Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
17. mar 2008

Ahoj tamita, vieš ten nick vymyslelea moja malá ona ho má na pokeci, ale čo už . ja som sa sem prihlasovala skoro týžden vobec mi to nešlo tak malej sa to podarilo na jej nick tak som tu pod nim. 😵

lubii
17. mar 2008

Jój Azuzi, aj ja som si myslela to isté čo ty, že nám lehátko netreba. Kúpili sme ho až keď mal malý 3 mesiace a potom som ľutovala, že som mohla aj skôr. Tak si ho dám do kuchyne na stôl, keď niečo varím, do kúpelky, keď perieme, vždy keď potrebuješ niečo urobiť a nechceš ho nechať samého v postieľke. Myslím, že on je tam v takej polohe, že chrbátik to nezaťažuje. Teraz sa v ňom aj kŕmime, lebo ešte sám nesedí, takže stoličku ešte nemáme 😉

annika
18. mar 2008

Pekné ránečko, mamičky! My sme už hore, a v noci tiež dvakrát hore, hladoš jeden!
Vladka sa nám dostala omylom. Ona si myslela, že 35 znamená týždeň, tak sa pridala k nám v 35.tt. A potom už aj ostala, a sme rady, že je tu medzi nami s malou Lucinkou!!!!
U nás je chladno, no aspoň neprší. Včera bolo kruto, ani sme nešli von. Robko sa včera dvakrát otočil z bruška na chrbát, neviem, či to bola náhoda??? Uvidíme dnes. Takže robíme pokroky, už spievame ako babenky, vykrikujeme, keď niečo chceme zo stolu chytit do ruky.
Lubi, Mima! Vy ešte kojíte v noci? Kolkokrát?
Tamita , na tom amnio sme boli skoro všetci, aj ja som mala vekovú indikáciu, hoci výsledky boli o.k., ale všetci doktori mi odporúčali, aby som išla. No, bolo to kruté na psychiku, ale dá sa zvládnuť, len treba veriť, že bude všetko o.k. Po dobrých výsledkoch som bola tá najšťastnejšia mamička na svete...

azuzi
18. mar 2008

Tamita, poslala som Ti odpoved cez internu postu, tak dufam, ze si to dostala v poriadku.
Lubii no uvidim, ci vydrzime. So Samkom sme boli bez lehatka. Planujem v lete s malym chodit na nasu stavbu, tak dufam, ze si tam vonku bude pekne spinkat. 🙂 🙂

annika
18. mar 2008

Bejca, si tu niekde?? Vieš čo som varila dnes??? Segedín... Joj, by som si dala! Možno, že skúsim, veď Robko už nie je tak malý...

vanilka32
18. mar 2008

ahoj mischella no vidis ako krasne sa babo rozkopkalo 🙂 chcem sa ta spytat, vidim ze si z BA, vo stvrtok sa chystam na glukozovy test na Antolsku, absolvovala si to aj ty? o kolkej by si mi radila tam prist? baby pisu ze fakt dost skoro, lebo inak sa hodne dlho nacakam...dakujem.

bejca
18. mar 2008

ahojte 😉
no dnes som tu nskoro xixixi ale boli sme na uskach mame ich na 100% 😀 tak som rada 😀

azuzi - ja som nechcela ani vajicko ani lehatko 😅 a uz mame oboje 😀 😎 a som rada 🙂 😉 je to super 😵

pizza a nahodou pekny nick - vzdy mam chut na pizzu 😀 😀 😀 ale ani tu nemozem 😝 😅 co uz

anika mnam 😀 veru neni nad dobry segedin 😀 🙂 😵

bejca
18. mar 2008

a zabudla som na to najhlavnejsie 😀
dnes mam narodeniny xixixixi Petko ma dnes presne mesiac 😀 a nas tatinko ma zobral do zlatnictva a kupil mi nadherny krasny bohovsky a super nahrdelnik za maleho a k tomu prsten k narodeninam 😎 😀 😵 no naaaaaaadherne nieco 😵 😵 😵 😵 len nechcite aby som pisala co to stalo 😝 😀

mischella
18. mar 2008

Ahojte kocky, no nestiham ani citat, ake ste ukecane 😀 . Annika, aj ja som si myslela, ze Eliska je ceske, ale je aj u nas v kalendari 7 oktobra a tyzden predtym ma Miska meniny, tak mozu oslavovat spolu 🙂. Bejca, no slaneho sa neviem dojest, ale davam si pozor, ale ze nemozem bubli mineralku som nevedela, lebo tou sa teda nalievam ☹ a este som bola spokojna, ze nepijem vela sladkeho. Predtym som mala rada aj bylinkove caje, teraz neviem, ktore mozem, mala som chut minule na lipovy a muz mi ho nepriniesol z lekarne, zevraj tehotne ho nesmu 😠 . Asi budem pit len mlieko a vodu, tym nic nepokazim 😒 Bejca, ake to je pekne, ze si Ta tak muzicek ceni, take rozpravkove 😵. A Petkovi prajeme vela zdravicka, vsetko najlepsie 🙂

bejca
18. mar 2008

miska dakujeme 😀 a teda ma sakra prekvapil ti poviem az mi oci vypadli 😅 😀 ale je to nadherne 😀 a naozaj som si pripadala ako v rozpravke alebo v nejakom filme ako napr . pani Ewingova 😀
a ja som pila len neperlivu mineralku - rajec tie ochutene -alebo Lucku neperlivu - tu pijem aj teraz , potom nesladeny ovocny caj - lesna alebo letna zmes , kavu a cappucino 😉 inak nic - obcas vodu z vodovodu xixiixixi a bylinkove caje som radsej nepila tiez pre istotu lebo ze niektore bylinky su neni vhodne tak neviem a hladat ktore mozes 😝

mischella
18. mar 2008

Vanilka, malinku citim po vikende trosku viac, ziadna futbalistka, ale mrvi sa castejsie. 😀 Na glukotest som bola minuly tyzden, ja chodim do Biskupic k lekarovi, neviem ako to je v Antolskej. Ale prisla som na pol osmu, lebo som musela prist nalacno, len som si glgla trochu vody, aby mi nebolo zle, lebo mam nizky tlak. Vypila som tu sladku vodu a dve hodinky som cakala v cakarni, ale sedela som, tak sa to dalo vydrzat necikat. Ale potom ma tam chcela nechat sediet este stvrt hodinu, tak to uz som si pytala pohar a mazala som na wecko. Dvakrat mi brala z prsta krv, ked som prisla a pri odchode. Ked mozes, chod co najskor, aby si bola aj skor vybavena a mohla sa potom napapat a napit. Preto nam aj kazala prist sestricka skor, aby nam nebolo potom zle. 🙂 Drzim Ti palceky. 😉

mischella
18. mar 2008

Bejca, ten tatinko Vas urcite straaasne lubi, je to mile 😅 . Mala si ho aj pri porode? Moj manzel by chcel byt, dufam, ze tam neodkvacne 😕. Chlapi su chlapi 😅 A pomaha Ti aj kupat a tak? Lebo niektori muzi sa to boja aj chytit, tak ja toho mojho pripravujem psychicky na vsetko. 😉

azuzi
18. mar 2008

Bejca, povedala som mojmu manzelovi, aky krasny darcek si dostala od manzela za narodenie syna a moj drahy mi povedal, ze mne kupi dva vrecka cementu 😀 😀 . A ten moj vobec nechce byt pri porode ani pri prvom nechcel byt. 😠 😠
Co sa napojov tyka ja som tiez pred tehu pila rozne bylinkove caje a teraz pijem len obcas lubovnika a medovku, to som vycitala ze by sa mohlo,roibo a zeleny, ovocne mi vobec nechutia. A este rano jednu kavu a cez den obycajnu vodu.

mischella
18. mar 2008

Azuzi, vitaj 🙂 🙂 🙂 vsetky ste sa nejako zase vyparili, tak utekam pre moju zabku do druziny. Pizzamati, ako si dopadla? Urcite ok 😉, lebo sme Ti drzali prsteky 🙂

lubii
18. mar 2008

Beji, gratulujem k narodkám aj k dobrému mužíčkovi 🙂 🙂 🙂
Ja som mala včera meniny 😉 a dostala som len pusinku, lebo tata vraj zabudol darček v práci 😝

lubii
18. mar 2008

Mám jednu takú knižku, že bylinná liečba pre ženy a tam píšu že najlupší tehu čaj je z malinových listov.

mischella
18. mar 2008

Azuzi, ja som kavu pila predtym tak dve denne, ked som otehotnela, taksom prestala, vobec mi to nechybalo. A teraz si dam raz za cas, lebo mam nizky tlak aj to som si kupila nizkokofeinovu pre istotu. Docitala som sa, ze mozem zihlavovy, tak asi to skusim. 🙂 A s porodom si to mozno Tvoj muzicek este rozmysli a nenecha Ta v tom 😉

mischella
18. mar 2008

http://wanda.atlas.sk/rodina-a-deti/tehotenstvo...

tak toto som nasla teraz na Wande, keby ste si chceli pozriet a neslo to otvorit, na www.wanda.sk je tam rodina a deti a v tom su clanky tehotenstvo. Papa bezim 😉

vanilka32
18. mar 2008

mischella, ja v podstate v Biskupiciach byvam 😉 dakujem za infosky.

annika
18. mar 2008

Bejca moja! Všetko najlepšie k narodeninám!!!! Darček si už dostala ten najkrajší pred mesiacom. Ten náhrdelník a prsteň je už bonus!
Lubi, pusinku posielame k meninám!!!

mima07
18. mar 2008

uf baby ale ste toho popisali 😲
annika ja uz vobec nekojim ukoncila som moje snazenie - odstriekavanie pred 2 tyzdnami ked som ochorela musela som brat antibiotika a keby mi dala take pri ktorych mozem odstriekavat tak by som sa liecila aj 2 tyzdne a kvoli 1 flasi som nechcela a keby to nahodou odomna chytil tak by ma porazilo ale aj tak este stale 1 krat papa v noci 😉

super napad zajtra robim segedin 😀

bejca tak muž musi byt z vas na makko 😉 aj ja som dostala az 2 darceky za maleho 😀

mischela aj ja som pila bublinkove a najviac magneziu ale tie jemne sytene mozes ja som mala taku mineralku aj na porodnici a doktorka povedala ze ta moze byt 😀 a caje som pila ovocne ked mi prisla chut

bejca
18. mar 2008

miska muz do poslednej minuty nechcel byt pri porode ,ukecala som ho ze aspon na chodbe a pokial nebudem rodit tak bude somnou a ked zacne porod pojde prec , dohodli sme sa ze pride o 19,30 lebo bol v robote 😉 no a na poslednu chvilku si to rozmyslel a predsa bol pri porode a 20,05 sa maly narodil takze prisiel akurat xixixi a ja som mu vdacna a este viac ho lubim 😵 😎

azuzi moj muz bol z toho porodu uplne nadseny a uneseny - a teda myslim ze porod bol v poho ale to sitie 😝 fuj a tiez sa bal ze odpdne a ze to bude nejake hnusne alebo co ale nevie si to vynachvalit a je fakt uneseny 😀 😎 a azuzi vy uz jedno mimco mate xixixi a moj muz si myslim aj preto kupil mi taky drahy dar lebo sme cakali 10 rokov nez zostanem tehu a myslim ze to bolo aj z takej tej "radosti " alebo ako by som to povedala ze to je este aj chlapec alebo co 😀 ale je naozaj stastny 😉 a aj cement je v poho ked stavate - ved to je draha zalezitost 🙂 😵

lubii dakujem 😉 a aj tebe teda vsetko naj naj k meninkam 🙂 😵

anika dakujem 😀 a teraz pred chvilkou prisiel z nakupu a este mi aj ruzu priniesol 😀 podareny je 😀

pizza ako u doktora ???

mima no veru je z neho uplne paf 😀 a aky darcek si dostala ked to neni tajomstvo ??? 😅

vladkaz1
18. mar 2008

Jééé kocky ako tu je veselo!!!! Radosť čítať Beji Lubi vsetko naj a ostatne mamicky kinderka 😅 pozdravujeme 😀 .Annika ma pravdu ja som tu uuuuplne omylom hihi som taka splasena a pochopila som ze 35 znamena tyzden nie roky 😕 😅 som to ale trdlo ze?Ale dakujem za pochvalu Lucka je úžasná a neposlusná potvorka.Hodím vam foto nase prve papkanie mrkvy je cela zasrata az v nose to ma a krmil tatinko!

pizzamati
18. mar 2008

Ahojte maminky a kinderká. 😀 Beji a Lubi všetko naj naj. 😀 Ked som prišla od lekára išla som spať taká som bola nejaká na figu. Aj ked ma vyšetroval musela som zliesť z kozy na normálnu postel a lahnuť si na bok lebo mi bolo príšerne zle. ☹ povedal že je to normálne že bábo tlači na cievy a neprekrvuju sa. Aôe potom už bolo OK. Ved som bola u neho v ordinácii hodinu aj štvrť. Takže od dnes som na MD. A inak povedal že miminko je menšie ako by malo byť, ale že inak zrelé je podla týždna. A povedal že aby sme vydržali aspon do 36 týždna potom by už nemal byť problém. 😵 Krčok mám zatvorený, plodovej vody ako má byť, malá je hlavičkou dolu, kopala ho jak čert až sa smial stále bola v pohybe preto to trvalo tak dlho kým mi porobil USG. No a bola som aj na odberoch takže som anemická Aktiferin a acidum folikum budem zas hltať. 😵 Ale čo už. Nejako to vydržime. 😵 😵 Takže dá sa povedať že ste dobre držali palčeky. Ďakujem vám 🙂 😀

pizzamati
18. mar 2008

No super kočky....... ked som tu ja tak tu nikto neni ☹ co uz . ☹ 😔

vladkaz1
18. mar 2008

Ahoj pizza som rada ze ste dobre dopadli 😉 aj na vas myslím len nemam moc casu chodit na net.Dnes sme mali stretko s témy Trnavské mamicky bolo fajn len keby taka kosa nebola ☹ mohla by si nam hodit nejaké foto z ultrazv. 😉 A kde ste vsetci? nemam s kym kecat 😀

lubii
18. mar 2008

Ahojte, ďakujem dievčatá 🙂
Pizza, teším sa, že je všetko OK a vitaj medzi dovolenkárkami 😉
Annika, ja v noci nekojím už dávno. Maličký od 3. mesiaca prespal celú noc. V 5. sa síce začal znova budiť, ale papu mu nedávam, iba ho prebalíme,ak je mokrý, alebo dáme na vycikať ak je suchý a uspíme 😉
A náš tata nechcel ísť k pôrodu, lebo je bojko 😒 😖
Vladka, kde je tá mrkvová fotka???

mima07
18. mar 2008

bejca ja som si este pred porodom vybrala hodinky swarovskeho ak by nahodou zabudol co sa patri 😀 😀 😀 a asi ked mal maly 4-5 mesiacov som zbadala retiazku a naramok z bieleho zlata som to obdivovala ze pekne ze snad by mi jezisko mohol priniest a on mi to na druhy den priniesol 😀 a to bolo tesne po vianociach 😀

pizza super uzi si dovolenku pokial sa da a ziadne upratovanie fakt sa setri aspon tie 2 tyzdne 😉

azuzi
18. mar 2008

Bejca, aj ja dufam ze si to moj na poslednu chvilu rozmysli, teraz mi moj lekar z BB odporucil radsej rodit v Brezne, v BB mali viac problemov v poslednej dobe. Mame to z domu autom za minutu. 🙂 🙂
Pizza, tak aj ja ti prajem, ze to mate v poriadku. Ja mam z kazdej prehliadky a hlavne sona traumu, lebo pred dvomi rokmi mi neuspesne skoncilo tehotenstvo a prve podozrenie mal doktor uz na 1.sono, tak od vtedy sono neznasam. 😠
Tiez by som uz rada bola na MD, ale iba rok som v novej praci, nahradu za mna nehladaju, budu ma zastupovat kolegovia z Ciech, aspon si To myslim, aby som sa potom mala kam vratit. 😉 😉 A aj peniazky sa nam zidu. Este neviem co urobim s dovolenkou.
😒 😒

vladkaz1
18. mar 2008

No nemam tu fotak som u mami zajtra ju ulozim 🙂 .Inak moj muz by nemohol byt pri porode ani nechcel asi by mu to vadilo prisiel az v tedy ked som vytlačila malu hihi .A bol viacej hotovy nez ja uplne paff 😀