Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

jojina11
25. okt 2010

@veronkaj tak sa to nakoniec vzrieči samé, ani mu nič nepripomínaj a teš sa, asi si to uvedomil, tak sa s tebou teším, možno to bola naozaj len kríza a teraz už bude dobre, nech sa ti sen o bábätku čím skôr splní 🙂

veronkaj
25. okt 2010

@jojina11 čo je prosím ťa vzrieči ????

no uvidíme ako ho to bude dlho držať? len radšej by som bola keby prišiel a povedal áno chcem ho aj ja ale takto je predsa dospelý a vedomý si že sa môže stať, teda ešte nie lebo mám tesne po ms a ja mávam tak od 16-20 dňa cyklu plodne tak uvidíme no a ešte chcem toho lekára absolvovať.

ale tiež sa začínam vytešovať aspoň z toho mála

ingrid123
25. okt 2010

@veronkaj napísala som ti IP 😉

jojina11
25. okt 2010

@veronkaj je to vyrieši, to sa my zasa vymenili písmená

veronkaj
25. okt 2010

@ingrid123 už viem, odpovedala som a keby dačo môžeš kludne ešte 🙂

@jojina11 napadlo ma to len to bol zaujímavý výraz, to ja také podobné mám ked sa snažím rýchlo spojiť dve vety do jednej 😀

l.lara
25. okt 2010

ahojte, dlhsie som tu nebola a pozeram kolko novych mamiciek sa pridalo.. 🙂

@veronkaj tesim sa s tebou, ze sa to takto zvrtlo, klop, klop, klop..radsej nech nic neurieknem.. 🙂

@ingrid123 je mi luto, co sa ti stalo.. ☹ ale co sa tyka veku, ta 35ka je este uplne super, ja som cakala mladsiu babulku, ked som mala 36 a lekari ma este brali do 35..a teraz mam 39 a cakame dalsie babatko. no a to mam doma este skoro 18rocnu babu.. 🙂

@duracelko mame podobne vekove rozdiely medzi detmi a teraz mam termin tiez v maji - 30.. 🙂

veronkaj
25. okt 2010

@l.lara a ako už je dobre?? dúfam že už bude len dobre a všetko bude v poriadku

duracelko no ja som z májoviek po potrate odišla, my sme mali termín na 6.5.2011 tak držím palce

a ozaj ako ste vy presvedčili svoje polovičky napr. ked argumentovali nočným vstávaním a plačom......,.

l.lara
25. okt 2010

@veronkaj akurat som bola u lekara, zas som zakrvacala. rano musim ist do nemocnice, mam tam nejaky polyp, ktory krvaca. ked sa vratim, napisem..

jojina11
25. okt 2010

@l.lara držím palce, nech sa to dá na poriadok 🙂

ingrid123
25. okt 2010

@l.lara drž sa, všetko bude v poriadku uvidíš.

duracelko
25. okt 2010

@l.lara dufam ze budete v poriadku. držím palce.

veronkaj
26. okt 2010

@l.lara to mi je ľúto, už som si myslela že je dobre, držkaj sa a budeme na teba myslieť, dopadne to dobre uvidíš, radšej nech všetko podchytia včas, neboj bude dobre, želám ti aby si rýchlo bola späť spokojná a šťastná.

inak ja neviem čo zase je, mala som ten prvý menzes 3 dni silný a s bolesťami no teda fest a potom akoby uťal a včera na 6 DC zničoho nič zase krv, nie nejako veľa ale bolo a potom to prešlo,
to čo má byť???

jojina11
26. okt 2010

@veronkaj ja som včera volala svojmu doktorovi, lebo pri užívaní HA Azalie som mala menzes len po šestonedelí dvakrát a odvtedy 3 mesiace nič, a on mi povedal"sestrička, treba si prečítať leták, je to normálne" no a potom načo mi je taký doktor, čo ma nepoučí, ja letáky zo zásady nečítam, tak som si povedala, že zmením antikoncepciu na takú akú som mala pred tehotenstvom a radšej budem každý mesiac chodiť tých pár dní s vložkami ako vôbec a byť v strese, Vladka je ešte príliš maličká a finančne by sme to už asi nezvládli,

veronkaj
26. okt 2010

tak tak
veru a dnes som mala zase ale len také trošku hnedé špinenie, no to nem dopadne dobre, zajtra poobede idem k doktorovi

ingrid123
27. okt 2010

@veronkaj
ako si dopadla u doktora?

veronkaj
27. okt 2010

ahojte, tak akurát som dorobila večeru a osprchovala sa a teda ako som dopadla

nuž uzv ok maternica čistá bez zvyškov, a čistá aj po menzese mám dnes 8 dc takže ok
akurát ma to bolelo a dosť krčok a tak my dala vag. tabletky také žlté na 12 dní a že radšej teda preliečime lebo aj to bruško pobolieva a na pere mám zimu takže som určite zase niečo prešla teplotové.

no a pýtala som sa že ked už je teraz mesiac aj týždeň od čistenia či už sa môžeme tento cyklus snažiť otehotnieť a vravím že aj tak to asi nebude hneď ked mám len 1 vaječník a ona že radšej by ešte aspoň tento cyklus počkala a vravela som jej že v nemocnici vraveli že hlavne počkať na prvý menzes a potom tak nuž každý vraví inak,
takže teraz budú 12 dní tabletky takže nic nebude. 😒

a u vás ako???

l.lara
27. okt 2010

@jojina11 @ingrid123 @duracelko @veronkaj dakujem babulky. no vcera som odmietla zostat v nemocnici, aby ma nevyhodili, tak som slubila, ze budem sekat dobrotu a lezat a este som povedala, ze s vysledkom musim ist poobede na poradnu.. 😝 takze aj nazor lekara v nemocnici bol, ze krvaca polyp (dokonca dva) a ze sa pocas tehu s tym nic nerobi. moj gynekolog na poradni zas tvrdil, ze to treba vybrat,lebo by to mohlo zakryt pripadne nebezpecne krvacanie z maternice. povedal, ze mi to urobi hned, tak som skoro omdlela, ze bez narkozy. udajne to neboli, ale co som citala na forach, kazdej babe to robili pod narkozou, bud epi, alebo celkova. nakoniec povedal, ze pocka, kym bude lepsie vyvinuta placenta a potom to da prec. mam velky strach, muz povedal, ze ked sa tak bojim, nech to odmietnem..no uvidim, budem sa modlit, nech nekrvacam, lebo fakt nemozem pri malej velmi oddychovat.. ☹ obrovska vyhoda je, ze teraz chodi do skolky. predtym sme boli vyse tyzdna chori..idem, musim pustit muzika k PC, chudatko este ide robit veci do roboty.. ☹ papa

duracelko
27. okt 2010

@l.lara nech ti to urobia pod narkózou, bude to OK uvidíš

veronkaj
28. okt 2010

@l.lara ahoj
no to ma mrzí čo ti to robí,
ty sa musíš rozhodnúť sama ale pokial viem tak v určitých prípadoch sa môže aj u tehotných podať narkóza, vtedy ti anestioziolog namieša zmes takú čo neublíži, je jasné že to pre dieťatko je záťaž aj pre teba ale dá sa to, je to dosť rýchly zásah a na druhej strane ked si povieš že ani počas tých 9 mesiacov sa uplne nevyhneš stresu, vírusom, dymu a pod. tak v podstate ak to vezmeš tak na druhej strane ten polyp ti môže krvácať kedykolvek, vždy ťa vystraší , vystresuje a niekedy naozaj môže potom začať krvácať niečo čo sa týka miminka napr. pri odlupovaní placenty a pod a aby nebolo neskoro.

Ja by som zvážila oba názory a poprípade zašla ešte za nestranným lekárom a potom sa rozhodla ale to je na tebe,

Moja šéfka mala polypi v maternici a ked jej na to prišli tak občas zakrvácala mimo cyklu o nejaký čas začala kedykolvek krvácať tak, že po chodbe išla za ňou červená čiara, takže to musela riešiť rýchlo tak treba to určite nejako riešiť

A LEŽAŤ A ODPOČíVAŤ želám všetko nech dobre dopadne, budem na teba myslieť.

jojina11
4. nov 2010

@l.lara
@veronkaj ahojte dievčatá ako sa máte? ste v poriadku?

veronkaj
4. nov 2010

ahoj, no tu sa dajako debata zastavila čo sa deje s Vami?


@jojina11 no u nás sa deje to , že sa drahý ešte nerozhodol ale nedáva si pozor vôbec takže asi bojuje sám v sebe,???

jojina11
4. nov 2010

@veronkaj no nejako nestíhame, ja tiež len pozriem a zmyznem preč, držím palce, nech sa všetko utrasie k vzájomnej spokojnosti,ak bude čas pridám fotky, dnes sa mi podarilo zopár momentiek,

veronkaj
4. nov 2010

@jojina11
veď to že akosi sa nestíha,
pridaj rada pozriem a určite aj ostatné a dám vedieť, veď ak sa podarí tak už ma tu aj máte nasáčkovanú 🙂

jojina11
4. nov 2010

@veronkaj želám ti to z celého srdca , nech sa len podarí,
malú som už uspala, teraz ,ked je skoro tma ani ona nevydrží. Tieto fotky sú z dneška, boli sme vonku a potom prišli kmotrovci, takže na tej druhej fotke sú oni.
Vladka sa naučila vyberať si dudel z pusy a potom sa jeduje, ked sa jej nepodarí dať si ho tam nasp§ť, je podarená

veronkaj
5. nov 2010

@jojina11 ďakujem dúfam že sa to podarí len otázka kedy, dám potom hneď vedieť, no je to také, že čakám čo bude,

krásne dieťatko a to ešte prídu srandy čo bude maličká robiť.

pekný deň a mamičky občas napíšte čo nové.

ssonusa
5. nov 2010

@jojina11 - ahoj.. mas krasnu bambulku.... tak si ju uzivaj a rob vela fotiek - ved sama dobre vies, ako rychlo tie "najkrajsie" roky miminka utecu.... 😉

@veronkaj - takze sa to u vas doma vcelku dobre vyvija... drzim palce, nech je to teda cim skor aby si bola stastna....

jojina11
5. nov 2010

@ssonusa ahoj, to vieš , že si ju užívam, neviem sa jej nabažiť

ssonusa
5. nov 2010

@jojina11 - asi si to zeny v "nasom skvelom" veku vedia uzivat inak ako ked sme mali po 20tke 😀

jojina11
5. nov 2010

@ssonusa vtedy som ani nevedela ako deti rástli, tak to išlo rýchlo

veronkaj
5. nov 2010

@jojina11
veru svätá pravda, ja keď mala dcéru mala som 23 a všetky problémy čo sme vtedy mali a podobne a potom som sa rozviedla a bola sama na ´ňu ale je fakt že veľmi rýchlo to prešlo a teraz by som si to už inak vychutnávala aj ked máme úver a všetko ale už som v určitých veciach pokojnejšia a zbehlejšia aj ked zase potom chytám paniku ako sa ja dostanem do tých nových plienok čo sú teda tých látkových a ako zvládnem tie kašičky a všetko???
no z toho ma chytá panika a napr. v noci sa zobudím na niečo alebo na toaletu a tak ma napadne že idem ako mátoha občas no ako ja zvládnem vstať k miminku ale na druhej strane aj ked je moja dcéra veľká chorá tak nemám problém k nej vstať aj x krát 🙂