• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
azuzi diky vyskusam mna v tychto receptoch odradzal ocot :wink: a este som zohnala recept na mazanec tak vyskusam ci sa podari
bejca praveze mama nebyva blizko a slovo baba pocul iba parkrat ale asi vacsina deti s tym zacina :grinning:
10. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima :astonished: :astonished: :astonished: som sa zľakla že si tehotná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azuzi , a ono ti to aj zarobí cesto aj upečie????? Aj ja chcem taký stroj! Čo to stojí a kde sa to dá kúpiť??? Asi bude zo mňa pekárka....xixixixi
10. apr 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika :grinning: :grinning: :grinning:
annika super vec ja mam sice znackovu lebo som bola nedockava ale mavaju akcie aj v tescu a asi aj v inych obchodoch a je to super aj teraz mozem strcit koncek malemu do ruky lebo viem co som tam dala a naposledy som spravila taku s troskou soli aby mohol zuzlat :wink:
10. apr 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annika, potvrdzujem ze aj zarobi aj upecie, dokonca ked napriklad robis kysnute kolace mozes si do tej pekarne vsetko nahadzat a ked bude nakysnute Ti to zazvoni vyberies a spracujes uz normalne dalej. Ja mam Etu, ale mali sme dve opravy este v zaruke, tak by som si teraz urcite vybrala inu znacku asi Moulinex alebo co ja viem so este je.
10. apr 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi si kúpim aj ja, dobre to znie, že to tam len nahádžeš veci a pracuje namiesto teba...xixixixixi Len to neviem, kde to dám, lebo v kuchyni teraz máme málo miesta, lebo sme tam dali jednu postielku pre malého, tak neviem, ale určite popozerám v meste. Je to drahé???
10. apr 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme ju kupili za cca 2500,- Sk
10. apr 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, že tehotná??? :sweat_smile:
Beji, Annika, ja vôbec nie som akčná, skôr lenivá gazdiná a tá pekáreň je presne pre také :grinning: :grinning: :grinning: .Nahádžete suroviny a o 3,5 hodiny vyberiete chrumkavý chlebík. My máme z lidla nejakô Bifinet - nepoznám tú značku - stála 1500.
Mima, ja zatiaľ stále dokola iba jeden chlebík robím a "vylepšujem". Ten najjednoduchší z internetu :
300ml vody
500 g hladkej múky ( ja dávam 150 g celozrnnej špaldovej a 350 g obyč. hladkej/
1/4 droždia ( z neho si robím kvások : drždie + 1 lzžička cukru + 2 lyžičky múky + 50ml teplej vody - pomiešam dám na radiátor. Potom už dávam len 250 ml vody do pekárne :wink: /
2 lyžičky soli
1 lyž. kmínu
1 v šupke uvarený a na jemno pstrúhaný zemiak
ľanové semiačka
A včera sa mi podari úplne super - to je moja najniovšia verzia :grinning:
10. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je teda super vecicka :grinning: tak uz asi viem co si dam kupit k meninam :grinning: :grinning: :grinning: kde kupujete tu "spaldovu muku ??? to som este ani nepocula :sweat_smile:
10. apr 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi neblazni ja a tehotna :grinning: to si iba katika myslela kedze je tato tema pod tehotenstvom a recept vyskusam ja mam podobny bez zemiaku a kvasok nerobim mam suche drozdie :wink: a uz sa mi pecie mazanec dam vediet ako to dopadlo
10. apr 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spaldovu muku skoro vzdy mavaju v Kauflande. V Tescu som si nevsimla. Inak ja tiez nerobim speci kvasok, normalne drozdie rozmrvim na vrch na muku.
10. apr 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranecko prajeme :wink:

no dnes sme boli trochu "mrchvy" v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: o 0,00 si vypytal Petko papat a spinkat nic :sweat_smile: tak sme boli do 1,30 hore a to som mu dala este okolo 1,15 papat :sweat_smile: tak potom zaspinkal - to bolo prvy krat v noci ze nechcel spinkat - dufam ze aj posledny :grinning: ale inak sme spali potom do 4,15 a nakoniec do 7,00 :grinning: takze v poho :dizzy_face:

lubi :grinning: :grinning: :grinning: no vidis super idem pocitat xixixiixixixixix ale mne doki ani sestricky nic nehovoril - tusim :sweat_smile: lebo ja si posledne minuty ani moc nepamatam :sweat_smile: na to mam manzela :grinning: ten mi pripomenie vsetko :grinning: :grinning: to len ta kamoska jedna tak divno na mna pozrela ako keby som neviem co spravila :confounded: a ked uz ide o to ved Petko bol chlap ako buk co by chcela pri 4 kilach :grinning: a 52 cm :grinning:
11. apr 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky chcela som sa vas opytat ze ci je normalne ked aj hodinu aj hodinu a pol po kojeni mi maly vgrcava mliecko ?? :confused: :fearful: nie moc ale sem tam trochu ?? :sweat_smile:
11. apr 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Lubii par prispevkov som si precitala -a teda musim povedat ze ja som nerevala ako tur celu dobu tlacenia xixixixi ale az na konci toho tlacenia ake ulavenie :sweat_smile: :sweat_smile: a nie niekolko minut ale len take "ukoncenie" tlaku xixixixi a teda mne tie posledne kontrakcie trvali cca 10 minut :grinning: a Petko bol na 3-4 krat vonku :wink: :dizzy_face:
11. apr 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránečko aj tebe bejca aj ostatným mamičkám!!!
Ja mám dnes prosím ťa pekne "šetriaci deň". Nevarím, len pre Robka. Každý nech si dá, čo nájde. A to preto, lebo včera sme sa trošku pohádali s manželom , ktorý ma poprosil o to, aby som ho nehcala už konečne pracovať, veď on má tolko toho!!!! že nech si už konečne začnem vybavovať a riešiť veci bez neho... A to celé vypuklo z toho, že som musela o šiestej ísť zubárovi, aby mi konečne dokončil ten hnusný zub a on musel domov z práce, aby strážil malého.... Tak som sa nasrala a som si povedala, o.k., od dnes každý si robí svoje. a dnes perem a žehlím a nevarím!!!!!Veď má stravné lístky, decká v škole obedujú, tak načo ja budem tu variť ako šulín, každý deň.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ma včera nasr...., verte, či neverte, ale len v pondelok som ho potrebovala pri nákupoch, o nič iné som ho neprosil, len včera toto. Bože, tí muži!!!!!
11. apr 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika :grinning: ja som nevarila ani vcera a nevarim ani dnes :grinning: a teda to mas pravdu aj moj muz ma niekedy take poznamky ... veru ti muzi :sweat_smile: a co narobime ...nic ... a vcera som mala este gulas navareny a dnes v noci kedze som bola hore tak muz povedal nech nevarim - ale mame tam aj klobasky tak si moze dat a ja tam mam parky a urobim si tvarohove slize :wink: takze v poho :wink:
a co ten zub ?? uz ho mas hotovy ???
11. apr 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hneď sa mi trošku ulavilo, že som to Vám napísala..... :fearful:
11. apr 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono vzdy pomoze ked sa clovek vykeca :grinning:
11. apr 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Annika, len mu daj :sunglasses: . Môj by si to nedovolil, my totiž bývame na dzedzine, autobus tu chodí 3x do dňa a auto máme lem jedno, tak keď dačo potrebujem, tak po mňa musí prísť :grinning: , alebo mi kúpiť druhé auto :grinning: . Ale tiež ma predvčerom natoto...My máme čističku odpadových vôd, lebo tu nebola kanalizácia a stále som sa o ňu starala ja, ale keď mi nárástlo brucho, tak som ho to naučila a robil to on. A teraz som ju šla skontrolovať, no strach a hrôza. Povedzte, prečo tí chlapi musia používať namiesto mozgu a jemnej motoriky hrubú silu??????????????
A ešte som dostala mailom jednu mušlienku dňa..........

Subject: Fw: Heslo - dna, roka, storocia... :slight_smile:

>
>
>> > ŽENY PRACUJÚ MENEJ AKO MUŽI,
>> > LEBO
>> > ŽENY UŽ NA PRVÝ RAZ ROBIA VŠETKO DOBRE
11. apr 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, annika celkom Ta chapem, moj muz tiez doma toho nenarobi, uplne Ta chapem, moj muz by tiez mal najradsej teplu veceru a ked nema, tak povie ze sa nestaram o domacnost, nastastie moj syn je v tomto chapavy a ked nie je navarene, tak si zoberie co dom da. :grinning: :grinning:
Ja som tiez mala vcera vecer pokazeny a to pre taku malickost, bola som v BB a potrebovala som na vecko tak som bola v najblizsom penzione kde je dole aj restika ak ked som sla tak som na recepcii nic nepovedala a to ste mali vidiet, ked som vysla asi tam sedela nejaka sefka ako som si to dovolila takto bez opytania tam ist. No citila som sa hrozne trapne, a uz predtym som tam bola zoparkrat sa najest a aj sefa som raz u nich ubytovala, ale uz pojdem vsade inde len tam nie. :angry: .
Lubii aj my ideme mat cisticku, ty si to ako casto cistila?, kym sa toho neujal tvoj manzel?
11. apr 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca, už nebolí, díky za otázku!klopklopklopklop....
lubi, si zlatá!ja mu dám!a budeme sa rozprávať len čo je najdôlež. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
azuzi, je to baba jedna tá v tej reštike. však nevidela tvoje bruško??????
11. apr 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: Azuzi to co bolo za strigu jednu ?? obluda :confounded: :angry:
ja som raz bola v meste a behla som len tak do jedneho obchodu a poprosila som predavacku a normalne ma pustila na jej zachod co tam mala - ved museli vidiet brusko nie ?? niektore su strasne svine :sweat_smile: :angry:
a kocky viete co som vam spominala tu bateriu v kuchyni co sa nam pokazila pred vyse tyzdnom ?? a ze tam mam len taky kypel aby som mohla varit a riad umyvat ??? tak este stale tam mam kypel :grinning: :grinning: a vypalila sa nam pred 15 dnami ziarovka na chodbe v stropnom svietidle na stenu ale ta polovicna co je na bok steny nie na strop , a nemali sme taku ziarovku tak to muz rozmontoval na jednom srobe nechal vysiet to sklo a dal tam ziarovku aku nasiel :wink: a co myslite uz je to spravene ?? ha ha ha stale nie este stale nam tam vysi sklicko na jedno srobe ale ved to neva nie ,? hlavne ze svieti :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a ja do obchodu chodim teda len minimalne nastastie vsetko kupuje muz a aj zavola ci nieco nepotrebujem a pod.. ale obcas ma poznamku ze kolko on ma roboty ... no ale ja ho hned usmernim ze ved ani ja si na riti cely den nesedim
11. apr 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes je nadherne teplucko xixi ani sa tu nezdrzim ideme von papa a pusinky vsetkym :grinning:
11. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Bejca, môj digestor je už spravený, no aj na tom sme sa pohádali vtedy. :sweat_smile: :sweat_smile: :-
11. apr 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze ked je tak pekne tak ste vsetky mimo :grinning: len ja tu strasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: anikde nikto :sweat_smile:
11. apr 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubii pekna myslienka dna :grinning: a pravdiva :grinning: :dizzy_face:
11. apr 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že pekne??? U nás bolo celý deň zamračené a pršalo - nepršalo :rolling_eyes:
11. apr 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte musím pridať jednu perlu : 5 rokov sme tu bývali a nemali sme vykachličkovanú kuchyňu a vypínač aj zásuvka viseli na drôtoch a tak sme ich používali 5 rokov!!!!!!!!
11. apr 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rada by som napisala ze aj moj muz je taky lajdak, zapojila by som sa tak do temy ale ked on je pravy opak :stuck_out_tongue_closed_eyes: technicke zalezitosti su vyriesene na poziadanie, s domacimi pracami je to horsie :grinning: ale tie zas bavia mna takze nemame problem. V 3izbaku toho zas tak moc na upratovanie nie je...

my sme boli v poradni v pondelok, vazime 1163gramikov a vsetko je zatial v poriadku klop klop :slight_smile:
11. apr 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok