Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
18. sep 2008

Nika 😀

Vladka my mame az dva duby 😵 a dzusiky nedavame ziadne 😝 my len MM 😀 a trosku cajik obcas 😉

lubii
18. sep 2008

Vladka,aj my len MM a vodičku 😉

nika07
18. sep 2008

Annika si dobrá 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli cez obed s mužom na masáži, joj bolo super 😵 ked smemali chvíľku, sme sa rozprávali o tej našej rekonštrukcii, snáď to raz skončí ☹

Vladi ja dávam malej len vodu, alebo HIPP čaj

lubii
18. sep 2008

Nika,to nikdy neskončí 😉 ,to je nekonečný príbeh 😅

nika07
18. sep 2008

lubii ja viem 😢 😲

bejca
18. sep 2008

babyyyyy ste tu ?????? potrebujem zahlasovat za jedno babatko 😉

bejca
18. sep 2008

http://www.winnidou.ch/index.php/category/conco...

Vanesa Laura prosim dajte jej hlas 😉 je to sutaz v Svajciarsku a chceme aby slovenka vyhrala 🙂 tam kde je ta hviezdicka a napisane vote tak tam kliknite 😵 dakujem

bejca
18. sep 2008

a akmate moznost poslite aj znamim 😵 dakujem 🙂

nika07
18. sep 2008

beji úloha splnená 🙂

bejca
18. sep 2008

Nika dik 😉

a inak ak mozete tak kazdych cca 24 hod sa sa hlasovat tak jej prosim púosielajte hlas 😵 a ulozte si link lebo admin ho maze 😅

lubii
18. sep 2008

Beji,hotovo,veď je aj najkrajšia 😉

bejca
18. sep 2008

dakujeme 😵 odovzdam 😉

mima07
19. sep 2008

dobre ranko
bei uloha splnena 😉

janka_fr
19. sep 2008

Dobre ranko, teda den

Beji zahlasovane 😉 Je krasnucka

janka_fr
19. sep 2008

My mame hroznu noc za nami tak neviem ci su to zuby ale vcera poobede spinkal len polhodinku(ako zvycajne) ale potom isiel spinkat o pol deviatej a spal len polhodku a potom uz len plakal a plakal az do polnoci 😨 😅 .No a v noci bol hore kazdu chvilku a od siedmej je uz hore a tvari sa akoby spal celu noc. Som mrtva dnes 😝

Beji ked sa vam prerezali zubky sa to trosku ukludnilo to vstavanie v noci?

bejca
19. sep 2008

Ahojte 🙂

my noc znovu nic moc ☹ no co uz ... zacinam mat pocit ze ked on je cely den taky aktivny ze v noci dobija energy 😅 😵

Mima , Janka dakujem 😉 aj za Vanesku 😵

A AK SQA VAM CHCE tak kazdych cca 24 hod mozte hlasovat 😉 DAKUJEM

Janka no mali sme cca 5 dni ze vstaval ale 3 x v noci a znovu zle spime ☹ myslim ze mu idu horne zubky 😅 🙂 ved uvidime - drzim palceky aj vam 😵

annika
19. sep 2008

No Ahoj banda! ˇulohu kliknutia som splnila, už som aj uvarila, teraz oddychujem a píšem. No a chystáme sa na jarmok, ale len na hodinku - dve, lebo u nás je dosť chladno a ešte nemáme zimný kabátik. Možno, že kúpime na jarmoku??? Ani čiapku ešte nemáme takú teplejšiu.... a pančuchy... juj, kto by bol povedal, že príde zima tak skoro????

nika07
19. sep 2008

Čauko Anika, ja som malej kúpila v Tescu takú vestičku bez rukávou, ale nevie v nej chodiť,

čiapku mám taku tenučkú, ale chcem ísť pozrieť u nás jednej kočke má celkom dobrú predajňu, sice podľa miestnych slie............., je veľmi drahá, ale mne sa páči, takže neva, podám hlásenie čo som kúpila 😵

annika
19. sep 2008

prečo v nej nevie chodiť???? V tej veste? Aj ja som to pozerala.

nika07
19. sep 2008

je v nej ako snehuliak 😀

annika
19. sep 2008

chúďatko, viem si to predstaviť...

bejca
19. sep 2008

Anika aj tebe srdecna vdaka 🙂

no my zimnu vybavu tiez az taku nemame ale zatial to riesim - co skrina ma 😀 😀 a tiez sa potom v nicom nemoze hybat 😅 ale nastastie my este nechodime - to si uz vobec neviem predstavit 😝

Nika a aj vo veste je taky problem 😨 lebo skor by som tipovala na bundu ze je v nej mimino ako snehuliak 😅

bejca
19. sep 2008
adriana84
19. sep 2008

ahojte maminky,ja by som vam len chcela strasne podakovat za to ,ze hlasujete za nasu vanessku (mam na mysli ten link,co vam dala bejca)
ste naozaj velmi mile a velmi by som si priala,aby som to mohla kazdej z vas vratit 😉 ,takze ak budete niekedy v nejakej sutazi, hned mi dajte vediet 😉 🙂

beji aj tebe velka vdaka 😉 🙂

adriana84
19. sep 2008

beji a supeeeer foto,no petulko je teda riadny vymyselnik 😉 ...zlatucky je strasne

nika07
19. sep 2008

adriana to nie je problém a hlavne, ked je mimčo najchutnejšie 😉 a môžem vedieť čo je to za súťaž 😕

nika07
19. sep 2008

takže čiapku som nekúpila, mala krásne, ale pre také väčšie kočky, nedali sa zaviazať ☹ , ale kupila som aspoň bodyčko s macko poo 🙂

adriana84
19. sep 2008

nika07-je to sutaz foto mesiaca,vpodstate nic vynimocne 😉

mima07
20. sep 2008

baby kde ste sak prsi ? 😲
tak aspon mi neusiela link na hlasovanie 😀
idem si dorobit obed a potom nakuknem
bei fotky su prekrasne ale asi si sa minula povolanim 😀

bejca
20. sep 2008

Nika to je nejaka sutaz o fotku mesiaca a to babatko vyhra nejaku plysovu hracku 😉 a na jarmoku v TT si nebola ?? tu mali nadherne vselijaka ciapocky 😵

Mima dik 😵

a my sme dnes boli krstit v kostole 😵 jaaaaaaaaaaaj tak uz ja Petusko pokrsteny sa tesim 😀