tt... tiez som sa zacala snazit v 36