• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
jarus vitaj medzi nami :wink: a na dokiho sa " vykasli " a nepocuvaj take sprostosti ja mam za par dni 37 a cakam prve miminko a 11 rokov sme na neho cakali a co som sa mala na to vykaslat ?? nepochopim takych doktorov co nieco take povedia zene :angry:

pizza dik ste podareny :grinning:
3. feb 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca, ani nevieš ako si ma potešila....mám už z toho depku
3. feb 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus hlavu hore :wink: :grinning: tes sa zo zivota a deti su najkrajsie co moze byt na svete - a ty mas deti ???
3. feb 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, máme syna a dcéru, sú už veľkí a tak sme zatúžili po bábätku
3. feb 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus nastav si pas a nemusim sa vypytovat :sweat_smile: bude lepsie viditelne odkial si a pod ...
3. feb 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si mám nastaviť? neviem sa tu pohybovať
3. feb 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi vysvetlime : na samom vrchu tu tejto strany je nieco taketo :
Užívateľka jarus1 | Nastavenia | Interná pošta: 0 nových | Odhlásiť :: ModryKonik.cz | MojaSvadba.sk | ModraStrecha.sk
klikni si na to nastavenia a tam povypisuj co chces :grinning: skus
3. feb 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus1 , bejca má pravdu nie je nič krajšie ako deti a 35 nie je zas tak vela. :astonished: A ako staré máš detičky? ja mám 17,11 a teraz čakáme tretie. A tešime sa všetci. :dizzy_face:
3. feb 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus kam si sa nam stratila ????
3. feb 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som tu....mámE 16 ROčNéHO SYna a 9 ročnú dcéru, no a v novembri som mala 35
3. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki no v tom pase si si dala ze chcete otehotniet a aj ze odkial si ale deti si si tam este nedala :wink: skus aj tie aby sme sa ta stale nevypytovali :wink: ak teda chces :grinning:
3. feb 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som práve nevedela,že či tam môžu byť aj také veľké deti, samozrejme, že si ich tam dám
3. feb 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus1 tak si na tom skoro ako ja, neboj kludne sa snažte a uvidíš aká budeš šťastná a hrda maminka :dizzy_face:
3. feb 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super jarus :grinning: a preco by tam nemohli byt xixixived su vase :wink: a teraz ked si s myskou prejdes k tej fotecke kohokolvek tak vidis ktora ma ake deti , kolko maju rokov a pod :grinning:
3. feb 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca, dakujem za pomoc....tebe sa to už blíži, musíš byť nesmierne šťastná
3. feb 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus a zvladla si to na jednotku :wink:
a co sa tyka toho tehu nedaj sa ovplivnit - v prvom rade je to tvoja a manzelova vec :grinning: :wink: a my vam prajeme vela vela stastia a radosti pri tom :wink: xixiixii
3. feb 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus a neni za co :wink: a no som happy ale vcera a dnes mam " stekavu " naladu doma :sweat_smile: az mi je samej zo seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...aj tebe pokojny priebeh pôrodu....už musím ísť, prajem vám dobrú noc
3. feb 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam jarus a kedykolvek sa zastav :wink:
3. feb 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidím, že máme novú kamarátku, ahoj Jarus
3. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubii :wink: ako dnes ?? co deturence ??
3. feb 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau,musela som ísť uložiť moju pubošku, lebo tata uspáva drobca. Ako sa máš? Čítam, že ťa bolia kríže :frowning2:
Tak už to musíš vydržať. Držím palčeky aj Ajke. Aj ja sa občas idem pozrieť do februároviek, či ste ešte doma. Dúfam, že nevadí
3. feb 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá tak aj ja už idem off, idem pod sprchu a do postele, tak sa mávajte fajn a hlavne krásne sníčky. :dizzy_face: :confounded: :slight_smile: :sunglasses:
3. feb 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubii jasne ze nevadi :wink:
jaaaaaaaaj ja uz som zvedava ako budem ja toho nasho spunta uspavat xixiixi tesim sa na to ale obavy su vacsie :sweat_smile: ale ved snad sa nejako " vzijem " vy uz mate nejake skusenosti ale ja som novacik :sweat_smile:
3. feb 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus, z tvojho doktora si nič nerob. Ja som sa za celý čas nestretla s gynekológom, ktorý by sa pozastavil nad mojim vekom. A to mám viac ako ty :grinning: Takže ho nechápem. Pokiaľ sa ty na to cítiš, tak nebude problém. Ja už som to tu asi spomínala ale bola so mnou v nemocke mamička čo mala 46 a bola vitálnejšia ako 20-ky alebo 30-ky.
3. feb 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja lezat pa pa dobru
3. feb 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú, pozdrav Peťka
3. feb 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ránečko! Budíček! Včera som sa nevedela dostať k netu,len kým moji milí boli na nákupoch. Potom som nemala šancu.... Ale dnes som tu a vítam novú mamičku Jarusku! Ja som mala v decembri 35 a o tri mesiace som už bola v tom....A môj doki len zagratuloval, keď sme mu to oznámili, že to porodíme...A pritom som užívala lieky na alergiu a štítnu žľazu a čuduj sa svetu, alergia ustúpila a šť.žľaza sa normalizovala....A ja som sa cítila o päť rokov mladšia.... Tehulkovanie robí zázraky, verte mi!
4. feb 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už dva dni pozerámkšportové kočíky na nete. Potrebujeme nejaký, lebo tá štvorkombinácia je ťažký na nákupy. Tak som našla toto
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2836&category_id=166&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

Čo Vy na to?
4. feb 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok