Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
29. dec 2008

Ahojte kočky,

konečne nam na chvíľku frčí net, tak Vás aspoň všetky pozdravujeeeeeeeeeeeeeeeeem, dúfam, že Vianoce perbehli bez urazov a popadaných stromčekov 😀

azuzi
29. dec 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pekne po Vianociach pozdravujem, Bejce prajem skore uzdravenie a tak isto aj Annikinmu muzickovi a aj Samkovi.
Nas Samko sa ma lepsie, boli sme aj dnes na kontrole ale doktorka mu este pre istotu predpisala dalsiu davku antibiotik.
Inac mi sme sviatkovali tiez, aj ked nie v nasom domceku, najskor sme boli u nasich a potom sme isli ku svokrovcom na vychod, no to bolo dobre lebo nas uz chytili ponorkova choroba 😀 😢 😢 .
Inak Martinko to tiez az tak velmi neprezival, stromcek nevnimal vobec ako, keby tam nebol. Ale uz hrozne sa snazi chodit, je velmi sikovnucky, ale zatial este nesedi. Je poriadne narocny, stale sa mu musi niekto venovat a aj ked spi cez den tak vydrzi dlhsie spat len v kociku ale to ho musi niekto tlacit, nesmie stat 🙂 🙂 .
Na nasom domceku teraz riadim, lebo nam dorobili kupelne, tak tam ostal neporiadok. Dnes nam zamrzla voda, tak zajtra to budeme riesit.

bejca
30. dec 2008

ahojte 😵

kocky dik 😉

Anika aj ja muzikovi zelam skore uzdravenie 😉

Nika a vy ako ???? co stromcek a darceky ?? 😵

Azuzi neboj na buduci rok budu Vianoce vo vlastnom a super nadhernom domceku 😵 a som rada ze je Samkovi uz lepsie 😵

annika
30. dec 2008

Ahojte!!! Pozdravujem aj "stratené mamenky" 😀 😀 😀 😀 Nika, aj nám blbne notbook, asi je pokazený chladič či čo, lebo po hodinke je celý horúci a samo sa aj vypne. Ach, jo... čo sa vie pokaziť, aj sa pokazí.... 😅
My sme dnes boli na nákupoch v Kauflande, no ten dav ľudí.... a pritom sme išli pred obedom, čo je tam po obede potom, to ani netuším... 😖
No a večer ideme na večeru len dvaja s manželíkom !!!Pozval ma na segedínke haláslé, /rybaciu polievku/ do Maďarska do takej čardy, juj, sa teším!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Do Segedu ma nevie odviezť...xixixixixi

nika07
30. dec 2008

Ahojte,

annika jej, dobrú chuť, podaj info ako bolo,
ja mám notebook v poriadku nám blbne signál na príjem internetu.

Beji, no vianoce, proste super, herečka sa správala ako pravá dáma, darčeky rozbaľovala s Maťkom,najprv nechápala čo sa deje,ale potom sa tak rozbesnila 😀

azuzi tak ako rozvody

bejca
31. dec 2008

ahojte 😵

Veseleho Silvestra a Stastny Novy rok 2009 , v ktorom Vam zelam vsetkym z celeho srdca hlavne zdravie , pohodu , lasku a vela vela smiechu nasich krasnych deti 😵 a vsetkym to co si zelaju 😉

uzite si to a neopite sa 😉 😀

annika
31. dec 2008

Juj!!!Ahojte!! Aj my prajeme všeetko najnajnaj...aby ste mali šťastie, zdravie,lásku a pohodu!!!! 😀 😀 😀
A čo sa týka večeri, tak bolo super!!!! Rybacia polievka bola úžasná, ja som si dala ešte kuracie prsia Hawai, manžel zas rybaciu špecialitu so zeleninkou /čo nemá rád velmi...xixixi/a palacinky. "No detičky, tolko zeleného som nejedol počas celého roku asi..."- takto referoval doma deťom!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ALe aj tak bolo fajn!!!

azuzi
31. dec 2008

Ahojte kocky, Vas tiez vsetky pozdravujem a zelam Veseleho Silvestra a hlavne aby sme vydrzali aspon do polnoci, neviem ako to ja vydrzim, lebo Martinko momentalne spava nic moc a dostal kaslik a aj mna trochu boli hrdlo.
Sme na navsteve u nasich dobrych znamych - travime skoro kazdeho Silvestra od vysky spolu. 🙂 🙂 .

pizzamati
31. dec 2008

Ahojte kočky. 😀

Aj my Vám chceme zaželať všetko dobré do Nového roku veľa zdavíčka, šťastia a lásky a hlavne nech detičky poslúchajú. A ešte aj veľa penazí. xixi. Ale že peniaze kazia charakter ale bez nich je veru ťažko. Takže každému aspon trošku penazi. Prežite Silvester v zdraví a šťastne. Detičkám Dominika posiela pusky.

nika07
31. dec 2008

ahojte kočky,
tak krásneho silvestra a Šťastný, uspešný nový rok 2009, aby mužíčkovia a detičky posluchali 😀

idem čumákovať na telku, kým prídu susedia 😀 papa v roku 2009

bejca
1. jan 2009

ahojte 😵

tak Petko noc zvladol lavou zadnou 😉 😀 spinkal a nic mu nevadilo zato nas Beny sa triasol a bal a nevedel si najst miestecko ☹ ale uz je najhorsie za nim tak uz to bude lepsie 😵

krasny den vsetkym 😵

lubii
1. jan 2009

Ahojte,dobré ránko 😉

Prajeme Vám všetkým šťastný nový rok, hlavne veľa zdravia a lásky 😵 a nech Vás poslúchajú detičky aj mužíčkovia 😉

annika
1. jan 2009

Ahojte, a vitajte v roku 2009!!!
Ja som nevydržala do polnoci, o jedenástej som zaspala na gauči, potom pred polnocou som sa zobudila, šťrngli sme si a o jednej som ako zabitá spadla do postele. Robko sa o polo šiestej najedol a spali sme ešte do tej deviatej. Manžel s malým išli vinšovať a ja práve pozerám Gašparoviča s britskou královnou... 😀 😀 😀 Lebo neviem kde je TV ovládač ... 😀 😀 😀 😀 Ale asi to idem prepnúť na niečo lepšie.

nika07
1. jan 2009

prajem pekný deň, aspoň slovne, počasie otras 😠

ešte raz prajem všetkým všetko naj,naj,naj v roku 2009

my sme mali otrasnú noc , Linda sa strašne bála, ja neviem čo to mali za delobuchy ale strašne trieskali, až sa nám dvere triasli 😠 , neviem kedy to dospím ☹

bejca
1. jan 2009

pridala som este par fotto 😉

lubii
1. jan 2009

To vážne??? My sme ani nevedeli, že je silvester 😉 Po minulé roky mesiac pred a mesiac po Sivestri sa trieskalo a teraz nič iba trocha. O polnoci asi tak pol hodiny a dosť. Asi jedna generácia puberťákov vyrástla a druhá ešte nedorástla. Aj havica kľudne spala v búde, iba tata ju zobudil, keď jej šiel odniesť piškótky na Nový rok.

janka_fr
1. jan 2009

Ahojte,

chcem Vam popriat vsetko dobre v Novom Roku, vsetko naj naj naj, zdravie, lasku, stastie.

Uz sme doma, maly sa celou cestou v lietadle napchaval kukuricnymi chrumkami, neskutocne mu to chuti. Kupila som mu 4 balicky, takze prirucna batozina bola plna kukuricnych chrumiek 😀 .

Kreslo sa malemu strasne paci, sadne si na neho a potom sa tak pohupava,alebo si lahne na neho, uvidim ci tam napcham ten molitan.Vyskusam to ,ci to bude lepsie ale takto sa mu to zatial paci.

janka_fr
1. jan 2009

Chcem este raz podakovat za to kresielko. 😉
Beji a tebe este raz za cd.

mima07
1. jan 2009

stastny novy rok vela zdravia stastia a pohody 😉 prespate noci a netusiacky rastuce zubky aby maminky mali cas aj na konika 😀

bei super fotky ale uz ti pojdem robit konkurenciu dnes som nastartovala jeziskovsky fotak sa tesim

nika07
1. jan 2009

Ahojte,

Janka ako ste trávili Silvestra, aj našej Linde sa páči kresielko čo sme jej kúpili, sedáva v ňom ako kráľovná 😀

teda beji,Peťko ti rastie ako z vody, je krásnučký a šikovný po maminke 😵

bejca
1. jan 2009

Janka tak uz doma 🙂 no tak sa tesime kedy zasa zavitate na SK a spravime dalsie stretko 😉 mozno uz budeme mat aj my dve auta -zalezi kedy prides 😀 😉 a potom by sme mohli dat stretko aj inde 😉

a kocky dik za pochvalu fotiek 🙂

Mima cakam a uz se třesu nedočkavosti 😀

bejca
1. jan 2009

a inak Petko dnes teraz na vecer ale 5x stal po cca 15 sekund uplne sam 😀 tak sa tesim ako blcha 😀 a naucil sa otvarat skrinky na kuch. linke 😅 a aj na vsetkom vlastne co ma dvierka aj v kupelke a obyvacke a tak ... a dvere otvara , zatvara ...vzdy si tam necha kusok / nezabuchne / aby ich mohol z prstami zasa otvorit -a ked sa mu podari zabuchnut tak mrnci 😀 a musim potom dumat ako otvorit 😀 😀 a ma inak z toho strasnu srandu aj z tych dvierok ale ked zisti ze moze obsah vyhadzat von 😝 tak to budem mat ja strasnu srandu 😅 😀 😖

azuzi
2. jan 2009

Prajem aj ja vsetkym vela zdravia v Novom roku 2009 a dobre deticky a hlavne nech Vam robia vela radosti, 🙂 🙂
Annika aj ja som travila Silvestra podobne ako ty, taktiez som zaspala a museli ma o polnoci budit na pripitok a to som vydrzala asi do jednej a som sla spat.
A si predstavte ze na Novy rok som bola na nasej stavbe vysavat prach a spinu po majstroch co robili kupelne, hovori sa ako na Novy rok tak po cely rok 😀 😀 .
Bejca tak sa Ti Petko uz coskoro rozchodi, nemyslis. 😉 .
Aj Martinko robi coraz vacsie pokroky, momentalne uz vie vybalovat tasky 😀 😀

mima07
3. jan 2009

cauko babule
nestiham mam doma ottka tak sa vytesujem 😉 🙂
inak nic nove fotim o 106 ale vsetko je este vo fotaku tak bei budes musiet este cakat na konkurenciu 😀

bejca
4. jan 2009

ahojte 🙂

tak to tu " vaaaaaaaaaaaazne " ze sme boli znovu skoro na druhej strane 😅

B A B Y kde ste vsetky ?????????????????????????????????

H
A
L
L
O
O
O
O
O
O
O

pizzamati
4. jan 2009

Ahojte dievčatá. 😀

Idem niečo napísať, aby sme neklesli až na druhú stranu. 😢

Vonku počasie pod psa, zima jak v ruskom filme. Včera som bola s malou na chvilku vonku ale vobec sa jej tam nepáčilo. Dnes ideme na navštevu a manžel že ideme pešo tak som zvedavá či nepojdeme celo cestou revom. 😕

Zas som na rozpakoch, bola som na májovkách a tam sa skoro každá chváli že jej dieťa už štvornožkuje už si samo sadá a stavia sa. Že už rozprávaju mama, tata, baba. 😖 A naša Dominika ani neštvornožkuje ani sa sama nestavá ani nerozpráva také slová. ☹ Ked to hovorím manželovi tak mi nadáva že čo také veci čítam, že aj naša ješ šikulka. 😀 Asi je to tak že každé dieťatko je iné a inak šikovné. 😀 😵

pizzamati
4. jan 2009

Ozaj ešte som zabudla že naša žabka ciká aj kaka ked to vystihneme do nočníka. 😲 Má taký čo vyhráva a potom spokojne kričí ked začne hrať je roztomilá. 😀

My sme stále u svokrovcov už od 25. minulého roku, ale zajtra už ideme domov konečne. Ved tu som pribrala jak svina zas budem mať čo robiť aby som sa ako tak vpratala do veci. 😅

Ešte más čaká krštenie manželov brat krstí dcérku, a potom sa ide odtučnovať, 😢

mima07
4. jan 2009

cauko kočky
pizza to fakt necitaj nas si vo veku dominiky tiez sam nesadal ani nestvornozkoval to zacal v 8,5 mesiacoch a posadil sa presne v den ked mal 9 a viem ze niektore deti este neskor a su sikovne. Alex je teraz az hyperaktivne uz to usudila aj moja segra takze si z toho nerob ziadne starosti. A co sa tyka rozpravania alex stale hovori po cinsky 😀 a jeho slovnik je len mama baba a auto jaj a este mnam 😀

pizzamati
4. jan 2009

Mima dík za ukludnenie ale aj tak ma to štve.. ☹ Vieš nechcem ju nasilu tlačiť do niečoho musí sama chcieť. ☹
Ved uvidíme možno nás prekvapí, ved každý den robí pokroky. ☹

Teraz momentálne je jej najoblubenenšia činnosť válanie sa na posteli jak valec ked príde na koniec tak šupne sa nohami dole ale vždy som pri nej inak by spadla, 😲

mima07
4. jan 2009

pizza no vidis aka je sikulka alex sa vobec nevalal a zlist z postele sa naucil len nedavno