Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
25. mar 2008

ok MI sme hore a skriekame 😝

vanilka32
25. mar 2008

nuz Simonko alebo Simonka..uz nam doktorka dala obe moznosti hehe, uvidime co povie 7.aprila pocas dalsej poradne...neboli sme na 3D nechame sa prekvapit...ja sa na tu zmenu tesim, aj v praci po styroch rokoch ak by neprisla tato zmena tak menim zamestnavatela pravdopodobne. ja budem mat v juni 33 a prisla som do tejto temy lebo s dievcencami 20+ v julovkach nemam moc spolocne...dako mi ich chat nesadol...

vladkaz1
25. mar 2008

No ja som chodila do Novembroviek a vobec si tam nemam co s kockami povadat asi tak a do niektorych tem sa ani nezapojim pripadaju mi to take blbosti.Niekedy sa aj ja pristihnem ze pisem blbosti, ale to skor sa potrebujem vyrozprávať a tu vzdy najdem zlatucku kocku 35a viac co ma vypočuje .Ja som dosť citivá baba a vela veci ma serie a muz mi nato povie ze si robim s blbostí starosti 🙂

vanilka32
25. mar 2008

ako keby som seba pocula rozpravat 🙂 tak sme zakotvili tu a je nam tu dobre 🙂

vladkaz1
25. mar 2008

No jasné ze je 😀 😀 😀

vanilka32
25. mar 2008

pozeram von z okna a to som este nevidela, strasnee snezi a do toho hrmi!! perinbaba sa opila 😀 😀

vladkaz1
25. mar 2008

hehe u nas je pekne tak zalez pod duchnu a spi 😀

vladkaz1
25. mar 2008

NO uz som tu malu som nechala vyrevať lebo to je nenormalne ako si vynucuje!!!Trvalo to15min kym ju to nepreslo trhalo mi to srdce ,ale nic sa neda robit robi si zomna debila na gumicke.Je to ale mozne ved ma len 4mes a uz vie so mnou manipulovať potvora jedna.Zazili ste niekto nieco podobne so svojimi detmi..A ze obdobie vzdoru je az okolo roka no prd ona dobre vie co robi.Poradte az tak sa jeduje ze sa zajakava som stoho zufala 😖

vanilka32
25. mar 2008

aj mna moja mama nechavala vyplakat sa, dost som vraj trucovala, ale zabralo to...

vladkaz1
25. mar 2008

Ja viem ale ona reve za vsetko az si vynucuje troska sa jej nevenujem a uz reve hra sa s hrackami s hrazdickou no musim lezat aj ja a hrat sa snou lebo ked odídem tak reve je to normalne?A to ju tisnem lubim sa snou vsetko som si myslela ze asi ma pocit ze ma malo lasky a mama mi povedala ze az prehnane sa jej venujem a potom si este viacej vyzaduje moju pozornost, na muza taka neni len namna ja uz neviem co mam robit.Keby to bol len plac ale ona sa normalne tak jeduje a zlosti ze sa az trase to by ste museli vidieť.

lubii
25. mar 2008

Ahojte, mláďatká.
Môj maličký už 2 hodinky hajká na verande 😅 ale teraz sa určite zobudí, keď som sem prišla.
Ja malého nenechávam vyplakať. Danielku som keď bola maličká skúšala nechať vyplakať, lebo tiež mi mama hovorila, že ju rozmaznávam, ale malo to efekt asi na týždeň a potom znova dokolečka. Pri mojich deťoch to nemá zmysel a ani by som to už neurobila. Radšej si malého dám do šatky - mám novú šatku, dám foto .
Bábetká podľa mňa potrebujú mamkinu blízkosť a je im smutno keď sú samé. Prečítajte si na nosime.sk články a fórum o nosení detičiek 🙂 🙂

vanilka32
25. mar 2008

jaj lubii ze mladatka, ako dobre mi to padlo 😀

annika
25. mar 2008

Čaote kočky! Človek len skočí k lekárovi a keď sa vráti z dvojhodinového čakania a päťminútového vyšetrenia, tak vás nevie dočítať...
Ani ja nemám srdce nechať plakať malého. U dcérkach to bolo takisto. Preto mi ani jedna neprespala celú noc len v 10. mesiaci... Asi aj u Robka to bude detto. Dnes sme zase dvakrát papali v noci...
Vladka, písala som ti IS.
Vanilka-športovkyňa naša, ja ti tiež závidím, že máš tolko sily ísť za tým športom... Ja som pred tehom chodila len na špec. cvičenia na chrbticu, no bolela ma viacej po tých cvikoch, ako predtým... Vydržala som 8 týždňov, potom som musela ortopédovi, aby ma dal do poriadku s akupuntúrou....xixixixxixi Ale odvtedy som o.k.klopklopklop...

vanilka32
25. mar 2008

annika, no dako nemam dnes moc prace v praci tak som sa rozpisovala 🙂 a u akeho lekara ste boli? daka bezna kontrola? ja ked som bola na tom glukozovom teste tak vedla boli male babatka a tusim sli na vysetrenia klbikov.

annika
25. mar 2008

Nebola to kontrola, ale bohužial pretrvávajúca zlatá žila na gastroenterológii. No a smutná som, lebo mi naznačila tá pani dokina, že vyliečiť sa môžem ak prestanem dojčiť, alebo ma pozre endoskopom a vyoperuje s lézrom... Lebo že tie čípky a krémy sa nesmú počas tehu a dojčenia...

vanilka32
25. mar 2008

joj, tak o zlatej zile som iba pocula...a vraj su to riadne bolesti...

annika
25. mar 2008

No, sú....Nebudem komentovať... 😖 😖 😖

pizzamati
25. mar 2008

Ahojte baby.
Nie si sama Anika, aj mna trápi zlatá žila, od prveho pôrodu, ale poviem ti robila som na chir. ambulanciii a také vyšetrenia no nič moc. Nikdy som sa nedala vyšetriť našim doktorom, ani som nikdy na to nič nepoužívala proste ako to prišlo tak aj odišlo, človek si zvykne po čase na všetko. 😀 Anika teraz sme si pozerali tvoje fotky no ten tvoj malý je riadny šibal z očiek mu skáču iskričky, proste je na zožratie. 😅

lubii
25. mar 2008

Annika a tie homeopatické čípky a masť si neskúšala?

annika
25. mar 2008

Díky Jana, aspoň nejaké milé slová... Dobre mi padli. Hneď mám lepšiu náladu...

annika
25. mar 2008

nie, to sú aké? jedny čípky som dostala,Pentasa sa volá.

lubii
25. mar 2008

AVENOC masť aj čípky.

annika
25. mar 2008

Keď Pentasa nepomôže, tak vyskúšame... Ale bojím sa, že pri mojej riťke to bude málo.... Vieš ja som mala problémy už aj pred tehom, no vtedy Asacol /to sú také fajnové čípky/ ma vyliečil. Ale teraz to nemôžem kvôli malému...

lubii
25. mar 2008

Dala som fotku so šatkou do albumu 😉

annika
25. mar 2008

Lubi, super pohodlne to vyzerá! A ty ta sama vieš uviazať????

azuzi
25. mar 2008

Ahojte kocky, vy ste toho dnes popisali.
Tak co sa priberania tyka, tak ja som uz pribrala cca 13 kg, po sviatkoch som sa este nevazila, tiez to znasam tazko, lebo predtym som sa dost hybala aby som si udrzala postavu 😒 😒 . Podla mna sa v dalsich tehotenstvach pribera omnoho rychlejsie ako pri prvom a mozno ani ta 40ka uz nie je bohvieco.😖
Takze po porode sa nato vrhnem.
Momentalne dost zle spavam, a je to horsie ked mam rano pracovne niekde ist, dnes som mala uz vyrazit o 5:00, tak sa mi skoro vobec z tej nervozity nedalo zaspat a nakoniec som spala asi len od 3:00 do 4:00 hodinu. No proste som nechapala, co sa to so mnou deje, som v 30. tyzdni a este musim do zaciatku materskej dako vydrzat.
Jedno moje ja hovori, ze by som este dako pracovala a druhe aby som sa nato uz vykaslala. Boze ako to mam vyriesit? 😒 😒 . Muz hovori, ze sa mam tvarit, ze pracujem obcas niekomu zavolat a tak.

azuzi
25. mar 2008

Este zareagujem na Vasu diskusiu o zlatej zile, mala som s tym dost velke problemy a zacali sa asi cca pol roka po prvom porode. A stale sa to zhorsovalo. Brala som vtedy aj antikoncepciu a teraz s odstupom casu to pripisujem hlavne tomu, lebo antikoncepcia obera organizmus o vela prvkov a tak aj tie zily prestanu drzat. Ja som bola na laserovej operacii v Kosiciach cca pred 4 rokmi a vobec nelutujem a odvtedy mam pokoj.Musim si poklepat klop, klop... A dokonca pred operaciou som bola az anemicka a nechceli ma pustit nanu, pokial si nedoplnim zelezo.

annika
25. mar 2008

No, s tým spávaním som mala tiež problémy. Ale ja som bola od začiatku na PN-ke.Takže čo som v noci nespala, cez deň som stihla dobehnúť. Aj ja som mala výčitky svedomia, že nepracujem, ale len na začiatku toho, potom si človek zvykne na dobro, a teraz už viem, že som sa rozhodla dobre. Keď to vzrátam, že mám do dôchodku ešte 29 rokov... No, neviem kde by som sa mala poponáhľať...

lubii
25. mar 2008

Annika, sama, vyzerá to zložito, ale nie ja to také ťažké.
Azuzi, tak sa pridaj k nám, dovolenkárkam

annika
25. mar 2008

Neviem kde robíš, Azuzi, ja som učiteľka na ZŠ a som mala problémovú triedu, 31 žiakov, z toho17 problémových so správaním a učením, takže som si vybrala pokoj radšej...