Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
3. máj 2010

Annika nevadi na buduce si mozno len cvrkne a potom bude sucho ... uvedomi si to neboj sa 😵

bejca
3. máj 2010

Anika hej trosku 😉 dakujem😵 a chceme fotku ucesu 😉

Vladka a ma to ten upal ?? ci nieco ine ked ma ant ??? a ty sa tolko nejeduj !! 😉

bejca
3. máj 2010

ja na spinkanie davam stale ja sa bojim nedat 😅 a chcela soms a vas opytat ci su neni take nehjake gate s plienkou dnu ako tie vase latkove plienky ...ja by som mu ranomohla to vnutro vyprat ..ale netusim ci take nieco je 😅 poradte 😉 nechce sa mi kupovat stale jednorazovky 😅

vladkaz1
3. máj 2010

beji nie ma zahlienene hrdielo a steka jej to zadnymi dutinami ... inak brusko ma ciste len sa stazovala na hlavku ... tak istota je gulomet

vladkaz1
3. máj 2010

beji jasne ze su aj treningove gatuse 😉

bejca
3. máj 2010

Vladka tak vam zelame skore uzdravenie 😵 a prosim ta ak mas moznost daj link na take gatuse 😉 dakujem

bejca
3. máj 2010

pridala som video na FB mozte kuk ak chcete 😉

vladkaz1
3. máj 2010

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/17-1-Tr... napriklad moja kukni aj na bazare ... tam sa da sem tam super kupit aj nove 😉

annika
3. máj 2010

Bejca, vidím, že riešime podobný problém...
s tými plienkami...xixixixixi

annika
3. máj 2010

Tiež potrebujeme niečo také, aby to cítil, že sa pocikal... no a aby nebola celá postel mokrááá

vladkaz1
3. máj 2010

Annika tak toto je nieco pre vas ... 😉 su ale aj lepsie aj drahsie ..

ssonusa
3. máj 2010

Vladi a Bejci, malym prajem skore uzdravenie - nie je nic lepsie ako mat doma zdravo babeno ....

Lara - k lekarovi zatial nejdeme - isli sme spat az po jednej v noci a vstali sme az po 10tej, tym padom bola peta dlho bez tekutin a ten pristipnuty nerv k tomu... to bolo isto tym...

a k tomu spanikareniu - ked bola peta malicka,,, cca 2 roky mala tak sa vedela tak zacat hnevat, ze prestala dychat, zmodrela mi a to bol vtedy najvacsi sok v mojom zivote... tak som s nou zatriasla a bolo dobre. odvtedy to robila dost casto - az som jej zacala hovorit, ze predychaj sa - a vsetci si mysleli, ze ako psychologicky na nu idem, ale ja som to myslela doslova, ze sa ma predychat (jasne, ze ked bola v klude tak som to s nou "trenovala")...takze taketo soky uz mam takpovediac natrenovane...
Dnes som prisla z roboty a peta uz bola na travniku a hadzala si tanier - takze uz ju ani nerv neboli a po slabosti tiez ani stopy...

Dobru nocku vam prajem,,,,

bejca
3. máj 2010

Soni dakujem 😵 a teda soky simala od jej malicka 😕 neviem co by som robila keby Petko nieco take spravil a ja ked este aj stale tak hucim 😕 chuda moje aj infarkt moze pri mne dostat ☹ a super ze uz jej je dobre 😵

Vladka a isto to je na noc ???? on uz nema vobec plienku len na noc potrebujem 😅 ja tomu nerozumiem ☹

bejca
3. máj 2010

Anika ja som uz aj dumala normalnu plienku a tie gumenne co nosil ked bol miminko na tie klbiky 😅

my uz aj v noci mavame suchu plienku teda do rana ....aj cez obed ale sem tam sa pritrafi ....tak by som chcela nieco kupit take kam dam nejake vnutro a to ak nahodou rano preperem .....😅

bejca
3. máj 2010

a hlavne by som nerada aby ta plienka nejako " šušťala " 😅

bejca
3. máj 2010

Vladka kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??????????????????????????????????????????

annika
3. máj 2010

Bejca, ale tie plienočky musia byť také, aby ich vedel aj Peťko stiahnúť dolu, keď chce cikať. 😉 😉 😉

annika
3. máj 2010

Vladka išla spať moja. už sa rozlúčila na FB 😉

bejca
3. máj 2010

ja pozeram tieto :

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/17-1-Tr...

len netusim ci tam treba kupit este jednu " vlozku " ci kupit dvoje gatuse ..pomooooooooooc ..dvoje gatuse su mi na figu 😝 😀

bejca
3. máj 2010

☹ no co uz 😉 len kto mi poradi ??? 😀 a ani netusim ako to objednat 😅

bejca
3. máj 2010

Anika on spi celu noc on sa nebudi ....a tieto su take ako ked nosi ako trenky alebo slipky takze hadam stiahne 😉 a on rano hned dava sam dolu plienku a ide na serblik 😉

annika
3. máj 2010

Počkaj, ja som niečo našla!!!

annika
3. máj 2010

Ja si objednám asi takéto...
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/17-1-Tr...
majú aj väčšie číslo, my asi potrebujeme XL-ko

annika
3. máj 2010

Len tá posledná veta sa mi nepáči... "Nenahrádzajú však plienku!!!"

bejca
3. máj 2010

Anika ved tie som aj ja dala 😀 😉 a ja by som do nich chcela tu vlozku :

http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...

ale netusim ci sa tam da vlozit ..a nam staci velkost M . pisala som im email tak uvidim 😅 co odpisu

bejca
3. máj 2010

no idem hajuskat aj ja 🙂 dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😵

ozi
3. máj 2010

Ahojte babenky, a dík, som vás prišla aspoň pozdraviť 😉 , bohužiaľ večer je jediný čas, kedy sa stíham pozrieť do nejakých kníh 🙄
annika, dúfam, že Gabina je na tom už dobre 😉, neva, že sa Robko pocikal, to príde a už sa nebude pocikávať, my sme na tom rovnako, máme sa čo učiť do septembra, resp. odúčať, plienky sme mali zvládnuté už v pohode, ale potom to zas prišlo 😒 , nie cez deň, iba cez spanie,

no a problém bude asi aj cumeľ 😖 , ten asi "zabudneme", keď niekam pôjdeme. Používa ho na zaspávanie, tak uvidíme, ako sa odučí 😕

bejca, gratulky!!!! To som nevedela, že si tehu, to je super! Užívaj si to a nepreháňaj 😉.

ssonusa, ahoj a dík, som to tu trošken zanedbávala, ale občas som aspoň čítla, tak som Ťa zaregistrovala, ideme na Teneriffe, dnes sme zaplatili zálohu 😕

ssonusa teda, nepríjemné, nechcela by som zažiť 😕

vladka, tak sa skoro vyliečte😉 , bože už si v 37-mom tt, ale to letí, už to máš za pár a Oliverko bude tuuuuu! 😵 😵 😵

no idem zaľahnúť. lebo ráno nevstanem

dobrúúú

😔

janka_fr
3. máj 2010

Ahojte,

hlasim sa po dlhsom case, u nas bolo nadherne pocasie, ale teraz sa poriadne ochladilo a dnes nam prsalo a takto otrasne by malo byt az do konca tyzdna.
Vidim ze riesite plienky 😉
Julliana sa mi tiez podarilo odplienkovat v podstate zo dna na den, vyskusala som ho nechat bez plienocky cez den a pekne sa pytal akurat sa mu 2x stala nehoda v ten prvy den a potom uz nic. Tiez ale na poobedny spanok a na noc mu davam plienku.
To co ste sem dali link tak to su treningove nohavicky, ale skor na den ked sa stane mala nehoda. Neviem ako vasi drobci ale Jullian sa rano zobudza s plnou plienkou a to by tie treningove nohavicky nezadrzali. Existuju vrchne PUL nohavicky do ktorych sa davaju vkladacky. Dam vam sem link s jednou ako priklad, velmi si ju chvalia:
http://www.ekoplienky.sk/product/plienka-bum-ge...
Tato ma vyhodu, ze je jednovelkostna.

janka_fr
3. máj 2010

Ozi to budete mat nadhernu dovolenku, super ze ste to takto vyriesili 😵

Vladi malej nech to co najskor prejde a to ma crevnu virozu?

Beji aj Petkovi a aj Annikinej Gabine skore uzdravenie. Nejako vela chorusikov tu mame.

No a uz si viac nepamatam, ta materska ma dost poznacila 🙂
Prajem vam pekny tyzden 😉

vladkaz1
4. máj 2010

Jani milacik nema crevnu virozu ,ani mi nepovedela v podstate co jej je ,zateka jej to zadnymi dutinami .... ma ANTB.
A vy ako?
NO BG su super plienocky ,ale kocky chceli nieco podla toho jak som ja pochopila ze budu citit mokro ne?ze cikli...