Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
6. aug 2009

že sa tu dnes aj niekto ukáže 😀 , to asi preto, že mam dnes trošku času písať 😠

zuzi hlavne oddychuj, potom to bude trošku náročne, ale pekné obdobie 😉

nika07
6. aug 2009

to som tu dnes sama 😢 😠

annika
6. aug 2009

Nie!!! Už som tu aj jaaaa!!!!

annika
6. aug 2009

Len som musela poslať rodinu na relax a oddych a KĽUD!!!! každého do svojej izby!!!! A tichooo!!!! Jupiii!!! Kde ste všetci???????

nika07
6. aug 2009

som tu

nika07
6. aug 2009

aj u nas je ticho, mala spi a Mato sedi za PC,tak ako mamina
😀

annika
6. aug 2009

xixixixi, Nika, u nás detto, len ešte malý vykrikuje, chce z postele von, ale nemôže!!!! Ocko už spí vedla neho...

annika
6. aug 2009

Mto poslúcha???? Lebo moje baby velmi nie....že sú prázdniny, hovoria... a myslia si, že všetko sa dá, veď prázdniny sú na to...

annika
6. aug 2009

Mato som chcela...nie Mto...

nika07
6. aug 2009

som si domyslela,
no ako sa to vezme, momentalne mame rozbombardovanu zahradu a robime vykop na bazen, tak je zaneprazneny , ved ked si chce zarobit, tak musi makat,potom je vecer, taky unaveny, ze nema na nic cas, 😀

annika
6. aug 2009

Budete mať bazén??? Super! 😉 😉 😉 😉
A dobrý plán, nemá čas, veď maká... Teraz už chápem moje baby! Treba ich asi zamestnať dlhšie!!!!Hm, niečo vymyslíme.....
A ty? čo robíš pri PC?

bejca
6. aug 2009

caute 😵

Nika no super ze si aj zavitala 🙂

prisla som vas kuk 😵 ale len na skok a idem haji buvi som na srot 😝

ano chystam sa pomalu na brigadu do decembra to by som mala cca 5 dni v mesiaci odrobit - musim si najprv zvyknut byt bez Petka ☹ no a od januara asi uz nastupim normalne ☹ aj ked by som radsej aby som zostala tehu a bola doma 😅 no ale ked sa nedari ... co uz 😅

Anika , Zuzka aj ja som rocnik 1971 😀 😉

bejca
6. aug 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

nika07
6. aug 2009

ano, chceli by sme

ja sa snazim dat do poriadku papiere, podklady na stavebne povolenie, ktore potrebujeme ☹ a tak

nika07
6. aug 2009

beji dobru

nika07
6. aug 2009

no idem aj ja, tak papa, dobru noc, snad sa mi podari zajtra nakuknut

annika
6. aug 2009

Dobrú noc, idem aj ja.... už je všade ticho...každý spí...páááá!!!

vladkaz1
6. aug 2009

cafte tu to zije teeda my ideme v sobotu prec svagrinnej do Holica tak bude vylet a v nedelu idem do ponedlka s nasimi a s malou na bukovu .. nech sa opalime ked nebude prsat .. no dnes som umyla okna 😅

nika07
7. aug 2009

Ahojte,

vladi šikulka aj mne môžeš príst 😀

my sme boli dneh dlho vonku, ideme dať obed a spinkať, a ja musím žehlíííííííííííííííííííííííť 😝

vladkaz1
7. aug 2009

ja som umyvala len preto ze ma moj strasne nasral a to ja potom vyupratujem cely byt musim idem varit na cestu na zajtra pa
Ninka tak nadherny spanok prajeme 😉 a nezehli kasli na to 😀

annika
7. aug 2009

Vladka, krásnu dovolenku, moja!!!!Predpoveď počasie znie super!!!! Majte sa krááásne!!!!! Cmuk cmuk!!!!
A na fotky nezabudni!!!!

annika
7. aug 2009

Ja som dnes vegetovala, mám svoje dni, tak sa mi nič nechce...len do Hypernovy sme skočili na hodinku. Asi idem aj spinkať, dobrúúú!!!

vladkaz1
7. aug 2009

Annika dakujeme no neviem ako bude este sa s MM nebavime 😀

vladkaz1
7. aug 2009

Annika ani mne sa nic nechce.. neboj nie len tebe ani svoje dni nemam no.. hahaha
co si nakupovala?

nika07
8. aug 2009

Ahojte, zasa ste ponocovali 😀

Vladi príjemnu dovolenku, neboj muž sa na dovče odrazí, a budete ok 😉

vladkaz1
9. aug 2009

ahojte bolo dobre az na to ze sme sa vcera v noci vratili ,.. vracala som 2X a a mala hnacku bolo mi fakt dost zle cestu domov som ledvaj zvladla 2X sme stali .. no hruza ..dne som prespala pol dna robila si testik negat. takze nic musim ist dokimu ci nemam nejaku crevnu virozu ☹

annika
9. aug 2009

Vladka, to hádam nie!!! Uzdrav sa moja, čo si zjedla???
Môj mm sa vrátil z túry na motorke, boli v Alpách, nádherné miesta, fotky úžasné, počasie mali tiež super, dobre sa cítili. A Aj ja som rada, že sa vrátil celý a sme všetci teraz doma pokope!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
9. aug 2009

neviem ci nieco zjedla nonstop mam migrenu je mi na grcku toci sa mi hlava som precitlivena podrazdena len by som spala musim ist jednoznacne dokimu .. lebo takto fungovat nemozem..
Super Annika tak to vam prajem vsetci po kope stasny .. zdravy laska tak to ma byt ..
mna len mrzi ze sme mali byt prec do pondelka a museli sme ist domov ledvaj som odsoferovala naspat cestu bolo mi hrozne stali sme na 2 pumpach .. voda zomn a normalne som uz pri TT dostala mikrospanok sekunda mi blikli oci este ze bol MM pri mne a rozpraval mi ... inak klobuk dole je mi teraz velkou oporou aj mi pomaha vidi ze mi neni dobre je vysraty co mi je.. ☹

bejca
9. aug 2009

ahojte 🙂

nic nestiham len som vas prisla pozdravit aby ste vedeli ze sme oki 😵 a pridala som par foteciek ak chcete kuk v albume 😉 a aj sem mozte mrk 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Sofer?auth...

dobru nocku 😵

mima07
10. aug 2009

vladka skore uzdravenie chod k dokimu inak aj ked mas test negativny tak mozes byt tehotna
bejca ako vzdy mas krasne fotky ale to len preto ze mas krasny objekt