Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
6. okt 2008

Aj ja prajem pekne rano tiez, Bejc aj ja som vcera hlasovala a mne to islo.
Lubii a aku znaku mate tu umyvacku, nech sa jej vyhnem?
Bejca aj my kupujeme fialove Tesco a sme spokojní.
Vcera manzel skladal postielku co sme si priniesli z Brezna, ale ma tie konce take rozsusene ze to stale vyletuje, tak este musi kupit nejake skrutky do dreva dlhsie a dnes sa to znovu pokusi dat dodkopy. Ako to este raz prenesieme na Velku Luku tak neviem 😒 😒 .

mima07
6. okt 2008

dobre ranko
my mame dalsiu stolicku a konecne pekne spal jupi
nohu mame 21
bei dnes to nejde musis pridat link
azuzi a tebe sa neda zavriet kuchyna lebo ja neviem aku mam hlucnu umyvacku a davam vacsinou na noc ale ju nepocujeme a nepatri medzi spicku a si bude aj hlucnejsia kedze sme ju dostali 🙂

nika07
6. okt 2008

Beji, zahlasované , nová fotka 😉

mima07
6. okt 2008

tak aj mne uz nabehli tie fotky 🙂

bejca
6. okt 2008

dobre ranko 🙂

kocky posrali to v tej sutazi 😠 dali nas v sobotu do este tyzdna minuleho 😖 😠 tak som nas prihlasila nanovo tak mozte hlasovat tu :

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=41

dakujem .

letim k doktorovi tak potom sa ozvem paaaaaaaaaaaa

lubii
6. okt 2008

Beji,už 😉

Annika,no veď sme boli v DM,ale babylove také nemali ☹

Azuzi,umývačka elektrolux, práčka elektrolux,aj sestra má takú práčku a mama chladničku a nie sú spokojné. Mame sa asi po 2 rokoch začala olupovať farba z dvierok. A to som vybrala takú značku,lebo som myslela,že je dobrá 😠 Ale oni majú dobré asi len vysavače. Ala ani ten radšej nekúpim, lebo mňa tá značka asi nemá rada 😀

nika07
6. okt 2008

Azuzi, ak ti mám poradiť tak najlepšia značka je AEG, ale je trošku drahšia, ale oplatí sa do nej investovať 🙂

annika
6. okt 2008

No, už mi to ide to hlasovanie!
Ja som bola podobne s Whirlpoolkou, lebo chladničku s marzničkou sme museli vymeniť, lebo furt sa pokazil. Ale pračku tú starú mali na 1.
No, my dnes nepôjdeme do poradne, volala nám sestrička, že dnes neordinujú, tak len budúci týždeň. 😖 😖

vladkaz1
6. okt 2008

Ahoj Beji tak mate hlas aj odomna 😉
Hodila som vam foto aj obývačky ale nieje dokoncena 😅 ,len tak na naznak potom to musim vymazať lebo selijaky su ludia 🤐 😉
No Lucka ma nozicku 20 teraz momentalne ,ale ked bola babatko kupila som 17 boli jej dost velke ,ale ortopedickú obuv je u nas tazke zohnat, najma malicku vsetko bolo vypredané .
Azuzi a ako je to mozne ze vam nejde zlozit ta postielka?
Mima gratulujeme k zubku a hlavne ze bez placu!!!!!
Mi sa hlasime ze mame 6 zub 2 nám vyšli na raz ,slintáme ako bernardín xixi.
Beji ta foto je peknucka!!!
Annika Robko bude chlap ako hora!! 😉

nika07
6. okt 2008

vladi tá sedačka je suprová, ved postupne dokončíte, nedá sa všetko naraz 😉 ☹

gratulujeme všetkým zubadlám, 😀 😀 😀 😀
mne sa včera zdalo, že malej vchádza očný zubok, ale musím ešte raz kuk 😀

vladkaz1
6. okt 2008

Ninka si zlata ,fotila som to len z jednej strany ved skrinky ste uz videli 🙂 .
Dakujeme za gratulaciu, Lucka je strasne smiesna hubenu plnu zubov xixi ,do teraz nic sa nanej smejeme s muzom xixi
Ninka tak prajem nech sa vam co najskor prereze 😉

lubii
6. okt 2008

Vladka, veľmi pekné 😵 😉 ,vidno, že je to všetko krásne novučké,učite sa vytešuješ 😉

Tak náš Samuliačik má maličkú nožičku,19-ku,ma teraz napadlo, že asi preto ešte nechodí,že nemá stabilitu 😀
Ale dnes zas spravil 3 kroky sám 😉

A gratulujeme k všetkým novým zúbkom 😉

vladkaz1
6. okt 2008

Lubi prosimta porad nejaku stranku kde sa viacej docitam o vyrobe latkovych plienok.

Pocuj nasla som zavazovacie plienky po 99 sk kus do toho sa dava klasicka stvorcovka a na to este gatky nepremokave?
Paci sa mi to v tom ze dieta nema velku ritku ako napr . v popolino to sa mi zda dost objemne a drahe!

Keby som si chcela usit, tu zavazovacku musim to aj impegrovat proti vlhkosti? som stoho blb porad moja!
😀 😉 diki

lubii
6. okt 2008

Vladka, ja malému dávam teraz na doma štvorcovú plienku poskladanú na 12,pod to dám vlnený obdĺžnik, veľkosť asi 15 x 40 cm - podobne ako poskladaná plienka, dám to medzi nožky a prichytím elasťáčikmi. Kúpila som 4 elasťáčiky veľkost newborn 😀 , ale na jehomalú riťku sú super a dobre držia plienku. A ešte cez to pretiahnem body. Teraz,keď už stoja naše detičky,tak je to lepšie ako zväzovačky,tedamôjho malého by som už v ľahu neudržala. Preto som aj chcela tie naťahovacie jednorázovky. Takto je rýchlo prebelený. Ten vlnený obdĺžnik je tam na to, aby neprepustil ciky na oblečenie,len tomusí byť 100% vlna, ja som kúpila v metrovom textile hrubý vlnený flauš 15 cm, alebo aj 20cm. Ešte som to vyprala na 60, aby sa poriadne zrazil a zhustol a neprepustí. Prepustí len vtedy, keď je v šatke na mňa pritisnutý. Gaťky nepremokavé dávam teda len keďideme vonku v šatke do lesa,aby ma neocikal 😀

vladkaz1
6. okt 2008

Lubi to fakt ten vlneny obdlznik neprepusti ciki?
Ja ked so skusala malej dat latkovku ako pises ty a na to nepremokave gatky tak za hod po bokoch cela precikana 😝

azuzi
6. okt 2008

Lubii a ja som si myslela ze elektrolux je tiez celkom dobre lebo mama ma vysavac. 😉 😉
Nika pozriem aj AEG, niekedy aj drahsie znacky daju veci do akcie 😉 😉 .
No uvidime ako rychlo sa nam podari predat byt, dost sme zisli s cenou, lebo ak nepredame, tak sa nepodari prestahovat, kupujuci mozu z terajsej situacie tazit, su ako na koni. 😀 😀 .
Mne sa Martinko stale v nosi budieva pravidelne 3x, nenecha ma pospat 😀 😀 . Idem vyskusat postielku, lebo zatial spi stale so mnou. 😉 😉 .
Bejca nenasla som tam Petka, aky nazov ma Tvoje foto?
Vladka gratulujem k zubkom a bytik mate pekny, budes ale vela riadit, mas vsetko biele 🙂 🙂 .

nika07
6. okt 2008

azuzi lacnejšie su tie volne stojace , zabudovateľné su dosť 😔 drahé

Beji peťko je v tej vaničke, že 😀

annika
6. okt 2008

Dúfam, aj ja, že on je v tej vaničke.... 😅 😅 😅 😅 😅
Vladka, bytík super! 😉 😉 😉 Biela je teraz v móde. vieš čo ti tam chýba v obývačke? Biela orchidea v črepíku... Ale pri Lucke je to asi ťažké, čo?
Aj ja mám len dva črepíky na zemi zabarikádavané, ale dnes to Robko aj tak našiel... 😠 😠 😠

lubii
6. okt 2008

Chodíme 😵 😵 😵

bejca
6. okt 2008

Mima no teda super ze ste lepsie spinkali a gratulacia k stolicke 😵

Mima,Nika, Lubi ,Anika,Vladka dakujeme za hlas 😵

Lubi a nam ponukali chladnicku ze najlepsia znacka je elektrolux 😨 a my mame vysavac tej znacky ale najradsej by som ho von balkonom vyhodila 😝

Vladka mne sa ta fotka vobec nepaci davala som ju narychlo lebo som sa rano ponahlala ☹ ale co uz ... menit sa neda ... ale dakujem 🙂 a gratulujeme k zubkom 😵

ja ani neviem aku mame nozicku 😅 mame capacky trojky ale botku este ziadnu , ale stavia sa na nozicky uz vsade 😀 😀 takze za chvilku budeme musiet aj my kupit 😉 😅 😕 a my spime stale zle 😝 asi vrchne zubky 🙂

Azuzi ma nazov Petko xixixixixi 🙂 a ako pise Nika je vo vanicke a spliecha vodu 🙂 no je to nepodarena fotka ☹ co uz ... ako narychlo a tu istu som nemohla dat ☹

bejca
6. okt 2008

Vladka krasny bytik mate 😵

bejca
6. okt 2008

tu mate novy link :

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=3

a je to ta fotka kde je vo vanicke a clapka 🙂 no je to nic moc ☹ no co ako ked sa ponahlam ....

annika
7. okt 2008

Neva Bejca, my vieme, že máš krásneho Peťka doma!!!!
My dnes zase zle sme spali, o pol tretej sa napapal a do štvrtej sa mrvil v postielke...Možno, že obedňajší karfiol????? 😅 😅 😅 😅 😅

bejca
7. okt 2008

dobre ranko 😵

Anika 😀 Dakujem 😀
inak som im tam pisala ze som vcera rychlo to poslala ze ci nemozu zmenit fotku ?? tak uvidim co mi napisu 😅

bejca
7. okt 2008

a zabudla som dakujem za kazdy hlas 😵 cmuky cmuk 🙂

bejca
7. okt 2008

ahojte 🙂

no dnes neisla kobyla cely den ☹ normalnemi chybalo aspon nakuknut 😅

inak my mse mali najhorsiu noc tusim co je Petko na svete 😝 stale mrncal a papal 😅 strasne asi tie zubky 😅 no ved uvidime 😉

hodim vam novy link:

http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=1

ale aj tak sa "nechytame" mame malo hlasov 😅 🙂 no co uz ... ale vam vsetkym dakujeme za kazdy hlas 😵 cmuk 🙂

janka_fr
7. okt 2008

Ahojte

Beji aj ked som vcera nepisala ale zahlasovala som a aj dnes 😉

Lubii blahozelame teda super ze uz bezkate.

Azuzi nechcem ta strasit ale Jullian este neprespal ani jednu noc od jeho narodenia.Budime sa stale kazde 3 hodiny a ani ta finta s vodou nepomohla.
Nas maly ma uz 3 modriny na hlave chudacik lebo najnovsie sa postavi a vacsinou ked drzi hracku v ruke sa pusti a chvilku stoji sam ale teda potom vzdy po chvilke spadne a obcas teda tak nesikovne.

janka_fr
7. okt 2008

Beji, vravela si mi ze kocky od vas z forumu si davaju videa na google picasa.Ja som to skusala a nejako mi to nejde, nevies mi poradit??Dakujem

annika
8. okt 2008

Bejca, a kde je Peťko na tých fotkách???? Nenašla som Vás!

annika
8. okt 2008

Janka, veru takéto nehody sú a aj budú... Posielame pusinku malému na tie modriny...
Aj my už lezieme hore na posteľ, no dolu to ide horšie... Keď nie som pri neho, tak je schopný zoskočiť z postele. Keď som tam, tak pekne cúva dolu riťkou... Ja už ani variť neviem , lebo neviem čo vymyslí v izbe sám.