Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
23. apr 2008

A idem pofúkať 😉

azuzi
23. apr 2008

Ahojte kocky, Vladka tak dufam, ze dcerke bude coskoro lepsie a ty sa vyspis. 🙂
Pozeram s tym bytom, ze kolko ludi tolko nazorov. Uvidime, este ako to dopadne. Dnes nam na dome zakladali plastove okna, tak ten nas dom nabral iny rozmer s tymi oknami. 😉 😉 .
Dnes som toho vela nenaspala, zajtra idem este do Topolcian so sefom z Prahy do Decodomu do vyroby a potom chcem ist aj do obchodneho domu uz si objednat kuchynu, lebo maju tie zlavy do konca mesiaca. Tak sa uz tesim, aspon nas to bude nutit sa ponahlat s pracami predtym, ked uz bude kuchyna objednana. 😀 😀 .

bejca
23. apr 2008

Lubi som rada ze teplota klesa 😉 dufam ze pospinkate v noci 😅 nas Petko spinka od 20.00 🙂 😔 a dakujem za odovzdanie pofukania 😉

Azuzi juuuuuuuuj ale ti zavidim v dobrom ten dom 🙂 aj ja sa tesim kedy kupime nejaku malu "chalupku " xixixi ak bude za "rozumnu cenu " 😅 co v dnesnej dobe je asi tak vyse miliona a to nikdy nebudeme mat 😝 😝

mima07
24. apr 2008

dobre ranko 😉
ukazuje sa pekny den sa tesim 😀 😀
lubi dobre som to pochopila ze davas ockovat len povinne lebo ja som zatial tiez tak rozhodnuta este pohladam vsetky dostupne info 😉 my sme po obidvoch ockovaniach teplotovali tak radsej dalsie ani nechcem davat ☹

annika
24. apr 2008

Ahhojte, dievčatá!!!! Aj u nás vyzerá super to počasie. Konečneee!!!!
Ludi, dúfam že sa má malý už lepšie, posielame pusinku!!!!
Mima, ja si dám malého zaočkovať určite, nechcem ešte raz prežiť, či s Gabinou, že sme chodili na učno-krčné ako už doma, kvôli tým pneumokokom a dostala potom nakoniec také ATB, čo sa môže len v 11 rokoch, a ona mala 6. Len to atb potom zabralo , ale fakt to bolo niečo strašné.... 😝 😝 😝 😝

lubii
24. apr 2008

Dobré ránko prajem všetkým 🙂 , slniečko nám krásne svieti 🙂
Maličký mal v noci ešte asi 38,5 - čelovým teplometrom, ale už je lepšie 😉
Mima, ja keby som nemusela, nedám ani povinné 😉 , už som to tu aj písala 😉 prečítaj si keď chceš 😉 :http://iuro.awardspace.com/

jano1
24. apr 2008

ahojte neviete mi poradit kde zozeniem pre priatelky tehotenske rifle na traky velkost 34

bejca
24. apr 2008

Krasne slnecne ranecko 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj dufam ze uz bude len takto pekne 😉 som nenarocna ja viem 😀 🙂 😵

Anika co je to ten pneumokok 😅 ?????? ja tiez neviem ci zaockovat aebo nie 😅 asi to preberiem aj s doki ...

Lubi super ze vam je lepsie este ho za nas aj vybozkavaj a uz mu bude super 😉 a mne to nejde otvorit 😅 😝 ale nevadi nemusim moc vediet xixixiixixix

lubii
24. apr 2008

Ďakujeme za držanie palčekov 😉
Mne sa páči ten systém v Japonsku. Tam vraj môžu očkovať deti až od 2 rokov. Vtedy už majú vyvinutú vlastnú imunitu. Tak ja možno až potom.

vladkaz1
24. apr 2008

Ahojte suhlasím Lubi!!!! Aj ja som nechcela dať zaočkovať skor 😝 chúdatka nase.
Inak dnes je nádherne sups von 🙂

bejca
24. apr 2008

😕 😨 haloooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 tusim ste vsetky vonku xixixi aj my sme boli ale cca dve hodky a Petko je dnes nejaky nijaky ... som zvedava na noc 😅 😅

annika
25. apr 2008

Pekné ráno! Robko s maminkou sú už hore od šiestej.... Ranné vtáča to moje decko...Vonku už svieti slniečko a už mi nechce zaspávať na cicíku...
Veru, včera sme boli celý deň vonku, tak bolo krásne... Len tá alergia moja na slnko ... Ináč sme boli v pohode.
Dnes idem s dcérou zubárovi na pol desiatu. Ešte neviem, či autom, či pešo???? 😒 😒 😒
Jano, to rifle skús v bazári. Tam majú dosť tých nohavíc. 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
25. apr 2008

dobre ranko 😉
annika my sme hore od 5,10 synator vyspinkany sa zacal rozpravat a skusal ako najhlasnejsie mu to pojde 😠 teraz sa rozprava v postielke predpokladam ze za chvilu zaspi a ja si budem musiet dat 2. kavu

lubi ja som zatial tiez rozhodnuta ze nedam zaockovat lebo na kazde ockovanie sme zle zareagovali sme teplotovali 😠 ale zase ked stale v telke ukazuju ake je to nebezpecne ked deti nie su zaockovane uz mi s tym lezu na nervy 😠 to je ako obdoba ze len kojenie a hotovo ☹ tak rozmyslam ze tesne pred maleho 2 rokmi si to dam predpisat sak vakcina v ladnicke vydrzi a po 2. roku mu to dam ale este uvidim

bejca
25. apr 2008

ahojte 😀 krasne slnecne ranecko sa praje 😀 😎 😎 😎
no my sme mali noc celkom v poho klop klop 🙂 😵 ako vzdy sme boli hore 2x a na treti o 6,45 sme uz vstavali 😉 takze oki 😀 moje slniecko zlate aspon cez noc pospinka ked cez den sa mu moc nechce 😀 no a my mame zajtra to uvitanie 😀 neviem ci sa mam tesit alebo nie 😅 lebo sa hovori ze ked sa clovek tesi tak to dobre nedopadne 😅 ale sned hej 😉 aj pocasie hlasia pekne jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
co sa toho stepenia tyka na tie pneumomoky veru tiez neviem ale asi to preberem z doki 😅 a uvidim 🙂

lubii
25. apr 2008

Dobré ránko 😉
My sme spali do pol 10 😀 . Teda zobudil sa o 5., ale potom sme spinkali pri cice až doteraz 😉

bejca
25. apr 2008

Lubi 😀 sa mte 😀 len si pospinkajte ked sa da 🙂 😵
ja od rana dumam co navarit 😅 dajte tip nejaky 😀 😵

pizzamati
25. apr 2008

Ahojte maminky a kinderká.

Hlásime sa ešte ako 2 v 1. Zas ste tu toho popísali statočne veľa. Ale ako vidim s menšími problémami sa máte všetky OK to je fajn. 😀 Miminká poslúchajú su krásne, aj ja už chccem mať vaše starosti, v noci vstávať k malej byť celú noc v pozore asi som šiši že? No proste už ju cheme mať tu pri nás. 😀 😵

Včera som bola na kontrole a doktor že na treťorodičku dobrý nález xixix, už som otvorená a po vyšetrení teda od včera idu zo mna také hlieny aj s troškou krvi, a veľmi ma bolí chrbát. 😢 . Doktor povedal že ak do stredy neporodíme tak mám prísť ale že on to vidí že to dovtedy bude. 🙂 Tak uvidíme či neklamal. 😲

Včera sme už poskladali aj kolísku, takže Dominika môže prísť. Ale manžel hovorí aby som vydržala aspon do nedele večera, aby som nebola v nemocnici cez víkend, ešte chceme isť v nedeľu na dostihy. 😀 Tak takto v skratke o nás, ABY STE SI NEMYSLELI že sme na Vás zabudli.

bejca
25. apr 2008

juuuuj Piza vitaj tesime sa ze ste oki 😉 auz teda to bude cochvilku 🙂 drzime palceky .

ja som prihodila par foto kuk 😉 🙂 😵

vladkaz1
25. apr 2008

Pizza aj ja sa tesim a uz porod som zvedava na tvoju malicku pizzu 😀

Tak mi sme boli dnes u doki a uz mam vakcinu kupenu ten prevenar ,ale pichne nam to až za 2 mesiace zevraj je to tak lepsie ockovat az v 7 mesiacoch.

Idem von boli ma hlava zachvilu dojde tato,volali mi z muzovej prace ohladom bytu tak uvidime 🙂 🙂 🙂 co chcu!!!
Som zvedava jak cert heheeh mozno ze dostaneme byt?

Keby tak nam to vysl.. 😅

Jaj a bola som s malou aj na usno nosno krcnom a ma vsetko v poriadku ,lebo sa stale stuchala do uska a zevraj to je prícina zo zubov tak to som vobec nepochopila co maju usi spolocne zo zubami 😝
Taak pekny den

annika
25. apr 2008

čo majú spoločné? že sú na jednej cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccchlave...xixixii
Ahoj, Pizza, držíme palčeky a myslíme na vás!!!!Jojjjj!!!Aj ja som zvedavá na malú Pizzu!
Zubára sme absolvovali, hurrrráááá, ešte jeden kaz má, ale ide až v júni. To už sľúbila, že bezo mňa..xixixixi
U nás zas začalo teraz pršať. ☹ ☹ ☹
Vladka, nech Vám vyjde ten byt!!!! Prajem to zo srdca. A potom môže prísť braček Lucinke...xixixixi

annika
25. apr 2008

Bejca, ten šibalský úsmev a to žmurkanie...No paráda!!!! Je zlatý ten Peťulo!!! 😀 😀 😀 😀

Čo som ja písala v predošlom príspevku????????????Teraz vidím, som ja ale truľo!!!!!! hlave som chcela, sorry!!!!

bejca
25. apr 2008

Anika dik 😀 xixix ale v poslednej dobe sa "narobim " nez sa mi podari nieco take vyfotit onsa smeje od ucha po ucho a ked vytiahnem fotak v tom momente "zmrzne" a ani keby co bolo nechce sa usmiat .. dnes to bolo dost narocne nez sa mi podarili tieto zabery 😀 ale stali zato 😀

Vladka aj my drzime palceky 😀 snad to uz bude oki 😉

annika
25. apr 2008

Huráááá!!!!! Máme jeden /!/ zúbok!!!!! Kde je druhý???? Neviem... Ale jeden už mámee!!!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
25. apr 2008

GRATULUJEME juuuuuuuuuuuuuuuj dnes bude oslava 😀 😀 😀

lubii
25. apr 2008

Na augustovskej téme hovorili dievčatá, že kto nájde nový zub, má si kúpiť nové šaty 😀
Beji, Peťko je krásny, tá posledná fotka nemá chybu 😉 . A na jednej fotke máte takú bundičku, co vo vnútri kapucne je páskovaná, tak dnes sme takú istú kúpili v tescu, len oranžovú 😀 . U nás mali len oranžovú a svetlomodrú.
Vladka, tak držíme palce, aby vám vyšiel ten bytík 😉
Pizza a tebe držíme veľmi veľmi silno palčeky a kľudne roď v nedeľu, nedeľné deti sú vraj šťastné 🙂

azuzi
25. apr 2008

ahojte, pizzamati drzim palce nech Ti to dobre dopadne. 😉 😉 . A nech to mas cim skor za sebou.
Vcera, ked som sa vratila domov tak Samka bolela hlava a potom hovoril ze sa buchol do nej pri takej hlupej hre, tak je od vcera na pozorovani v nemocnici ale nastastie mu nic nenasli a zajtra ho pustia, aspon ma ponaucenie, ze nema stvarat take hluposti a teraz trpi zatvoreny v nemocnici. ☹ ☹ .
Bejca gratulujeme k zubku.

bejca
25. apr 2008

Lubi dakujeme 😀 a tu bundicku sme dostali od muzovej sestri 😉 je podarena ato je ze na 3 az 6 mesiacov 😅 ten moj chlapisko 🙂 😵

Azuzi ved aj tebe sa to uz blizi 😀 a Samkovi posielame pohladenie a pofukanie hlavicky 🙂 a veru ponaucenie bude mat 😅

bejca
25. apr 2008

a my sme dnes dostali strikovanu ciapocku a svetrik na krst 😉 od jednej uuuuuplne cudzej tety 🙂 😵 ale je to nasa suseda zo 7 poschodia a strsne sa jej Petko paci 🙂 a to som este ked som bola tehu bola k nej pozvana ze nech pridem kuk ake strikuje veci a ze ak chcem ma to nauci / moze mat ale 65 rokov/ tak som tam bola a teraz ma to tak napadlo ze ak zajtra bude takto skaredo ako dnes tak ja nemam pre Petka ani poriadnej ciapky 😅 tak som sa jej isla opytat ci nahodou nema na predaj jednu nejaku bielu .. no a mala len bielo modru a zltobielu ze ostatne supravy predala ... tak som povedala ze tu modrobielu si zoberiem a ona ze mi ju da zadarmo 😕 😨 ostala som milo prekvapena 😀 popestovala si Petka trosku ale zacal uz potom plackat tak sme isli domov . naraz ale za hodinku a pol u nas niekto zvoni ..otvorim a ta pani prisla k nam si odmerat Petka a uz mu strikovala k tomu svetrik 😀 a teraz pred hodinkou mi ho doniesla ustrikovany a peniaze nechcela tak som jej dala bombonieru taku co tam je aj moncheri aj ferero rocher a este jedny bombony nejake 🙂 😵 tak som rada mame aj svetrik aj ciapocku uz je to oprane a susi sa nam to 😀
no zasa vam tu vypisujem romany 😝 ale uz koncim 😉 dobru noc
my zajtra mame uviiiitanie 😀

pizzamati
25. apr 2008

Beji no vidíš už od malička malý vie zapôsobiť na ženy xixix, suseda je z neho unesená . Ale to poteší nie? Ked nečakáš a dostaneš niečo od cudzích ludí. Držime Vám palčeky na zajtra pekne sa držte. Pá 😀

pizzamati
25. apr 2008

Azuzi, Lubi, beji, Vladka, Anika dik vám za povzbudivé písmenká. 😀 Robkovi gratulujemek zubku 😀 beji naozaj tie vaše fotky su užasné malý je normálne model 😀 , my sme si ich celá rodina pozerali je na spapanie a zhodnotili sme že je to velký chalan. 😀 Aj Robko v tej hojdačke no su krásne tie vaše deturence. 😀
Vladka tá tvoja beťárka malá ta ta vie potrápiť že? 😀 Ale neboj ona z toho vyrastie.