Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
26. feb 2008

Vies co aj ja som to prvy krat pokakala hihi mala som vsetko moc mokre ale nakoniec som zistila ze to nemozes stale parit ono sa to same vypne a potom zas len troska stlacit blbost je ze musus povisavat najprv ale mne to umylo velmi pekne aj podlahu aj dlazbu a najlepsie mi naparilo postel zostala uplne prevzdusnena.Ale ja by som si to nekupila xixi asi tak.Ajka ten tvoj malicy je uplny zazrak aky snedy aj nasa mala taka bola.Beji a tvoj malicky je este vetsi zazrak xixi tusim chcem druhe xixi ale nie....

aja7
autor
26. feb 2008

ahojte mamulky a kinderka 😉
tak sme spali celu noc...rano som sa s hrozou zobudila, ci vobec zije... 😉
mam na vas otazocku...Adamko ma zdurene bradavky, nestretli ste sa s tym niektora? ☹

vladkaz1
26. feb 2008

Ahoj aji aj Lucka mala a doktorka mi povedala ze mam kvalitne mliecko a to prejavuje potom na detickach tym ze maju trocha zdurene bradavky,nemusis sa bat 😉

annika
26. feb 2008

Aj Robko mal zdurené až do tých šesť týždňov, ak sa dobre pamätám. Mne zas povedali, že je to ešte ten ženský hormón v tele maličkého, ktorý sa postupne zmizne.
Holky, vonku je leto!!!!Super počasie, aj náladu mám lepšiu. Boli sme v meste, chcela som zaplatiť internet v Orangi, a predstavte si, dvakrát som si zle zadala PIN na platobnej karte.... 😠 Neviem, teraz to zablokovali????Mám ísť do banky? Bože aká som ja blbá!!!

vladkaz1
26. feb 2008

az na 3 krat ti zablokuju kartu

annika
26. feb 2008

Určite??? Ja som dvakrát zle zadala, doma som potom pozrela, no mýlila som sa v poradí...Takže je to ešte platná????

lubii
26. feb 2008

Annika, na tretí krát by ti zhltlo krtu a nevrátilo. Botom by si musel ísť do banky.
Ajka, aj môj málý mal a ešte trošičku aj má, vraj je to ešte aj pokiaľ kojíš.

aja7
autor
26. feb 2008

uf..tak ste ma ukludnili kocky...uz som zacala dostavat strach ☹ dakujem 😉

vladkaz1
26. feb 2008

kocky nechcem nic zarieknut ale na druhy tyzden dudem mat novy kocik tak mi drzte palce 😀 Zasa nebudem tyzden spat uf 😅

ellla
26. feb 2008

ahojte mamicky... ajka, len si to spanie uzi, lebo dieta sa meni kazdym dnom, zajtra to uz nemusi byt. nas Samo uz nespava cez den 3krat ale 2krat a aj to este nema chudak utrasene. dnes som mu na vecer dala prvykrat kasu (z materskeho mliecka), tak som zvedava, co to s nim spravi. inak ja cez den nic nestiham, lebo Samo zacina stvorilkovat a to musi byt stale pod dozorom, lebo sa hupe na styroch a pada na hlavu. po tej chorobe sme zacali chodit vonku, tak si to pocasie tiez uzivame 🙂

bejca
27. feb 2008

ahojte dobre ranko my sme hore od cca 7.00 🙂 v noci celkom v pohode spinkame budime sa 1x na papu 😉 a to okolo 2,30 az 3,30 ako kedy 🙂 takze v poho . ale cez den uz zaciname vymyslat a som aj niekedy z toho nestastna lebo strasne zacne plakat ale az tak ze sa zajakava a ja neviem preco ked je aj napapany aj prebaleny ☹ 😢 a potom aj mne vyhrknu slzy ... hm a nemam srdce ho nechat lezat a vrestat ... ale aj na rukach chvilku je dobre a potom vresti ... jaaaaaaaaaaaaj ale hlas ma dobry po maminke asi 😀 dufam ze to neni nic vazne - vcera tu bola doki a povedala ze je vsetko v poriadku a ze ked bude pekne tak mozme ist na chvilku von ..no a od dnes prsi ☹ to je k jedu ☹
vladka drzime palceky na kocik 😉
ajka tak aspon viem keby nahodou som nieco spozorovala aj ja na Petkovi 😎
anika aj mne sa zda ze az na 3 x sa zablokuje a musis ist do banky 😅
ella moj zatial nic este az tak nerobi a nestiham zatial stale nic 😀
ale uz musim zacat aj varit konecne . doteraz nam 3x varila svokra ...tak som zvedava ako to budem zvladat 😅 ked akosi ani len ozehlit ledva stihnem 😅

vladkaz1
27. feb 2008

ahoj beji tak tvoje slova su nadherne konecne sa prejavil aj v tebe ten strach..malickeho mozno boli len brusko aj Lucka vrestala jaK PAVIJAN A JA SNOU.Neboj vsetko bude fajn a aj si postihas navarit a upratat len si musis zviknut na ten novy stereotyp .Aka si len zlatucka drzim palceky.Dnes mi maju doviest kociar tak sa tesiiim.Dufam ze sa to nepokasle potom zajtra vam napisem ci ho uz mam.

annika
27. feb 2008

Aj Robko reval ako besnutý pred večerňajším spánkom niekedy až do polnoci! Dávaj si pozor čo zješ, ja som nemohla kysnuté cesto, mak , kapustu, kel a ani čerstvé pečivo, jogurty.
Vladka, držím ti palčeky!

vanilka32
27. feb 2008

ajka , bejca, mozem sa spytat ci ste mali pri porode epiduralku a ci ju odporucate? zacinam uvazovat, bolest znasam zle,ale tiez citam ake vsetky mozne rizika epi moze privodit...poradte prosim 😖

pizzamati
27. feb 2008

Ahojte dievčatá. Ajka a Bejca ste statočné pekne to zvládate. Chcem sa vás opýtať či máte doma aj monitor dýchania a elektronicku detsku opatrovateľku? Držime palčeky malinkým.

bejca
27. feb 2008

vanilka na predchadzajucej strane som o tom pisala 😉

bejca
27. feb 2008

pizza nic take nemam - ja spim z malym v detskej a monitor mam nasho psa 😀 ten ako nahle maly len mrnkne hned zaknuci 😀

vanilka32
27. feb 2008

aha uz to vidim bejca, epi ti nedali lebo si na tu zlozku alergicka oki 🙂

lubii
27. feb 2008

Ahojte mamenky a čakateľky
Ja som tu písala včera jeden príspevok a on tu nie je.
Beji aj náš mal také dni, že len plačkal a chcel sa nosiť na rukách. Ale u nás to nebolo asi bruškom, lebo vtedy vraj dieťa doslova vreští a on si len tak mrnčal, bruško mal mäkké. Tak sme sa dosť nosili, aj sme kúpili babyvak - super vec. Chodievame s ním do lesa venčiť seba aj hava. 😵 Len už mi je doňho ťažký, lebo sa nosí na jednom pleci. Tak akurát teraz riešime, aký nosič ideme kúpiť. Ja som papala všetko okrem citrusov a teraz už papám aj tie. A malámu som začala dávať jabĺčko. Zatieľ chce iba šťavičku, to husté vytláča jazykom von. 😝
My sme tiež nemali ani monitor dychu ani babysitter-ani ma to nenapadlo 😨
Elli, aj my sme začali teraz spať len dvakrát a riešime "režim" 😖
Vladka, potom napíš a odfoť sa s kočíkom 😵

vladkaz1
27. feb 2008

Lubi aj mne vela krat miznu prispevky.Dobre nebojte sa ked to vide hned fotim xixi.Ani mi nemame monitor dychu pripada mi to zbytocne a v nemocnici ked som to zabudla vypnúť táááák to hulákalo som sa vzdy lakla a sestricky mi vynadali ze to hulaka 😀

pizzamati
27. feb 2008

Ahojte maminy. Dík za názory na monitor aj mne sa to zdá zbytočné, len som bola trošku zmetená pretože čo chodím do temy marcové babatka tak tie mladé baby o ničom nepíšu len o monitoroch a vysielačkach aké a ktoré su najlepšie a tak. 😵

vladkaz1
27. feb 2008

No akoze ked v noci je to fajn ze vidis ze svetielko blika na zeleno a ze je vsetko v poriadku ale ajstak ja mam postielku pri posteli a pocujem ako mala dycha.Baby o 7 hod ho maju doviest ja som nervozna jak cert este mi ani nevolala ta baba ze ci uz idu ja uz ho chcem sakra.Inak ja som strasne nedockava xixi 😅

vladkaz1
27. feb 2008

Tak kocky dnes mi ho nedovezu az na buduci tyzden lebo sa im nieco zmenilo tak som smutna a zaroven nastvana.

annika
27. feb 2008

Len kľud Vladka, nič sa nedeje, aj tak je zlé počasie na prechádzky. Aj my sme boli vonku s tým veľkým hlbokým Takom, je to super v takom hnusnom počasí.
Pizza, my máme monitor Angel, museli sme to kúpiť, lebo malý spí len na bruchu aj v noci a na začiatku sme mali problém aj s grckaním. Nechcel, alebo nevedel to vypluť, všetko zhltal naspäť a potom sa dusil. Tak sme kúpili ten monitor keď mal dva týždne a verte mi, ale odvtedy spím super, ako zabitá. Aj dnes o štvrtej ráno som sa zobudila v tej pozícii, v ktorej som zaspala... Pizza, uvidíš, možno vy nebudete potrebovať. Máš ešte čas to kúpiť!
Lubi, mrkvu a zemiakovú kašičku si ešte neskúšala? Ja chcem začať s tými, najprv zeleninky a potom ovocie. No ale možno Robko to bude myslieť ináč, uvidíme....xixixixixi

aja7
autor
27. feb 2008

ahojte maminky a kinderka 😉
vanilka, ja som epi nechcela, povedala som si, ze to zvladnem...hoci som mala hrozne bolesti, nedala by som si epi ani keby som sla rodit este raz ☹ nemam rada, ked sa mi niekto "hrabe" pri mieche... ☹
zasa mam otazocku..nas Adamko je velmi suchy..Dr nam odporucila modru indulonu po kupkani, ale aj tak je do rana supinkavy...hlavne, ze mame doma kozmetiku minimalne za tisicku 😀 ale to neva, budem sa ja natierat...len ma trapi, ze jemu neviem pomoct...cim natierate vase deticky?
kupeme iba v cistej vode a trosku detskeho mydla na vlasky..

mima07
27. feb 2008

caute babulky
my monitor nemame ale vysielacky ano kupovala som ich az neskor mame poschodovy dom a maly najradsej spi na poschodi v spalni a ked som dole tak by som ho nepocula 😉
aji ja som alexa natierala infadolanom kazali mi to este v nemocnici tiez bol suchy a supal sa 😉

lubii
27. feb 2008

Ajka, ja som malého natierala olivovým olejom keď bol malý. Mydlo nepoužívam, iba do vaničky dáme trošičku peny Bubchen. Teraz natieram oliv. olejom iba dupku a faldičky pod plienkou. Žiaden krém som ešte nepoužila. 😕

lubii
27. feb 2008

Zeleninku sme ešte nepapali. Všade sa síce píše, že treba najprv zeleninu, ale mne je sympatickejšie jabĺčko 😅 , aj pri Danke sme začínali jabĺčkom.

annika
27. feb 2008

My sa umývame v čistej vode, niekedy dáme tam aj Johnsonsku zváčňujúci kúpeľ, aj v nemocke to používali. Potom sa natierame mliekom Nivea, pomasírujem mu nožičky ručičky a bruško .Má to strašne rád. xixixixi

annika
28. feb 2008

Lubi, aj ja som začala niekedy dávno u dcérkach s tým jablkom a mrkvovou šťavičkou.
Holky, včera som kúpila v DM-ke podprsenky za 129 Sk, namiesto tých kojeneckých, ktoré už nenávidím. Hoci sa nazývajú fitness-podprsenky, ale v predu majú zips a sú super pohodnlé!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀