Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
16. máj 2010

asi mam o rok starsi model

vladkaz1
17. máj 2010

dobre ranko 🙂

annika
17. máj 2010

Ahoj Vladka, dobré ránko! 😉 😉 😉
MY sa chystáme na kontrolu. A ty? Vyspala si sa nejako???

vladkaz1
17. máj 2010

Ahoj ,tak dobre vybavte u nas leje zima no hrozne pocko ..
Ja som celu noc taky divny pocit jak keby som mala dostat menzes ,taka zataz na organizmus neviem co to bolo ...ale pohoda ja vydrzim som silna .. 🙂 ked to pride to bude ina bolest

bejca
17. máj 2010

ahojte 😵

Anika dobre vybavte 😵

Vladka drz sa 😵a ze si silna o tom nepochybujeme 😵 cmuk 😵

vladkaz1
17. máj 2010

beji dakujem 😵

bejca
17. máj 2010

a dnes v noci spinkal 1x v tej plienke co som mu kupila a spalo sa mu v nej vraj dobre 😉 + rano bola sucha 😵

bejca
17. máj 2010

a neni zaco Vladka 😉

vladkaz1
17. máj 2010

bej no vidis super 😵

bejca
17. máj 2010

no sice mu je na tu jeho ritulku len len ...no ale tak co uz 😅 😉

vladkaz1
17. máj 2010

🙂 ja sa cudujem ,co som skusala Lucke plienocky su jej dobre 🙂

bejca
17. máj 2010

asi mu tam zavazi pindulak a gulky 😀 😉

bejca
17. máj 2010

ozaj baby a nechceme tajnu temu ??? teraz vsetci si zakladaju a vraj je tu nejaka osoba co si tu robi prdel z tehuliek a mamiciek a je to nejaka fingovana osoba a vymysla si kopu veci ...ta ista osoba a figuruje pod inym nickom a je aj v decembrovkach a aj v oktobrovkach .....a vraj aj v inych temach ale ma ine nicky ....a veeeeeeeeeeeelmi si vymysla ....nechapem co z toho ma 😔 a ako to vobec dokaze 😒 😠

vladkaz1
17. máj 2010

😀 no pocula som o tom mozeme ja som za ne je to jedno v podstate

annika
17. máj 2010

Tak, my sme doma už, Gabina už zajtra pôjde do školy..ale .... máme odporúčanie na operáciu mandlí v júli...lebo že vraj na tej pravej strane jej ostala nejaká taká fistula,či čo...proste tá strana sa môže hocikedy znovu opuchnúť a zapáliť...flegmona paratonsil...taká bola diagn´´oza...neviem čo to znamená, ale asi to vygoolujem.. 😒 😒 😒
Beji, aj Robkovi zaparí zadoček, musím mu natierať krémikom, to je super, že máte už suchú plienku, my ešte stále nieeeee..... 😖 😖 😖
Ja som zas využila, že Robko ostal u dedka a som skočila do Deichmanu, mali tam akciu 50% na niektorú obuv, tak som si kúpila dvoje topánok pre seba za necelých 20 eur... 😉 😉 😉

l.lara
17. máj 2010

annika, dobre si nakupila.. 🙂 sikulka 🙂 bola som pozriet na facebooku, mas super status! 😀

vladka, ta tvoja princezna vyzera uzasne s tymi dlhsimi vlaskami. dufam, ze ju neostrihas.. 🙂

beji, gratulujem k suchej plienocke. super 🙂 ja este davam, som leniva v noci vstavat k malej a davat ju cikat. ona musi stale pit, takze to by bolo ozaj casto 🙂

l.lara
17. máj 2010

ja som dnes zobrala krpca von, za chvilocku sme premokli, aj ked mala malicka prsiplast a gumaciky, bola ako mys..tak sme leteli domov, do tepla..rychlo som ju prezliekla, dufam, ze nebude chorucka..ale bolo super, ved uz sa tu vo vnutri ideme zblaznit.

vladkaz1
17. máj 2010

Annika teda super ze ste doma ,nuz tie mandle asi ,spravte jak radi dokina ...
beji tu ladnicku mame inu ,sorac ale rovnaka znacka ... je to skoro to iste na pohlad 😀
lara aj ty ma skrasnu babulku ,co ja viem ja by som ju osmikala na leto zas ,ale ked som tolko vydrzala jej nechat dorast tu ofinu neposlusnu ,tak ju nedam 😅 len ona to ma hrozne huste

pizzamati
17. máj 2010

Ahojte dievcata.
Pridala som zopar fotiek. 🙂
Vladka si v pohode? Neboj pride ten spravny cas. 😉
Anika fajn ze ste uz v pohode
Ozaj ake plienky to tu rozoberate? Na co? Nedavate jednorazovky? 😀

vladkaz1
17. máj 2010

Pizza krasne ...
Ja osm v pohode teraz mi pipla sms ka kamoska uz porodila s rovnakym terminom ako ja v Ba .tak mi je troska do placu 😅 😵

bejca
17. máj 2010

Vladka verim ti 😉 ale neboj isto to uz bude za par dni 😵 ved este mas cas par dni 😉

Pizza krasne fotky 😵 mala je na zjedenie 😵

Lara dik 😵 a my v noci ani na vecer uz nepijeme 😉 snazim sa aby zbytocne sa neucil na noc pit 😉 lenmliecko dostane .

Anika ja som ritku nenatierala uz ani nepamatam kedy 😅 zaparenu nemal odkedy nenosi plienku 😉 a super ze moze ist do skoly len teda skoda ze musi ist na tu operaciu 😅 ale tak co uz ....a boty si kupila super 😵

vladkaz1
18. máj 2010

Beji no za par dni to uz prist musi ,to je jasne 😅
Ja som spala jak drevo v noci 😅

bejca
18. máj 2010

ja som spala zle ale 10x na wc a o 4,30 som uz nemohla zaspat 😝 a od rana mi opat srdce tlce a je mi na figu 😝 a zasa od rana len po Petkovi kricim 😔

ssonusa
18. máj 2010

Bejci,,, klud a rozvahu 😉 ty mas nejaky blby tlak bezne? ci co ti to srdiecko tak maka ako o dusu?

Vladi, este si uzivaj posledne dni "ticha" okolo seba... a relativneho kludu,,,, 🙂

U nas je dnes teplucko- teda na nase pomery... ma byt az 18 stupnov, aj suknu mam po storokoch v praci... tak sa zatial majte krasne, ja zas pridem nakuknut...

mima07
18. máj 2010

caute
bei klud nech babo nie je potom nervozne 😉 a pri petkovi si najprv napocitaj do 10 a potom kric 😉 musis sa to naucit lebo dvaja budu robit este vacsiu neplechu
vladi a ty kam sa ponahlas sak mas casu habadej chlapci sa neponahlaju von 😀

lubii
18. máj 2010

Ahojte 😉 nakukujem.

Beji to bude aj tým počasím asi. Dačo hrozné. Vraj to je všetko kôli tej sopke 😅 . Tak hádam to už skončí. Predvčerom som už čakalaa, že sa nám vyleje potok pred domom. Nie veľa chýbalo. Ale konečne máme dosť vody v studni 😉

Vladka,aspoň si sa pekne vyspinkala 😉

mima07
18. máj 2010

lubi vy tam mate kolko stupnov? sneh nenapadol?
ja by som sa bala s tym potokom je to hrozne aj tu na dolniakoch strasne stoji voda na poliach 😲

lubii
18. máj 2010

teraz je 12 na okne tak ešte trochu menej. Ale nesneží 😀 , ale padal ľadovec asi predvčerom

lubii
18. máj 2010

teraz mi došlo toto mailom :

Kdo by to byl řekl, že se někdy budeme muset učit eliminovat
otravu sopečnými plyny, že?!
Ale zapadá to přesně do sebe jako ozubená kolečka...
Už na konci předcházejícího týdne média informovala o "záhadné
střevní chřipce" v Praze (a možná i jinde), průjmech, zvracení, na něž nezabíraly
žádné léky (ani protiprůjmové) Víme ale, že akutní otrava fluorem, který
sopečné plyny obsahují (a před jejichž přítomností ve vzduchu zamořeném
sopečnými plyny už varovali, sami Islanďané ihned po erupci sopky),
probíhá právě takto - tedy průjmy, zvracení, bolesti hlavy...
Další plyny, obsažené v sopečném plynovém koktejlu, jsou
sloučeninami síry a chlóru a jsou rovněž silně jedovaté, ale rovněž
(ve spojení s všudypřítomnými vodními parami) také silně leptavé.
Nejen tedy, že nám asi začnou víc reznout kovy (hned pár km po
nedělním vyjetí, kdy auto stálo 3 dny v proudění západního větru,
se na autě málem zadřely brzdy a zbytek cesty jízda na ruční brzdu),
ale hlavně můžeme cítit poměrně SILNÉ POLEPTÁNÍ SLIZNIC
NOSU vypadající jako rýma, kdy se sliznice snaží vypudit
nežádoucí složky hlenem), RTŮ (popukané jako při horečce...),
NOSOHLTANU DÝCHACÍCH CEST (kašel, chrapoty, ztráta
hlasu...), OČÍ (slzení, pálení, záněty spojivek...), bolesti hlavy.
Je to rychlá analýza, možná přijdou další "pecky", z čehož vyplývají
následující bezpečnostní opatření: - příliš intenzivně nevětrat,
- raději se moc nezdržovat venku - jen po nezbyzně nutnou dobu
(dávno pryč jsou doby, kdy jsme říkali o pobytu venku,
že jsme "na čerstvém vzduchu") - HLAVNĚ DĚTI!!!
Ošetřovat rty a případné poleptání pokožky nejlépe Rakytníkovým
olejem (preventivně i po expozici), případně mastnými bylinnými
krémy nebo oleji BEZ EFEKTU VYSYCHÁNÍ. Raději NE
heřmánek (stahuje) ani gely, už vůbec ne éterickými
oleji či dokonce synteticky parfémované krémy!!!!
Detoxikace přirozenou cestou může trvat asi týden, otázkou
ovšem je, jak dlouho budeme účinkům sopečných plynů a
následně částicím podobně dráždivého popela vystaveni...
Tolik pro rychlou první pomoc, dejte informaci i dál, ať lidi
nepanikaří s epidemií a nebaští zbytečně chemické léky,
které nezaberou....

bejca
18. máj 2010

kočky dik 🙂

uz mi bolo a teda je trosku lepsie a mne tak obcas to srdce tlce a mam vysoky tepl a niekedy zasa mi je mdlo a na odpadnutie ked sa meni tlak lebo potom mam nizsky tlak 😝 u nas konecne neprsalo len sem tam pokvapkalo tak sme boli aj doobeda aj poobede vonku a este teraz pojdeme vencit Benika 😉

Soni zavidim pekne pocasie 😵

Mima ja som niekedy taky nervak ze by som mohla aj do 100 pocitat aj tak nepomoze 😔 co uz so mnou ☹

Lubi len nesranduj s tym potokom 😅 😕 nech je pekne tam kde je a vy ste v klude 😉

Vladka kde siiiiiiiiiiiiii ?? nerodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ??? 😉 cmuk a veru chlapci maju cas 😉