Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vanilka32
6. mar 2008

jej annika, ake fajnove grimasy vie tvoj maly stvarat 😀 a ta stolicka nova, teda v tej musi rad papat 🙂

annika
6. mar 2008

No, to vie! Paráda, len je to ťažké chytiť, odfotiť. Skoro umenie, by som povedala.

bejca
6. mar 2008

no dnes skoro cely den placene - teda reveme hystericky 😨 😒 😖 a nie a nie spat .. ja neviem co mu moze byt , jedla som zapeceny karfiol so zemiakmi syrom smotanou a vajickom - nemoze z toho mat bolenie bruska ??? 😖 😖 😒 uz som na nerv ☹ 😢

bejca
6. mar 2008

teraz som ho zasa nakojila a spinka 😖 od 11 ho kojim kazdu 1,5 hodinku ☹ no neviem co mu je dnes .... aj vonku sme boli a to pekne spinkal ... idem aj ja zalahnut na chvilku ... 😅

bejca
6. mar 2008

anika krasne momentky 😉 super fotecky 😀 a stolicka je super 😀

annika
6. mar 2008

Karfiol možno robí takéto , no neviem na 100%. Vydrž moja, je to ťažké viem, aj ja som bola hotová z toho, ale raz mu to prejde a zabudneš na takéto momenty, či hodiny....posielame s robkom pusinku!!!!

annika
6. mar 2008

Aj ja som dnes zase u zubára, no teraz už som išla druhému.Pozrel ,urobil rentgen, zub je vytrhnutý riadne, vyčistil chrast a dal ATB. zajtra ešte kontrola. ja sa asi zbláznim.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bejca
6. mar 2008

juuuuuuj anika ani nevies ako sa tesim na obdobie ked uz takto strasne revat nebude 😖 lebo je to fakt na nerv ked nevies co mu je drobcekovi ☹ ved to poznate vsetky 😝 a ty moja vydrz s tym nestasnym vytrhnutym zobom 😉 posielame aj my pusinku aby nebolelo 🙂 😵

bejca
6. mar 2008

a inak som spala do 18,10 aspon trosku xixi a maly este hajka 😉

annika
6. mar 2008

Tak, moja dobrú noc prajem! !!!Idem pozerať Ordináciu.

vladkaz1
6. mar 2008

cavte kocky tak dobre to zvladate 😉 gratulujem.Ja som dnes cely den vonku taaaaaak som sa tesila segra isla ties s deckami von tak sme labzovali.Lucia prespala asi 4 hodiny no parada ale teraz ako zaspavala asi by ste ju doma nechceli mat veru nie revala driapala na rukach som cela doskriabana.Zachvilu dojde Boris domov a asi ho slahne xixi som sa dala s cervenych vlasov odfarbit uplne na bielo blond xixi sa mi to paci....No lubi mala je dlhana ja som malicka mam len 171 ale muz ma 184 takze asi bude dlhana po nom xixi.Pocula som ze plavat sa da od 3 mesiacikov ale tu v TT nie len v Hlohovci.Tak nemame afto tak nic sakra 😝 Musim nieco vymysliet.Dnes som normalne v richtungu hihi natesena zo zmeny vyvencena a este sa tesim uz som schudla dalsie kilo takuuuuu mam radost.Muz mi dnes povedal ze akeee mam sumky 😠 hned som ho uzemnila ze nech sa pozrie na svoj pupok a ked porodi 3,5kg babo tak potom nech rýpe xixi som svinuska ze????Ale zasluzil si potvora jedna 🙂 .Idem este upiect jaternice a zemiaky lebo som nic nevarilaaaaa. Tak kocky cafte a zajtra mozno napisem ide zasa do mesta si kupit bundu no na moje didiky nic nezapnem ale aspon sa pokusim nieco pozhanat. 😀 Dobru noc mamicky a kinderka xixi a samozrejme drobcekovia nasi cmuk

bejca
6. mar 2008

vladka aj my sme vrestali od 20,30 do cca 21,30 😅 😖 co uz no teraz spinka tak cakam aby som ho nakojila okolo 23,00 a potom ideme haji 😉 uz sa mi ziva 😀 ja som muzovi jaternice robila vcera xixixixiixixxi a dobre si spravila ze si muzika uzemnila 😉 co ti ma co take somariny hovorit xixixiixix a zajtra teda dobre nakup 🙂
idem si lahnut a cakat kedy sa zobudime aby sme sa napapkali potom hajat dobru noc 😔 😔

mima07
7. mar 2008

dobre ranko kočky
este ze som nakukla aspon ste mi dali inspiraciu na obed budu zemiaky a jaternice 😀
my sme mali hekticke obdobie mala som tu svokru bola v nemocnici este aj je a medzitym u nas tak som moc nestihala do toho alex chytil nejaky ekzem este musim buduci tyzden na kozne ☹ a samozrejme ze som aj ja po 3 rokoch ochorela 😠 takze som skoncila aj s odstriekavanim mlieka a sme uz len na um a prikrmoch este ze tie mu chutia inak by bolo vsetko fajn
zajtra sa chystame k mojej mamine na 60 to sa zase prezeriem 😀

annika
7. mar 2008

Pekný deň! Hlási sa mamina s Robkom. U nás krásne svieti slniečko, aj manžela mám už doma, včera večer o ôsmej došiel. Hurááááá!!!!! Aj polievka sa už varí, aj mäsko sa už pečie, aj Robko sa už zobudil a vykrikuje v postielke.
Vladka, na blond??? Jejjj aj ja som bola niekedy blondínka, teraz som si dala zafarbiť vlasy na exoticé mahagónové. No asi som dala mojim vlasom, lebo čoraz viac mi padajú. Práve teraz som si ich umyla a všade v kúpeľni som mala vlasy. Vo vani, v umývadle, na zemi. Horor. Len na hlave už nemám nič. Neviete mi poradiť????
Mima, uzdrav sa, moja! Ináč aj ja berem ATB na zub, ale toto sa smie. Mám aj ja taký pocit, že strácam mliečko, malý sa chce najesť čoraz častejšie. Dnes som uvarila mrkvovú kašu, skúsime....Potom sa prihlásim a referujem.

bejca
7. mar 2008

dobre ranecko 😉 no my sme sa vcera o 23 napapali trochu poplakali a mrncali ale potom zaspinkali a spali do 3,45 napapali prebalili spali do 6,00 cucli asi tak 6 minut a spali do 8 😀 celkom fajn tuk tuk klop klop a doteraz sme pozerali na svet a uz driemkame 🙂 a neplackame hlavne klop klop tuk tuk xixiixix

mima to ma mrzi ze si chorucka a nebudes moct kojit ☹ ale aj tak vacsina doktorov hovori ze do pol roka je kojenie najdolezitejsie tak to ste zvladli 😉 a aky ekzem ste chytili ?? a nevies z coho ?? a neprezer sa zajtra lebo potom ti bude zle 😝 xixiixixixixi

anika super ze uz mas muzika domenka 😉a aj u nas svieti slniecko tak poobede pojdeme na prechadzku 😀 tesim sa 😀 a s vlasami ti neviem poradit mne moja kadernicka vzdy povie ze to preto mi padaju lebo je jar , potom ze preto lebo je leto 😀 a vzdy si nieco na mna vymysli xixixiixixi

annika
7. mar 2008

No, absolvovali sme prvú kašičku celkom v poriadku.Problém sa nastal z toho dôvodu, že sme mali na sebe biele dupky... A teraz máme biele dupky s oranžovými fľakmi...xixixixi.celkom zajímavé...xixixi. no, ale persil to vypere!

annika
7. mar 2008

teraz, keď píšem, tak si cmúla môj prst, asi mu to viac chutí, než kaša...xixixixi

bejca
7. mar 2008

ahojte 🙂 no teda Anika supis budete mat dubkate dupky xixiixixixixxi take nema urcite nikto xixiixixi

no my sme sa o 11,00 zobudili a napapali a mama nas dala odgrgnut a zaspali sme na rukach ani nas mama neprebalila 🙂 a spime dalej klop klop tuk tuk asi sme sa vcera moc vyvrestali a unavili 😉 ja sa najem a pojdeme von na prechadzku 😉

lubii
7. mar 2008

Ahojte, prajeme krásny slnečný deň. 🙂
Beji, tak to ste pekne spinkali
Annika, ako sa má tvoj zub? Už nebolí? Vlasy mi tiež vypadávajú, už mám asi len polovicu z toho, čo som mala, keď som bola tehotná ☹
My sme si kúpili nový nosič ergo, tak ho asi pôjdem poobede otestovať, keď je tak pekne.

annika
7. mar 2008

Díky, ľubi za otázku, ešte trošku bolí, ale už to bude asi lepšie.... Atb asi zaberá .klop-klop-klop
Bejca, vidíš, nebude každý deň taký únavný, budú aj lepšie a čoraz viacej!Tak sa teš, moja!!!
Lubi, aký je nosič? Nebolí ťa chrbát z toho? Ja mám krivú chrbticu, takže sa bojím takéto kúpiť. Máme jednu takú klokanku, aj sme to požívali, keď Robko zlobil, tak v tej sa ukludnil. Ale teraz, že má už sedem kíl.... No neviem, či by sa do toho zmestil....Jednu fotku by si sem mohla hodiť, aký je ten nosič.

bejca
7. mar 2008

lubii veru pekne sme hajkali 😉 sa tesim xixi teraz si idem lazkat aj ja s nim chi chi a boli sme dnes hodinku vonku sa tesim tak bolo krasne
anika no veru to je fajn ked aj takyto den je 😀

vladkaz1
7. mar 2008

ahojte no uz ste dnes popisali co???? Ja zasa nestiham sakra.xixi No vcerajci komentar muza na vlasy .... citujem: preboha to co si si zasa vymyslela to ozaj uz chces zachvílu nosit parochnu? Inak baby ja nemam skoro vlasy xixi co som mala hrivu jak hovado tak mam take plchy ble 😝 sa na to mozem....Nevadíííí bude lepsie.Ale pripadam si taka krajsia xixi.Mi mame ties klokanku ale ledvaj malu v tom udrzim boli ma stoho chrbat.Nosic nepoznam ale to je skor na túry nie?Co este take ani neviem Beji ved pekne spinkate aj papkate.Kolko uz vazi maly? Annika super ze uz ta tak nebolí zub.ahaaaa Annika a od kolko sa moze zacat s kasami? od 4 mes?Myslís ze ja uz by som mohla?A inac mahogonova je peknaaaa keby sa to dalo ja mam kazdy tyz. ine vlasy xixi uz som mala aj ruzove 😎

mima07
7. mar 2008

bejca neviem z coho mame ten ekzem ani aky ideme v stredu ku koznej lebo co som bola predtym tak sme boli 3 minuty vnutri a nic som sa nedozvedela tak teraz idem inam

vlasy by mali prestat padat ked maju babetka 6 mesiacov aj sa mi zda ze mi uz tak nepadaju alebo si to namyslam 😀 ja som si obcas davala vitaminy co su pre tehotne a kojace lebo mi v lekarni povedala ze ma maly vycuca a ze bud pridem o zuby alebo vlasy 😲 Zuby mam v poriadku a dufam ze aj vlasy sa daju do normalu lebo pri 1 som musela chodit po doktoroch co mi stale padali 😠

lubii
7. mar 2008

Čaute, tak na prechádzke s ergom bolo super, malému sa páčilo. Dala som si cez neho tatovu bundu, len hlava mu trčala. Vyzerala som ako tehotná s trojičkami 😀 http://nosime.sk/kategoria33-ergo

annika
8. mar 2008

a nebolí ťa chrbát z toho nosiča, Lubi???
Mima, ja už v 6. mesiaci ani nebudem mať vlasy... No, ja som dopadla, ani vlasy, ani zuby... 😠 😠 😠 😠 A ty si už zdravá? Horúčky prešli????
Vladka naša blondínka! Ako sa máte???
Čo ste dostali na MDŽ??? Ja kyticu ruží. Zbožňujem ruže!!!!!
Bejca, ako ste spali??? Malý poslúcha? Nevieš čo je s Ajkou? Už dávno tu nebola.
No, my sa máme, držím sa s tým "zubom". cítim ho, no tak nebolí ako predtým. Dúfam, že sa mi to už konečne zahojí!

annika
8. mar 2008

Joj, som eše chcela, dnes sme mali zase kašičku z mrkvy, no dnes sa nám to aj chutilo!!! Viac ostal v brušku ako na dupke...xixixixi

bejca
8. mar 2008

ahojte 😉
ajka do februaroviek cas od casu napise ...zda sa ze su v poho 😉
kocky co hovorite na to lehatko ?? myslim nieco taketo :http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_virtuemar...
a na tu satku v ktorej sa nosi babatko ??? su to vyuzitelne veci ?? alebo ani nie ??
dik za nazory 😅
no anika dnes sme spinkali od 21,3 cca do 01,45 a potom do 4,20 a od 6 som hore 😅 ale dnes je celkom dobrucky 🙂 pozeral teraz na svet xixiix a mali sme navstevu - boli tu neter a synovec cize Petkova sestranica ( 17rocna ) a bratranec ( 19rocny ) a popestovali a aj na svonku " vymakli " tak si povozili trosku xixiixi tak sme mali trosku " iny " den 😀

lubii
8. mar 2008

Ahojte, práve sme sa vrátili z prechádzky v lese. Maličký bol v ergu, spokojný, kukučkoval na svet. Chrbát ma nebolel 🙂 . Predtým som ho nosila v babyvaku a ten sa nosí iba na jednom pleci, tak vtedy ma plece bolelo.
Beji, lehátko si kúp, je to super vec. Položíš si ho v kuchyni na stôl a môžeš pri ňom variť. Ja som si ho v ňom nosila aj do kúpelky a spolu sme prali, vešali prádlo, žehlili. My máme toto http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

lubii
8. mar 2008

A ja som tiež dostala ruže - v kvetináči. Oranžové. 🙂
Annika, mne tiež odchádzajú zuby ☹ , asi by som mala prestať jesť toľko sladkostí 😒

Beji, aj šatka je výborná vec. A práve si idem jednu kúpiť. Ľutujem, že som to neurobila skôr. My sme kúpili na začiatku vak, aj s ním som spokojná, veď dodnes ho v ňom uspávame, ale zo šatky sa dá urobiť taká istá kolíska na nosenie ako z vaku a šatku využiješ dlhšie. Dá sa s ňou potom uviazať bábo aj na obe ramená a ľahšie sa potom nosí. Keby som sa rozhodovala teraz, kúpila by som šatku hneď na začiatku a ušetrila by som za vak. Ale tej šatke som neodolala, idem si kúpiť túto - vzor inka :http://nosime.sk/kategoria52-babysatky-storchenwiege

prečítaj si články o nosení na tej stránke, je tam teraz aj nové fórum aj o šatkách.
Keď sme boli kupovať to ergo v Prešove u tej pani z nosime.sk, tak som skúšala aj uviazať maličkého do šatky. Nie je to také zložité ako to vyzerá a fakt sa v tom dobre nosí. Ja by som sa uspokojila aj len so šatkou, ale tata povedal, že on šatku nosiť nebude, takže ergo je vlastne preňho.

Ale som tu napísala román 😀

lubii
8. mar 2008

A pozdrav Ajku, nech sa aj nám príde ukázať 😎