Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
24. sep 2007

Ahoj! Tak som tam kukla, ale som videla jednu fotku v 12 tt a dve brušká. Čo tam máš eštge, čo som nevidela?????
Dnes musím do mesta, do banky, na poštu, do roboty a do lekárne. Bože, ako to stihnem? Už je 9,30 a ja tu sedím pred PC. Čo bolo u dokiho?

bejca
24. sep 2007

ved vecicky 🙂 co som vcera kupila 🙂 idem kuk ved tam boli 😖

annika
24. sep 2007

No, už som to našla. Ten spací vak je nádherný, kde si to kúpila?
Už som aj ja doma z mesta a aj som aj vyžehlila vecičky, len ešte neviem ich kde dať. Chýba mi ešte prebaľovací pult s komodou. Pozerala som na internete www.ikea.sk, tak tam som našla jeden krásny. Len neviem, kedy budeme mať čas s mangelom tam skočiť pre neho. Treba to naplánovať ešte na tento týždeň!!!!Ja by som aj išla hneď.. xixixixi

bejca
24. sep 2007

anika v Tescu 🙂 znacka Cherokee 😉 ze je chutnucky 🙂 a vies aky makucky jaaaaaaaaaj v tom sa bude miminku hajkat 😉
ja som tiez chytila asiá nakupovaciu maniu 🙂 tak ho nahovor aby si zobral jeden den dovcu a behnite 🙂 inak my vacsinou chodievame v nedelu do ikea 😉

annika
24. sep 2007

O Tescu som už počula, že majú pekné vecičky pre babetká. Len u nás to nie je. Máme tu všeličo inšie nákupné strediská, len Tesco nie...Ale sa chystám aj tam! Len aby som už mala miesto, kde ich poukladám!!!
Ináč ja rada nakupujem aj cez internet. Neviem, či poznáš www.babybazar.sk alebo www.babetkovo.sk
Aj tu na modrom koníku sa dá niečo nájsť. Tie detičky tak rýchlo rastú, že až!

bejca
24. sep 2007

anika dik 🙂 v babetkve som sa zaregistrovala su tam pekne vecicky a aj na tom babybazare - popozeram dakujem 😉

annika
25. sep 2007

Ahojte!
No, dnes sme absolvovali poradňu, máme už 2680 gramov, sme hlavičkou dole a namerané hodnoty sú o.k. Aj pohlavie sedí. Teraz už musím každý týždeň do poradne až do hospitalizácie. Bohužiaľ kvôli cukru musím do nemocnice týždeň pred termínom. Veľmi sa mi nechce, ale čo už? Závidím tým babám, ktoré idú rodiť z domu. Porodia a po 5 dní idú domov. Ach, to by bolo krásne...

bejca
26. sep 2007

anika 🙂 super sa tesime s tebou ze je Robinko oki 🙂 a aj ty ze si oki samozrejme 🙂 a neboj ten tyzden ti utecie a mozno sa mu zachce o nejaky ten dnik skor 🙂 my na teba budeme mysliet 😀

annika
26. sep 2007

Tak ja by som sa čudovala najviac, keby skoršie by chcelo von.Obidve dcérky som prenášala o týždeň a ešte to aj vyvolávali...xixxiixixixi To by bol tuším nejaký zázrak...
Čo plánuješ na dnes? Ja dnes nemám auto, je v opravovni, takže ostávam aj ja pekne doma. Budem variť, žehliť a surfovať na internete.A ty?

aja7
autor
26. sep 2007

ahojte kocky..tak som sa dockala..vysledky z amnio su OK, je to chlapcek..Tak sa tesiiiiimmmm 😀

bejca
26. sep 2007

anika ja som momentalne znovu doma ☹ a idem varit gulas - knedlu uz mam 🙂
a ked sa ti prihodil zazrak ze budes mat chlapceka tak moze sa stat zazrak a pride na svet o nejaky ten dnik skor 😀

annika
26. sep 2007

No, konečne AJA!!!!Kde si bola tak dlho???? Gratulujem k výsledkom!!!!Tešíme sa s tebou, že je všetko v poriadku!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bejca, ty kedy ideš pre výsledky?

bejca
26. sep 2007

anika no asi v piatok by som ich mala mat 🙂 ale dnes rano som tam volala a povedala mi tam ta doki alebo sestra neviem ...ze nech skusim zavolat dnes o 13.00 tak skusim a uvidim 😅

annika
26. sep 2007

Držím ti palce!
Ja zas večer idem zubárovi, pri obede sa mi zlomil zub vzadu. No zbohom pekný deň! To som dnes nemala v pláne...

ivcap
26. sep 2007

Ahojte babenky. Dlhšie som sa neukázala, ale teraz na PC musíme napísať poradovník. Syn prišiel z Anglicka, tak je o jedného PC maniaka doma viac. Aji, takže je všetko o.ki? Teším sa s Tebou, tak si to teraz užívaj. A čo tatino? Je rád, že je to chlapček, či ste chceli radšej babu? Holky, vy tu rodíte samých chlapcov 😀 Ak má pamäť neklame, tak ja som tu jediná, čo má babu. 😅

bejca
26. sep 2007

anika drzte sa u zubara 😝 😝
volala som a nic - ze mam skusit znovu zajtra rano 😠 😅

ivcap a si predstav ze aj mne doki na 70% povedala ze asi chlapcek 😀

annika
27. sep 2007

Pekný deň prajem!
Zubára som absolvovala, prosím pekne. Aj našiel ďalší zubný kaz, hoci som bola na kontrole pred 2 týžd§ami...Takže o týždeň zase idem. 😝
Bejca! Pozerala som tvoje vecičky v albume. Máš ich peknučké.Ty už niečo vieš ohľadom pohlavia, lebo tam vidím modré vecičky...
Aja! Aj ty už aspoň vieš, aké farby vám pasujú...xixixixix

bejca
27. sep 2007

anika dakujem za pochvalu 😀 sa tesim 😀 no a na 70% chlapcek - ved uvidime 🙂 a ono to neni modre skor take modro fialkove a to je jedina 56 a tu zoberiem do porodnice - vsetci mi odporucaju radsej kupovat 62- tak tie ostatne su 62 🙂 ved moze to byt trosku vacsie nie 🙂 teda aspon dufam ze nebudeme mat velke babatko 🙂 kedze mama jedna aj druha mala tak max. do 3,5 kg 😀

annika
27. sep 2007

Ach, tie očíslovania!!!Pri každej značke iné velkosti, iné čísla...Mám z toho už zmätok v hlave, z čoho, akého čísla mám čo a koľko...Ale také papučky máme aj my, len nie v žltej, ale modrej farby, ktoré si odfotlia, Bejca! Dnes som bola na diabetológii, no treba zvýšiť tie dávky, lebo výsledky nie sú najlepšie...Som z toho trošku vedľa, ale už tie 4 týždne nejak vydržim...

bejca
27. sep 2007

anika no tak to ja zatial pr tych mojich par kusoch este zatial nemam 😅 a s tou diabetologiou mi to je luto 😒 musite to este tych par tyzdnov vydrzat 😵 drzime palceky 🙂

annika
28. sep 2007

Ahoj, Bejca! Maminky, kde ste všetci?
Volala si, moja na tú genetiku? Celý deň na teba myslím...
Dnes asi ideme do IKEI do Bratislavy pre ten prebaľovací pult.Aspoň včera ešte to bolo v pláne. U môjho mangela nikdy nevieš...

bejca
28. sep 2007

anika drzim palceky aby ste kupili 😀 a ja som bola u doki a vysledky neboli ☹ doki tam zavolala a povedali jej ze mi ich poslali domov na adresu !!! ale ona sa vyziadala aby jej povedali ci je to negativne tak jej povedali ze hej 😀 a na uzv sme jasne videli pipika 😀 tak to asi bude ten chlapcek predsa 🙂tesiiiiiiiiiiiiiiiiiime sa 😀

annika
28. sep 2007

Huráááá!!!!!Teším sa s tebou, z celého srdca!!!! Uvidíš budeme mať krásnych, zdravých fešákov a budeme aj my veeeľľľmmmiii happy a všetko sa končí s happy endom!!! Pán božko nám v tom pomôže!
No, čo sa týka toho nakupovania, tak sme sa vrátili práve pred pol hodinkou domov a pokúpili sme všetko, čo sme chceli.Zajtra to ocino pekne poskladá a už konečne budem mať miesto na všetko...Som rada, že to už máme doma...

annika
28. sep 2007

Kukni do albumu, dala som tam fotky z nákupu!

bejca
28. sep 2007

dakujem 🙂 a tesim sa s tebou - idem popozerat 😀

bejca
28. sep 2007

pekne 🙂 super uz len aby ste to mali poskladane a na svojom mieste 😉

annika
29. sep 2007

Tak, jednu skrinku už máme hotovú, druhú až poobede. Ocina sa snaží...

bejca
29. sep 2007

anika to mas fajn 🙂 ten moj radsej aj ked nemusi radsej ide do prace nez by mal nieco spravit ....... 😅 🙄 😖 😠

annika
29. sep 2007

No, máme to spravené, budúci týždeň tam pekne poukladám vecičky, aby už všetko bolo na svojom mieste. Mohla by byť väčšia tá spálňa, ešte by som tam potrebovala miesto pre kreslo, ale bohužiaľ to už nie je...A ty? Čo si robila cez deň?

bejca
30. sep 2007

ale tak v ramci mojich moznosti som upratala 🙂 navarila a poobede sme isli k rodicom svokrovcom 🙂 a 3 x s nasim psikom vonku 😉 a to je asi tak vsetko 😀 teraz pojdem von s benikom-nas pes 🙂 navarim a chcela by som ist do asko nabytku do Nitry kuknut nejake detske izby ...my mame v tej izbe co bude detska taky ciernosivy nabytok 🙄 ten tam nechcem tak musime zariadit Petkovi izbu 😀 zatial iba pozeram tak uvidim ci mi nieco padne do oka 🙂 zatial sa mi pacila jedna v europamobel ale ta sa nepacila muzickovi 😅 tak uvidime ...