Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. feb 2008

Holkyyyyy! Bejca je preč a nikto sa už ani neozve????Halooooo! Kde ste všetci?? Návšteva mi už odišla, teraz mám čas!

lubii
20. feb 2008

Ahoj Annika 😎
My sme boli v poradni. Máme 7,37 kg a 69 cm. Chcela ho teta dnes aj očkovať, ale od nedele máme soplíky, tak až o týždeň.

pizzamati
20. feb 2008

Ahojte dievčatá. veru tak ked som tu ja tak nik tu nie je. hm, škoda. 😖 . Anika ako dopadla návšteva? 😵

annika
21. feb 2008

Ahojte!!!Návšteva bola rýchla, boli tu len hodinku a pol, aj malý sa držal, jemu sa páči, keď je na rukách!!! Ešte čakám dve také partie z roboty, dúfam že aj tie dopadnú takto.
Dnes som už absolvovala krv na alergológii, aj som skočila do roboty opýtať sa na dovolenku, lebo v Marci sa mi končí materská a mám ešte minuloročnú dovolenku.
A vy? Ako ste spali?

pizzamati
21. feb 2008

Ahojte baby. Anika tak ty si šikovná ked si toho za rána postihala tolko?Ako sme spali čim dalej horšie, neviem si nájsť vhodnu polohu, mávam záhu jak svina, ale inak v pohode, ešte si pospim ked vyprevadim malu do školy. 😀 Dnes som sice spala len do pol desiatej inokedy potiahnem aj dlhšie, ale poviem si že kým môžem prečo nie? xixix. Nevieš nič nové o Ajke a Bejci? ved ajka by už hádam aj domov mala prísť nie? 😵 Už som na ne velmi zvedavá. 😵

vladkaz1
21. feb 2008

Ahojte kocky dakujem Annika no Lucka mala az do dneska ranka 8cm vlasky uz je ostrihaná a taka chutna 😅 ......Lubi nadherna vaha je to kus chlapiska tesime sa s tebou 😀 .Noo ja som na nic nemala cas rano som varila a teraz vrestime s Lucinkou hihi dzavoce mi tu a stazuje sa ze chce ist na ruky.Dnes sa rozhodla ze bude rospravat potvorka.Noo na chvilku sme komplet a potom este pizza a kto nam este chýba tusim Mima ale tu nepoznam hihi.Annika ze mlada baba no stymi kilami si pripadam na 40 😝 ale cvicim tak dufam ze to pojde dole. A podte rychlo sem nudim sa!!!!!!!! 😅 😕

aja7
autor
21. feb 2008

Ahojte kocky...vsetkym dakujem za gratulacie, som naj happy mamina na svete 😀
Trosku vam napisem ako bolo... 😝
V sobotu rano o 5 mi zacala odtekat voda, o hodinu aj zatka...o pol10 drahy zavelil, ze ideme do nemocky..ja som nechcela, lebo som nemala ziadne bolesti, ale prinutil ma ☹
Celu sobotu som lezala na "vzdychacke", voda odtekala, bolesti absolutne ziadne 😒 ...Vecer o pol 8 Dr povedal, ze ideme na to,,,dali mi klystir a napichli vyvolavacku... 😝 o pol9 sa prisiel na mna pozriet a strcil mi do zadku 2 cipky-vyvolavacie...Baby, ja som dostala take bolesti, ze budem mat dozitnu traumu z toho....
Ani predychavanie nepomohlo, proste nic...Hryzla som zelenu plachtu na porodnom stole a salela od bolesti.....
o pol 10 zasa prisiel a vravi, ze nech mi sestra o hodiku pichne este nejake vyvolavadlo...Ale on odosiel z miestnosti a ja som povedala sestricke, ze dalsiu hodinu uz nevydrzim...A zacala som poriadne kricat 😝 😀
Tak uz si asi nevedela so mnou rady a povedala, ze nech skusim potlacit na konecnik 😀 a ja som zatlacila, ale tak, ze okamzite volala Dr, ze rodim...Dr prisiel a stihol si dat akurat rukavice a vybrat Adamka 😀

vladkaz1
21. feb 2008

jee aji gratulujeme chuda nase tak si si to vytrpela moja zlata super adamko kolko meria a vazi sak nic neviem!A ty citis sa dobre???

annika
21. feb 2008

Jeeej, Ajka! Vitajte doma s malým Adamkom!!! GRATULUJEMEEEEE!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Čo sa týka tých čípok, tak to som mala aj ja, viem o čom rozprávaš. či píšeš. "Prostin" sa volá, a fakt robí také krče!!! Aj ja som kričala, ako šialená, neboj sa! Ale urýchlilo to pôrod, aspoň tolko....
Ajka! a prečo Adam? Však sme čakali Filipa....xixixixixi

vladkaz1
21. feb 2008

Anni kde si nema mi kto robit partaka.Som natesena lebo na inzerat som objavila peknucky kocik a da sa stoho spravit aj karicka tak som zvedava ako sa ta pani rozhodne ci mi napise alebo co.MUzovi sa sice nebude pacit ale ja som uchvatena hihi

lubii
21. feb 2008

Ahoj ajka, gratulujeme z celého srdca tebe aj tvojmu anjelikovi. Prajeme veľa zdravíčka a pokojné noci 😅
A teraz nám napíš všetko o Adamkovi a naj happy mamine na svete 🙂 😵

vladkaz1
21. feb 2008

Lubi si tu?

lubii
21. feb 2008

áno

lubii
21. feb 2008

dík Vladka za pochvalu, ale keď som pozerala Robkove miery, tak ten nás o chvíľu dobehne, a tuším aj tvoja Lucinka nie?

vladkaz1
21. feb 2008

Noooo mala ma 6,2kg hihi noaco ona to vybeha a vobec sa mi nezda ze by bola tucna.Hlada som ci mas nejake foto vas vsetkych ale nasla som len dubaciky xixi.Malu som dnes ostrihala je uplne roskosna len líca jej trcia.A ako sa mate? Maly poslucha? To je teda otazka som rozjarena lebo som sa tu zamilovala do kočíka a hned ho chcem.Porad pockaj zachvilu ti napisem ako sa vola!!

vladkaz1
21. feb 2008

no vola sa mega nurse Tirkisový pozry sa na www.babetkovo.sk tak tam je a strasne ho chcem

vladkaz1
21. feb 2008

www.predeti.sk nie babetkovo

vanilka32
21. feb 2008

jejdanenky ajka, to je strasne citat taketo pribehy, ja sa bojim uz teraz 😢

vladkaz1
21. feb 2008

ahoj vanilka mi sa este nepozname asi sme sa este nestretli .Mala mi chrni tak vam tu vypisujem xixi

vladkaz1
21. feb 2008

No vanilka klobuk dole vediet vyšívať ako ty ,ja by som nemala na to trpezlivost ale je to nadherne

vanilka32
21. feb 2008

ahoj vladka 🙂 ja som tu relativne nova, moc neprispievam ale vsetko sledujem pozorne, a urcite este budem mat veela otazok ale v neskorsom stadiu 😉 ja zboznujem vysivanie ano, dakujem za pochvalu 🙂

vladkaz1
21. feb 2008

nemas za co je to peknucke. 😉

lubii
21. feb 2008

Ahojte, malý visí na mne vo vaku a haja, pred cvíľou otvoril oči, tak som ho musela čičíkať ale už som tu. 🙂
Vladka ten Nurse je krásny. To bol náš druhý favorit. Ale vyhral to PP UNO, lebo my ho máme od narodenia, nechceli sme kupovať 2 kočíky. A UNO môžeš používať od narodenia.

lubii
21. feb 2008

Aha, teraz som pozrela ten mega, my sme vtedy pozerali len športové. Je pekný. Kolesá má podobné ako náš

vladkaz1
21. feb 2008

lubka a porad mi je dobry ten kocik a karicka lebo s mi strasne paci tak ci sa oplati ho kupit a manipulacia s nim?.kolesa su dobre?

vladkaz1
21. feb 2008

ale aj ten je pekny lubi ale tento mam za dobru cenu aj z vajickom.Ked ste ho videli povedz mi prosim ten material je jak igelit lebo to by som potom nechcela.

lubii
21. feb 2008

No ten náš mi celkom vyhovuje, ale aj tak nie je tak dobre odpružený ako tie s veľkými nafukovacími kolesami. a cítiť, keď ideš po jamách a kameňoch, ale je ľahký a dá sa dobre zložiť do auta. Mne sa páčili aj tie terénne šporťáky, ale tie sú ťažké.

lubii
21. feb 2008

No cena je super. My sme pozerali ten športový 2-farebný počkaj nájdem a materiál sa mi celkom páčil.

vladkaz1
21. feb 2008

ale nehrkoce?