Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
1. jún 2010

strašne je chutnučký, 😵 😵 😵 na zožratie 😅

annika
1. jún 2010

Bejka, veď budeš, neboj sa!!! cmuk! 😵 😵 😵 😵 😵

ssonusa
1. jún 2010

Jejda, ten je krasnucky.... no mne tu sedela mala za pc a prehodila mi klavesnicu na anglicku a ja to teraz neviem dat spat...tak esteze to po sebe citam a menim ypsilony a zetkaaa.... inak by som pisala ako vy -vtipne... kurna,,, musim ju zavolat nech mi to prehodi spat...takto sa neda pisat 😀

bejca
1. jún 2010

Anika dik 🙂

Soni stlac shift + alt a uz to mas na slovenskej 😉

pizzamati
1. jún 2010

Pekny vecer dievky.

No krasavec je ten maly Oliverko a kolko vlaskov ma. 😵 Hlavne ze to ma za sebou a su v poriadku. 😵

Beji aj ja som inak na to myslela ze ci su tam neni 2 miminka a nejako sa prekryvaju alebo co nechapem to, ale vidis aj Sonicka ma podobny pripad za sebou takze aj ty dopadnes dobre. 😵 V decembri budeme netrpezlivo cakat na tvoje spravy ci si uz porodila a budeme zvedave na tvoje miminko. 😵

ssonusa
1. jún 2010

Bejci, mne to takto neprepina... ☹

ale uz som na to prisla... 🙂

asi sa s vami na dnesok rozlucim... idem do sprchy... a potom mozno uz aj spat... z tej dvojhodinovej prednasky angliny, co sme mali na rodicku som unavena

😀

pizzamati
1. jún 2010

Takze dobru noc idem aj ja do kupelne a hajkat, majte sa pekne. 🙂

ozi
1. jún 2010

@vladkaz1 , to je nádhera, stráááášne sa teším a som rada, že už máš Oliverka pri sebe. želám Ti, aby bol zdravučký a mal dlhý a krásny život. Skoro mi až ľúúúúto prišlo, že toto už nikdy nezažijem...ale mám tri nádherné deti a aj dievčatko ako som vždy chcela, tak čo mi ešte treba??? Ale je to krásne, keď sa narodí nový život, je to zázrak... 😵 , držkajte sa 😵 😵 😵

ozi
1. jún 2010

beji, všetko bude ok, verím, že o pár mesiacov budeš mať tiež dieťatko pri sebe a na horšie dni si už ani nespomenieš 😉

bejca
2. jún 2010

ahojte kocky 😵

dakujem vam za pozbudive slova ale fakt to uz zacinam vidiet vselijako 😒 😔 boli ma presne v strede krizov 😒 a popichavalo ma dnes fakt brutalne v maternici a aj divny tlak takze neviem a uz mam fakt strach 😔 😒 jaaaaaaaaaaj uz nech idem k svojej doki 🙄

ssonusa
2. jún 2010

Bejci, nebojkaj,,, bude dobre 🙂

Kocky, ako dlho bude vladka v porodnici? tu vas pustia po par hodinach domov... aj na SK uz to tak funguje? rano o 11tej rodila znamej dcera a poobede o 17tej uz bola doma... podla mna je to prirychlo... no a najlepsie je, ze na druhy den uz s miminkom straduju po plnom obchodnom dome...same bacily a bakterie...ale oni su vysmiate... aj u nas sa to takto zvrhlo? ja som pomaly prvych 6 tyzdnov nesmela k malej pustit cudzich a chodit von ano - ale do parku a nie do obchodaku... 😔

nika07
2. jún 2010

čaute,

ssonusa to myslíš vážne s tou pôrodnicou, ved to ani žena ešte nemôže byť v poriadku, to je sila 😕

tu cca po 5 dňoch, ak je všetko v poriadku, ak ma miminko žltačku, tak aj dlhšie, a dokonca začali prepúšťať aj cez víkend,
to ked som bola so synom v pôrodnici , tak to nebolo možné 😨

ak bude s vladkou a oliverkom všetko v poriadku, ta si myslím , že v piatok, alebo v sobotu by mohla byť doma 😵

Beji a kedy ideš k svojej lekárke, som nejako nepostrehla ☹

ssonusa
2. jún 2010

@nika07 - no aj ja si tak pamatam zo slovenska pri mojich detoch tych 4-5 dni,,, no a tu vidis... 😝

annika
2. jún 2010

Bejca, skús sa nejako odreagovať... 😅 ani ja sama neviem ako, ale psychyka si urobí svoje... 😕 😕 😕 ja vtedy furt upratujem, ale to v tvojom prípade nejde... 😨 😨 😨 alebo shopingujem s dcérkami... 😨 sestra vtredy furt prehadzuje nábytok u nich doma s manželíkom... 😝 alebo pečie a varí... 😝 😝 😝 môj mm kosí trávu , svokor zas polieva celý dvor.../no teraz ani toto nie je najlepšie. 😀 😀 po tolkých dažďoch, že?../ ale niečo si vymysli. Upeč tortu!!!napríklad. nevadí, že nikto nemá nič... 😎
Ja som dnes robila placky a fazuľovú polievku... a s me stihli aj bábkové predstavenie v kultúrnom stredisku, je tam od včerajška trojdňové stretnutie detských bábkarských skupín, tak Robko bol hotový z toho, tak tlieskal a vykrikoval a smial sa nahlas... 😀 😀

annika
2. jún 2010

Soni, u nás 4/5 dní si ešte hospitalizovaná, robia všelijaké vyšetrenia s bábetkom a sledujú aj mamičku, hoci by som povedala, že sa sústredujú na miminko... 😀 😀 😀 a do obchodov som išla aj ja s ním, keď mal malý 2 mesiace... 😉 😉 😉

lubii
2. jún 2010

soni, ja tu budem asi za divnú, ale mne by sa celkom páčilo ísť na druhý deň po pôrode domov 😉 Jasné že len vtedy,keď ti doma má kto pomôcť. Ale vy tam máte pôrodné domy nie? Tam sa o teba postarajú. Teda aspoň v Anglicku. Písala jedna dievčina čo tam šla rodiť zo Slovenska, lebo tu do pôrodnice nechcela ísť. A mám kamarátku, čo rodila doma. A je maximálne spokojná
Ale do nákupného centra by som teda určite nešla s tákým malým bábom.

ssonusa
2. jún 2010

lubii mne by sa to z jednej stranky tiez pacilo..par hodin po porode byt doma,,len si nie som ista, ci je to dobre a zdrave ci uz pre matku alebo dieta... myslim, ze 2-3 dni oddychu padnu vhod kazdej po takom vykone 😀

no a o tych porodnych domoch som tu veru nepcula... aj ked je pravda, ze ja tu s porodom skusenosti nemam..ale co mi tu kamosky rodili tak kazda jedna v riadnej nemocnici... 😀

bejca
2. jún 2010

Kočky dakujem , a Anika aj ja som varila , prala , a pod...tiez neviem len tak lezat a cakat ..😅

Nika v utorok idem ....😅

Soni ja som bola 4 dni v porodnici s Petkom ale pri zltacke sa je dlchsie + k nam mali vsetci " zakaz " prist minimalne 4 tyzdne 😉 az potom a von som chodila fakt ze len cez obed a na cca 15 min max - aj to len vencit 😉 - bol februar 😅

ja by som si teda nevedela predstavit ist hned po porode domov 😅 ja som o 20:05 porodila - hodinu ma šila a potom som do rana nemohla spat 😅 no a keby ma rano poslali domov asi by som umrela 😕 😅 a ja som mala take krizikove vysivky ze som bola rada ze som tam 😅

ssonusa
2. jún 2010

@bejca ... ty si teda exot 😀 ze krizikove vysivky 😀
ja som bola pri prvej tiez riadne sita, este po 10 dnoch som nemohla normalne sediet... 😀 ale to uz je tak daaavnnnoooo 😀

bejca
2. jún 2010

jaaaaaaaaaj veru veru to uz neni ani pravda 😉 a je to taaaaaaaaaaaak davno 😅 ale stalo to zato 😉 a to som mala este aj vyvod 😅

lubii
2. jún 2010

no ja som mala krížikovú výšivku pri Danielke. 45minút ma šili a potom som sa mesiac nevedela posadiť. Pri Samkovi v pohode som sedela na druhý deň 😉

annika
2. jún 2010

Vývod???? nechápem....aký?? a kde??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bejca
2. jún 2010

no ved z mechura 😉 😅

annika
2. jún 2010

Ale to šitie ma bolelo viacej, ako celý pôrod.... 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
2. jún 2010

aj mna 😀 😝 😝 😝

annika
2. jún 2010

aha!!!! joj, to je nepríjené...

annika
2. jún 2010

Ja som dnes unavená....mám dlhé káble...Anka nám teraz večer sa vrátila domov z toho výletu a hneď ma vytočila...ani sa nevyzliekla a už si zapla internet, msn a četovala...ako keby nemala povinnosti ... 😠 😠 😠 😠 😠

bejca
2. jún 2010

no veru bolo a ani otocit som sa poriadne v noci nemohla len lezat na boku a hotovo 😝 ale rano vybrali a bolo 😉

bejca
2. jún 2010

tak vies zazitky porozpravat kamoskam 😉 a dat vediet ze uz je doma 😵

annika
2. jún 2010

Ale, choď! Veď písala so spolužiakami, kt. bola na výletE 😲 😲 😲 😲 😲
A že zajtra škola....to ju ani nezaujímala... a že špinavé veci do koša...a tašku má ešte stále na chodbe...tá puberta ma zabíjaaaa....... 😝 😝 😝 😝 😝