Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
10. okt 2007

ja sa nebojim v pohode len vlasne som trocha vyplasena stoho ze mala je uz s casti v krcku.

bejca
10. okt 2007

no ale ved podla mna by uz asi mala klesat ? nie ?? ved to je normalne si myslim - neviem ... ozaj vladka ty si asi z okolia TT kam chces ist rodit ??? ja dumam nad BA ?? tak len treto sa pytam 😅

vladkaz1
10. okt 2007

ja budem rodit v TT.Mam zle vypocitany termin tak preto mam taketo haluze moze ma to chytit z dna na den. Podla sona rodim 25 okt,a podla doktora az 8 novembra .Ale podla vsetkeho to vyzera na 25,dost mi padlo za posledne dni brucho a mavam aj bolesti,ako vcera v noci.V Ba asi by som nechcela rodit pocula som ze su tam velmi na peniaze doktori skazeny,neviem co je na tom pravdy, ale je to asi vsade.Kumne su v TT velmi milý aj v nemocnici.

bejca
10. okt 2007

ved ano zalezi od kazdeho 🙂 ja chodim k doki do BA tak preto rozmyslam nad tym ist tam aj rodit ked ma ma celu dobu na starosti 😀 😀

annika
10. okt 2007

No, ja som už doma z monitoru. Čakala som tam hodinu, kým ma dali na ten stroj.A nechali ma 35 minút, malý pritom zaspal, aj mne už bolo na spanie.Jednu kontrakciu mi zaznamenal ten monitor, bola som na 60 Jednotiek, a veru som mala také predmenštruačné bolesti či čo... 😝 😝 😝
A takéto mávam doma dosť často, len nie po presných intervaloch.Zajtra aj ja idem do poradne, tak sa opýtam čo to je.
Vladka, je mi lúto, že ťa ten doki vystrašil a držím palčeky, aby ti to dobre dopadlo. Ty si ešte nebola na monitore? Vieš, čo ukazuje ozvy srdca malej a akcie bruchu. Ja som už bola trikrát a vždy mi ten diagram inak vyzerá...
A ty, Bejca! Ako sa máš v práci? Neunaví ťa to?

vladkaz1
10. okt 2007

To zalezi len na tebe ako sa rozhodnes 😀 Ja by som inam nesla pretoze uz mam vytvoreny vztach s touto dok.Kovacicovou a je nesmierne mila a ochotna.Musis vediet ci sa tam dobre citis a ci chces aby ta ten dok. rodil. Ja si dam asi ju. 🙂

bejca
10. okt 2007

ved to ja som neni stale rozhodnuta ☹ a kde ma ambulanciu ta doki tvoja ??

ahoj anika 🙂 no my v pondelok v pohode 🙂 vcera do 19.00 tiez - lebo sme od 3-5,30 nespali tak potom sme uz ledva cakali na fajront 😀 a dnes by som spinkala aj teraz xixixixixi a to sme boli v noci iba 1 x na wc a inak sme spinkali ako zarezany 😀

ivcap
10. okt 2007

Ahojte babenky. Keď čítam vaše riadky, tak som aj rada, že už ten pôrod mám za sebou. Vladka, ja som tiež mala zle vypočítaný TP. Saška sa mi narodila tri týždne skôr a bolo všetko o.k. Ale spresniť by to mal uvz.Držím palčeky, nech Vám to dobre dopadne.Annika, ja som vôbec na ozvy nechodila, tu v Poprade chodia iba tie, čo prenášajú. A nespavosťou som trpela celé tehu. V noci som nespala a potom boli muky v robote. Nevedela som sa dočkať MD, že si konečne cez deň podriemkam.
Ináč nemáme v podstate nič nové, Saška ako vždy neposlúcha a skúša moju trpezlivosť. 😉

annika
10. okt 2007

Ahojte!
Tak som stihla všetko, čo som dnes mala v pláne.Teraz som si dala kúpeľ, bola som vo vani asi 20 min. Jo, to bola rozkoš!!!!
S dcérkou sme robili pekné fotečky aj s tým koňom. Chili, alebo ako sa volá.
Ozaj, Bejča!Ty máš už v poriadku tú placentu? Ani si o tom nepísala.

bejca
10. okt 2007

anika ano uz je oki 😀 inak by ma ani do prace nepustila 😉 a 16. idem na kontrolu tak uvidite ci budeme oki 😀 ale snad hej 😉 🙂

annika
11. okt 2007

Tak som rada, že si už o.k. Vidíš? Všetko sa upraví časom.
Dala som do albumu tie fotky s dcérou a s tým koňom.Kuknite tam!
Dnes zase musím variť, prať a dnes idem aj do poradne večer, 19:20!!!!Taký blbý čas som ešte nemala. Každý poriadny človek je už vtedy doma a ja budem u doktora....A dnes je aj Ordinácie v ružovej záhrade, chcela by som aj to stihnúť...

vladkaz1
11. okt 2007

ahojte baby,tak mi sme zatial dopadli dobre u doktora vsetko ok,objednala ma az na ozvy v stredu a vlastne aj uvidí podla vyšetrenia ci som otvorena alebo co vlastne bude so mnou robit.anika aj ja ti drzim palceky a na vsetky na vas myslím nebojte sa vsetko bude ok!!!Zhodnotila podla ultrazvuku ze som uz 39t. je to cele popletene ale uz si stoho nic nerobim ,kedy to pride tedy to bude,a uz sa aj tesim ako uvidim moj malicky pokladik.Dnes mam vynimocne dobru naladu nejako opadol zo mna stres a je mi aj po psychickej stranke lepsie.Bejca: pani doc. Kovacicova ma ordinaciu v nemocnici na porodnickom oddelení hned ked prides na prízemí.Keby si chcela dala by som ti na nu kontakt a mozes sa snou aj porospravat ci by ta prijala do starostlivosti.

annika
11. okt 2007

Ahoj, Vladka!
Teším sa s tebou, že si domka a nič sa nedeje. Vidíš? Tí doktori vedia nás postrašiť! Nijaká kaša sa neje tak horúca ...A potom tie stresy, že čo a ako bude, keď... No ja už mám ich tiež pokrk. Vždy sa im vyskytne nejaká hodnoda, čo sa im nepáči, a my sme z toho hotové...Ja idem dnes, ale dúfam, že predposlednýkrát, ešte budúci týždeň a potom už ajtak idem do nemocky. Neviem, či som to už písala, ale diabetologička sa rozhodla ma hospitalizovať 24.10., v stredu... Pokým to vydržím, pravdaa....

vladkaz1
11. okt 2007

Inak nezávidím ti moja aj ja uz mam toho plne zuby ,ale uz som si dnes povedala ze sa nebudem nad nicim pozastavovat lebo mi to nerobilo moc dobre,bola som len zbytočne urevana a depkova.A chudak moj muz ten si to vsetko vzdy schytal aj som mu kolkoráz za nic vynadala. 🙂 Juj tak 24.10 ja idem 25.10 tak uvidime hehe . Aj ta to uz chyta??? alebo este mate cas? 😀

annika
11. okt 2007

máme čas, moja, nikam sa neponáhľame. Ja sa už ani nepozorujem, lebo ako píšeš, môj manžel tiež je na tom podobne ako tvoj. Práve včera sa sťažoval, že mu stále niečo vyčítam, tak od dnes to bude inak. Budem ho pochvalovať celý deň. No, až sa tretneme, pravda. Ináč včera sme sa vídali len necelú polhodinku, a ja za ten čas som ho vedela skoro vytočiť. To je umenie, čo? Ale slávnostne sťubujem, že sa polepším.... 😀

bejca
11. okt 2007

anika fotecky pekne 🙂
no kocky vam sa to uz blizi 😀 ved ked sa to tak zobere tak to matecochvilku 🙂 tie vase pokladiky 🙂

annika
12. okt 2007

Jaj, taký dlhý list som sem písala a vymazalo sa!

annika
12. okt 2007

Skúsim to ešte raz, ale stručnejšie.
Včera som skončila v poradni večer o deviatej!!! Myslela som si, že ma šlak trafí, keď som uvidela plnú čakáreň...Hodinu a pol som tam čakala, kým ma zavolali a bola som vo vnútri 15 minút.
Ale hlavné je to, že výsledky mám dobré, malý je hlavičkou dolu, streptokok negatívny, brucho ešte stále vysoko, krčok uzavretý. Aj doki spomenul ten 24.10. termín, takže je to reálne. "Rodiť budete určite v termíne."-povedal a to bolo všetko.
Som rada, že nedopadnem ako moja suseda, ktorá mala termín 30.9. a ešte je stále kinderko.
A vy? ako sa máte? Čo máte dnes v pláne?

bejca
12. okt 2007

ahoj anika 🙂 som rada ze ste oki a este tiez "kinderko" vzdy sa usmejem ked to niekto pouzije 😀 je to podarene 😀 a my no ja som prevliekla paplony a upratala komplet spalnu a trosku este pospratavala a som unavena ☹ a keby som neisla do prace tak sa supneme aj s Petuskom do hajan 😀 zachvilku si idem spravit sliziky s tvarohom a dame si k tomu mliecko mnam 🙂 uz sa tesime a v praci budeme do 22.00 😉

vladka poslala som ti Internu Postu 🙂 😉

vladkaz1
12. okt 2007

Anni ja si to ale neviem vysvetliť s coho je taky podrazdeny.Viem ze mame toho dost lebo od 3 mesiaca nerobim a je na vsetko sam a nevychádza nam to momentalne,lebo byvame sami a vsetko okolo toho ved to poznate,ale on sa dokaze vytociť uz na malichernosti.Asi mu fakt leziem na nervy a to ma trapi. 😖 JUJJJ ale nech sa uz narodi moje srdiecko ricinka malicka 😀 aby som bola vesela,vsetko to prejde tie stresy a bude ok.Nezávidím ti to cakanie u dokiho 😝 pozname to hehe.Dnes som sa rozhodla ze nic nevarim neupratujem nechce sa mi budem len cucat na telku a odpocivať.Beji: ja som vcera ties spravila sliziky s grankom a lekvarom a veru aj som ich "zožrala- hehe mala som neuveritelnu chut na sladke 😎 Posta mi prisala poslala som ti to tam 😉 .A ty este pracujes???? Tak to je odvaha ja som mala zlu pracu v herni fajcilo sa tam tak som odysla co najskor ako som zistila ze som tehotna.

annika
12. okt 2007

Pekný večer!
Ja som unavená ako slon. Tri hoduny som motala v meste a teraz mám normálne svalovicu z tej prechádzky. Asi si dám kúpeľ, sadnem si do vane a zaspím tam...
Dnes som začala piť ten malinový čaj, ktorý ževraj pomôže pri pôrode.No, ja si nezvyknem piť bylinkové čaje, len normálne ovocné, tie mi chutia. 😀
Ale tento malinový... 😝 Má fakt "čudnú" chuť, ako by to bolo z trávy či čo.A ja ešte musím bez cukru... No,nie je to bohviečo!Len aby to pomohlo, nie?
čo máte na pláne cez víkend?

bejca
12. okt 2007

ahojte 🙂 no vladka ja pracujem ako kedy 😀 do juna som robila normalne potom ma nechala doma od 25.6.az do 1.8. od vtedy som pracovala az do 20.9. do 5.10. a uz som sa zasa vypytala do prace 😀 teraz idem 16.10 na kontrolu tak dufam ze bude vsetko oki 🙂 a drzim sa zubami nechtami v praci 🙂doma som nervozna a aj manzel asi tak ako to pises ty ☹ co uz ...

anika ved malinovy je ako ovocny nie ?? a ja som tiez pred tehu vsetko sladila a teraz nesladim skoro nic dokonca ani caj 😉 pradtym by mi ho mohli nukat kolko chceli 🙂 teraz mi chuti bez cukru a hlavne ovocny mnam 🙂 a ten malinovy to som uz pocula - a od kedy sa ma zacat pit ??? a ty sa kupes ??? ja mam zakazane uplne vsetko aj kupanie 😠 uz sa tesim na marec 😀 😀 budem vo vani dve hodiny minimalne 🙂 😀

annika
13. okt 2007

Pekný deň!
Prečo máš zakázané kúpanie, Bejca? A čo to znamená, že skoro všetko?
Malinový čaj je čaj z listov maliny. Je to také rozdrvené zelené niečo a a u nás len v jednom obchode sa dá kúpiť, je to špeciálne na tie bylinky. Stojí to 25 Sk a stačí to... Neviem na koťko dní. Od 36 tt. sa to pije, vraj. Aj ja som to len čítala na nete. Ale chuť má.. No, neviem, Mne to nechutí.

bejca
13. okt 2007

anika ved ked cakas 10 rokov na to aby si bola tehu 🙂 tak sa necuduj ze mi vsetko zakazali - a to by som mala stale byt PN ☹ ale sa branim zubami nechtami 🙂 ved ked uz mam 36 rokov a cakame prve mimi 😀 ale nejako vydrzime a na buduci rok si vsetko vynahradime 🙂 a este k tomu ja som v znamani ryb a vodu milujem - za cely tento rok som sa nekupala ☹ pockaj na buduci aj s Petkom budeme stale na kupku ak sa bude dat 🙂

annika
13. okt 2007

10 rokov čakať na miminko...Klobúk dolu pred vami!Tak sa vám spĺňa práve životný sen. 😀 Ať vám to pekne vyjde,držím palčeky!!!! 😉
No, my sme boli kúpiť pračku,lebo včera mi moja 14 ročná Wihrpoolka skolabovala. Predstav si, že len dvakrát bola pokazená počas tých rokov! A ja periem o 106!Staršia dcérka totiž upratuje vo svojej izbe jedinečným spôsobom: všetko hádže do koša , čo má vytiahnuté .A to robí vždy večer, keď už nemám silu to skontrolovať a dorána zapácha aj to čisté medzi ozaj špinavými. Horor! A vieš koľkokrát som jej to vysvetlila? Jednoducho nezájem...To je puberta - jednym uchom dnu...Však to aj ty uvidíš!

bejca
13. okt 2007

anika my sme z manzelom 11 rokov a minuly rok sme sa zobrali 11.11. kupili troj izbovy byt a teraz budeme mat miminko 🙂 tak sme happy 😀
a co sa tej pracky tyka my sme mali wihrpool a dali sme ju rodicom a ma cca 11 rokov a este pokazena nebola !! 🙂 a kupili sme si my pred dvomi rokmi novu Ardo a ta uz opravara mala 😠 a presne dva tyzdne pred koncom zaruky - dobre ze 🙂 tak som zvedava kolko vydrzi tato ☹ som chcela ze uz novu - teraz banujem ....

annika
15. okt 2007

Ahojte!
Pekný začiatok nového týždňa vám prajem.Aký ste mali víkend? Ja som sa učila prať na novej pračke.Asi na to potrebujem maturitu...Má 12oo otáčok a pri žmýkaní som si myslela, že mi to odletí... No ale prádlo som mala skoro suché.
Bejca! Ja mám Ardo chladničku s mrazničkou , je už päťročná a som s ňou spokojná.
Včera sme boli v Tescu, fakt sú tam krásneeee vecičky pre bábetká. Škoda,že sme tam nešli skoršie.Plienky som si kúpila tie fialové a deku takú univerzálnu jednu.Jaj, a Gravimilk jeden, ževraj je to dobré na tvorbu mlieka po pôrode.Tak tolko som stihla cez víkend...A vy?

vladkaz1
15. okt 2007

ahojte kocky 🙂 mi sme mali celkom fajn vikend oslavovali sme Borisa a hned aj Vladky takze same dobroty mnam 😀 .Piekla som kolacik a varila som.Mimochodom baby odysla mi vcera 2 rocna pracka (aj 2 mesiace) a Ardo!!!!!Zhorel nam termostat tusim sa to vsetko namna lepi ta smola ☹ .Ale inak vsetko v poho,nemozem uz spavat vsetko ma bolí a vnoci som asi 10x hore a idem na zachod.Ale ako sa hovorí co nas nezabije to nas posilní .A vy ako????? Nejake novinky??

annika
15. okt 2007

Ja som dnes bola v práci navštíviť kolegyne a tak ma unavili, že som sa teraz zobudila po hodinovom spánku. "Ty si ešt celá?...Joj, ako ti to sluší... Ako sa máte?..." atď. Asi som tam bola poslednýkrát, aj som im to povedala, že dobre ma prezrite, nabudúce ma uvidíte už len s kočíkom...
Dnes idem ešte aj zubárovi. Zase s tým istým zubom, čo minule pred dvoma týždňami opravoval. Tá istá plomba mi vypadla, aj mu to poviem, že to je ešte v záruke, nech nemusím platit. Ja mám asi smolu s tými mojimi zubami.

vladkaz1
15. okt 2007

🙂 jaj tie zuby bojim bojim zubara 😀 .Ja som bola ties v meste a prisla som taka znechutena dostala som prasule na meniny tak ze si idem nieco kupit,ale to sa ani neda.Ked sa mi nieco pacilo tak to bolo male alebo drahe alebo nekvalitne.Tak som sa na to vyprdla a isla som si sadnut s muzom na kafco mal prestavku.Potom som sa rozhodla ze idem peso domkov ,ale nikdy viac cez cele mesto pol hod. peso prisla som z vyplazeným jazykom a pichalo ma cele brusko.Teraz len tak lebedim a rozmyslam ze idem hajat 🙂