Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

riki1
28. máj 2010

@pizzamati ...máme v Petržalke večierku 🙂 a ešte autopožičovňu ,takže pracujem všelijako ...

riki1
28. máj 2010

@annika ..ja koza pažravá ,ešte teraz mi je z nich zle 😒

annika
28. máj 2010

@riki1 😀 😀 😀 😀 😀 😀

l.lara
28. máj 2010

ahojte, ja vas aspon pozdravim..citam vas, i ked neodpisujem..

Beji a Vladi, myslim na vas, vsetko bude v poriadku 😵 .. drzkajte sa.. 🙂 😵

vladkaz1
28. máj 2010

Ahojte som doma mam zrely nalez viacej nez 2 cm otvorena ,len krcok mi to drzi ,v pondelok s taskou mam prist maju plny stav ,tak ak nieco cez vikend bolesti odtok vody prist sama inak v pondelok na prijem ,idem nasim docitam vas neskor neni mi dobre,tak od zaludka .
maly ma 4 ry kila ziadne 2,9kg ale 4 ry pekne sa sekli

ssonusa
28. máj 2010

@vladkaz1 no vidis Vladi, uz to cochvila bude... predsa len si ten tvoj synacik nepostavil domcek 😀 a 4 kg, teda klobuk dolu...

annika
28. máj 2010

@vladkaz1, vidíš moja? že 4 kilá...asi to bude medzi niečo.... 😉 😉 😉
pekný víkend všetkým!!!! držte sa!

pizzamati
28. máj 2010

Ahojte koceny xixi. 😀

Riki tak sa mas co obracat ze hej? Ale isto by som si to na par dni vymenila keby to slo ☹ Lebo doma naozaj aka taka sluzka presne ako to vidi bejca. 😢 Niekedy je mi nanic ale zas na druhej strane som rada ze sme vsetci zdravi . 😵 Neviem dokedy to dokazeme takto tahat ale snad sa to zlepsi. Dominika mi pomaha prach poutierat aj ked to musim po nej este raz ale sanzi sa a rada zameta xixi ale to si viete predstavit ako? 😉

Vladi tak mas maleho valibuka len nech to mas za sebou a mas ho pri sebe, som rada ze Lucka je OK, myslela som na nu ze ako sa chuda ma. 🙂
Anika Robko je uz riadny bicyklista 😅
Dnes je vonku super poobede ak nebude prsat pojdeme aj my von.
Tak sa zatial opatrujte a Beji ty nebud smutna mysli na nieco pekne na Petka on ti musi davat poz. energiu tak ako mne Domka. Tak sa zatial majte vecer sem nakuknem ked bude zas klud. 😀

bejca
28. máj 2010

Lara dik 😵

Riki vy ste ale akcní 🙂 super stihate 😉

Vladka no tak to bude Petko dva 😉 aj on mal 4 kg a teda co ten doki pozeral kam ??? ja to nechapem 😒 to su ozaj tu vsetci doki taky na hovno ??? mne doki celu dobu tvrdila ze bude Petko velky a tak aj bolo 😅 a Lucka mala kolko ked sa narodila ??? a dufam ze uz vam je dobre obom 😉 cmuk

Soni ja si to uzivam ver mi ale niekedy som na prasky 😀 😉

Pizza veru aspon na par dni taky " oddych " alebo zmenu 😅 😉 alebo welnes pobyt 😀 😀 no ale par rokov si este pockame 😀 😉

pizzamati
28. máj 2010

Kde ste babulky? Nik tu nie je dnes ste tomu pisaniu veru nedali, ale mate pravdu vonku bolo nadherne my sme len pred pol hodkou prisli domov malu som okupala a uz aj spi chudatko bolo unavene.ja som tu na skok potom do sprchy a hajkat. 😲

Tiez dufam ze ste v poriadku hlavne Vladka ty.
Beji mas uplnu pravdu ze si este pockame ale nevadi ved su to nase ratolesti a milujeme ich nie? 😵

Tak dobru noc.

ozi
28. máj 2010

ahojte babule,

zdravím vás všetky 😉

vladke držím palčeky 😵 , teda chlapček riadny 😉

nám odišla chladnička, mám nerv 😠 , po troch rokoch, zajtra sobota, mm preč, v chladničke a mrazničke plno, môžem vyhodiť 😠 😠 😠 , ja neviem čo robiť, ale asi sa naseriem a zajtra idem kúpiť 😠 , len nie Whirpool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

ozi
28. máj 2010

sorry 😕 , fakt som vytočenááááááááááááááá 😒

ozi
29. máj 2010

brééé ránko

baby, ja som včera na tú moju chladničku tak nadávala, až sa zľakla ( alebo sa jej uľútostilo) a normálne funguje , a to fakt nešla niekoľko hodín, to viem, lebo som mala úplne mäkké maslo, ani chlad v nej nebol, a keď som ju zapla naplno, tak tiež sa nič nedialo, v elektrickej zásuvke problém nebol, skúšala som, včera som ju rozmrazila a zapla asi o 21:15 a nič sa neudialo, vôbec sa nenaštartovala, a o 23:30, keď som sa akurát zberala spať sa zapla, sa asi zľakla, že pôjde do šrotu
😀 😀
😀 😀

ozi
29. máj 2010

no neviem, či som to nezakríkla, sa mi to nejako nezdá 😕 , sa mi zdá, že zase nejde 😝

vladkaz1
29. máj 2010

@ozi jak je to mozne ved nehc ju pozrie muz ... co to teda robi?

ozi
29. máj 2010

@vladkaz1 , manžel je preč, príde až v noci 😖

ozi
29. máj 2010

@vladkaz1 , a Ty si ešte celá? No už by sa Oliverko mohol umúdriť a kuknúť na tento svet 😉

vladkaz1
29. máj 2010

aha tak no ksoda ,neviem jak ti pomoct mrzi ma to ...
ja som este cela veru ,ale v pondelok ak neporodim teraz cez vikend rano nastupujem do nemocnice

lubii
29. máj 2010

Vladka a možno to bude fakt až vpondelok, čo tie dve detičky vyšli ??? 😅

Ozi, no mne totot robila chladnička asi pred mesiacom. Potom sa umúdrila a teraz ide, len nesvieti

vladkaz1
29. máj 2010

@lubii prave zomna vysiel taky sliz ,asi 3X po cm sa to zomna tahalo 😕 ,asi zatka

lubii
29. máj 2010

no super, tak už to pôjde 😉

vladkaz1
29. máj 2010

😕 panikarim a idem si fukat vlasy bolesti nemam zatial ... len mi je tazsko 😅 myslis ze sa to rozbehne?

bejca
29. máj 2010

Vladka drzime palce aby to uz bolo 😵

Ozi behni kupit druhu a tuto staru ti vezmu prec 😉

lubii
29. máj 2010

hej,už to pôjde, ale nemusí to byť dnes, nepanikár 😉 . Ale vlásky si vyfúkaj, aby si bola pekná, Aj ja som si šla hneď umývať vlasy, keď som dostala už 7- minútové bolesti 😉 . Bábatko nech uvidí peknú mamku 😀

vladkaz1
29. máj 2010

@lubii aha ja ze dnes hned ,lebo som sa troska zlakla priznam sa.
beji no co ako? lepsie som na teba myslela 🙂

ssonusa
29. máj 2010

no Vladi, super,,, tak to uz asi ozaj zacina.... 😀 uz je malemu v tomto domceku asi tesno 😀 Inak mne to takto zacala pri druhej, ja som uz lezala kvoli prenasaniu, po prvej vyvolavacke (co som spominala pred tym, ze ma z nej poslali spat na izbu) asi 5 den mi nadranom okolo tretej tiez taky sliz zacal... a ja som o 6,40 rano uz mala odrodene..ale ten cas je zrejme pre kazdu iny... tak sa drzkaj... ja som tu teraz len kvoli tebe (ostatne kocky sa isto nehnevaju 😉 ), lebo my mame dnes prve vyrocie svadby, tak si chystame malicku oslavu a medzi varenim a pecenim som dobehla nakuknut, co robkate...

ostatnym prajem krasny vikendik, nam tu po 1,4 tyzdni dnes prsi - neuveritelne, ale normalne sme sa tomu tesili 😅

vladkaz1
29. máj 2010

@ssonusa dakujem ti velmi pekne a krasne vyrocie ti prajem moja ... uzite si to, mne dnes uplne nic neni 😀

ozi
29. máj 2010

@vladkaz1 , zátka, už to príde, ale nerob paniku, ešte to môže trvať aj pár dní ale keďže si druhorodička, tak možno ani nie, držím palčeky 😉

baby no tak toto mi neuveríte, dneska riešim opravára, príde zajtra ráno, ale už som mala nervy, tak som dlaňou buchla po chladničke zboku, ani nie veľmi silno a ona naskočila a ide, tak nakoniec to možno bude len nejaký kontakt alebo niečo také to by bolo fajn

bežkám, bo malá sa mi zakakala, len som vám to chcela napísať

bejca
29. máj 2010

ahojte 😉

my sme dnes boli u svokrovcov , konecne bolo trosku lepsie pocasie 😉 aj sme pogrilovali , napapali no dobre bolo aj kvietky som dostala + tato upiekol zemiaky v alobale , a mali sme cigansku mnam prikladam zopar fotiek 😵 zajtra je MDD v Maxe tak pojdeme kuk zasa tam bude milion ludi tak asi len nakukneme a pojdeme 😵

neviem ci stihnem citat este len Petka kupem a idem ho dat spinkat takze neviem ako sa mi podari sem prist a ci vobec...😅

citim sa stale rovnako ale zacinam sa moc pozorovat a kezde pichnutie ma nervuje 😝

Vladka dufam ze uz to bude co najskor a dakujem ti 😵

aela
29. máj 2010

ahojte kocky, mam absenciu, ked pridem z prace, tak som rada, ze som s malou a potom som rada, ze uz spi a trochu sa venujem mm 😀
@bejca super grilovacku ste mali, krasne fotecky, my sme aspon trocha na zahradke boli, teda ja som trocha este sadila a okopavala a mala hajkala v kociku 😉
a trocha sme sa fotili
😎