Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
6. feb 2008

Bejca, veď Ty máš na Valentína ten termín!!! Najkrajší darček na svete!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

bejca
6. feb 2008

hej tu na kobyle mam na valentina -a aj doki ma vtedy sluzbu 😉 ale v tehu knizke mam 15.2. 🙂 uvidime kedy sa Petkovi zachce 😉

aja7
autor
6. feb 2008

pizza...no ved prave, ze viem co ma caka 😀 to je horsie akoby som nevedela 😀

bejca
6. feb 2008

ajka dik za povzbudive slova 😅

aja7
autor
6. feb 2008

beji...aj nabuduce 😀 😀 😀

vladkaz1
6. feb 2008

Ahojte no dnes mam naladu strasnu!!!! Ide mi puknut hlava.Este som sa aj vazila a pribrala som uz 8 kg a to dietujem asi ma poraziii.Tusim sa vomne buria hormony alebo co.A nase kinderka??? Este drzite po kope?Annika tak to mas faj ze vam nejdu este zuby LUcka je nervozna jak cert a ja snou a este stale hnackuje.Nemam ani cas ist na zachod tak mi dava zabrat teraz chvilu chvalabohu spiiiii 😅

vladkaz1
6. feb 2008

tak kocky ked som tu ja tak tu nikto nie je kde ste vsetky babulky?

pizzamati
6. feb 2008

Ja som tu, ahoj vladka 🙂

vladkaz1
6. feb 2008

ahoj no stebou som este nekecala

pizzamati
6. feb 2008

Ani ja s tebou hehe ako sa mas? 😵

vladkaz1
6. feb 2008

ja som momentalne dnes deprimovana a ty? ako? Citis sa dobre ako tehu.Ja mam depresie s toho ze som jak gula hihi-AAAaa pomoooc mala mi uz vresti sme sa zobudili hihi

pizzamati
6. feb 2008

No citim sa celkom dobre. A neboj sak tie kilecka zhodis 🙂 🙂

vladkaz1
6. feb 2008

no ja ich tusim na seba lepim skor nez aby som chudla.

lubii
6. feb 2008

Ahojte,
Vladka aj ja priberám. Po pôrode mi ostali len asi 3 kilá a teraz mám 6 kíl a to kojím. Však som mala chudn úť, nie priberať!!! 😒 😒 😒

lubii
6. feb 2008

Ahojte kinderka 😅

annika
7. feb 2008

Pekné ránečko!
Však, príve Lubi! Aj ja priberám!!! Po pôrode som mala -2 kg, teraz +4!!!!! Ani nechcem vidieť váhu!!!!

bejca
7. feb 2008

dobre ranecko 😀 co to citam o akom priberani 😀 😅 ja mam zatial +23 kg 😅 😅 😅 kto si vymeni ????? 😝 😝 😝 a zatial sme este kinderko 😉 ale dnes idem na kontrolu tak som zvedava coa ako 😀 ak sa neozvem - rodim 😀 😀 ale asi z toho nic nebude lebo sa tak vobec dnes necitim 🙄 na to rodenie ale uz by som aj mohla ze 😎

vanilka32
7. feb 2008

dobre ranko! vcera som bola prvykrat na cviceni s loptami pre tehulky, teda aj o dychani to bolo, velmi sa mi to pacilo, vedie to porodna asistentka, mate dobre skusenosti s takymito druhmi cviceni? Pomohlo Vam to pri porode fakt lepsie dychat, sustredit sa na ten porod? 🙂

annika
7. feb 2008

Ahoj, Bejcuška! Držím palčeky a tej kontrole!
Vanilka,to fakt pomôže, to dýchanie. Tie slabšie kontrakcie pekne potom vieš predychávať. A Aj na psychyku je to dobré to cvičenie. Aspoň budeš mať kontakt s asistentkou a keď budeš mať otázky,tak kľudne sa obráť na ňu. Určite pomôže!!! 😀
Môžem sa pýtať, odkiaľ viete, že budete mať synčeka?

vanilka32
7. feb 2008

dakujem annika za rady, budem teda v cviceni pokracovat. z UZV bolo uz pred dvoma tyzdnami pekne vidiet ze je to chlapcek, oddelene bolo vidiet pupocnu snuru a pipika 🙂 v pondelok idem ale opat do poradne tak dufam ze sa o tom presvedcime este raz.

bejca
7. feb 2008

anika dik 😉 a uvidime co a ako 😉 mozno ani poobede nepridem xixiixixixi ha ha ha ha

vanilka - vacsinou si to chvalia tie cvicenia a pod...ale ja som cele tehu mala zakazany akykolvek pohyb nadmerny 😅 takze somnikam nechodila ☹ tak ti poradit neviem 😅 ale ak sa ti to paci na skodu to urcite neni 😉

mima07
7. feb 2008

caute kocky, tak nove babetka este cakaju?
tak ja sa tiez pridavam do klubu priberajucich vsetci navokol chudnu a ja nic ze by to bolo uz tym vekom 😲 ja uz od dalsieho mesiaca nabehnem na mini dietku akoze po 17 uz nebudem jest a prestanem jest sladke 😀 a dufam ze sa vratim na povodnu velkost

lubii
7. feb 2008

Ahojte
Bejca je vidím ešte kinderko, držíme palčeky na kontrole, ale kde je Ajka?
Vanilka, ja som v tehu necvičila na lopte ale chcela som, ale som bola lenivá 😖 ale v pôrodnici ma na ňu posadili,aby sa vraj lepšie posúval maličký vonku
Mima, ja o 17 ešte len začínam jesť 😀 a ako sa prinútiš nejesť sladké???

annika
7. feb 2008

Joj, ani mi nehovorte!!! Sladkosti zbožňujem!!!!Čokoládke neviem odolať! 😅 😅 😅 😅 😅 Teraz, keď už môžem, lebo cukor je o.k., tak každý deň si musím dať mliečnu , arašídovú, plnenu a neplnenú, marcipánovú.....A aj návštevy k tomu pomáhajú, lebo mne, mamičke vždy doniesli bonbonierku....

aja7
autor
7. feb 2008

ahojte kocky...tu som, stale bez zmeny..totalne nevyspata, unavena.. 😝 som zvedava ako dnes bejca dopadne, ci sa nepredbehne 😀

annika
7. feb 2008

No, ste vo finiši, a pamätám sa, čo som cítila ja vtedy... 😅 Každý večer som išla spať s takými myšlienkami, že keď sa ráno zobudím, tak budem o jeden deň bližšie k môjmu malililinkému...Posledné dva dni som už ledva čakala, aby som ho držala v náručí... 😵 A keď mi nevyšlo to prvé vyvolávanie s tými infúzkami, tak som bola strašneee sklamaná. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a hoci o jeden deň viac som musela vydržať, ale dočkala som sa môjho Robka!!!!

annika
7. feb 2008

Takže, Bejca, Ajka! Držím Vám palčeky aby ste mali dosť síl a odvahy na tej ceste túľavej a aby ste boli čo najskoršie medzi nami ako mamulienky-novopečené...

bejca
7. feb 2008

vsetko je oki 😉 iba som stale zatvorena 😝 takze pani doki povedala ze nam dava este tyzden cas a potom sa uvidi co a ako ... no uvidime ako to dopadne 😉 maly je uz velky 😅 3800g a ze je dlhy az az - uz sa tesim 😉 takze este tu asi minimalne tyzden budem ako kinderko .-N

mima07
7. feb 2008

lubi neviem ako sa prinutim ale dnes som si merala pas a 84 cm sak to jak keby som bola tehotna musim nieco so sebou robit 😠

bejca
8. feb 2008

dobre ranko 😉 hlasime se este ako 2v1 😉

mimaaaaaaaaaaaa ja chcem pas 84 😀 taky mavam normalne 😅 pri mojich 181 cm je idealny 😀