Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
29. júl 2008

Ahojte maminy, tak konečne som sa dostala k PC 😝 . Boli sme s rodinou na Pieninách, splavolali sme Dunajec na plťkách, mimochodom nadherné prostredie. No a potom nás skolila črevná chrípka, no baby, čo vám budem hovoriť, predstavte si tri zvracajúce a kakajúce deti a štvtý manžel 😝 , ale už je to dobré. Simonke vyšli za týždeň všetky 4 stoličky, má ústa plné zúbkov 😀 . Pozerám, že vaše detičky sú takisto šikovné 😉 . robia pokroky, Vanilka a Mirka gratulujem vám k dcérkam, želám im krásny a šťastný život. Annika, Lubi, Bei, Mima, Pizza, Tamita, Vladka /sorry, ak som na niekoho zabudla/ zdravím vás všetky, dúfam, že už budem mať viac času na vás. Už som zavarila kopec uhoriek, ríbezľový džem, čalamády ...

annika
29. júl 2008

Marta, vitaj doma! Už si nám chýbala!
A z čoho mali hnačku deti? Zjedli ste niečo takého?
Pred pár rokmi aj my sme plávali na plťoch v Pieninách. Deti aj teraz to spomínajú. xixixix Boli sme taká partia motorkárov, no a muži pred tým plávaním vypili dosť pív a sme nevedeli, že to trvá vyše dve hodiny. A to pivo veru nečakal tolko v bruchu a sa trápili na tých plťoch, bože, nakoniec sa vyčúrali do Dunajca....xixixixi

vladkaz1
29. júl 2008

Ahojte dievcata tak vsetky vas pozdravujem a Dakujeme aj za pozdrav od Marty 😉
No som uplne ko chora, ty koksom len soplím.
Vcera ma muz sprdol ze len vymýšľam s farbami a pod ,hehe noaco?
Uz mam navarene, tepa voda nam netecie 10 dní tak ma poráža co vam poviem.
idem do hajan ,Lucka vymýšľa ako certík bertík 😀

marta09
29. júl 2008

Annika, neviem o tom, že by sme boli niečo zjedli, dr. si myslí, že skôr nejaká viróza, veď kupujem len také letné veci 😀 , zeleninu máme svoju, žiadne ťažké jedlá, možno staršie skôr od zmrzliny, ale malá nepapa zmrzlinu. Inak je to také naše šidielko, ako Vladka píše, že čertík bertík, včera by bola skočila do bazénu, vynašla sa, stúpila na svoju motorku 😀 , stále ju musíme mať na očiach, všade vylezie, ešte dobre, že aj staršie deti dajú na ňu pozor. Dnes som robila palacinky, spráskala skoro celú, musím ju trošku kontolovať, lebo je taký buchtík /po mne 😉 /, už váži skoro 14 kíl. Bei, ďakujem za gratuláciu. 😉

marta09
29. júl 2008

Ozaj, pracujem už na fotoalbume, len nejak trpím nedostatkom času teraz cez prázdniny

janka_fr
29. júl 2008

Ahojte, hlasime sa z dovolenky

Cestu maly zvladol uplne perfektne presli sme okolo 900km a teraz si uzivame teplucko. Uz som vyskusala aj ten komplet na kupanie pre maleho a je to super vec. U svokrovcov sa maly kupal v bazene a pacilo sa mu to a to som sa bala ze bude plakat. Horsie je to so spankom pretoze skor ako o 23.00 nezaspi ale to bude asi tym dusnom no a papame kazde 3 hodiny takze v tom ziadna zmena.

Azuzi prikrmy, tak ja som tiez bola odhodlana mu davat az po 6 mesiaci ale nas otvara pusu ked my jeme a slint atak som mu postupne zacala davat a dnes spraskol mrkvu so zemiacikom 130g a potom este mliecko.Je to strasny jedak ale to ma po papa. Snazi sa jest sam a ked mu nedam lyzicku tak place. Kupila som mu flasku s lyzickou a je to super lebo mi aspon nezhodi misku a ja drzim flasku on si drzi lyzicku a papkame.

Beji mozes davat aj tekvicu. spenat, articoku, vsetko co je zelene, zelene struky fazulkove.

Dnes sa nam stala neprijemna prihoda, maly mi spadol z postele a to som lezala vedla neho 😠 Franck sa isiel sprchovat a maly zaspal(rano je s nami v posteli)Franck oblozil postel vankusmi a ja som bola na druhej strane.Prispala som a zobudila som sa na buchot pozriem vedla seba a.....vyletela som ako strela a maly na zemi ☹ 😨 Ked ma zbadal spustil plac.Nema nic na hlavicke ale rana to bola riadna ,svokrovci maju vsade dlazbu.Dufam ze bude v poriadku. Takze preliezol vankuse neviem sice ako sa mu to podarilo. Inac sa plazi po zemi ako cericek.Takze ked sa vratime ten park musime kupit lebo cestovna postielka je mala na hranie a ked pojdem varit ho musim niekam dat a v transate mi nechce sediet lebo tam sa moc nemoze hybat.

Azuzi k autosedacke, my ju pouzivame od zaciatku denno-denne a ked sme isli na dlhsiu cestu tak po 2 hodinkach sme maly skoro hodinovu pauzu. Myslim si ze je to bezpecnejsie ako vanicka v ktorej dieta lezi a je priputane pasom okolo bruska.Dolezite je nenechavat baby v sedacke spavat aj doma.Inac si mozes kupit zrkadielko do auta aby si videla baby a bola kludnejsia.
Kocky prajem prijemny zvysok dna, fotky si pozriem neskor ale viem ze vase deturence su nadherne a my sa ideme kupat.

bejca
29. júl 2008

Marti vitajte domenka a teda ste mali aj neprijemnosti ale uz je to oki tak sa tesim 😉 a nemas zaco 😵 a tesime sa na album 🙂 a Simonka teda takyto nezbednik 😉 a aj zubkaty xixixixi super tesime sa 🙂 😵

Janka no super teda 😵 maly Julianko bude cestovatel a plavec 😉 a s tou postelou ☹ no nam sa to stalo pred tymi dvoma tyzdnami 😅 a skus ho presmatrat + prstom mu chod doprava a dolava - ci sleduje , a potom ked pozera mu prikry ocka a rychlo odtiahni ruky 😵 mal by mat uplne malilinke zrenicky a hned sa mu zvacsit 😉 nesmie vraciat ani viac ako zvycajne spinkat sleduj ho cca dva dni 😵 ak sa ti nieco nezda sup k doki . ale neboj vsetko bude oki 😵 posielame nezbednickovi pusinku na bolacko 😀 🙂

lubii
29. júl 2008

Ahojte, tak ja sa prídem častejšie posťažovať. Maličký sa dnes o pol 6 nacical a spal do pol 9 😉

Marti,všetko naj k meninám. Aj my chodievame na Pieniny aj na plte skoro každý rok, minulý sme neboli 😉 Je tam krásne 🙂 A v Goralskom dvore v Haligovciach fajne varia 😀

Janka ☹ určite bude maličký v poriadku a užite si dovolenku 😉

Vladka,máme už fotku??? Som zvedavá na tvoje nové vlasy 😉 A skoro sa vylieč 😉

vanilka32
29. júl 2008

Vladka opat novy uces, no teda 🙂 pridaj fotku aj ja som zvedava. A nam tiez nejde voda, odstavka kazdorocna letna, ale iba na styri dni ved aj to staci v tomto teple. Dnes sme malu kupali u mamy v takom vacsom lavore, a normalne si to vychutnavala, sa odrazala od steny lavora, taka bola spokojna ze mohla kopkat, doma ma velku vanicku a tam sa jej nepaci 🙄

lubii, u nas je to najhorsi cas na spanie, od piatej do osmej rano, zavidim ze malicky pekne spinka, u nas oci otvorene dokoran a sermujeme rucickami a nozickami, cosi si mrmle mala, pri tych zvukoch sa mne uz spat neda.

lubii
29. júl 2008

Vanilka, tak si kúpte ten kýblik na kúpanie bábatka. Ja doteraz ľutujem, že sme ho nekúpili, strašne sa mi to páči 😉

bejca
30. júl 2008

dobre ranko 😵

Lubi kludne prid 😉 keby to aj na nas ucinkovalo 😀 🙂

Vanilka 😅 aj my tak sermujeme rano 😀 a kecaaaaaaaaaaaa 😀 a teraz asi mesiac sa zacal tocit dookola a vsade vyklada nohy cize na mna , na celo postele 😅 😝 a to uz tiez veru potom nemozem spat 😝 a ked neni v nasej posteli tak to robi v postielke 😉 a kup si ten lavorik alebo ten kyblik ako pise Lubi 😉

Vladka hod fotto cakame 😵 a skore uzdravenie 😉

vanilka32
30. júl 2008

lubii, my sme hned na zaciatku uvazovali ze kupime ten kyblik, ale ved to je priserne drahe 😲

inak vo stvrtok ideme k pediatricke na vazenie a kontrolu, a to som fakt zvedava kolko sme pribrali, lebo mame druhu bradicku uz 😀

inak to sermovanie je take zlate, absolutne neviem na co to dieta vtedy mysli ale spokojne sermuje a cosi vysvetluje, ale ani vlastna matka mu nerozumie 😀

vanilka32
30. júl 2008

prave bola u mna mama, pozicia mi ten jej zazracny lavor takze vybavene, usetrene 😝

bejca
30. júl 2008

Vanilka 😀 😀 😉 a je po probleme 😵

vanilka32
30. júl 2008

bejca, tak tak, bude viac penazi na plienky 😀

bejca
30. júl 2008

xixixi veru kurnik su tie plienky drahe 😝 ale co uz .. lepsie ako prat a zehlit 😝

vanilka32
30. júl 2008

to si vobec predstavit neviem, prat a zehlit latkove plienky, minule mi moja mama povedala ze moj brat pouzil aj 60 latkovych plienok denne! ze on si cvrkol a uz bol cely nestastny a plakal az pokial ho neprebalila, skoda ze si nepamata kolko vody a energie na pranie tych plienok denne minula...

bejca
30. júl 2008

veru hej 😉 a ja si ani neviem predstavit ze by nebol net a Modry Konik 😀 ved by som doma zblaznila 😅 😀 pri tom eeee aaaaaaaa gu ga a pod aspon trochu konverzacie ked je muz cele dni v robote 😅 😀

vanilka32
30. júl 2008

ja ani to eeee aaaa guga doma nemam 😀 😀 zatial iba take chrapoty

lubii
30. júl 2008

Vanilka, to, čo ti tvoje dieťa vysvetľuje a ty tomu nerozumieš, to bude určite teória relativity 😀 , tak sa mamičky vzdelávajte 😀
A ja neviem, koľko stojí ten kýblik? 😅
A ja periem látkové plienky 😀 ale nežehlím. Papierové len keď ideme von. Aj na dovolenku sme brali 1 balík papierových a polovicu sme doniesli domov 😅
Beji, máš pravdu, Koňa nám treba 😀

vladkaz1
30. júl 2008

Ahojte no Lubi ty si ale nedockava xixi 😀 .
Nemam tu foták aby som sa odfotila ,ale neboj slubujem že ju sem dám.
Jani dufam ze ste v pohode chuda, aj mne raz Lucka spadla ☹ .
A zasa som mimo o aky kýblik ide?
😀

vladkaz1
30. júl 2008

kde ste?????? Haloooo sa nudim 😀 mala mi chrapka 🙂

majandra
30. júl 2008

vladkaz1: Ahoj, mozem aj ja,ked nevadi 😉

vladkaz1
30. júl 2008

jasne ze nevadí ,ty si tu este nebola?
Alebo som ta este nezaregistrovala 😉

majandra
30. júl 2008

ja som tu este nebola, nepatrim medzi tehulky 35 a viac, ja som sem len nakukla, a ked si chcela pokecat, tak v pohode. 😉

vladkaz1
30. júl 2008

jasne pozeram ze cakate svoje vytúžene babatko...
V kolkátom týzdni si v 18tom?
A porozprávaj mi ako to prežívaš a tak som zvedava 😀
Ja by som aj chcela druhe ,ale muz este nechce a ked tak uvazujem je to fakt este skoro. 🙂

vanilka32
30. júl 2008

ahoj vladka, ako choroba, citis sa uz lepsie?

lubii ten kyblik stoji do tisicky, ale uz je problem vyrieseny, beriem si mamin kopkaci lavor. a tu teoriu relativity sa snazim a snazim pochopit ale dako mi to nejde 😀 😀

majandra
30. júl 2008

som v 22.tyzdni, zo zaciatku tie prve tri mesiace mi bolo neuveritelne zle, ale potom to preslo .... uz aj kope, sice este nevieme co to bude....bolo zle otocene, ukazalo nam chrbatik.... 🙂 no je to vytuzene babatko, lebo o prve sme prisli v 14tt. Tak pevne verim, ze toto bude ok.

vladkaz1
30. júl 2008

Ahoj Vanilka no uz lepsie este sople sú ale dá sa to zvladnut až na to ze mám po ústach samé herpeze to je co? v lete... 😠

vanilka32
30. júl 2008

fiha, tak to ta pekne chripka skolila, aj herpes mas, dufajme ze mala to od teba nechyti 😒

majandra, nech ti tehulkovanie rychlo ubieha, 22.tyzden to mas peknu polku za sebou 🙂 takze to bude zimne babatko ze?