Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
5. apr 2008

dik kocky 😀

annika
5. apr 2008

No, ten pulovrik je suprový frajerský! Ale aj tie tepláčiky sú krásne.

bejca
5. apr 2008

a anika vies aky je jemnucky mekucky a je uplne super 😉 aj tie mikiny su perfis ale tej teplakovej mi je luto ☹ keby bola na 6-9 mesiacov bola by uplne dokonala xixixixixixi

annika
5. apr 2008

Už vieš, bejca, prečo som predávala radšej, bolo mi ich ľúto, aj ja som mala takých súprav až tri.

bejca
5. apr 2008

anika no ja uz som spominala ze to odlozim na cca 3 roky v pripade ze by sa nam zadarilo este jedno 😀 co by som bola rada a viem ze ty uz asi dalsie - 4-te asi nechces 😉

BABY kamilky su alergen ???????????????????????? lebo muz kupil tie kamilkove sleep a play a neviem ci sa nevyhodil z toho ☹

annika
5. apr 2008

Áno, je alergén a aj Robko sa vyhodil z tých plienok. potom som ich predala.

bejca
5. apr 2008

do kelu a ja tu mozem rozmyslat z coho je vyhadzany vsade ☹ malinky moj ... chudiatko - lebo naozaj nic take nejem a toto bola posledna moznost a asi aj preto ma ritku vyhadzanu a potom mu to islo asi hore 😖 sak som sprosta 😠 😠 😠 normalne som nasrata sama na seba 😠

annika
5. apr 2008

Nebuď moja! To sa môže stať každému! Aj Robko bol celý červený , celé telíčko vyhadzané, aj ja som sa bála, ale potom som rozmýšlala, čo má na sebe nové, čo som jedla niečo iné, a vyšli mi len plienky. Tak som ich rýchlo schovala vieš kde....

lubii
5. apr 2008

Ahojte
Beji, ten svetrík pletený je super. 😉 . A je dobre, že si na to prišla, z čoho je maličký vyhádzaný, dáš iné plienky a bude super. Ináč ja neviem, prečo pchajú kadejaké arómy do detských vecí 😠

annika
5. apr 2008

Ja už kupujem len buď tesco fialové, buď z DM-ky Babylove.A na noc pampersky tie obyčajné.
Ozaj, neviete či je s Pizzamatim???? Už je niekde v cielovej rovine a dávno sa neozvala.

bejca
5. apr 2008

no ale vies ako ma to serie 😠 do kelu ale tiez som blba ze ma to nenapadlo 😝 a aj Petko je cerveny a posiaty takymi drobnymi pupacikmi ☹ malinky moj 😢 😢 a ja mam uz pampersky tie od4-9 kg tak uz mu davam len tie a hentie vyhodim do kosa svine a ano lubi nechapem ako to tam mozu davat 😖 😠 ale fakt ma to vobec nenapadlo ... no co uz ☹
pizza 😀 kdeze si nam ozvi sa 😀

aja7
autor
5. apr 2008

beji...prave kvoli kamilkam nam Dr zakazala caj...ze je to alergen...tak pijeme vodicku 😉

mima07
5. apr 2008

annika pozerala som fotecky dcera je riadna kočica 😉 a kam chodi ku konom?

annika
5. apr 2008

Že???? Díky. Na jeden taký ranč do Dunajskeho Klatova, Czajlik ranč sa to volá. A leto tam asi ide aj na brigádu. Ona je šialená do tých koňov, ja neviem po kom.... 😅 😅 😅 Ja sa bojím ich, manželovi srmdia, a v rodine nikto nemá ani nemal kone. No, ale teraz ma napadlo, môj starý otec choval kone len pre seba, ale to bolo ešte počas vojny!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨

annika
5. apr 2008

Že by tie gény zdedila?????

annika
5. apr 2008

Mima, aj ty máš novú fotku tu vo fóre! A tie koberčeky v albume??? 😨 😨 😨

bejca
5. apr 2008

ajka vidis aka som blba 🙄 😨 cim starsia tym blbsia 😝 ale dnes uz nedavam tie hnusne plienky a ma uz aj tvaricku peknejsiu aj telicko uz nema ako jeden cerveny ohen - tak mi ho bolo luto chrobacika mojho , ale davam mu aj fenistil kvapky takze asi aj tie zaberaju 😉

lubii
5. apr 2008

No vidíš, Beji, ešte ho poriadne vykupkaj, pomojkaj a bude dobre 😉

duracelko
5. apr 2008

ahojte mamicky... mozem sa poradit... citala som tu aj take ze davate len bavlnene plienky babetkam.nie je to uz prežitok... ja som davala synovi pred 15 rokmi vtedy len to odporucali. teraz sa chystam davat Huggies-ky a nasiroko balit este s tymi bavl.plienkami. kupila som si 20 mensich a 30 velkych bavlnenych plienok. asi som to aj prehnala... este otazocka - poradte mi aku zakladnu vybavicku- kolko dupaciek mam mat pre novorodeniatko- tj. velkost 56 a 62?? a kolko kosielok akych velkosti. daco uz mam kupene - neviem kolko este dokupit - aby sa to aj vynosilo. dik za radu.

bejca
5. apr 2008

lubi ani nevies ako som rada 😅 dufam ze to naozaj zmizne ale aj to znamena ze bude alergik nie ??

lubii
5. apr 2008

Nemusí to znamenať, že bude alergik. Oni sú ešte maličkí a len si budujú imunitu, preto ich ešte treba chrániť od alergénov a fakt používať čo nakmenej kozmtiky a chémie 😉

bora8
5. apr 2008

duracelko: s tými plienkami si to neprehnala - máš ich tak akurát, lebo budeš musieť tak či tak zo začiatku baliť na široko a to musíš u dievčatiek občas dávať aj dve látkové plienky a potom ich využiješ aj pri utieraní pusinky po kojení a ako podložky...... , - veľa toho nenakupuj - mne stačilo 5 bodiniek s dlhým rukávom (neviem aké bude počasie v máji, ale nakúp si aj s krátkym), trojo dupačiek na zapínanie medzi nožičkami , bavlnené svetríky asi dva, čiapočky tenké, jedna teplejšia, pyžamko - dva ks, overal - jeden, to som mala v tých najmänších veľkostiach - 58-62 a úplne to stačilo , ja som mala viacej zimných vecí ale to ty asi potrebovať nebudeš...., ešte nezabudni aspoň dvojo ponožiek

lubii
5. apr 2008

čo najmenej 🙂
Duracelko, tie z Tesca 3-kusové balenie body a overalčekoy sú super. Oni z toho za chvíľu vyrastú a traba väčšie 🙂 Tie plienky by ti vystačili, aj keby si chcela látkovať 😀

bejca
5. apr 2008

no lubi si ma potesila 😉 dufam ze to bude oki 😅 len dumam cim mu tu suchu draplavu tvaricku natriem 😕 chudiatko moje , mam z oriflamu take to "ruzove vajicko " neviem ci by som mu to mohla s tym natriet alebo radsej s infadolan mastou 😅 😨

lubii
5. apr 2008

Radšej tým vajíčkom nie, to je asi pre dospelých. A keby si le olivovým olejom? Ja som iba tým natierala.

bejca
5. apr 2008

duracelko ja som mala 56 3 supravicky a 62 3 supravicky , z kazdeho cisla 3 body , a to 3 ks baleni z tesca dupaciek na 0-3 mesiace a to je vsetko 😉 a latkovych plienok mam 20 ks ale perem a zehlim kazdy druhy den 😅

bejca
5. apr 2008

nemam olivovy olej 😅 skusim muzovi zavolat nech by kupil 😉 dik

bejca
5. apr 2008

duracelko a zabudla som este dvoje polodupky na 0-3 mesiace a jedny pancusky 😉

bejca
5. apr 2008

lubi aky to ma byt olej ?? cisty ci ma nejaky nazov ?? muz mi volal z lekarne 😅

lubii
5. apr 2008

Iba olivový olej