Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
27. sep 2010

@jojina11 aj ja som marcova a rozvedena, zijem s priatelom, nechcem sa uz vydat..to predchadzajuce manzelstvo ma nejak postihlo alebo co.. 😀
velmi ma mrzi, co sa ti stalo, musela si strasne trpiet. 😢 so mnou v porodnici lezala jedna mamicka, ktorej sa stalo to iste, po rozvode prisudili syna otcovi, bol policajt.......ked mi rozpravala svoj pribeh, nemala sancu ziskat dieta.. tazko sa to pocuvalo, nie to este zazit..teraz sa znovu vydala, ma synceka a je konecne stasna. 🙂 uz sa jej aj podarilo stretnut so starsim synom..dufam, ze sa tvojmu ex vsetko vrati co ti sposobil a chalani konecne pridu na to, ako ich lubis..drzim ti paste...a gratulujem k nadhernej dcerke.. 😵 😵 😵

jojina11
27. sep 2010

@l.lara ďakujem , povzbudenia nikdy nie je dosť, viem , že sa to časom asi spraví len to stále bolí rovnako, nejako ani ten čas nepomáha , beťár jeden a veru by mohol.
Ja som sa vydala, pred rokom, a mám dcéru, ktorú som vždy chcela , aspoň jedno dievčatko,aj keď chalanov mám rada nadovšetko, Koľkého marca si? ja 15

l.lara
27. sep 2010

@jojina11 mas IP.. 🙂

mojko315
27. sep 2010

kôly veku,,vraj som stará,,,a nezodpovedná,,,,,vraj si otehotniem a potom pridem aby sa starali,,,,dokonca ma odmietli odrodit,,,,,,,rodila som v BB,,,,,tam sa zase čudovali, že prečo,,vraj som bezproblémova,,,,,našťastie už je po a ja sa teším znádherného zdraveho syna,,,,,,,i ked je to už väčšia záťaž,,roky nepustia,,,nikdy som neolutovala,,,,,tak ako bolo bezproblémove tehotenstvo a porod,,,je i teraz naše obdobie,,,

l.lara
27. sep 2010

@mojko315 ja tomu nerozumiem...ako sa mozu takto spravat? v poslednej dobe sa utvrdzujem v tom, ze niektori lekari by mali vratit diplom.. 😠

ja mam tiez nemilu skusenost s gynekologom, ale to vysvetlim radsej neskor....

l.lara
27. sep 2010

mojko a prajem len same bezproblemove obdobia.. 😵

rainbow1
28. sep 2010

ahojte kočky, ja som bola dnes na krv na hormonálny profil, výsledky by mali byť budúci týždeň, viem, že otehotnieť môžem, ale možno chýba nejaký hormón keď sa mimi neudrží
u nás je dnes škarede, počasie tak na spanie, akurát pozerám na Nove TV noviny a chúdatká ľudia, zase sú vytopení

jojina11
30. sep 2010

ahojte aj u vás je taká kosa?

l.lara
30. sep 2010

ahojte 🙂 joji, aj u nas je strasnaa zima.. ale to sa da zniest, hlavne nech neprsi, aby ludi nevytapalo.. ☹

rainbow, daj vediet ako dopadol ten hormonalny profil. dufam, ze to nebude nic vazne a drzim pasticky..

jojina11
1. okt 2010

@l.lara tak dnes v noci sme prešli úplne na fľašku, čo už, hlavne, že je spokojná,
ja už kúrim o dušu, a dnes nám priviezli drevo, tak bude mať muž o robotu postarané, dúfam, že zajtra to bude bez dažďa

ssonusa
1. okt 2010

ahojte - vitam nove maminky, cakatelky a snazilky 😀

@jojina11 - no ako tak citam moja, tak by si hadam mohla zacat pisat knihu,,, isto by sa dobre predavala.... klobuk dolu, ze si to vsetko takto "prezila"... neviem si to ani len predstavit....
a vidim, ze si asi prave prestala kojit? ked ste presli na flasu? no ja som druhu kojila len 3,5 - v noci revala od hladu, mlieko som uz nemala tak na co ju trapit.... 😉

@rainbow1 - prajem aby test dopadol dobre - nech uz to pre teba znamena cokolvek (ja sa v tychto veciach velmi nevyznam... ).... ak zistia, ze ti chyba nejaky hormon, tak to ho nasadia v podobe liekov a budes ok? tak by to malo byt? prepac, ak je to velmli osobne... 😨

@veronkaj - ako sa mas? dlho si sa neozvala...

ssonusa
1. okt 2010

@mojko315 - myslim, ze si dobre urobila, ze si si nenechala "poradit" od lekara... Vidno, ze si to uzivas... 😀

jojina11
1. okt 2010

@ssonusa no neviem neviem, takých žien, čo prežili všeličo je veľa, nie som výnimočná,
už sa veru nekojíme, ja si tiež poviem načo ju trápiť a seba stresovať, ešteže to UM niekto vymyslel, bola som v strese, ked mi toľko plačkávala, a ona to asi aj vycítila, teraz si to už len musím zrovnať v hlave,že som urobila všetko, čo bolo v mojich silách aby bola v pohode,
inak dík za privítanie

l.lara
1. okt 2010

joji a co si mala malo mliecka? alebo jej davas odstriekane? ale jasne, ze hlavne nech je spokojna, ja som svoju prvu dcerku odstavila este ked nemala ani 3 mesiace.. ☹ nemala som mliecko, alebo mala som ale neviem ake, lebo stale strasne plakala. utisila sa, az ked som jej dala sunar.. ☹

l.lara
1. okt 2010

joji ale dokrmovat mozes, nie? teda, chcela som napisat, ze najprv dojcit a potom dokrmit..

veronkaj
1. okt 2010

@ssonusa ahoj a ahoj aj ostatné,

dnes som si práve bola ukončiť pn po tom návrate z nemocnice, brucho už zabolí len občas a špinenie prestalo, ale srdce a duša bolí stále, snáď sa na to ešte raz moja polovička dá, ale teraz som chodila na koníka menej, lebo mi to je stále veľmi ľúto.

a tak mi aspoň ako môžete držte palce nech sa dá nato polovička ešte raz aj ked sa práve stal dedo, tak to je teraz ešte horšia s ním na to debata, lebo podľa neho ked bude mať 44 keby sa nám narodilo maličké tak to je už veľa a raz súhlasil, podarilo sa ale potom potrate s ním o tom nieje reč, a navyše ked sa teraz stal dedom.

želám vám pekný víkend a krásne mamičkovské starosti.

ssonusa
1. okt 2010

@veronkaj - to mi je velmi luto... netusila som, ze si bola v nemocnici a ze to neklaplo.... ale teraz je dolezite aby si sa ty ako tak dala do poriadku - fyzicky aj psychicky...teraz sa snaz nerozmyslat nad tym, ci sa na to mm da alebo nie... isto teraz ked sa s nim budes chciet o tom bavit tak na to nebude mat naladu - ved vidi, ako trpis, aka si smutna a podla mna sa bude trosku bat do toho ist aj kvoli tebe - aj ked ti to mozno nepovie..ale povedzme si pravdu, ktory z nasich chlapov znesie pohlad na svoju milovanu, ked je utrapena.... podla mna tomu nechaj trosku casu a ked sa z toho hlavne psychicky dostanes tak mozes zasa zacat riesit..ale kym si smutna a utrapena si myslim, ze nema ani cenu to doma nacinat... tak sa drzkaj,,,

mojko315
1. okt 2010

@ssonusa ,,,ked mi to povedal,rozplakala som sa,,,,nedokazala by som si zabit vlastne dieta,,,ved všetko ma svoj vyznam,,,všetko sa pre niečo deje,,dlhe roky som chcela a nedalo sa,,,a odrazu,,,,zažívame občas smiešne situacie ked sa ma von na prechadzke opytaju, že ktorá s dcer ma spravila starkou,,

jojina11
2. okt 2010

@l.lara neviem či som mala málo, alebo bola lenivá ťahať, keĎ jej už tak netieklo, myslím, že mám slabšé spúšťací reflex. Včera som ju kojila len raz a dnes ráno som jej dala prsníky oba, tak sa snažila chúďa moje, aspoň niečo. Dávam jej pred každým kŕmením z fľašky prsník, ale ona sa odťahuje a obzerá sa kade tade, a potom sa jeduje, tak to nevydržím a idem jej spraviť do fľašky,
@veronkaj ahoj, je mi to strašne ľúto, prežila som potrat a doteraz na to maličké spomínam, niekedy ako keby tu bolo so mnou a ja verím, že určite sa z hora na nás tie detičky pozerajú.44 ročný otec vôbec nie je starý, môj otec mal toľko ked som sa narosila ja, viem, bolo to iné , všetky spolužiačky mali mladších rodičov, ale keby som sa im nebola narodila, nemohli by sa tešiť z vnúčeniec, škoda,že sa môj otec nedožil Vladky, zomrel pred šiestimi rokmi na rakovinu, teraz by sa veľmi tešil ☹ Moja nezúfaj a dúfaj, že sa všetko na dobré obráti a ty to vytúžené dieťatko určite budeš mať.
@mojko315 tvoj synček je veľmi pekný, určite si šťasná, aj ja už cítim vek 😀 teraz je to úplne iné ako keď som mala 19, ale všetky starosti a ťažkosti nám tie naše ratolesti vynahradia úsmevom, môj gynekolog ma na každej poradni sprdol ako sirotu, a to som sestrička, vždy si našiel niečo , aby mohol hubovať, asi mal komlexy 😀

aela
2. okt 2010

@klarka55 ja som mala 38, ked som pred rokom cakala malu a tiez som asi tak raz za 4 - 6 tyzdnov chodievala do poradne a tvrdlo mi brucho... ked som mala problem, vzal ma ihned, inac nevidim dovod, aby tam tvoja sestra chodila castejsie, hoci ma zizikove tehu, lekar iste vie, co robi 😉
@jojina11 chapem ta a drzim ti palceky, aby raz chlapci nasli cestu k mame, lebo mama je v zivote len jedna, kazdy to raz musi pochopit, aj ked to uz moze byt neskoro

aela
2. okt 2010

@jojina11 my sme presli na flasku uplne po 6 tyzdnoch , no co narobis, ked nie je, tak nie je 😉
@veronkaj tak to ma velmi mrzi, chapem ta, ze ti to je velmi luto ozvlast pri tom vnucatku tvojho muza, ale skus teraz na to vsetko zabudnut a mysliet viac na seba, uzdravit sa, zregenerovat, urcite aj tvoj muz tym velmi teraz trpi, len tym nechce aj tebe pritazovat, tak ho nechaj, nech ho to troska prejde a potom, ked uz budes OK a troska sa ukludni aj situacia, potom sa s nim o tom porozpravaj 😉
@mojko315 aj ja mam skoro 17-rocnu dceru a uz sa mi stalo, ze sa ma pytali, komu to vozim, asi si uz mysleli, ze dcere 😀 😀

jojina11
2. okt 2010

dnes sme vyskúšali čajík a celkom chutil , tak som rada, mliečka mi vypila 210 ml po dlhšom spánku, normálne som vykotená 🙂

ssonusa
2. okt 2010

babulky ahojte... k tomu nasme krasnemu "veku"... ako niektore viete, zijem v Irsku a tu je uplne normalne, ze rodia zeny v nasom veku... samoska, ze su tu aj velmi, velmi mladucke maminy - po 16tke to uz je dost bezne, lebo v 16tich skoncia skolu a nakolko sa tu o slobodne matky velmi dobre stara socialny system, viac sa im oplati zostat tehu ako ist hladat pracu... a na druhej strane tu potom rodi velmi vela zien v nasom veku.... a to hned min. 3 deti za sebou.... je tu velmi malo rodin, ktore maju menej ako tri deti... takze hlavu hore, to len na sk asi maju zastaraly nazor, ze zena nad 35 hadam uz nemoze rodit.... 😉

veronkaj
4. okt 2010

ahojte

čítala som vás až dnes, lebo sme mali svadbu a veci s tým spojené a určite sa o tomto porozprávame ale zatiaľ je to také nijakjé, teraz sme vyžmýchaný aj z peňazí svadbou a opravou domu a pod.

a vám nech sa krásne darí

l.lara
4. okt 2010

@veronkaj nevedela som, co sa stalo..je mi to velmi luto.. 😢 ☹ tvoj muz naozaj nie je stary, drzim paste aby vam to nabuduce urcite vyslo..drzkaj sa..

ssonusa
4. okt 2010

@veronkaj - si sa ani velmi nechvalila tou svadbou... to ste sa vy dvaja s partnerom brali? spominala si tusim pred tym, ze sa to planuje... ak ano tak blahozelam 😀

jojina11
4. okt 2010

ahojte, dnes som bola so synom aj s malou u doktorky., do rána sme nespali, stále upchatý noštek, soplov aj na rozdávanie, tak som ju dnes vzala k doktorke, myslím, že to priniesol Ondrej zo školy, ten teraz bude týždeň doma a dúfam, že malú to tiež skoro prejde,Kúpila som odsávačku na vysávač, nie som síce zástanca týchto vecičiek, ale skúšala som aj dva druhy hadičkovú aj balonikovú ale vôbec som jej nevedela vyčistiť nos, má to až vzadu v nosohltane, tak som to skúsila s tou na vysávač, no malá sa toho neviem či bojí, alebo skôr je jej to nepríjemné, doktorka vravela, že to môže trvať aj dva týždne, no zbohom dúfam že nie 😝

l.lara
4. okt 2010

jojina, tak nech ste cim skor v poriadku..ta odsavacka je strasne fajn, bodaj by sa jej malinke prestalo bat..

ja idem vo stvrtok ku gynekologovi, mala som pozitivny test..... 😵 😵 😵

veronkaj
5. okt 2010

@ssonusa

no mali sme teraz v sobotu svadbu takže si zvykám na nové priezvisko a čaká ma vybavovať nové papiere.

@l.lara držím palce nech je všetko v poriadku 🙂

l.lara
5. okt 2010

@veronkaj dakujem. a gratujujem ku svatbe.. 🙂 pridas sem aj nejake fotky?