Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

monikaz
20. nov 2007

ahojte dievcata, len som sem nakukla - a vidim, ze sa pekne zdravo stravujete 🙂

lubii
20. nov 2007

Ahojte divčatá. My sme všetky mladé, krásne a traktívne.
Beca, díky za linky, teraz som ich preštudovala. Ukľudnil ma hlavne ten posledný o tom pive. Minule som si totiž dala deci čierneho Šarišu, lebo som nemala mlieko. Viete, koľko ho potom bolo o 3 hodiny? Len som sabála,že maličkého opijem.
Annika, ja som v auguste žila na melónoch, teraz na hrozne. Len už začína byť drahé, tak asi ostávajú jablká. Nám jablká nevadia. Aj banány papám. Robím si banánovo-sezamové mlieko: Rozmixujem sézam s vodou, potom pridám banán a zmixujem.

lubii
20. nov 2007

Vladka, gratulujem k bábu

bejca
20. nov 2007

som rada ze tam je nieco uzitocne 😀 ja som to necitala 😅 priznam sa len som nasla a hodila sem 😉 ale treba podavat moznosti co je dobre aby sme vedeli 😀

aja7
autor
21. nov 2007

vladka..blahozelam k vasej princeznicke 😉 az mi slzicky vybehli, ked som o vas citala 😉 Tak nech ste obe zdravucke a nech je malicka poslusna, vela papa, spinka a rastie..drzte sa 😉

vladkaz1
21. nov 2007

dakujem kukulky som taka rada dnes je mala nejaka zlostna v noci si pospinkala zasa 4 hodinky v kuse a teraz vresi kazdu chvilu. 😀 Dnes ma mimoriadne bolia krize asi bude snezit.U nas doma nam opravuju výťah tak si viete predstaviť co je to vyliest na 8 poschodie pesko. 😠 😀 aspon skor schudneme.Som prekvapena lebo s malinkou mi odyslo 9 kg necakala som ze tak schudnem za cele tehu som pribrala 12,5kg tak to uz je malicko.Dnes prisla segra a ideme vozit ma 3 roc dcerku a 3 mes. chlapceka tak sa tesim ze prvy krat ideme von.Malu zababusim ako na sibir aby mi srdiecko nezmrzlo.Troska ma trapi ze ma zaparenu ritku aj nam dala sestricka nejaky specialny kremik lebo ma na ritulke malicke vyrazky,dufam ze sa nam zahoja .A ako sa mate tehulky a mamicky???Beji malinky posluska v brusku??? a Ty Annika,Dcerky pomahaju??? napiste nejake nove pikosky sak som tu dlho nebola a som zvedava 😀 😀 .Tak sa drzte babulky a kludne mi piste zajtra si precitam.INak dakujem vsetkym ktory mi gratulovali k Lucinke posielame vam za´to bosteky 😀 😀 😀

annika
21. nov 2007

Ahojte!
Od včera akosi nestíham, Robko má nový zvyk, nezaspí mi pri kojení na prsiach , s veľkými očami pozerá na mňa a ja spievam hajaj, buvaj, a on nič... Len na mňa pozerá, že čo ja chcem od neho???? 😕
Tak teraz skúšame všelijaké spôsoby na uspávanie, totiž ani cumeľ nechce nijaký, len svoju ručičku, a to sa mu veľmi nepodarí chytiť... Aj teraz je pri mne v postielke, pozerá do sveta a spanie z toho asi nebude, ako vidím našu situáciu.
Bejca, díky za linky, keď budem mať čas, určite prečítam.Len ešte musím aj navariť niečo tým mojim ostatným hladošom, veď o hodinku a pol budú doma.Majte saaaaa!!!!

anaja36
21. nov 2007

uz to chcem mat za sebou pomoooc 🙂 niekedy mam az panicky strach lebo mam slaby prach bolesti ☹

vladkaz1
21. nov 2007

Anika tak si v jednom kole aj ja neboj!! ale ja mam vyhodu ze sme len traja a ty mas toho urcite viac.Anaja neboj neni to az take katastrofalne da sa to prezit.Ja som ties bola pokakana ale porod bol v podstate fain ale tie kontrakcie stali zase za to.

ellla
21. nov 2007

ahojte, zdravim nas "klub 35" 🙂 🙂
vladka - aj ja gratulujem a prajem vam vela zdravia. 😵 😵
annika - prvy mesiac som si aj ja davala pozor co jem, ale teraz jem uplne vsetko, len nic netreba prehanat, aby si niecoho nezjedla vela. na hrozno pozor, ja som ho jedla bez supiek, lebo prave tie naduvaju a je to pravda - odskusala som.

inak my uz mame zabehnuty celkom pekny rezim dna, aj spinkame celkom dobre. niekedy sa nam to pokazi, ale potom sa to zase pekne upravi. v noci papame len 2-krat, tak sa aj vyspime. nas Samko by uz chcel sediet, niekedy si neda vysvetlit, ze na to ma este cas. este stale sa kojime a maly uz mal 7 kg - je to riadny hlados.
dnes sme boli na vychadzke v mojej praci - v skole. hodilo sa na ne ho v zborovni asi 20 sialenych uciteliek - taky rev spustil 🙂 ale prezili sme to v zdravi 🙂 .

lubii
21. nov 2007

Ahojte, prajem pekný večer

Ellli, máš dobrého valibuka. Náš Samčo má len 5,5 kg. A nechce sedieť. Ani hlavičku nedvihne, keď ho skúšam dvíhať do sedu. Má ju prilepenú na podložke, dvihne len dupku a hrudník. Lnivec malý. Ale zato prespí celú noc. Papá tak okolo 10, zaspí asi o 11 a zobudí sa ráno o 7-7.30

Anaja, neboj, zvládneš to, keď som to zvládla ja. Prečítaj si na fóre tému o ľanových semiačkach - vraj uľahčujú pôrod - som nevedela.

bejca
22. nov 2007

dobre ranko mamulky , tehulky 😉
zdravim vsetky deturence ci uz v bruskach alebo malinke alebo velike 😀 no dnes nam pridu tepovat 🙂 a zejtra by sa mala doviezt nova detska 🙂 a v sobotu zlozit 😉 uz sa neviem dockat 😀 tesime sa ako poperem vecicky a vsetko pekne poukladam do skriniek 😉

annika
22. nov 2007

Pekný deň!
U nás svieti slniečko, je vonku celkom príjemne. Asi dnes ideme na väčšiu prechádzku, než včera.
Dnes prídu aj moji rodičia na návštevu, už sú veellmmii zvedaví na najmenšieho v rodine. Včera sme mali už tri týždne!!!!
Boli sme aj na uzv kĺbov, Robko tam pocikal pána doktora. Na ceste domov sa aj pokakal...No hrúza... 😅 Sono máme v poriadku, kontrola v marci.
V noci sme spali štyri hodiny, ale od štvrtej do pol šiestej sme kukali do sveta,hoci som zhasla všetky svetlá v izbe.Lubi, kedy ja prespím celú noc, ako ty? To ti teda v dobrom závivím!
Bejca, tak vy budete tento víkend zariaďovať izbičku. Tak vám prajem dobrú prácu! Potom nám napíš, či sa podarilo všetky skrine zmontovať !
Ela, aj my sa chystáme do školy a aj ja sa obávam práve z tých učiteliek, ked sa hodia všetky na malého, tak z neho neostane len kostra človeka...xixixixi
Prežijeme to???????

vladkaz1
22. nov 2007

ahojte baby tak mi sme dnes spinuskali od 9 vecera do rana do 4 o paradicka 😀 .Dnes idem vozit.Troska prechadzky nam nezaskodí.Tak sme sa rozhodli ze si kupime novy kocík.VOla sa x- lander x1 v zelenom je nadherny zajtra ideme prenho do demi v Senici tak sa strasne vytesujem.Drzte sa babulky moje aj RObko aj Petko posielam vam bosteky. 😀 😀 😀

bejca
24. nov 2007

juuuuuuuuuj som rada ze ste vsetky oki 😀
no my ideme dnes robit v plnom prude 😀 krstna dcera pride okna a balkon umyt 😀 a poobede ideme na tu detsku izbu 😀 tak uvidime ako to vsetko zvladneme a ako to dopadne 😀 potom dame vediet :_D
posielame pusinku drobcekom 😀

annika
24. nov 2007

Pekný deň! Ďakujeme za bozky a pusinky!!!!
No, dnes v noci sme spinkali super.Od deviatej do pol druhej a do piatej. Tak som vyspatá, holky, ako už dávno som bola. 😀 😀 😀 Hneď som sa dala do varenia a žehlenia. Robko strašne rád spí na brušku, len ja sa bojím, lebo to nedoporučujú pediatri. Ale čo mám robiť, keď sa mu to páči? Kúpili sme ten monitor dychu, aby som aj ja kludne spala v noci. Vladka, ako sa má Lucia? A ty sa cítiš ako? Pýtam sa, lebo si v 43.tt podla nadpisu.xixixixi

bejca
25. nov 2007

anika neni za co 😀
ozaj vladka nastav si pas 😀 xixixi
no my mame zlozene len este nie uplne ☹ a uz by som to tak rada mala hotove ☹ ale dufam ze dnes poobede to muzik dokonci 😀 akasi som dnes na nic 😝 to bude asi tym casom ... dufam ze poobede uz bude lepsie 😉

annika
26. nov 2007

Ahojte? kde ste všetci? Bejca, tak darilo sa s tými nábytkami? Vladka, tak ako stíhaš?
My sme cez deň dobrý. No, ale v noci.... Máme problém so zaspávaním. Potom keď horko ťažko zaspíme, tak sa nevieme zobudiť. Spíme až 4-5 hodín, a ja sa idem zblázniť s mliečkom a prsiami. Cez deň zas papáme a doháňame papanie, papáme každé dve hodiny. Tak to je režim, čo?
Dala som nové fotečky do albumu. Kuknite tam!

vladkaz1
26. nov 2007

ahojte kocky,tak mi ziadny problem nemame 😀 .iba ked sme hladnucke.mala ked sa napapka tak je kludnucka spinuska ale zvicajne je v cez den hore troska si pospi a potom v noci spi aj 6 hodin to je parada hihi. 😀 😀 mame sa fain kocik sme este nekupili musim cakat na vyplatu sakris,tatinko nam vela pomaha .A vy ako hviezdicky moje?dufam ze ste vsetci zdravucky a mate sa fain.dnes sa mi fakt nic nechce idem lenosit.pa 😀

vladkaz1
26. nov 2007

pozrite si album lucka kanova 😀 😀 😀

annika
26. nov 2007

Lucinka je krááásnnnaaa!!!!! Typické dievčatko s krásnou tváričkou a dlhými vlasmi. Kedy idete ku kaderníčke?xixixixi

vladkaz1
26. nov 2007

dakujeme strihat nebudeme xi xi 😀 😀 😀

mima07
26. nov 2007

vladkaz niekto sa nudil? tolko krasnych fotiek lucinka je krasna a vlasata 🙂

vladkaz1
26. nov 2007

no nenudila som sa mala spinka spokojne a uz ma bombardovalo tolko ludi za fotky tak som sa dotoho pustila hehe.Diki 😀 😀

ellla
26. nov 2007

Lucka je hviezda!! riadna vlasana a krasnuckaaaa 🙂 aka malicka! my uz mame 7,5kg. zase sa nam pokazilo trochu spanie, ale ma to aspon jednu vyhodu - pravidelne vyprazdnovanie prsnikov 🙂 , takze rano uz skoro nemam co odsavat.

bejca
26. nov 2007

ahojte 😀 jeeeeeeeeeej anika Robko je fesacisko 😉
vladka Lucinka je krasnucka a aka vlasata 😀 jeeeeeeeeeej
posielam vsetkym drobcom bostek 😀
no my pomalu robime izbu ...ale akosi sa nam nechce -som asi prechladnuta kycham a tecie mi z nosa -pijeme cajik s medikom a citronom tak dufam ze nam to coskoro prejde ak nie tak v stredu rano bezim k pani doktorke ☹
tak len pekne fotte aby sme si mali na com ocka popast 😉

lubii
26. nov 2007

Ahojte divčatá, máte krááásne detičky. A lucinka je úžasná s tými vlasmi.
Ellli, Annika, vy ste obe učiteľky? Čo učíte? Aj ja som chcela, aj pg-minimum mám, ale sa mi nepodarilo, zakotvila som v labáku.

vladkaz1
27. nov 2007

Ahojte babulky musela som si zmenit foto lebo mi prislo od nejakej kocky ze nemozem mat fotku babetka.Nechapem preco,ale nevadi.Dakujem vsetkym za pochvali sme radi ze sa vam Lucka paci 😀 😀 ,ale vsetky deticky su nadherne samozrejme pre svoju maminku je najkrajsie to svoje hihi. 😀 😀 Tak mi sme mali zasa krasnu noc mala spinkala od pol 12 do pol 7 rana.Ked vstala skoro mi odtrhla prsnik aka bola hladna hihi hladosko moj malicky.KOnecne sa vyspal aj moj muzik lebo v noci stava k malej on.Neviem co to ma mala vo zviku ale vdy ked ju idem krmit tak ju prebalim do cisteho a zasa sa mi pokaka do cistej plienky.Som stoho na nervy 😉 stale je pokakana chudatko moje ale aspon viem ze jej dobre pracuju crievka.Tak ako moje babulky vsetko v pohode?Bejka v akom stadiu zariadovania izbicky ste???Annika a RObko ako??A ostatne babulky ako sa mate??? Vcera som posielala fotky jednej znamej a odkazala mi po mojej mamine ze mala Lucka vizera ako chlapec chapete to?Neviem ci to je zavist ale je mi to jedno.Tak nic drzte sa a napiste mi.

bejca
27. nov 2007

ahoj vladka 😀 no tak super timalinka spinka 🙂 dufam ze jej to tak vydrzi 😉 a my - no postupne pomalicky hadam tento tyzden aj uz bude trochu co to porobene 😀

vladkaz1
27. nov 2007

potom pofot izbu a posli fotky som zvedava .Aj ja som rada zr spinkame.