Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
14. júl 2008

Ahojte
Mima blahozelame k 11 mesiacom a Alex ma krasnucky usmev 😉

Vladka to je tricko s uv filtrom a ma ucinok ako krem s uv 50+ a kedze ideme k moru a drobcek je taky bielucky tak ho nakremujem ale rada by som pouzila to tricko na ochranu. Tu je link ale je to po fr. http://www.oclio.com/t-shirt-shorty-anti-uv-gar... =tu je drahe to tricko teraz sa da kupit za 7 euros lebo su tu akcie

Annika ako Beja poznamenala my mladneme 😉 😀

Ked sa bavite o ockovani tak nas maly nemal reakciu na prevenar ani pentavac. Tu nepriklad neockuju deti proti TBC po narodeni je to nepovinne ockovanie takze len na vyziadanie.
Dnes sme mali statny sviatok a pocko nam vyslo pekne tak sme boli na pick- nicku. Nas drobec uz vobec nechce byt v kociku ked nespi takze sme tlacili kocik a on sa nosil na rukach este ze mame ten nosic 😝

mima07
14. júl 2008

janka ja som uz tiez o tom tricku pocula ale som si myslela ze vyzera take obycajne a hento sa mi paci 😉 my sa zatial k moru nechystame ale na buduci rok mu ho chcem aj ja kupit len neviem ci tu take maju ☹ ono by bolo asi najlepsie ho kupit mozno aj tento rok v nejakom vypredaji
tak ja uz padim do postele nech sa vyspim
dakujeme za gratulacie a pochvaly
dobru noc

bejca
15. júl 2008

ahojte pekne chladne ranko 😀

Janka my sme dostali od svagra / robi v Rakusku / podobnu supravu na kupanie 😉 vyfotin a dam do albumu 🙂 tiez je to faktor 50 ale este mu to je velke xixixiixix a mame aj ciapku tiez s takym UV a je aj v albume Petko a Terchova taka aj na uska so siltom a ma az na krk taky cip 😉 a uzite si to pri mory 🙂 😉 jaaaaaaaj aj ja chcem xixixixixixixale snad na buduci rok 😵 teraz nechceme s Petkom nejako daleko chodit 😉

bejca
15. júl 2008

no zistila som ze ta suprava je u svokrovcov takze az cez vikend 😉 😅

bejca
15. júl 2008

uz ste asi kuk vsetky nase fotky ze ?? idem to pretriedit a vymazat tie co tam nechcem nechat 😉

pizzamati
15. júl 2008

ahojte dievčatá. 😀
Ja som veru tiež nepočula o takonm tričku s UV filtrom, to ho janka ponatieraš a ešte mu dáš aj tričko? 😵
Anika a ty kde sa tulaš ved dnes si tu ešte nebola. 😖

pizzamati
15. júl 2008

Kde ste ? Ked som tu ja nik tu neni škoda. 😢

annika
15. júl 2008

Ahojte) Ja sa fakt túlam, Pizza, ale pritom ani nestíham... Meniny, narodeniny, domácnosť....Ach,jo... A teraz by som mala žehliť zase... A aj dcérky mi robia programy furt, tak sa snažím im vyhovieť tiež...
A ešte nakoniec tu mám svokra, s ktorým sa človek nenudí, lebo furt má niečo na programe, teraz doniesol aj manželovho brata z ústavu, on je vozíčkar, pri narodení dostal detsku mozgovú obrnu, no má už 33 rokov, tak aj na nich musím variť, prať a žehliť, keď už nám svokra tak skoro odišla... Takže sa nenudím , a pre seba už nemám čas vôbec...uff!

pizzamati
15. júl 2008

Anika ty musíš byť dobrá duša ked sa o všetkých tak vzorne staráš klobuk dole pred trebou. 😵 Tak sa im venuj a pekný zvyšok dna. 🙂

annika
15. júl 2008

Vieš aj ja mám niekedy dosť z toho všetkého, ale vtedy sa na mňa usmeje môj malý nezbedník a zabudnem na všetko. Je to fakt zázrak maličký, ktorý robí každému len radosť...Teraz práve spí, preto mám čas na koník.

pizzamati
15. júl 2008

To máš pravdu tie naše deturence su zázrak. 😀 Aj naša malá spí a a my čakáme kedy sa zobudí lebo chceme isť do Hypernovy, ale je to vždy ked chceme niekde isť tak vtedfy spí aj 3 hodky inak len jednu potvorka malá. 😀

annika
15. júl 2008

No to robí aj Robko. Minule tiež sme boli všetci obleční a sme čakali len na neho, že sa zobudí...xixixixi
A ty sa máš ako, Pizza?? Už si fit? Myslím po pôrode.

bejca
16. júl 2008

pekne ranko 😉
no manzel mi vcera priniesol 10 kg uhoriek idem dnes zavarat 😝 tak sa tu majte lebo asi nebudem nic ine stihat 😅 xixixi ale snad este nakuknem 😵

janka_fr
16. júl 2008

Ahojte

Pizza to tricko ma zevraj ucinok ako krem 50+ ale tym ze je s kratkym rukavom tak maleho budem natierat takze ho natriem celeho ale to tricko mu dam pre istotu predsa on je strasne bielucky a voda slnko strasne pritahuje.

Mima vypredaje mas kazdy rok a myslim ze aj u nas by sa dalo zohnat mozno v intersporte lebo aj tu je ten isty obchod, len ci aj produkty su tie iste, alebo teda v Rakusku ak nebyvate daleko.

Annika citam ze sa velmi nenudis, ale ono je to vacsinou tak ze ked je clovek v jednom kolotoci tak to vsetko tak nejako ide a stiha sa ale ked clovek nema co robit tak je pomaly viac unaveny.

Beji tak zavaranie nezavidim ja to neznasam, raz som zavarala z vlastnej iniciativy marhulove kompoty a stacilo mi to odkostkovavanie 😝 Mamka zavarala volakedy uhorky ale tie boli super,teraz to uz nerobi jednak vela casu stravi pri tom a ani sa to uz nejako neoplati. No ale domace su domace 😉

Pozdravujem vsetky kocky a prajem pekny den

lubii
16. júl 2008

Janka,fotky máš krásne, a na tej fotke "s papa" je zlatučký, aj papa je sympoš.
My sme malého tiež natierali 50-kou od hlavy až po päty, aj hlavičku a potom mal také mastné vlásky a ja som mu z nich robila účes "Prodigy" 😀 😀 😀
U nás si uhorky zavára mangel, lebo iba on ich papá 😀 . Ale ja mu ich musím vypestovať 😅
A na mňa zas budú čakať paradajky na pretlak, ale ešte sú zelené.

mima07
16. júl 2008

tak pozeram ze ja som to so zavaranim vyhrala 😉 to je totiz konicek mojej maminy tak sa tesim potom uz len vymienam prazdne pohare za plne 😀 a ona je v tomto megalomanka minuly rok zavarila 150 poharov len uhoriek 😲 😀 a to si ich aj dopestuje ona je cela natesena ked jej donesiem nejake ovocie ktoreho ma malo ako tento rok 3 bedne marhul a to sa pytala ze ked mame moznost tak mame este doniest 😀 😀

janka asi skocime do rakuska mame to blizko aj ked ja tam nemusim ale to tricko by sa nam zislo

pizzamati
16. júl 2008

Ahojte dievčatá.

Tak to poznám zaváranie je hrozná vec aj my sme už zavarili 68 pohárov uhoriek 😀 . Ešte stále rodia /uhorky/ ale už ichbudme len rozdávať stačilo.

Anika ja som v pohode, vlastne aj som bola len teraz mám mrchu ale taku že hruza. 4 dni zo mna tieklo jak z vodovodu ledva som stála na nohách hlava sa mi točila hoc kde ma sotilo, ale už je to lepšie ešte stále mám ale už nie tak silno. Druhý den som mala také bolesti v podbrušku ako kontrakcie musela som si vziať tbl. čo ja vobec nezvyknem. 😠 Takže naše ťutumuťu je zas odložené na bohviekedy. 😠 😖

annika
16. júl 2008

Jujj, Pizza, tak ti nenávidím. Ja mám len dva dni také silnejšie, no vtedy ani na ulicu nejdem. Ale ja to mám od tej dany, čo som si dala zaviesť pred dvoma mesiacmi.
To zaváranie mi ani nespomínajte! To vždy robila svokra nebohá so svokrom, ja som len akurát umývala poháre. A teraz to musím ja so svokrom a to je drina holky...Keby ste ho poznali aký je... 😠 😠 😠 😖 No nevadí, niečo bude aj bolo, nie?
Broskyne na mňa ešte čakajú, no teraz sú ešte drahé, 50 SK/kilo, koncom júla asi budú lacnejšie. Marhule máme už, aj uhorky. Ešte čalamádu treba, no až len v septembri.

bejca
16. júl 2008

ja uz mam hotovo 😉 31 velkych a 5 malych poharikov 😵 a mna celkom bavi zavaranie a ja moc kupovane nemusim 😅 😝 uz mam aj marhule a visne zavarene a este budem kyslu kapustu a cviklu 😉

Janka pekne fotecky 😵 a aka si chuducka 😨 😎

Pizza uz mrchu 😕 ja este stale nic 😀 😎

Lubi ja pretlak vobec nerobim ani dzem .. 😅

Mima aj ja mam rada ked niektora mama nieco podaruje zavarene xixixi

Anika tak veru to ti zelam pevne nervy zavarat so svokrom 😅 😵

vladkaz1
16. júl 2008

ahojte vsetci chcem vas len pozdravit pozerám ze sa vam vsetkym darí tak som rada.
Nemozem sa dostat k pocítacu lebo boris pokazil tu nieco zavírusoval alebo co.
Mali sme ho v oprave u svagra.
Dnes som total vycerpana Lucka nám nechce spať v noci .
Jani to tricko je fakt super vobec som o tom nepocula.
Tu sa zavara vo velkom pozeram 😕
Ja nemam nic 🙂

bejca
16. júl 2008

baby dnes ako som zavarala mi spadol Petko dolu z postele 😅 dufam ze mu nic nebude 😅 ☹ jaaaaaaaaaj a to som len na chvilku isla do kuchyne ☹ ja truba blba ....

pizzamati
16. júl 2008

Ahojte maminky.
Na skok som tu ocino uspáva Dominiku. 🙂
Bejca ten tvoj Petko je ale výmysleník ked si takto pekne sám spadne z postele, ale neboj moja neter sa ztrieskala z prebalovacieho stolu ked mala 5mesiacov a prtiom švagrina pri nej stále len sa pozerala na telku 😢 , nič sa jej nestalo je uplne v pohode a dnes má 17 rokov xixi 😲
Aj my sme robili džem s jahod, z marhul , zavárali sme višne a čerešne, a rusle a čalamádu budeme tiež až
neskor. A kapustu tlačiť do sudov to je zábava xixi no hruza to máme brigádu. 😖 ale tiež nás to čaká až v septembri alebo koncom augusta už sa teším 😢

Už su ticho vedla v izbe asi zaspinkali obaja tak idem aj ja majte sa krásne . 😀 😀

bejca
16. júl 2008

Pizza no tak to ti "zavidim" mas toho na plane hajajaaaj 😅 a dufam ze bude oki 😅 inak zavidim ze ocino uspava 😅 a ja by som bola rada keby ocino uspaval 😅

lubii
16. júl 2008

Aj náš ocino teraz uspáva 😉 .
Beji ☹ , ale neboj, bude v poriadku, aj ja som spadla mame z kuchynského stola. Daj mu za mňa veľkú pusinku 😉

bejca
17. júl 2008

dobre ranko 😉
Lubi prave som odovzdala 😵 😀 a ze dakuje 😉
no reaguje na vsetko normalne tak dufam ze to bude oki 🙂 prave ranajkujem a Petka mam na kolene a zasa sa bijeme o klavesnicu 😀

pizzamati
17. júl 2008

Dobre ranko. Idem akura pridat niake new foto 😉

annika
17. júl 2008

Pekné nánečko, mamičky, detičky!!! Dnes je u nás pekne slnečno!
Bejca, daj pusinku PEťKOVI ! 😵 😵 😵 A povedz mu, že je hrdina!
Ani môj manžel neuspáva, len seba samého a to dosť rýchlo, aj včera už spal o pol desiatej...
Vladka, aj my spíme nejak blbo v noci , no a včera aj cez deň sme vyvádzali dosť, trikrát sme spali polhodinku, a to posledné si predstav, že v aute, lebo som už nemala silu s ním ísť na prechádzku kočíkom... Tak som ho šupla do auta a vyrazili sme niekam. A on už po piatich minútach spal ako dudek....
Dnes ideme s Ankou k zubnému, dostane strojček na zuby..Juj sa bojí aj ona aj ja... že to vraj bolí ešte tri dni, tak budeme mať asi dlhý víkend.... 😒 😒 😒

bejca
17. júl 2008

Pizza pojdem kuk 😉

Anika odovzdam ked sa zobudi prave som ho uspala 😵 zasa pol hodinka kludu 😅 a tiez posledne dni len mrnci a nic sa mu nepaci a aj v noci sa zasa budi 2 x nie len raz ☹ a aj mrncieva zo sna 😝 no neviem asi je nieco vo vzduchu ci co ☹ a drzime palceky na ten strojcek nech to moc neboli 😅 🙂 😵

annika
17. júl 2008

Joj, som zabudla, aj my robíme pokroky, včera prvýkrát sa vyrazil na cestu malý od stola sám , mám aj fotky o tom...kuknite!

bejca
17. júl 2008

a zabudla som objednala som ohradku dam vam link tak pozrite 😵 http://www.bertoni-sk.sk/index.php?item=4&kat=29
tu play station zeleno modru ale chcela som tu multicolor ale ze ju budu mat az v auguste tak som zobrala tu modro zelenu 😅