Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
5. máj 2009

ahoj moja no super ze je uz lepsie mala mi spi , ja som prisla od babky, teraz som spravila fasirky a ryzu , robim tie posuchy so smotankou a vajickom este sa mi robi cesto a zabudla som kupit sosovicu takze mliecna dnes nebude.
mala ma novu bundicku kenvelo a teplacky nike to mi nosi jedna kamoska za super ceny tak sa tesime akurat mi to padlo vhod lebo vsetky bundy su nam male mala je dost dlha 😀

annika
5. máj 2009

fašírku budem aj ja zajtra!!! A nejaký prívarok asi k tomu.
U nás zima je, normálne sa ochladilo!!!!Joj, kde sú tie pekné dni????

vladkaz1
5. máj 2009

😀 aj u nas je zima a pocasie na dazd,dnes sa mi ozvala jedna malicka za kocik tak sa tesim dokonca jedna aj za vanicku ,dufam ze sa este ozvu... inak kocik davam uplne pod cenu nez som ho kupila ☹ , ale sak co zijeme len raz 😀
Muz ma sprdol ze som presolila fasirky ze sa to neda ani jest chichi no neviem ci som neni zalubena 😀

vladkaz1
5. máj 2009

tak som to prechvalila ☹ , muz jej kupil nedohodli sa dobre... nevadi preda sa ale som sa tesila ze Lucka bude mat novu izbicku 😅

bejca
5. máj 2009

ja som dnes robila fasirku ale v trube robim 😉 s pyre a uhorkovy salat na zajtra 🙂

Mima som rada ze je Alexikovi lepsie 😵

Vladka super ze ti ten spraj pomohol 🙂 a ak ma kamoska viac veci daj vediet 😉 tiez by som sem tam nieco kupila 😵

Anika aj u nas je taky cas na nic 😝 a zima tfuj a aj ja uz chcem teplejsie 😉

inak neviem ci som vam spominala ze sme zasa !!!!!! v nejakej sutazi 😀 tak ak sa vam chce prosime o hlasy :

http://www.baby-web.sk/Souteze/so10-Sutaz-Nas-U...

Petko je tam tak nizsie a papa prvu narodeninovu torticku - sedi na stole 😉 ale ved vy ho isto najdete 😉 hlasovat mozete iba raz takze vas moc otravovat nebudem 😀 😉

vladkaz1
5. máj 2009

Beji mas zahlasovane 😉 , no akurat sa kupu mala a tato , inak som dnes hotova.
beji tie veci sa strasne oplatia nike teplaky za 3 eura a kenvelo bunda za 4 no nekup to?
Ale nosi len pre dievcatka smola inak by som ti rada dohodila.... 😵

bejca
5. máj 2009

ale ak by si vedela daj vediet 😉 za taku cenu kupim aj desat 😀

pridala som par fotiek 🙂 ak chcete kuk 😉 a tie posledne tusim 4 su z dneska boli sme u kamosky bolo fajn 🙂

vladkaz1
5. máj 2009

no parada ,ani ti nemusim hovorit ze su super!!! maly ako spinuska bohovske 😀

vladkaz1
5. máj 2009

malu som dnes aj odfotila v novom kuk 😀 , ale bez pol hlavy 😀

annika
6. máj 2009

Je krásne v tom kabátiku!!! Bejca idem hlasovať!

annika
6. máj 2009

O.K. Našla som vás. Zahlasované.
JA som už od pol šiestej hore, bola som na kontrole s nohou, hojí sa to, pondelok mi vyberú aj stehy.
Počasie otras u nás, už aj prší, doobeda asi skočím do tesca s malým, nech sa nenudíme doma. Potrebujem aj pár vecí kúpiť, tak pa pa zatial!!!

vladkaz1
6. máj 2009

Anni super ze sa to hoji aj ja som skoro hore , chcem ist na nakup ,ale u nas smokly neviem ako pojdem s kociarom a s malou , potrebujem vela nakupit..... a mala by som aj upratat 😀 😝 nechce sa mi

annika
6. máj 2009

upratovanie ani ja neznášam... 😠 Vadí mi to, že to robím vždy dookola! Keď skončím izbami, tak môžem začať zas kuchyňou .. 😖 😖 A to mi idem na nervy!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Poobede zas sa chystáme do Maďarska, potrebujeme lepidlo na dlažby, zajtra už príde majster náš obkladať a nemáme čím lepiť....Nevadí, skočíme aj do Tesca, nech moje koleno má z čoho opuchať!!!!xixixixixi

vladkaz1
6. máj 2009

Anni setri sa moja!!! Smoklí stale na prd cas , aj som nakupila ,aj poupratovala uz mi chybaju len plienky, seky,byt mam zaplatený takze pohoda .. 😀 cakam uz len na estektriku nech mam vsetko z krku 😝
A kolko je od vas Madarsko? To sa ti zije zevraj sa tam oplati nakupovat 😅

lubii
6. máj 2009

Dievčatá, veď pošlite už trochu dažďa aj k nám. U nás už nepršalo mesiac a strašne je sucho.Nič sa nedá v záhradke robiť, ani tráva nerastie ☹

lubii
6. máj 2009

A pridala som dnešné fotky 😉 Mám nový mobil s foťákom,tak sa vytešujem 😉

vladkaz1
6. máj 2009

Lubi maly je uplne dokonaly !!!! nadhrera 😵 😵

bejca
6. máj 2009

ahojte 😵

ja mam dnes cely den migrenu 😝 uz nech spim a je mi zajtra lepsie 😉

Anika zelame skore uzdravenie a dakujem za hlas 😵

Vladka super oblecko 😉 a dik za pochvalu fotiek a za hlas 🙂

Lubi nadherne fotecky Samko je nadherny 😵

vladkaz1
6. máj 2009

😀 diki beji ide spat , som sa s MM povadila, vykopla som mu periny do izby tak idem k Lucke 😀 dobru nocku

janka_fr
6. máj 2009

Ahojte,

Beji zahlasovala som.

Anika tebe prajem rychle, rychle zahojenie kolena, nech v lete mozes behat ako sarkan 😉

Neni som nejako v obraze, nemam vas docitane, ale ja vas docitam.

Tento tyzden sme doma, pretoze maly ochorel a v nedelu mal teplotu a aj v pondelok, potom mu to preslo a mal uz len sopliky ale dnes ma zase teplotu a aj kasel. Zajtra ideme k lekarovi, takze tento tyzden sme neboli v jaslickach a na buduci tyzden asi tiez nepojdeme. Dufam ze nebude chory po kazdom pobyte v jasliach 😅
Je hrozne na mne zaveseny, len by bol stale na rukach.
Inac uz spava celu noc bez kojenia takze sme to nakoniec zvladli. Trvalo nam to 8 dni ale teraz je to uz fajn, sice sa budi v jeho pravidelnych dvojhodinovych intervaloch, ale to mu staci, ze mu dam cumlik, hladkam ho chvilku a spinka dalej.
Asi tri tyzdne sa snazim preniknut do tajov digiscrapbooku a konecne sa mi podarilo vytvorit jedno male LO, tak vam sem dam link a ak chcete pozrite sa, ale je to moja prvotina takze to tak berte s rezrvou. Strasne ma to chytilo, ale teda je to pre mna totalna veda 😅
http://www.scrapmania.sk/coppermine/displayimag...

janka_fr
6. máj 2009

jeeeeeeej pozrela som si foto Lubii a Samko je zlatucky 😵

vladkaz1
7. máj 2009

janka ale je to super!!!! To ako sa robi? 😵

bejca
7. máj 2009

Vladka ako sa ti spalo 😉 dufam ze uz ste udobreni 😉

Janka nadherne nieco juuuuuuuuuj krasa 🙂 😵 si sikulka 🙂 ja by som to tiez chcela vediet ale akosi ja potrebujem aby mi to niekto ukazal a potom to uz ide ... inak to neviem 😅 a dakujem za hlas 🙂

vcera a dnes ma strasne boli hlava aj v noci no otras 😝 😠 nejaka migrena ci co ... ale snad uz bude lepsie 😅

Anika uz si piekla tortu 😉

vladkaz1
7. máj 2009

dobre, neni sme udobreny, vecer sa suchol k nam do postele ze on v detskej spat nebude ze ked sa mi nepaci mam ist ja tak som mu vynadala ,lebo jedol v post. a mlaskal jak prasa ci nemoze jest normalne a on ze nie .tak dnes moze ist jest do restiky 😀 😝
A z coho mas taku migrenu?

janka_fr
7. máj 2009

Ahojte,

Beji, Vladka, ja som to robila v programe GIMP. Ak sa pamatas Beji raz si mi dala link od tvojej kamosky a potom som si stiahla ten program a vyskusala to, lenze som to vobec nevedela robit ani podla navodu, tak som sa na to vyflakla. Lenze stale som videla take krasne scrapiky a nedalo mi a vratila som sa k tomu asi pred tromi tyzdnami a ono to zrazu islo. Ja som prvykrat robila chybu a inac na baby cafe.cz je super postupny navod k tomu, takze podla toho sa to da robit. Ak by ste si stiahli ten program do pc a nechcelo sa vam to napriklad ucit robit tak existuju na nete free QP(quick page), ktore si len stiahnete a do toho davate fotky. Ja som si ich radsej este nestahovala, lebo by som sa to naozaj chcela naucit.

Vladka 😀 mate to doma vesele, prepac ja viem ze tebe z toho nie je do smiechu, tak nech ste cim skor udobreni 😉

janka_fr
7. máj 2009

Beji a tebe nech cim skor prejde migrena, akurat dnes tu davali v telke reportaz a vraveli ze migrenu uz mavaju aj male deticky ale pride sa na to neskor az po druhom roku, ked deti zacnu rozpravat. Chudatka. Ze je to geneticke.

vladkaz1
7. máj 2009

Jani ale je mi do smiechu 😀 , ved toto mi mame stale mi sme taky taliani 😀

annika
7. máj 2009

Nevadí, život je krásny, Vladka!!!!
Aj mne bolí hlava!!!!! Od rána!!!Teraz som si dala kafé, tak uvidíme!
JAnka, aj ja obdivujem takéto fotky a hlavne mamičky, ktoré majú na to!!!! Ja som tiež skúšala GIMP, ale mne to nejde!!! Aj sa hnevám na seba, ale čo už???
Včera sme sa vrátili domov až večer, už som nemala energiu zapnúť internet. Forint sa už zosilnil, ale aj tak sme si kúpili to lepidlo, u nás 267 SK, tam len 80 SK. Vidíte, ja ešte stále korunky píšem, neviem si zvyknúť na tie eurá!!!
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mima07
7. máj 2009

annika aj ja pouzivam sk a na euro si neviem zvyknut
annika krasne fotky a ten veget to by som brala 😉 a mozes mi napisat kde tie kone su 😉 rozmyslam ze ked bude pekne sa ti votriem do spolocnosti a pridem to tam omrknut 😀

vladkaz1
7. máj 2009

Dosiel s prace jak keby nic , no to je stale .... takze ticha domacnost skoncila 😀 tak zajtra sa mozeme zasa povadit 😅