Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
18. dec 2009

Annika, to teda je 😀

annika
18. dec 2009

Nika a už nespí malá v tej postielke??? Aj my sme už kúpili malému Junior posteľ, ale nejak nemám odvahu mu vymeniť, bojím sa, že bude sa sťahovať v noci... 😖

bejca
18. dec 2009

my spime na posteli velkej uz cca dva mesiace Anika neboj sa 😉 periny su na zemi tak ak padne tak sa mu nic nestane 😵 a ma tam zabranu aj 🙂

annika
18. dec 2009

No ale on chce sapť furt s nami, a keď ho dáme k nám, tak sa vrtí a vymýšľa... všetko robí, len nespí...xixixixi

bejca
18. dec 2009

no tak my spolu spat tiez nemozme lebo mam stale jeho nohy na hlave alebo ma kope 😀 jedine ak spi muz v obyvacke tak si ho dam k sebe 😉

nika07
19. dec 2009

Dobré ránko prajem,

Annika, Linda už spí na veľkej, sama sa pýtala, ale ona je ešte také trdlo, neprišla na to, že sa daju otvoriť dvere,
ale aj tak ona sama nezlezie z postele 😀

Linda nikdy nechcela spať s nami vo veľkej, aj ked bola chorá som chcela aby bola so mnou, ale nedokázala zaspať, ked som ju odniesla do izbičky, tak v momente spala,je tak naučená 🙂 , ale musím klop, klop,klop, aqby sa to nepokazilo 😵 😵 😵

vladkaz1
19. dec 2009

Beji naherne veru ty si taka sikovnica .. to si dala vicej foto spolu,?
Nika fotky peknucke velmi ja som ich uz videla tusim sa mi mari .. a mozete byt radi ze vam deti spi same .. zavidim vam moja s nami jak cecok a sem tam ma to riadne stve .
jak si kupime manzelsku v tom jisku som videla paradnu jednoduchu pre Lucku z dreva postel tak uz aj bude spat na svojom 🙂 a babo v postielke .. dufam ze co som si nalanovala sa aj vydari splnit 😵

majka35
19. dec 2009

ahojte ... vy ste tu už síce také "rozkecané", ale môžem sa k vám znovu pridať? ... mám 38 rokov a čakáme 2.bábetko, zatiaľ to viem len z testíkov, tak dúfam, že bude všetko v poriadku

vladkaz1
19. dec 2009

majka jasne ze sa mozes pridat 🙂 😉 a kedy by si mala mat termin alebo planovali ste ci nahodka 😵
Barborka je na foto nadherne dievcatko

majka35
19. dec 2009

ďakujem vladka 😉 termín by mal byť v auguste .. chceli sme druhé bábetko, tak sme to skúsili na môj plodný deň a šup, podarilo sa 🙂

vladkaz1
19. dec 2009

no super a co by si chcela mat ,ci to je v podstate jedno hlavne nech ste zdravucke 😵 , no my sme prave koly malej postavili stromcek prvy krat skor .. vzdy robime na stedry den ale mala proste chcela a a my sme neodolali 😅
A teraz vykrikuje darceky, darceky ... no neni chutna? 😀

annika
20. dec 2009

&joj, baby, máme problém! Už druhý deň hnačkujeme, skoro v každej plienke máme tootototoooo...pritom apetit má, ani teplotu nemáme, tak neviem čo to môže byť.... čo mu mám dávať aby pomohlo?????pomoocccc!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
20. dec 2009

neskusala si Hylak kvapky ?????

annika
20. dec 2009

Nemám doma...dá sa to bez receptu???

vladkaz1
20. dec 2009

no je to prbiotikum neviem moja , mne to predpisala detska ale myslim ze moze .. pocuj podla mna su to zuby nasa mala kaka teda statocne aj 6X za den ale aj prijem ma dobry teda a raz za den ma aj hnacku .. ale idu jej vsetky ocne na raz a 3 ma uz vonku 🙄

vladkaz1
20. dec 2009

Robko ma este plienku? myslela som ze uz nie

annika
20. dec 2009

No, musela som mu dávať...ináč by som prala celý deň...
A zuby možno, tie posledné 5-ky mu idú. myslíš, že z toho???My sme nemali nikdy hnačku pri zúbkoch... 😅 😅 😅

vladkaz1
20. dec 2009

jaaaj ano malej tie idu jasne .. no mne sa stalo raz ze neudrzala a pustila do pancuch od vtedy nie moja ...

annika
20. dec 2009

tak hovoríš, že hylek? A kolko kvapiek???

vladkaz1
20. dec 2009

Hylak mne to dala ked mala sragorila ...

annika
20. dec 2009

Dík Vladka, skočím do lekárne! Cmuk!

lubii
20. dec 2009

Annika, ešte môžeš skúsiť ryžový odvar. Jednu lyžicu ryže variť vo vode až kým nie je taká hustá. Potom to precedím a rozmixujem s banánom 😉

lubii
20. dec 2009

ahoj Majka35, gratulujem 😵 😵 😵

azuzi
20. dec 2009

Zdravim Vas kocky, Majke gartulujem k uspesnemu tehotenstvu - tak to sa Vam velmi rychlo podarilo hned na prvy krat 😀 😀 .
Annika dufam, ze Robkovi je uz lepsie. Nas Martinko ma sopliky a kasle ale len ked spi, inak ani teploty nemal. Nas vacsi bol dnes skusat vianocny snowboard 🙂 🙂 na Donovaloch = potom uz nepojde lebo ceny budu viac nez dvojnasobne 😀 😀 . V stredu by som chcela ist aj ja - uz som dva roky nestala na lyziach, na zjazdovkach mozno aj tri, dufam, ze som nezabudla 😀 😀 .
Nerobim nic vianocne - pisem stavebny dennik v utorok bude asi kolaudacia - musime mat hlavne dost palenky a chlebickov 😉 😉 . Vy uz mate urcite vsetky aspon daco napecene - tak sa pochvalte.
Vladka uz mate aj stromcek. 🙂 🙂

vladkaz1
20. dec 2009

azuzi gratulujem k kolavdacii 😵
Aj Martinovi prajem skore uzdravenie 😉

annika
20. dec 2009

AHojte! Vladka, kúpila som ten hylak, aj sme si už dali prvú dávku, dúfam, že pomôže....
Azuzi, Martinkovi posielame pusinku, nech sa rýchlo uzdraví.
😵
Ja mám už niečo napečené, ale polovicu som už aj rozdala a sme dosť z toho aj zjedli , tak asi ešte musím vymyslieť niečo zajtra...len neviem čo...
U nás decká -16 stupňov vonku....tu na juhu ani neviem kedy sme mali tolko..... 😅 😅 😅

annika
20. dec 2009

Lubii, ten ryžový odvar zajtra vyskúšame...dík!

annika
20. dec 2009

A Majka, gratulujem aj ja k malilinkému!!!! Teším sa, je to dobrá správa!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bejca
20. dec 2009

Majka vitaj 😵 a srdecna gratulacia 😵 aj ja by som rada druhe 😅 😉

Anika ako ste na tom ?? hnacky uz presli ?? 😉 dufam ze uz je lepsie 😵 posielame pusinky 🙂 my mavame hnacky pri zubkoch a aj teploty 😝

Azuzi teda a to sa moze skor skusat jeziskov darcek 😕 😉 hlavne si to uzite 😵 ja sa neviem lyzovat ☹ a ja uz mam vsetko aj napecene aj porobene 😉 a dobre skolaudujte 😵