Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. dec 2008

Aha, čo sa mi podarilo!!!! Som dnes kreatívna.... 😀 😀 😀 😀
http://www.slide.com/r/Zhh5by7C7z_flwstA2_formd...

bejca
23. dec 2008

a my mame hornu pravu dvojku vonkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 konecne prvy z tych styroch 😅 tak hadam postupne uz vydu 😅

Anika mne to nejde 😠

annika
23. dec 2008

Gratulujemeeee!!!!!!! A hornú pravú dvojku píšeš????? Tak to je sila!!! Ńajprv by mali dolné jednotky!!! Aspoň u nás to tak boli. 😉 Každé dieťa je iné.... 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. dec 2008

Ahojte srdiecka ,stastne a vesele, vela lasky, zdravia a rod. pohody praje Vladka s rodinkou . 😵

mima07
23. dec 2008

annika ty sa nezdas 😲 😉
janka mam pre teba toho oslika ci co to je a vyzera byt ze ani nie je pokazeny 😀 ale dali mi ho za 500 tak medzisviatkami skocim do blavy
tak ja mam napecene 18 druhov kto ma tronfne? 😀 jasne ze piekla mamina
a ja este upratujem ☹
ak by som sa tu zajtra neukazala ta
pekne sviatky a bohateho jeziska 😉

bejca
23. dec 2008

tak prave sme dorobili stromcek 🙂 Petko stale mrnka a zda sa mi ze ma teplotu ☹ dala som mu paralen cipok - uvidime ako do rana 😅 a asi ani stromcek nebude moc mat uspech 😅 ved uvidime ... prave chystam kameru tak som prisla kuk 😉

Anika my mame dolne dva uz dlho 😉 ale vrchne 4-ry sa nam tlacia uz tri mesiace a konecne sa z nich jeden dostal von 😵 a dakujeme za gratulaciu 😵

Vladka ,Mima len sa ukazte 😵

a ja vam uz mozem zazelat dnes VESELE VIANOCE 😀 bohateho jeziska a hlavne zdravicko a rodinnu pohodu 🙂

bejca
24. dec 2008

no 😖 my mame teploty ☹ 39,4 mal v noci a stale je teply az vraly 😅 davam mu cipok paralen dufam ze bude oki 😅 nic som v noci nespala a som asi takto na tom 🙄

lubii
24. dec 2008

Dobré ránko 😉 , máme biele Vianoce 😵 😵 😵

Beji ☹ , aj my máme teplotu, ale zatiaľ len 37,5. Malý soplí už asi mesiac tak striedavo raz viac, raz menej. Teplotu mal len na začiatku sopľavého obdobia 1 deň a teraz mu zas vybehla. Tak neviem čo ho to tak dlho drží.

Mima 😕 18 druhov koláčov???????? To máš šikovnú mamku 😉 . My máme len 2 😉 A ešte pre Sama som robila také, že nepečené iba sušené koláčiky z hrozienok + pohánky , hrozienka+strúhané mandle, hrozienka + strúhané lieskáče, to už sú 3 druhy, dokopy 5. A ešte som zabudla Danielka piekla medovníčky, takže 6 😀 , ale Teba netromfnem. Kde Ti býva svokra?

Idem variť kapustničku, tak Vám všetkým prajem krásne Vianoce.

bejca
24. dec 2008

Lubi tak aj vam skore uzdravenie 😵 a aj ja chcem biele Vianoce 😅 u nas zatial svieti slnko a je cca 3 stupne 🙂

Mima ze 18 druhov 😅 ved to ani nepojete 😵 ja som spravila 6 druhov a sama 🙂 😉 ale svokra mi este 3 poslala vcera 😀

ja dnes nevarim nic len kapra smazim 😵 a asi uvarim udene / domace od svokra 😉 / po polnoci budeme tlacit 😀

bejca
24. dec 2008

my mame aj super hnacku 😝 takze asi zuby - aspon dufam 😅

a želáme Vám :

Krásne Vianoce ,veľa zdravia , šťastia , lásky , porozumenia a pohodu pod stromcekom , rozjasnené očka všetkých detičiek a jasné že aj dospelých 😉

sme radi že Vás máme

posileme pusinky

krásne Vianoce

pa

annika
24. dec 2008

Ježiškovi pošepnem, nech Vám na vianočný deň, splní ten najtajnejší sen...
A na silvestrovskú noc, nech má takú moc, že vykúzli Vám hoc, šťastie, lásku aj moc... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-
KRÁSNE A VESELÉ VIANOCE VÁM PRAJEME S ROBKOM!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
25. dec 2008

ahojte 😵

no ako ??? co deturence a ako vy ?? 😉 🙂 ja som s jeziskom spokojna az az 😀 ale Petka to az tak nechytilo 😅 ale snad na buduci rok to uz bude zasa ine 🙂 asi vacsiu radost sme mali my ako on 😵 😉 ale aj tak to boli najkrajsie Vianoce v nasom zivote 😵

teplotu sme mali az do cca 1-nej rana 😝 dala som mu o 0,30 paralen cipok a rano sa zobudil bez teploty konecne 🙂 ved mi uz tie 39 stupnove teploty pekne liezli na nervy 😖 ale zvladol to na jednotku 😵 kuriatko moje krasne 🙂

dnes ideme svokrovcom tak neviem kedy prideme 😉 ale isto este vecer nakuknem 😉

annika
25. dec 2008

U nás to bolo podobné, Bejca. Ja som nemala absolútne čas sa tešiť z Vianoc , lebo k nám pribehla aj návšteva večer a o desiatej odišla, tak som bola hotová celkom... Robko to dobre zvládol, pekne sa najedol aj pokakal pri slávnostnej večeri... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 S Ježiškom, no neviem... AJ ja som čakala niečo iné, veď na materskej velmi nenosím Swarowsky, ale čo už....... Snáď to vydrží ešte dva roky v krabici, kým sa dostanem medzi ľudmi. 😉 😉 😉 😉 Ale Robko si to všimol hneď, aj chcel vytrhnúť náušnice.
Ináč som fotila o 106, ale treba ich ešte zmenšiť, tak asi zajtra sem hodím pár fotiek.
Držte sa a majte sa krásne!!!!
Ináč u nás je jar vonku... 😀

mima07
26. dec 2008

dobre ranko
bei super ze ste uz v poriadku 😉 teda dufam ze sa nic nezmenilo ked si nenakukla
ja by som bola s jeziskom spokojna ale nedorazil 😀 😀 muz mi este 12 objednal fotak sa strasne tesim ale oni ho nestihli poslad hlavne ze na 100 % slubili ze do vianoc bude 😠 takze fotky urobim az potom tak som vytiahla kameru ale ja to neviem nikde vlozit budem sa musiet este priucit
stromcek este stoji alex otrhol len jednu gulu myslel si ze lopta na hadzanie ale stihli sme ju zachranit
o darceky nejavil zaujem lebo ako prve si vybral stan s gulickami a zacal sa hrat 😉 proste su tie deti este neskazene a na buduci rok nakupim menej darcekov lebo ked sme to vsetko podonasali myslim aj od rodicov krsnej a tak tak len bezradne chodi a nevie s cim sa ma hrat 😕 tak som sa rozhodla ze niektore odlozim a budem obmienat
annika ja mam rada swarowskeho neboj ani sa nenazdas a uz budes chodit do prace alebo sa mozte vybrat na ples 😉 inak ja mam tiez pocit ze nic nepotrebujem ale ten fotak fakt potesil 😉
lubi a uz sa netesim ze mam tolko zakuskov ja som ich teda uz pozrala 😠 sak ma asi porazi ked sa po sviatkoch postavim na vahu
dnes nas caka este jedna navsteva ale sa mi uz ani nechce normalne sa tesim na zajtra jak si budem vegetit doma

inak od maleho si nejako neodychnem trapia nas tie ocaka a aj ked ma plno ludi okolo seba tak vacsinou visi na mne ☹ ale co uz snad vylezu a budeme mat pokoj
uf koncim taky dlhy prispevok som tusim este nenapisala 😀 😀 😀

saa
26. dec 2008

😎 ja mam 32 a cakam druhe dieta uz som mala problemi krvacala som a som v tretom mesiaci

annika
26. dec 2008

Vitaj medzi nami, Saa!!! Napíš ešte niečo o sebe, budeme sa tešiť na vás!!! V ktorom týždni si?
Dnes ešte aj my čakáme návštevu ,Robkovi sa to velmi páčilo.
Teraz pozerám telku, už druhýkrát Perinbabu, včera som dvakrát videla aj Popolušku...

annika
26. dec 2008

Ale sú to také krásne rozprávky... 😉 😉 😉 Aspoň sa mi páčia viac, než tie všelijaké americké santaclausovské... 😠

bejca
27. dec 2008

ahojte 🙂

Saa vitaj a ak sa ti da nastav si pas 😉 a drzime paceky pocas tehu tesime sa na info o vas 😵 a neboj isto bude vsetko oki aj ja som krvacala pocas tehu a vsetko dobre dopadlo 🙂

no my sme mali vcera veselo - obehli sme babku , Petkovu krstnu a podtom bola u nas a aj muzove sestry dve prisli tak nas tu bolo do cca 23,00 10 ludi 😀 ale bolo super a Petko si to uz uzival lepsie , konecne je bez teplo t tak som happy 🙂 par fotiek som prihodila tak mozte kuk 😉 ak chcete 🙂

bejca
27. dec 2008

Anika ja som este nic nevidela ziadnu rozpravku ani nic 😕 😅 akosi nestiham 😝 😀 😎 😉 a tak rada by som si uz nieco pozrela 😅 😵

lubii
27. dec 2008

Beji,super 😵 ,dobrého Ježiška ste mali 😉 toľko hračiek.A na tej poslednej fotke máte ešte tak krásne poukladané poháre???. U nás dnes ráno jeden hrnček odišiel do večných lovíšť 😖 Rozprávky aj ja rada pozerám,ale teraz fičím na Lucii Bílej. Dostala som CD, aj s DVD, tak ide v kuse 😉 . Dokonca aj včera dávali v telke o nej dokument, tak som sa vytešovala 😵

annika
27. dec 2008

AHojte!!! Bejca,teda, vy ešte fakt máte tie poháre tam pekne poukladané... A ako vidím, aj Ježiška ste mali bohatého!!!! Super!
AJ ja som dala pár fotiek do albumu, kuk!
Lubi, tak ty sa vytešuješ z Lucii Bílej!!! Aj ja ju rada počúvam, má krásny hlas.

bejca
27. dec 2008

no kocky ja ani nemienim pohare posuvat 😅 😕 par krat dostal po rucicke a zatial to je v poho 😉 tak dufam ze to aj tak zostane 😵 a my sme vacsinou iba v detskej , kuchyni a chodba 😎 🙂 a jezisko bol veru super 😵

Anika krasne fotto 😵 a Robko aky pomocnik 😵

bejca
27. dec 2008

Anika inak tam je aj to kreslo ten Mickey Maus 😉

annika
28. dec 2008

Vidím, moja, ale aj to je také nafukovacie, ako naše?
Veru pomáhal aj on pri stromčeku, celkom sa zamotal do salóniek...xixixixixixixixi

bejca
28. dec 2008

hej je nafukovacie 😵

Janka a aj vy ho uz mate ???? a ten sedak nafukovaci tam neni na pevno ako hovorili 😠 ale aspon ak by to nebolo dobre tak mozes dat ten molitan a nebude ti zavadzat 😉

annika
29. dec 2008

Ahojte!!
Tak, Robko včera prišiel na to, že na stromčeku okrem anjelíkov a čertov sú aj čokoládky a odvtedy rozbalujeme jedna radosť... ale to nezje celé, len si do toho zahrýzne a odhodí... No a mama upratuje o 106!!!

pizzamati
29. dec 2008

Ahojte dievčatá. 😅
Aj ked je už po sviatkoch tak Vám želám aspon do Nového roku všetko naj naj, veľa zdravia, lásky a rodinnej pohody. 😅
Ako čítam pekne ste sviatkovali, a tých darčekov no malí su zlatunky a Robko aký štramák, aj Peťko je veľmi šikovný.
My sme momentálne od 25. u svokry takže nerobím nič len lenošíme chodíme na prechádzky. Dominika podostávala tiež tolko darčekov že nevie čo skor zobrať do ručky, tak po jednom si berie a vyhadzuje na zem a Maťka jej musí podávať naspeť. Už vie ukázať pápa, ťapkať, aká bude veliká a hundre jak starý hrniec.
Je veľmi zlatá, len sa jej nechce chodiť ani štvornošky ani dvojnožky xixix. 😀 Je to lenoch. 😨
V chodítku vydrží 5 minut a to chodí do zadu takže o ničom. Stále chce byť len na rukách. Potvorka. 😉

bejca
29. dec 2008

caute 🙂

Anika no Robko je vymyselnik veliky 😵 a maminka vsetko musi dopapat 😉 to budu kila 😀

no ja zasa Petkovi ukazujem ze su tam cokoladky a dam mu ocuclat 😀 a kusok mu dam aj do pusinky 😉 a ja zjem ostatne 😀 to budu kila 😀 😀

Pizza vitaj som rada ze ste oki a teda je sikulka 😵 nas Petko az teraz pred cca 2 tyzdnami zacal ukazovat tak tak vselijak - ze sa ma 🙂 a aky bude veliky 🙂 a vy uz to ukazujete - tak gratulujeme 😵 a tap tap robi jedine mne do dlani 😉

bejca
29. dec 2008

inak ja som uz 3 den nachladnuta 😖 kycham, tecie mi z nosa a uz ma kvalitne aj boli 😝 a Petko odkedy mu vysiel zubok tiez pokasliava a je zachripnuty a kycha dnes som bola aj u jeho doki a ze dychanie ciste a hrdielko ma pekne tak to je " len " zo zubkov 😅 no dufam ze bude skoro oki 😉 a ja som chcela ist mojej ale ma dovcu 😠 😅 tak az po Novom roku .... co uz 😅

annika
29. dec 2008

Bejca, je mi ľúto, že si chorá, musíš sa vypotiť a rýchlo sa uzdraviť!!! 😉 😉 😉 Povedz to aj mužíkovi!!! 😀 😀
Aj ja potím manžela, no on je zo dňa na deň horšie na tom... 😝 Už aj kĺby mu bolia... že by to bola len svalovica??? ALe on nechce doktorovi ani za svet! 😖 😖 😖 Tak sa len trápi doma a spíííííííí celý deň... 😲