Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
12. máj 2008

Vidíš? Ani som to nevšimla! Máš Dema Joggy, že? Aj my sme včera pozerali práve toto v obchode, no mali len v ružovom a to som nechcela. Ako si s tým spokojná????
Pozerali sme aj Neonato ten Gokart, ale mal len 4 kolečka a z toho dva boli stabilné, dva otáčajúce. To Dema sa mi zdal šikovnejšie.

azuzi
12. máj 2008

Dobre rano kocky,
anika a mima tak si predstavte ze mna vysavanie celkom bavi - ked ta spina vsetka mizne v tom vysavaci a potom ostane krasne cisto 😀 😀 .
Anika tak ti zelam aby si si dobre vybrala choditko a dufam ze ti tym Petko usetri cas. 😉 😉 .
Mima a vy mate zahradu mimo bytu alebo domu? A co tam pestujes? Ja sa uz tiez tesim ked na rok si zacneme budovat zahradu sadit stromy, kvety a aj nejaku zeleninku 😉 😉 .
Dnes mam dobru naladu, v piatok sme prisli nato, ze manzel zle objednal polystyren za 26 000Sk a najskor nam to nechceli zobrat spat ale dnes povedali, ze zoberu 😀 😀 .
Ja uz som manzelovi zacala vycitat, ze som si mohla kupit nejaky super znackovy kocik a tak 😀 😀 .
Ale dobre to dopadlo.
Zajtra idem na kontrolu a aj prietoky prvy krat, tak som zvedava co to je.

annika
12. máj 2008

Prietoky, je to taký monitor s dvoma sezormi, z ktorých jeden ukazuje kontrakcie, činnosť maternice a druhý ako bije srdiečko malému. Musíš tam ležať najlepšie na chrbte, ale ja som vždy na boku, takých 20 minút. Na chrbte ma boleli kríže, tak som vždy sa dohodla so sestričkou, aby som mohla na boku....

azuzi
12. máj 2008

No annika dik za info - na tych 20 minut som teda nebola pripravena ale teraz uz budem 😀 😀 .

mima07
12. máj 2008

azuzi zahradu mame pri dome ale pestujem len kvety a stromceky a na balkone jahody 😀 zeleninu mi pestuje maminka 😉 jaj a mame aj par ovocnych stromov

azuzi
12. máj 2008

No mima ani my nebudeme mat bohviekolko tej zeleniny lebo pozemok nemame az tak velky, len tak trochu na ochutnanie a potesenie, ze vieme si aj nieco sami dopestovat, Nasi maju tiez polia, ale momentalne stoja uz ladom, nikto tam nic nesadi, otec uz nevladze a mam tiez nestiha aj okolo domu a este k tomu sadit. Nasi maju vela aj tych ovocnych stromov, hlavne jablone, ked je dobra uroda ani to nestihame oberat. 😀 😀 .

mima07
12. máj 2008

azuzi mne sa nechcelo kvoli troche zeleniny to ohradzat ja mam velkeho psa nehovorim ze by tomu nieco spravil ale co keby to ocikal 😲 a maminu to bavi tak to zatial takto riesim

bejca
12. máj 2008

ahojte 😉
Anika my sme dostali taketo podobne :
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
zatial neviem ake bude 😅 ale to mame od jednej kocky a ta snim bola spokojna 😉 a inak aj ja planujem okolo pol roka ho tam davat 😅 dufam ze to neni moc skoro 😅 ????
s cokoladou nerobte chute lebo ja nemozem 😅
Azuzi neboj vsetko bude oki a ako pise Anika cca 20 min si polezis 😉
Mima ty si supr akcna a asi aj na baterky 😵 ked takto vsetko stihas 😉

no a my sme boli dnes u doki koznej na kontrole 😀 Petko ma nadherne telicko po ziadnom bolavom alebo pupaciku ani chyru 😀 ten krem pomohol sa tesim 😵 a ani by ste neverili aka som spokojna a kludna 😀 🙂 slniecko moje uz nic neboli , nesvrbi tak sa tesim 😎 😀 no a predpisala nam EXCIPIAL mliecko telove natierat vsade aj tvar , a pritom doki z BA nam povedala ze to neni vhodne na neho lebo je to parfemove 😠 a doki tato v TT povedala ze je to najlepsie mliecko a nemam mat obavy 😉 tak uvidime a dufam ze to bude uz len supis 😵 a ze ak chcem mozem ho kupat aj cas od casu v tom Balneum Hermal - ale ze mam davat pozor lebo sa mi moze smykat xixixixi tak uvidime ale asi aspon raz skusim aby som vedela teda ci hej alebo nei taky kupel 😵

annika
12. máj 2008

Je to pekné chodítko, ale ja kupujem, čo viem aj vyskúšať, no a dnes ešte ideme do jedneho obchodu, tak pozrem. Ale nechcem veľmi drahé, veď Robko bude v ňom len 3-4 mesiace.
To je super, že sa má Peťko faj, tešíme sa s vami a posielame cmuk-cmuk. 😀 😀 😀
Ten Exipal používala aj moja dcérka, a fakt je super ten krémik!
Aj my máme záhradku, no ja len polievam xixixixi, svokor tam robí väčšinou.

azuzi
12. máj 2008

No mima ale aj nasi chcu psa - tak to by sme si mali ohradit, ale to este neviem ako to dopadne, lebo ja sa psov bojim aj moja sestra a aj mama, mame to v rodine, neviem si predstavit, ze sa budem bat chodit na vlastny dvor. 😒 😒 .
Bejca som tiez rada, ze Petkovi konecne zabrala masticka a uz si kludna.

bejca
12. máj 2008

Anika aj mne sa zda moc za take "nic" dat tolke peniaze 😝 esteze sme toto dostali 😅 a cmuky su odovzdane 😵 a Petko ze dakuje 😀 a ze mas odovzdat Robkovi od nas tiez cmuky - cmuk 😉 a to polievanie v zahrade by som zvladla aj ja 😀 inak mna nebavi sadit a pretrhavat burinu 😅 😝 pokopem , o kriky sa postaram 😉 aj kvety obriadim ale inak nemusim zahradu vidiet 😅 😀

Azuzi ani si nevies predstavit aka som rada 😉

lubii
12. máj 2008

No s tým psom to je hrúza. Naša má 1,5 roka a je asi v puberte 😀 . Ale už je to trochu lepšie, minulý rok zničila všetko, čo sa dalo a to sme aj ohradili záhradku ale len takým mäkším pletivom, v pohode to preskočila, popapala všetky jahody aj kvietky 😲 . Teraz má veľký koterec a púšťame ju len vtedy, keď sme aj my von, lebo by sme mali z dvora dreváreň. Každé ráno zbalím Samka do šatky a ideme sa všetci traja venčiť do lesa. Tam ju pustím a behá jak besná.
Beji, tešíme sa, že je Peťkovi lepšie 😉
Čili čokoládku kupujeme v Tescu. 😀

mima07
12. máj 2008

lubi ked som precitala tvoj prispevok tak som si spomenula co som v tescu este chcela ☹ samozrejme ze som na cokoladu zabudla 😲
nase choditko je tusim dema kupila som ho v hrackarstve za 1100
bei aj my sme mali excipial ale nam nepomohol tak sa obcas s nim natieram 😀 ale starsi ho tiez pouziva len iny druh
azuzi aj ja som sa bala psov a mam teda riadne hovado a poviem ti ze som si uzila ked mal pubertu aj do mna skakal tak som ho zacala cvicit a teraz je ok ani bordel nerobi len nemozem nic zasadit lebo mi vsetko donesie naspat k dveram 😲 tak som si zasadila asi 6 korenov ruzi a rano som ich mala naukladane pri dverach 😀

bejca
12. máj 2008

Mima no ved uvidim co to bude robit s Petkom 😅 snad to uz bude oki 😅 za dva tyzdne ideme na kontrolu tak dufam ze to bude v poho 😉 a aj my mame psa alle len maleho 😉 ale ked bol stena tak mi prekotil cinsku ruzu hlnu som mala v celom byte 😅 a korienky zozral a listky vsetky otrhal 😠 ale to bolo prve a poselde co taketo spravil ...

bejca
13. máj 2008

vcera posledna dnes prva ?? 😀 to sa malokedy stava xixixixixi

tak teda pekny den vsetkym 😉

no Mima neviem co a ako ten Excipial ☹ Petko mal rano pod bradou na hrudniku uz cervene ,aj pod jednym kolienkom a aj taky fliacik na narte na nozicke ☹ takze asi ten xcipial nebude ani pre nas 😝 hned som ho rano na tych miestach potrela s tym kremom kortikoidnym ☹ 😖 ...

annika
13. máj 2008

Aahojte!!!
Tak držme palce dnes Pizze, kto vie, možno že dnes už bude mať malú pri sebe....
Bejca, možno, že to bolo ešte skoro s tým začať, ešte sa to nezahojilo celkom, kto vie?Dúfajme, že na druhý pokus to bude lepšie.
A aj my sme už ráno nakrmili psov s Robkom. On v kočíku a ja som hádzala kúsky z rožku psom a on sa smial pri tom, bol zlatučký.
Dnes nevarím, máme skoro plnú chladničku, tak dúfam, že sato dnes už zje...

bejca
13. máj 2008

Anika no neviem ☹ ved tyzden som ho "liecila" s hormonmy - vcera sme boli u tej koznej na kontrole a ona kazala uz s tym Excipialom ... no uvidim.. a uz aj na rucickach v zahyboch to mal cervene tak aj tam som mu to zasa natrela s tym kortikoidnoym kremom ...ale to neni riesenie s hormonmy stale "zakryvat" 😖 ..

annika
13. máj 2008

Ja to viem Bejca, ale keď to pomôže??? Možno, že to vyrastie a po čase to bude mať aj bez toho krému o.k.
My sme spali v noci ako sova... Budil sa po každej hodine, a ani čaj nestačil, musela som ho dať na cicík dvakrát, o tretej a o šiestej. no a potom sa ani nezaspal. takže už o deviatej zíval o 106. Teraz pekne zaspal v postielke sám, no neviem dokedy....
ja už neviem, čo s ním.. Ani jedna dcérka mi to nerobila...

bejca
13. máj 2008

Anika aj ja vam drzim palceky aby Robko lepsie spinuskal 😉 a nejdu mu dalsie zubky ???

annika
13. máj 2008

No, má ďasienko také červené hore, ale neviem...Nechce mi to veľmi ukázať.xixixixi
Tak pekne spinkal, ke´d bol menší.... ☹ ☹ ☹

vladkaz1
13. máj 2008

No kocky vy uz riesite tie zubky a mi este nic ☹
Aspon jeden keby sa jej ukázal.
Annika tolko trápenia pre tie zuby že?
Mi same problemi riešime minulý týžden som skoro dostala infarkt.
Pizza je asi uz tam ze?
Beji aj mi máme teraz tu mast mierne to ustupilo ale stale má flaky.

annika
13. máj 2008

Vladka máš čas na tie zuby, aspoň vám nebolia. Vieš, keď sa to začne, tak potom nemá konca kraja. ☹ 😠 😖
Aj ja by som mala už ísť do sociálnej poisťovne, lebo dovolenku som už vyčerpala, tak sa musím nahlásiť na rodičovský príspevok. AAle ako????? Manžel furt robí, svokor furt behá v meste . 😠 Deti v škole, tak neviem. Mám zobrať aj malého???

vladkaz1
13. máj 2008

No ale nás zuby trápia len furt nic 😝
Ja mám tieš taky problem zober aj malého jasné ja vsade chodím snou kam ju mám dat?

mima07
13. máj 2008

jej ja som tu dnes nebola?? 😲
tak dobry den
annika sak chod s malym a rodicovsky si nahlas odkedy si skoncila matersku mozes mat z roboty dovolenky a aj poberat rodicovsky
bei skus iny krem nam pomohol lipobase, nechcem ta strasit ale kortikoidy to len potlacaju aj my sme to mali po nich dobre a potom sa zase vyhadzal asi za tyzden ja som skusala kremy a hlavne stale mastila aj 4 krat denne tak skus drzim paste

azuzi
13. máj 2008

Ahojte kocky, tak uz som z kontroly doma, bola som aj na tom CTG vysetreni a to bolo v poriadku, zatial podla stavu krcka to nevyzera na skorsi planovany porod ako som ja planovala 😀 😀 . Moj chlapcek si to planuje podla seba ako on bude chciet 🙂 🙂 .
Annika prajem Ti aby si sa co najskor a najlepsie vyspala, ani ja sa necitim bohvieako vyspato, ale co uz.
😒 😒 .
Vyzera to ze psy a zeleninova zahradka nejdu nejak dokopy? 😀 😀 . Budem to musiet vysvetlit mojej rodine. 🙂 .

bejca
13. máj 2008

Pizza drzime palceky a myslime na teba a aj na Dominiku 😉 kto vie ci uz aj ju nema pri sebe 🙂 😵

Anika jasne ze zober aj Robka zosebou 😉 aj ja berem Petka ked idem nieco vybavit 😵

Vladka neboj prejde to aj vam len aby sa to vycistilo a uz nevracalo ako nam 😝 ☹ 😠

Mima ved ja viem ze tie kortikoidy to len "schovaju" ale co mam robit ked nechcem aby bol bolavy ?? a nemozem tiez stale menit tie masticky ... ale ved uvidim co povie za dva tyzdne ... a ten Lipobase je volnopredajny ?? a s nim natieras aj 4 x denne ??

Azuzi sme radi ze je vsetko oki 😉 a veru sefovia su v tychto pripadoch nase ratolesti v bruskach 😉

a nam uz prisiel sportak 😀 cakam na muzika aby namontoval kolecka 😀

azuzi
13. máj 2008

No Bejca tak nech coskoro nemusite uz pouzivat tu kortikoidnu mast, ale ked som ja mala problem, tiez mi tato rychlo zaucinkovala, ale mne sa to nastastie nevratilo.
Takze ides skusat zajtra sportak. 😉 😉 .

vladkaz1
13. máj 2008

cafte no prisli sme z mesta nic som nekupila tie dazdniky na kocik mali drahe jak svina tak som kupila v 39 obyčajný detský za 49 😅 v pohode len musím vymyslet ako to tam prirobiť
Mima a ten lipobase co to je? kolko to asi stoji?
Beji ved mi mame to isté a zasa nám to vybehlo dnes....
Azuzi a uz mate tvoj vysnívaný kocík som citala ze prehovaras muza heh?

mima07
13. máj 2008

bei asi je volnopredajny a ked to mal nanic tak som mazala 4 krat teraz pouzivam od biodermu mast a obcas aj hentu a mazem len po kupani 😉

bejca
13. máj 2008

Azuzi no neviem .. 😖 nevidim to uz "ruzovo " 😝 a hned som zasa smutnejsia .. ja neviem co sa mu to stale "pindri" ☹

Vladka tak potom aj vy asi budete mat nejaky druch ekzemu alebo co nie ???

Mima ale ved aj ja som mu kupila za pomalu 500,- sk ten krem od biodermy aatoderm PO zinc a tiez sa hned na zahyboch "zacervenal" a nejako mu to nepomohlo ... ja uz neviem ..a nemozem stale menit tie kremy ...