Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
8. aug 2008

Vanilka no anjelik s rohamy 😀 😀 moj muz je baran ale taky ozajstny 😒 😀

vladkaz1
8. aug 2008

Ahoj Beji citam ze riesite nieco s muzmi.. 🙂
Moj prebalí vsetko, ale ani za svet sam nejde s malou von 😝 ,ties by mi to dobre padlo a potom to u nýásw konci hadkou,je taky tvrdohlavy!!! ach jaj vcera bol smani aj na ihrisku 😀 vydrzal pol hodinku a ze on sa nudi a bla bla.
Treba im dohovorit,ale na mojho to nezabera 🙄

vanilka32
8. aug 2008

beji, na cvicenie nedam dopustit 🙂 z toho to urcite nemam, s hlavou necvicim 😀 rano som sa najedla o 6tej, nic mi nebolo, potom som si este lahla na hodinu a ked som sa zobudila tak uz som bola seknuta, tak neviem..ale bola som teraz opat vo fitku na stepperi 45min a krk uz lepsie.

mala pozera OH s muzom, idem si ja lahnut huraaa 🙂

bejca
8. aug 2008

😕 😨 zasa pusto 😉
no u nas je kvalitna burka 😅 😝 bojiiiiiiiiiiiiiiim 🤐 a idem zehlit papam melon tak som prisla kuk 😉
Vladka no veru uvidim co a ako bude 😉 dnes sme vecer boli spolu kocikovat +vencit a zasa varoval maleho nez som si nachystala a potom spratala kupanie 😉 tak aspon nieco 😵

Vanilka ako ?? pospala ??? xixixi no ja ale pol hodku poobede 🙂 a ten krk potom jasne ze len z toho ze si zle spinkala 😵 a nebojis sa uz cvicit ?? ved vsade pisu o tej kyseline mliecnej ... 😅

bejca
8. aug 2008

Janka sa vrati z dovci a nebude mat co citat 😅 🙂 urcite im je strasne dobre 😀 aj ja by som chcela na par dni k moru 😅 jaaaaaaaaaj ale muzik slubil na buduci rok 😅 tak som zvedava 😵

lubii
8. aug 2008

Čaute, my sme dopapali´a mangel uspáva 😉 . Ale ešte ho musím dnes ostrihať,keď uspí malého, sľúbil mi za to čokoládu. No čo by som pre čokoládu neurobila 😀 .
No vidíš, Beji, teraz kočíkujete spolu ,potom ho vyprav samého a urob si troch voľna 😉
Vanilka,že do fitka 😨 aj mne by trebalo 😉

vanilka32
9. aug 2008

dobre ranko dievcata

cvicit sa nebojim, a mam pocit ze sa mi este viac mlieka tvori odkedy tam chodim, a ved iba 2x do tyzdna hodinku, a nerobim nic natrasacie a ani to neprehanam, a bez cvicenia si neviem predstavit existovat, Simonke som to vysvetlila a pochopila ma 😀

zajtra planujeme ist pozriet na akciu redbull, co tu budu prelietavat lietadla nad Dunajom, malu bude opatrovat moja mama, sama sa ponukla.

beji pospala som si aj dnes, od 5tej do 9tej rano, muz bol vcera v kine tak vravim teraz je na tebe rad, ja som v kine nebola ale take haluzoviny sa mi snivali az som sa spotila 😲

a vy ake mate plany na vikend?

bejca
9. aug 2008

ahojte 😵
no kocky ja uz ani nejdem vypisovat kedy som bola hore 😝 ale mam pocit ze tusim celu noc 🙄 uz som aj zistila ze spim s prsom von a Petko vedla mna 😅 som KO 😅 a moj muz aby toho nebolo malo tak ho vcera seklo ☹ a to isiel dnes este aj do prace 😝 a rano o 5,20 som mu pomahala vstavat s postele 😅 a ani psa nemohol ist vencit takze este aj toho som bola rano vencit 😝 a u nas prsi ... 🙄 no hroza ....

Lubi dobry napad s tou cokoladou 😉 ja striham len tak muzicka 😕 takze odteraz to bude za cokoladu 😀 dik za tip xixixiixixixxi len neviem ci mi to prejde 😅

Vanilka ja by som rada na step dac co ako sa to pise 😅 ale v okoli nic take neni 😅 ale rozmyslam ze by som si kupila nejake dvd aspon 🙂 len ani nemam paru kde to predavaju 😅 a uzite si tu akciu 😉 super ze mama pomoze 😵 a sny ?? no ani nechi vediet 😝 vcera sme to preberali v nasej teme februarovky 😅 som im tiez pisala ze sa mi stale sniva ze ma niekto nahana a ja sa snazim utiect a to tak ze uletim 😅 a minule sa mi uz 2x snivalo ze je nebo same lietadlo a bombardovali 😅 😨 no strasne sny 😝 a dnes medzi tymi chvilkami sa mi snivalo nieco v tom zmysle ze som sa strasne vykricala a povadila s mamou 😅

mima07
9. aug 2008

dobre ranko 😉
tak uz sa vycasuje tak snad bude pekne 😉
alex sa dnes zobudil uz o 5.45 dostal flasu a ja naivna som si myslela ze este pospi ale prd no ale moj muz ho snad 2. krat v zivote zobral dole a ja som spala do 8.30 ale druhy raz to neurobim som nejaka dolamana a este mi nalial cerveneho vinka tak kukam kalendar a nic tak neviem co sa deje 😀 a ja ze sak sa opijem a nic nebudem robit a on na to ze sak mozem aj odychovat 😕 😀 teraz je nakupoch sam sa vybral 😲

vladkaz1
9. aug 2008

Beji no vidíš moja uz kocíkujete spolu!!!A zachvílu ta necha doma vyspinkať samu 😉
Zajtra idem do bille na plienky maju akciu na clever plienky za 229 😅 a nám lepsie sedia nez tesko len nemaju vzadu tu gumku.len v nedelu je akcia 😉

bejca
9. aug 2008

Mima 😀 no teda ty sa mas 😵 😉

Vladka a po kolko su tie plienky balene ???

vladkaz1
9. aug 2008

moja ja som kupovala 52ks ale su vatsie, ako tesko 3 tie uz su nam len len a tieto clever su nam este troska volne 3 .
Ja mam pocit ze su podobne ako hugies 😉
Pojdem kupit 4 balíky ,len aby ich mali 😀

bejca
9. aug 2008

Vladka ja Petkovi kupujem Tesco uz 4-ky 😅

annika
9. aug 2008

Ahojte! Hlásime sa po dvoch dňoch pauzy, ktroé sme prežili s menšími horúčkami po tom očkovaní, ale dnes som mu ešte nedala Panadol, tak dúfam, že už to bude o.k. Aj Anke bolela noha, ale horúčku nemala. Teraz už behá o 106. Cez víkend sa nikam nechystáme ale dúfam, že to počasie sa polepší. Dnes som vyvesila prádlo 2krát a ani teraz to nemám suché. 😖

bejca
9. aug 2008

Anika no teda aj vy teplotky 😖 posielame Robkovi pusinky aby uz nebolelo a neboli teplotky 😉 a aj u nas stale len naval lejaku 😝 a dost sa aj ochladilo 😅

Mima ,Vladka co to nase stretko ???? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😵

mima07
10. aug 2008

dobre ranko
bei ak sa nic neudeje tak buduci tyzden okrem pondelka ja by som mohla 😉
uz mam starsieho syna v anglicku uz byva tak som spokojna
alex tuto noc vymysla a rano som nasla na plachte kvapky krvi a pozriem do pusy a idu mu 3 zuby 😲 dva vyzeraju ze za take 3-4 dni su von a ten treti snad hned v zapati 😀

bejca
10. aug 2008

dobre ranko 😵

Mima oki 😵 mne je jedno kedy zatial okrem stvrtku nemam ziadny plan 😉 takze povedz si ty 😵 a Vladka 🙂 a uz mas syna prec 😅 a je ti uz aj smutno ze 😉 🙂 a krv na plachte pri zubkoch ?? 😨 fuha 😅 no my stale klasika cca 4-5 x kojenie v noci 😝 a spi s nami 😅 ja uz neviem ...a aj v noci mi radili ze skusit dat kasu vo flaske riedku a reval ako tur ☹ takze ho neoklamem nijako 😅 😖 😠

mima07
10. aug 2008

bei asi zo zubkom to boli take 4 kvapky z nicoho ineho ma nenapada, pockame na vladku co povie a potom sa dohodneme 😉

vladkaz1
10. aug 2008

Beji stretko dame jasne len musi byt teplo!!!!
Beji ja od sept. pracujem v maxe na 4 hodky tak hoci kedy 😉 .
Annika a co ste mali reakciu po ockovaní?????

mima07
10. aug 2008

vladka a kde tam? dufam ze v nejakom detskom obchode aby smemali zlavu 😀

vladkaz1
10. aug 2008

vies co v panskych oblekoch ,ale este neviem ci mi bude vyhovovat cas lebo sa mi tam kríži jedna hodka kym muz dojde domov s prace takze ked sa nedohodneme tak to pada!

bejca
10. aug 2008

Vladka ale my hovorime o buducom tyzdni tak okrem pondelka a stvrtku si ty povedz kedy 🙂 a potom dama hodinu a stretneme sa vsetky tri 😉

vladkaz1
10. aug 2008

urcite vy mne je to jedno 🙂

janka_fr
10. aug 2008

Ahojte kocky
prisla som vas len pozdravit a ked prideme domov tak si vas povtivo docitam,uz sa teraz tesim tak este piste nech mam co robit potom 😉
Teraz sme na Slovensku, Chorvatsko sme vynechali,pretoze sme vyskusali ist s malym k moru vo Fr. a bolo to o dusu.Len by sa plazil, neposedel ani minutku a tym ze tam bol piesok no katastrofa.V bazeniku sa kupkal v pohodicke.Do mora nechcel ist lebo to bolo este studene pre neho. Moj brasko bol ale s malym Dominikom v Chorvatsku a pochvalovali si to ale Dominik je o 9 mesiacov starsi.
Tak si myslim Beji ze ked pojdete na buduci rok k moru tak si to aj viac uzijete.
Nepamatam sa presne ale niekto chcel kupit to tricko s UV filtrom a ja som ho videla dnes v BA v Auparku v obchode NEXT a mali na to zlavu stoji tusim okolo 360 sk.Nie je to len tricko ale taky komplet.
Prajem vam krasny vikend a ozvem sa asi az z Fr.

bejca
10. aug 2008

ahojte 😵
my sme mali dnes supis poobedie 🙂 boli sme v Piestanoch poprechadzali sme sa po parkoch -baby tam je taaaaaaaaaaaaaak krasne a da sa strasne moc tam pochodit su tam labute , kacicky , pavy , rybicky ... no vselico uuuuuuuuuuuuplne nadhera ale unavena som ako kon 🙂 xixixixi prave tlaciim melon dotlacim a idem haji 😵

Mima , Vladka co tak utorok ??? alebo streda ??? o cca 13,00 v Maxe pri dracikovi a tom autobuse ??? 😅

Janka no tak Julianko je sikulka ked sa vam uz takto plazi 😅 😨 nas Petko sa len gula a tak sa vlastne dostane kam chce 🙂 ale zacina zabarat hlavicku a dvihne ritku a posuva sa trosku ale to len obcas 😅 a je straaaaaaaaaaaaasne zly 😖 stale mrkoce a ked nic tak vresti 😅 😝 vsetko ho bavi chvilku a najradsej je na rukach 😒 a teda uz sa tesim na rok k moru a celkovo k vode 😉 lebo tento rok sme od koznej mali zakazane ist s nim k vode 😖

Vanilka ako ste sa mali na leteckom dni 😎

bejca
11. aug 2008

dobre ranko 😉 akosi je tu pusto 😅

ozaj kocky nikto iny nemate moznost prist do TT ??? co tak Anika a Robko ??? ved muz ma tusim dovcu si spominala tak by ste si mohli spravit vylet 😉 haaaaaaaaaaaaa ????

adushka
11. aug 2008

Ahoj dievcata. Mohla by som sa vas nieco spytat mimo temy? Neviem kde sa pytat a pozeram, ze vy uz mate deticky a asi by ste mi mohli poradit, predsa ste skusenejsie. Dakujem

bejca
11. aug 2008

Aduska ved sa pytaj 😉 na to su tu tie temy ak vieme poradime 😵

adushka
11. aug 2008

no, ja sa vas chcem opytat ..teda potrebujem poradit. My sa s manzelom uz 2 rok snazime o babo. Minuli mesiac sme snazilkovali presne cez plodne dni. Poslednu menstruaciu som mala 1.jula a teraz je to uz 11 den co mi meska. Asi pred 3-4 dnami som si urobila test a bol negativny ..neviem, ci sa mam nan spoliehat. Teda neviem, kedy je mozne, aby mi ukazalo test pozitivny. Mam este cakat? Alebo je mozne, ze test je negativny a predsa som tehotna? A este, asi tyzden dozadu som mala strasne citlive bradavky a teraz uz 4den chodim kazde rano nonstop cikat, akoby ma nieco tlacilo..neviem to dobre popisat. Vadi mi to aj pri sexe ..ked sa milujeme stale mam nutkanie ist cikat.

bejca
11. aug 2008

Aduska myslim ze tehu nie si ☹ tie testy su tusim spolahline uz na cca 15 den od ovulacie , ale ak si aj tak myslis ze mozno si tak si kup este jeden test alebo behni k doki 🙂 a neboj 2 roky je nic my mame po 10 rokoch 😉 hlavne na to nemyslite - co viem ze je veeeeeelmi tazko a nebojkaj cochvilku budes tehu a stastna maminka 😵 drzime palceky 😵 a Petko posiela cmuuuuuuuuuk 😀