• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
Bejca, veď Ty máš na Valentína ten termín!!! Najkrajší darček na svete!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tu na kobyle mam na valentina -a aj doki ma vtedy sluzbu :wink: ale v tehu knizke mam 15.2. :slight_smile: uvidime kedy sa Petkovi zachce :wink:
6. feb 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pizza...no ved prave, ze viem co ma caka :grinning: to je horsie akoby som nevedela :grinning:
6. feb 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka dik za povzbudive slova :sweat_smile:
6. feb 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beji...aj nabuduce :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no dnes mam naladu strasnu!!!! Ide mi puknut hlava.Este som sa aj vazila a pribrala som uz 8 kg a to dietujem asi ma poraziii.Tusim sa vomne buria hormony alebo co.A nase kinderka??? Este drzite po kope?Annika tak to mas faj ze vam nejdu este zuby LUcka je nervozna jak cert a ja snou a este stale hnackuje.Nemam ani cas ist na zachod tak mi dava zabrat teraz chvilu chvalabohu spiiiii :sweat_smile:
6. feb 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky ked som tu ja tak tu nikto nie je kde ste vsetky babulky?
6. feb 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu, ahoj vladka :slight_smile:
6. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no stebou som este nekecala
6. feb 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja s tebou hehe ako sa mas? :dizzy_face:
6. feb 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som momentalne dnes deprimovana a ty? ako? Citis sa dobre ako tehu.Ja mam depresie s toho ze som jak gula hihi-AAAaa pomoooc mala mi uz vresti sme sa zobudili hihi
6. feb 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No citim sa celkom dobre. A neboj sak tie kilecka zhodis :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ich tusim na seba lepim skor nez aby som chudla.
6. feb 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Vladka aj ja priberám. Po pôrode mi ostali len asi 3 kilá a teraz mám 6 kíl a to kojím. Však som mala chudn úť, nie priberať!!! :unamused: :unamused: :unamused:
6. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kinderka :sweat_smile:
6. feb 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránečko!
Však, príve Lubi! Aj ja priberám!!! Po pôrode som mala -2 kg, teraz +4!!!!! Ani nechcem vidieť váhu!!!!
7. feb 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :grinning: co to citam o akom priberani :grinning: :sweat_smile: ja mam zatial +23 kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kto si vymeni ????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zatial sme este kinderko :wink: ale dnes idem na kontrolu tak som zvedava coa ako :grinning: ak sa neozvem - rodim :grinning: :grinning: ale asi z toho nic nebude lebo sa tak vobec dnes necitim :rolling_eyes: na to rodenie ale uz by som aj mohla ze :sunglasses:
7. feb 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! vcera som bola prvykrat na cviceni s loptami pre tehulky, teda aj o dychani to bolo, velmi sa mi to pacilo, vedie to porodna asistentka, mate dobre skusenosti s takymito druhmi cviceni? Pomohlo Vam to pri porode fakt lepsie dychat, sustredit sa na ten porod? :slight_smile:
7. feb 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Bejcuška! Držím palčeky a tej kontrole!
Vanilka,to fakt pomôže, to dýchanie. Tie slabšie kontrakcie pekne potom vieš predychávať. A Aj na psychyku je to dobré to cvičenie. Aspoň budeš mať kontakt s asistentkou a keď budeš mať otázky,tak kľudne sa obráť na ňu. Určite pomôže!!! :grinning:
Môžem sa pýtať, odkiaľ viete, že budete mať synčeka?
7. feb 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem annika za rady, budem teda v cviceni pokracovat. z UZV bolo uz pred dvoma tyzdnami pekne vidiet ze je to chlapcek, oddelene bolo vidiet pupocnu snuru a pipika :slight_smile: v pondelok idem ale opat do poradne tak dufam ze sa o tom presvedcime este raz.
7. feb 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anika dik :wink: a uvidime co a ako :wink: mozno ani poobede nepridem xixiixixixi ha ha ha ha

vanilka - vacsinou si to chvalia tie cvicenia a pod...ale ja som cele tehu mala zakazany akykolvek pohyb nadmerny :sweat_smile: takze somnikam nechodila :frowning2: tak ti poradit neviem :sweat_smile: ale ak sa ti to paci na skodu to urcite neni :wink:
7. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak nove babetka este cakaju?
tak ja sa tiez pridavam do klubu priberajucich vsetci navokol chudnu a ja nic ze by to bolo uz tym vekom :astonished: ja uz od dalsieho mesiaca nabehnem na mini dietku akoze po 17 uz nebudem jest a prestanem jest sladke :grinning: a dufam ze sa vratim na povodnu velkost
7. feb 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Bejca je vidím ešte kinderko, držíme palčeky na kontrole, ale kde je Ajka?
Vanilka, ja som v tehu necvičila na lopte ale chcela som, ale som bola lenivá :confounded: ale v pôrodnici ma na ňu posadili,aby sa vraj lepšie posúval maličký vonku
Mima, ja o 17 ešte len začínam jesť :grinning: a ako sa prinútiš nejesť sladké???
7. feb 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, ani mi nehovorte!!! Sladkosti zbožňujem!!!!Čokoládke neviem odolať! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Teraz, keď už môžem, lebo cukor je o.k., tak každý deň si musím dať mliečnu , arašídovú, plnenu a neplnenú, marcipánovú.....A aj návštevy k tomu pomáhajú, lebo mne, mamičke vždy doniesli bonbonierku....
7. feb 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky...tu som, stale bez zmeny..totalne nevyspata, unavena.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava ako dnes bejca dopadne, ci sa nepredbehne :grinning:
7. feb 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ste vo finiši, a pamätám sa, čo som cítila ja vtedy... :sweat_smile: Každý večer som išla spať s takými myšlienkami, že keď sa ráno zobudím, tak budem o jeden deň bližšie k môjmu malililinkému...Posledné dva dni som už ledva čakala, aby som ho držala v náručí... :dizzy_face: A keď mi nevyšlo to prvé vyvolávanie s tými infúzkami, tak som bola strašneee sklamaná. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a hoci o jeden deň viac som musela vydržať, ale dočkala som sa môjho Robka!!!!
7. feb 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže, Bejca, Ajka! Držím Vám palčeky aby ste mali dosť síl a odvahy na tej ceste túľavej a aby ste boli čo najskoršie medzi nami ako mamulienky-novopečené...
7. feb 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko je oki :wink: iba som stale zatvorena :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pani doki povedala ze nam dava este tyzden cas a potom sa uvidi co a ako ... no uvidime ako to dopadne :wink: maly je uz velky :sweat_smile: 3800g a ze je dlhy az az - uz sa tesim :wink: takze este tu asi minimalne tyzden budem ako kinderko .-N
7. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi neviem ako sa prinutim ale dnes som si merala pas a 84 cm sak to jak keby som bola tehotna musim nieco so sebou robit :angry:
7. feb 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: hlasime se este ako 2v1 :wink:

mimaaaaaaaaaaaa ja chcem pas 84 :grinning: taky mavam normalne :sweat_smile: pri mojich 181 cm je idealny :grinning:
8. feb 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok