Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
11. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 lubi no veru ved aj on to tak bere 😅 ako sa to vezme niekedy mu to trochu trva nez mu " zapne " ze asi to je nervozita ineho " druhu " xixiixix ale vzdy potom pride a bere to v poho 😉 no a ja teda vkladam vsetky moje sily do Valentina - to berem ako posledny mozny den porodu 😉 xixixixixixiix aka som si ista ze 😀 ha ha sef tu je ale niekto iny 😀 😀 ale ved uvidime 🙂

lubii
11. feb 2008

No to je pravda, šéfovať už odteraz bude len maličký Peťko 😀

erika3011
11. feb 2008

Ahojte...viem,že síce nemam váš vek..a nie som tehotna...nemala by som tu čo robiť..no mam jeden problem. Pred dvoma týždnami som mala žial missed abortion..umrelo mi malinke v tretom mesiaci. Včera som sa dozvedela, že mamina je tehotna..ma 43 rokov..ked bude male už bude mať 44. Som na tom psychicky dosť zle, lebo stratu maleho prežívam ťažko..a žial zavidim každej maminke. ..neviem ako mam zniesť že moja mama bude mať dieťa a mne ho osud zobral. ..Prosim poradte mi, neviem či su nejake komplikacie, ktore by počas pôrodu mohli nastať žene vo vyššom veku.. Bojím sa o nu dosť.

lubii
11. feb 2008

To mi je strašne ľúto, Erika, ani neviem, ako by som ťa utešila, asi to musíš zo seba vyplakať. Ale ešte si mladučká, tak sa treba čo najskôr ako sa bude dať, pokúšať znova. A o svoju mamku sa neboj, ja som to už tu viackrát spomínala, že poznám 46 - ku, čo rodila vtedy keď ja a mala viac energie ako mladé baby v pôrodnici.

mima07
11. feb 2008

ahojte zienky vy toho popisete 😲
aj my sme boli plavat ale alex je nejaky umraucany asi zubky 😠
kinderka vy si na valentina hned rano povedzte ze dnes nie a naplanujte si nieco a bol by v tom cert aby to nevyslo 😀

erika hlavu hore este si mladucka na buduce to vyjde priroda to pre nieco tak zariadila treba verit 😉 a mamina nech sa setri oni doktori ju pretestuju a vsetko bude v poriadku osobne si myslim ze tam je mensia moznost otehotniet ako tie ostatne zle veci, dnes je tehotna zena okolo 40 normalny jav 🙂

erika3011
11. feb 2008

Lubii a mimka dakujem vám pekne..viete ono je to ťažko..človek sa cez to ako tak dostava a potom dalšia rana od života.. Teraz sa tomu malemu ani neviem tešiť..ale viem, že keby sa mi to nestalo, by som bola šťastna ako blška.
Mamina je veru silna a už teraz vraví, že ma energie na rozdavanie. Len aj ona sa trapi kvôli mne..lebo vie ako to znašam.
Dufam len že bude v poriadku.

mima07
11. feb 2008

erika drzim palce nech vam to coskoro vyjde nech ma tvoje babo aspon o kusok starsiu tetu alebo stryka a este moze po nich nosit veci 😉

erika3011
11. feb 2008

mimka dakujem ti za podporu..no ono mi je aj do plaču aj do smiechu teraz 😖

mima07
11. feb 2008

baby tak hodila som fotku ako sa maminka nevie potapat 😠 asi budem musiet ist na kurz 😀

annika
11. feb 2008

My sme len skočili do poradne a vy ste tu popísali celú stranu... Holky, vážime 6780g a 63 cm!!! A dostali sme pik pik do nožičky, ale plakali sme len po injekcii... Ďalšie stretnutie s ihlou bude len v apríli.
Ďakujem kočky za gratulácie, ste milé!
Mima, tá fotka pod vodou je úžasná!!! Čím ste to fotili pod vodou????Aj maminka by sa mala usmievať, počúvaj!
Erika, je mi strašne ľúto, čo sa ti stalo, je to ťažké hocičo povedať na to. Ani mi nič nenapadne, nehnevaj sa. Život je niekedy krutý. Asi len čas, čo to zahojí...Držím ti palce, aby si sa z toho dostala von.

annika
11. feb 2008

Erika, teraz som pozerala tvoje fotky v albume, však ste ešte takí mladí, bože, ešte celý život máte pred sebou, tak hore hlavičku a o tri mesiace všetko DO TOHO!!!!!

annika
11. feb 2008

A ozaj má krásne oči ten pán na tej fotke!!!!

vanilka32
11. feb 2008

annika, musim sa zasmiat ked pises o hmotnosti babatka 🙂 ja som sa tiez vratila z poradne a vazime 263 gramov 😀 ale my vas dobehneme!!! 😝

bejca
11. feb 2008

erika je mii to luto ze si prisla o miminko 😢 a viem ze teraz je aj kazda rad dobra a je tazko ti poradiot ako to " prezit a zvladnut " ale si mladucka a nebojkaj vsetko bude oki . teraz sa skus tesit na sestricku alebo braceka a mozno sa ukludnis a ani nebudes vediet ako a budete cakat nanovo miminko 😉

mima super fotecky 😀 a ozaj to mate co za aparat ked aj pod vodou fotite ?? 😲

anika super ze ste to tak super zmakli 😉

vanilka nas Petko ma uz cca 3800g - teda to mal minuly tyzden 😉 aj nas dobehnete neboj 😀 ale mi uz zasa budeme vacsi 😀

annika
12. feb 2008

Dobré ránko dievčatá!!!! Ako ste spali??? My super. Večer som dala Robkovi Nurofen, aby mu nebolela nožička a spali sme do piatej ráno. Vtedy sa napapal a teraz spí. Ja už varím sviečkovú na smotane .
Vanilka, aj vy budete raz taký "ťažký", neboj sa! Nebolo to tak dávno, keď mi práve toto napísali MIMA a ELLA .Keby som mala viac času, tak to vyhľadám.Čas letí a bábetká rastúúúúú. 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
12. feb 2008

dobre ranko 😉 no my sme stale 2v1 😉 xixixixiix
anika mnam aj ja bych si dala svieckovu 😀 ale tu budem varit az po porode - to nebudem moct zasa segedin 😅

annika
12. feb 2008

No, dobrý segedín by som si dala aj ja!!!!! 😝 Ale musím počkať ešte pár mesiacov na to.... 🙄 čo už? V nedelu sme mali kačičku s majonézovým šalátom, aj to bolo mňami. A potom že z čoho priberám.....

lubii
12. feb 2008

Ahojt mamičky a bruškane
Prečo nepapáte segedín? Ja áno. Mňam,mňam. Aj kapustnicu aj zapekanú kapustu so šampiónmi a zemiakmi. 😀

annika
12. feb 2008

Lubii! Ja si netrúfam kvôli malému. Raz som si dala štrúdlu s makom a boli sme hore do štvrtej ráno!!! Myslíš, že by som už mohla???

bejca
12. feb 2008

ved ja este take papam ale za chvilku nebudem moct 😠 ale ked uz bude maly vecsi tak uz zasa budem moct 😀

bejca
12. feb 2008

anika ja si myslim ze od cca 5 mesiacov az maju miminka vytvoreny ten crevny kolobeh a malo by to byt oki nie ??? aspon sa mi tak zda ze do pol roka nemozeme take veci 😅 poucte ma 😀 uz mi to bude terba 😀 hadam za chvilku xixiixixix aj ked sa mi zda ze rodit budem asi ozaj v marci xixixiixixixixixixxiixixixxiixixixixixxi

annika
12. feb 2008

No, moja, ja ti neporadím, lebo aj ja sa bojím vyskúšať nové veci, jedlá...Radšej si nedám, aby sm e nemali potom problémy...Raz to musím, ale niekedy inokedy.... Vždy to hovorím xixixixixixi, a potom zjem len to, čo viem, že neublíži črevičkám....

annika
12. feb 2008

Aha, uz zase sa Vám pribudli do februároviek dve malilinké bábetká, Riško a Dianka.... Gratulujemeee!!!

pizzamati
12. feb 2008

Ahojte dievčatá. Tak stále bez zmeny bejca? Včera som trošku bludilampo tých stránkach niečo som našla, ano su spokojné baby s &ružinovom tak čo už? uvidime na vlastnej koži, ved ty snád dáš vedieť ako to tam fungovalo. 😵

vladkaz1
12. feb 2008

ahojte dievcata nemam na vas ani cas stale nieco robime a mala stale vresti hihi.Tak este sa to nepohlo?KOcky naco cakate uz porodte... ale nie robim si svandu.Ako sa citite maminky?Nieco nove?Neviem co som zmeskala.... 😉

annika
12. feb 2008

Nič si nezmeškala, Ajka Aj Bejca sú ešte kinderká a čakajú na DEŇ s velkým D.- 😀 😀 😀 Sú už netrpezlivé a my ich utešujeme a ukludňujeme a zabávame.....

vladkaz1
12. feb 2008

No tak fajn aj som citala dozadu a nic nove neboj ved oni sa rozsypu 😅

annika
12. feb 2008

Pamätám sa, keď sme sa my chystali do pôrodnice.... Vladka, veríš tomu, že to bolo pred tromi mesiacmi????? čas taaakkk rýchlo letí.... Ja nechcem tak rýchlo zostarnúúúúúťťťť!!!!!

bejca
12. feb 2008

no veru anika na to sa pamatam aj ja - ty si bola v poho - aspon si mi tak pripadala a naraz ta len nebolo a uz bol Robko na svete xixixi ale Vladka ta teda to mala " hustejsie " xixixi bola uz taka nervozna a nedockava 😀 xixiixixix a veru uz je to toooooooooooolky cas 😀
no ja idem zajtra na kontrolu - dufam ze uz budeme otvoreny a pojdeme rodit 😝 xixixixi

lubii
12. feb 2008

Ahojte,
Beji, držíme ti palčeky na zajtra. A ideš na epi? Ajka tu bola naposledy včera ráno. Žeby už rodila???
Ja som tu ráno spomínala kyslú kapustičku, tak som neodolala a už sa mi pečie v rúre so zemiačkami a šampiónikmi.Mňam. 😉