Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
28. feb 2008

Aj manželovi sa páčili xixixixixixi 😀 😀 😀 Dajú sa šikovne a rýchlo rozopnúť.xixixixixi

lubii
28. feb 2008

Aj ja chcem také, ja už tiež nechcem kojenecké. A z akého sú materiálu? Ja chcem bavlnu.

bejca
28. feb 2008

ajka aj my davame iba penu do kupela tusim je z levandulou na dobry spanok inak nic alebo cistu vodu 😉 a Petko je tiez suchy a supinaty - je to tym ze sme prenasali 🙄 - a tiez mi v nemocnici kazali infadolan mast tak natierame 😵 ale tiez sme supinkavi este stale to asi trva nez sa ta kozicka zosupe 😉 🙂

ellla
28. feb 2008

aj moj maly sa supal po narodeni. s tym nic nevymyslite, ta vrchna pokozka musi ist dole. ja som maleho natrela avirilom a taku alergiu chudak schytal. osvedcila sa mi kozmetika Bubchen, aj mydielko je super. a pozor na Johnson - na tu je tiez vela alergii. bejka mas pravdu - staci aj cista voda a mydlo tak 2krat do tyzna - tak mi to radila jedna sestricka este v porodnici a nam to tak vyhovuje.

annika
28. feb 2008

Lubi, je to 100% bavlna a fakt sa dobre nosí.

vanilka32
28. feb 2008

annika, aj ja som na tu podprsenku pozerala v letaku...a ta akcia je od marca, uz vcera ti ju predali za akciovu cenu? vyskusam teda aj ja. inak ja si vsetko co pisete zapisujem, ze ake masticky kedy, kremiky, urcite sa mi tie informacie zidu, dakujem 🙂

annika
28. feb 2008

Vanilka, včera som to kupovala, tak neviem. Len od marca? No stálo to 129 Sk...
Vanilka, ja ti poviem len jednú vec, čo zo srdca ti radím, a to ten krém Avent na bradavky si určite kúp a hneď ešte v nemocnici začni s tým utierať bradavky a nebudeš mať ich popraskané určite! Nie je to lacné ale oplatí sa to.Ja som vôbec nemala problémy s bradavkami.

lubii
28. feb 2008

a dajú sa normálne rozopnúť vpredu? tie podprdy
ja som na bradavky dávala cicadermu

bejca
28. feb 2008

ja pouzivam na bradavky calciovu mast 😉

lubii
28. feb 2008

Annika,kúpila som si podprdu

annika
29. feb 2008

Aj ja ešte jednu, no mali už len 85 béčko, ešte som neskúšala, ale dúfam že bude o.k.
Pozerali ste Ordináciu včera??? Škoda, že poisťovňa skončila, ale aj tento seriál je dobrý.
Bejca, ako? Stíhaš, moja? Tak na vás myslím, lebo tie prvé týždne sú fakt náročné. Ale zo dňa na deň to bude lepšie, nebojte sa! Zvyknete si na seba s malým a bude to o.k.

vladkaz1
29. feb 2008

Ahojte tak pisala mi kocka ze zajtra dovezu kocik uz sa netesim lebo sa zasa nieco pokazi.Mi sme mami extremne vysusenu pokosku kedze som tak dlho prenasala a pouzivame infadolan tak isto a potom este jednu mast ktoru mi zarobili v nemocnici.myslím si ze ked je supinkovy je to dobre aspon mu ta kozicka zlieza,no viem ze mala mala take nohy a hlavicku asi po 3 tyzdnoch jej to zmyzlo 😉

bejca
29. feb 2008

jaaaaaaaaaaaj anika ani nevies ako ma potesila tvoja veta 🙂 dufam ze budes mat pravdu - lebo teraz mam pocit ze som na nic mama - nervozna obcas , nestiham nic ine len prebali , nakojit oprat a navarit 😀 ale dufam ze sa to zlepsi 😀 verim ti xixiixixix
vladka kedy ho dovezu vtedy bude 😉 ber to tak aj tak u nas prsi 😉

vladkaz1
29. feb 2008

Anika aj ja som si kupila v tescu bavlnene a mali nane akciu len za 200sk 2 v baleni a su super lepsie nez co mam za 1000sk

vladkaz1
29. feb 2008

Kocky kde ste ani uz nemame casu pokecat ja sa tak nudim Lucka spi a ja som trocha chora no vcera mi bolo strasne ale dnes je to lepsie,len dufam ze to nechyti mala.

vanilka32
29. feb 2008

ja idem dnes pozriet do tej DMky, kupim si aj ja ked pisete ze su to pohodlne podprdy.

bejca
29. feb 2008

no ja by som si tiez kupila ☹ ale ako sa dostanem do obchodu ?? 😅 xixixiix ja si musim pockat este 😝

vanilka32
29. feb 2008

bejca, malicky je nadherny 🙂 teraz som si pozrela Petkov albumik. vidim ze aj psik ho pekne strazi.

annika
29. feb 2008

Tak sa uzdrav, Vladka! Drž sa!
Bejca, určite budú mať ešte takú akciu, neboj! Ja som na ne čakala 4 mesiace...xixixixixi Nie, fakt mi už lezú na nervy tie kojenecké, lebo buď sa zmrštia, /alebo ešte ja rastiem???? 😨 xixixixixi/ No neviem, ale musela som niečo nájsť namiesto nich.
Vladka, hovoríš v tescu? Aj tam sa chystáme, no u nás nie je, len v Blave. Potrebujem pár vecičiek pre malého na jar a leto. Ale to bude asi len okolo Velkej noci len. Budúci týždeň mám mažela na školení, ide do Žiliny a vráti sa až v piatok... 😖 Bude taký múúúúdryyyy......

vladkaz1
29. feb 2008

Beji jaka pekna UMELECKA SVADOBNA FOTKA.Velmi vam to tam sveci🙂 No casu budes mat menej a menej ale nevadi za ten zazrak to stoji xixi.Mna len stve ked sa do niektorych obchodov neda ist s kocarom

bejca
29. feb 2008

vanilka dakujem 😉 a ano nas Beny ho strazi - hned ako sa pohne alebo otoci alebo zamrnci hned je pri nom - takze to mam monitor + vysielacku v jednom xixiix
anika ja mam tie kojenecke dve a su bavlnene za 250,- jedna xixi a som zatial spokojna 😉
vladka my mame vsetky svadobne fotky umelecke xixixiix a som spokojna aj s videom 😉 mali sme super foto - video chlapika - sice draheho ale stal za to 😉 a dakujeme 😀 a jasne ze to stoji za ten zazrak 😉 a ja mam kupeny taky ten nsic ked pojdeme do obchodu tak ho dam do toho 😉

lubii
1. mar 2008

Ahojte, kde ste všetky? Dnes je vonku škaredo. Ako sa majú naše malé deťúrence?
Náš maličký dnes spapal asi polku jablka s mrkvičkou. A kakal do nočníčka 😵

bejca
1. mar 2008

lubii super 😉 tesime sa s tebou 😀
nas Petko vcera aj dnes nejak viac spinka 😅 dufam ze to je tym pocasim 🙂 😅

annika
1. mar 2008

Lubiii!!!Kakal do nočníka????To sa Vám ako podarilo???
My sme dnes boli u rodičov, mama malal narodeniny , tak tam bola celá rodina, asi tak 25 ľudí cca. No Robko len sledoval, potom už nevedel čo sa deje, a teraz je unavenýýýý ako čert po svadbe. 😝 🙄 Tak niečo musím vymyslieť, len neviem čo. Asi ho dám na cicík, aby zaspal trošku. Ani von nevieme ísť, veď u nás je víchrica, ešte mi ho odfúkne z kočíku. xixixixixi

vladkaz1
1. mar 2008

Ahojte kocky tak pozeram ze ste sa mi tu rozrecnili v prvom rade Lubi gratulujeme ako ste to zvladli?Mas velmi sikovneho syna xixi.Anika tak to ste museli mat riadnu oslavu velku ze? a kolko mala dcerka rocikov?Beji ked spinka tak aj ty spinkaj ja som to prehanala upratovala varila a porom som bola straaasne vycerpana.Tak kocky uz mame novy kocik ten x lander x1 aj vanicku aj karu taaaaak sa tesim boli sme aj na prechadzke skoro ma mimochodom odfuklo xixi ale mala spinkala ako zarezana.Hodim vam neskor foto. 🙂 V noci som nespala normalne mi hrmolilo snivalo sa mi o kociku a tak mne uz ozaj sibe hihi

lubii
1. mar 2008

Čaute, veru mamulky, spinkajte aj vy, dokiaľ vám detičky spinkajú, aby ste boli oddýchnuté a mali veľa mliečka.
Ja dávam chrústa v poslednej dobe na nočníček vždy keď sa prebaľujeme,ale len chvíľočku, tak, že ho držím pod pazuškami a on občas niečo pustí. Ale dnes som sa musela pochváliť, lebo to bola teda riadna kopa 😀

A dnes prišla sestra so švagrom a malý sa ich normálne bál a plakal. Trvalo to dosť dlhú chvíľu, kým si na nich zvykol. A to mu bolo donedávna jedno, kto naňho robí opičky.

annika
2. mar 2008

No, my sme mali blbú noc, asi malý bol riadne rozrušený z toho včerajška! Zaspal o desiatej spolu so mnou, o druhej sa zobudil, dal som ho na cicík /tak skoro ešte nikdy nebol hore!/. A o pol piatej zase papal, potom skoro ani zaspať nechcel. Dvakrát kojiť v noci..... Tak na to sa nepamätám, že by to bolo, len celkom na začiatku. Dúfam že to bolo výnimočne!!!
Vladka,dcérka má narodky 4-ho, mama mala 1-ho marca. Gratulujem ku kočíku!! Aby si ho užívala čo najdlhšie!!
Lubi, asi je to také obdobie, že malý si žačne rozdeĺovať známych a cudzích. Malý ich asi nespoznal. Vidí ich často??

bejca
2. mar 2008

chcem sa opytat ci je normalne ked niekedy babence placu az sa zajakavaju aj ked su napapany a prebaleny 😅 lebo nas Petko vacsinou pred obedom , a neskor poobede a na vecer tak place az sa zajakava chudiatko je ako paprika cerveny a neviem co mu je 😅 a som z toho smutna potom ....mne to pripada ako keby nechcel spat a nevie ze moze byt hore aj bez vrestania 😖 😀 potom mi zaspi na ruke , chvilku spi a zasa vresti 😒 a potom asi za hodinku zaspi .... ja neviem je to normalne ???nemoze sa mu nieco stat ked tak strasne sa jeduje ??? aj teraz mi spi na ruke 😉

annika
2. mar 2008

Bejca, nestresuj sa, a teš sa, že Peťko plače cez deň. Nám to robil náš huncút od deviatej do polnoci ! Skúšali sme všeličo aj sirup Espumisan proti nadúvaniu. NiekedY to zaberalo, ale musíš to vyskúšať. Alebo je aj sirup Sab simplex. To je skoro to isté. Nepiješ náhodou čaj pre kojacie mamičky? Ja som s tým musela končiť, lebo keď som ráno vypila šálku, malý okolo obeda mal krče. Ja som na začiatku tak nesledovala a začala som piť ten čaj aj poobede. No, vtedy sme potom mali vreštenie aj okolo tej siedmej večer. Až potom som prišla na to, že to môže byť aj z toho čaju...