Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
8. mar 2008

Ahojte ja len tak na rychlo nic som nedostala na mdz to moj ani nevedel ze je take nieco xixi ale malu nejako boli brusko stale vresti musim ist majte sa cmuk

vladkaz1
8. mar 2008

mam nove foto tak kuk pozrite sa 🙂

bejca
8. mar 2008

lubi dik za info 😉 precitam a posudim 😎 a ajke dam vediet 🙂
ja som dostala krasnu ruzu oranzovu od manzela 😀 a ja tiez milujem ruze 😉 😒 ale uz som si dala kupit caj hipp fenyklovy napoj dufam ze nam to trosku pomoze - len neviem kolko mu mam z toho dat ci mu bude stacit tych 100ml za den 😅 alebo viac denne a po menej 😅

bejca
8. mar 2008

vladka pekne fotecky a kocik je pekny 😉

annika
9. mar 2008

Ahojte! Bejca, nám ešte stále stačí na deň tých 100 ml, veď keď kojíš, tak všade píšu, že ani netreba čaj. Ja mu dávam tiež ten feniklový, má ho rád. Dosť často máme štikútku, tak vtedy je ten čaj dobrý.
Vladka, idem kuk fotečky!

annika
9. mar 2008

Jéjjj! Vladka, pristane sa ti blond! A kde ste dali vlasy malej?????
Ty, ten kočík má také čisté kolesá, ty ani nechodíš von!!!!!
Včera mi volali ne ten kočík Tako, či ešte predávam. No, už nie. Rozmyslela som si to. Bude ten kočík dobrý na budúcu zimu!
Dnes zase dvakrát sme kojili v noci. O tretej a o šiestej. Tak duď rastieme rýchlejšie, alebo nestačí už moje mlieko... Môžem si vybrať. Dúfam, že to prvé... 😕 😕 😕
Bejca, to lehátko je krásne, ja také nemám, nosila som ho vo vajíčku aj v byte. A teraz sa už neoplatí, veď Robko rastie ako z vody...Ale keby som chcela kúpiť, tak asi z druhej ruky by som to kúpila, už od 1000 Sk to predávajú.
Šatku som tiež nemala, hoci môže to byť dobrá vecička. Nejak som nemala čas preštudovať to nosenie, mali sme doma klokanku.

vladkaz1
9. mar 2008

ahojte no malu sme dali ostrihať lebo tie vlasky mala cele uzlikove a plesate selikade .dakujem za pochvalu ved vsetky sme karasne hihi ni nie?

vladkaz1
9. mar 2008

Annika neboj bude mliecko to asi Robko rastie tak rychlo nasa mala je uz jak gulka hihi Beji mas nove lehatko?

vladkaz1
9. mar 2008

Beji aj mi mame taky isty spaci vak Lucka ma aj foto v nom 🙂

lubii
9. mar 2008

Dobré ránko prajem.
Vladka, tá fotka č. 6 z nového albumu je nádherná
a pasujú ti svetlé vlasy 🙂

vladkaz1
9. mar 2008

Dobre ranko ako sa mate? Dakujeme 🙂

aja7
autor
9. mar 2008

ahojte bambulky...bejca ma informovala, ze ma postradate, tak som prisla na skok 😀
Adamko je stale dobrucky, obcas sice vyvadza, ale vtedy ho asi boli brusko ☹ mal teraz take 2 dni urevane, tak som vcera poslala tatina kupit Espumisan na prdiky a klop, klop...zasa je ako anjelik 😀
len ma trapi, ze mam malo mliecka ☹ pijem caje na kojenie, jem homeopatika, vellla pijem, jem rascovu polievku...a este pijem cierne pivo...ako/tak udrzujem tie moje cici , ale aj tak je mliecka len tak tak...tak uz mi ostava len pozitivne mysliet a verit, ze snad sa to rozbehne 😉
hlavna vec, ze som si vcera objednala sacky na uskladnenie mlieka do mrazaku 😅 optimistka 😅 30Sk za kus..hrozna cena...

aja7
autor
9. mar 2008

vladka..mala je uzasna 😉 my tiez mame ten spaci vak, dala som ho na noc do neho, ale bol taky strateny.. 😀 este je malinky 😀

vladkaz1
9. mar 2008

Ahoj Ajka som rada ze ste zdravucky a vsetko je ok.Teraz som pozerala vaky a su aj ruzove so slonikom no krasa.Nevadi aspon ked druhe bude chlapcek tak budeme mat neutralne.Neboj s mlieckom musis vydrzat a prikladat ja som to vzdala a tak to aj dopadlo drzim palceky moja.Idem pozriet tvoje foto...

annika
9. mar 2008

Čaute, babenky! Vladka, tak sa ti podarili dať do albumu krásne fotky!!! Všetci ste na tom super!
Vitaj, Aja! Som rada, že sa máte dobre. Bohužial s tým mliečkom ja aj u mňa všelijako. Ty odsávaš zbytok? Ja som na začiatku odsávala, aj mám zásoby v mrazničke, ale od tých dvoch mesiacoch už nemám nervy na to. Pijem vineu a ovocné čaje, dávam si Ricinus, aj tak raz za deň musím dať malému Sunár a potom sa na večer naplnia. Preto som začala s príkrmom, teraz už tretí deň máme kašičku z mrkvy, zajtra už do toho dám aj zemiaky. Dnes to celkom pekne papal Robko, myslím, že sa mu to chutí...xixixixix Ináč, je chutná tá kaša. Taká sladučká.

vladkaz1
9. mar 2008

Aj ja som vcera robila banankovu bezlepkovu troska a LUcku bolelo brusko som ja ale koza som jej to nemala davat a mama ma presvieca ze uz mozem.Dakujem za pochvalu 😕

aja7
autor
9. mar 2008

anika, neodsavam zvysok mlieka..myslis, ze to pomoze?

annika
9. mar 2008

Vladka, ty bývaš blízko tesca, že? No, manžel mi tvrdil, že nemali bodinky s dlhým rukávom pre 3-6 mes. bábo. Že to pozeral v Žiline v tescu. Je to pravda?

bejca
9. mar 2008

anika my nemame vajicko ja som nechcela 😖 takze preto dumam nad tym lehatkom a aj manzel si ho moze v tom zobrat aj do obyvacky a moze ho " strazit " lebo sa boji ho zobrat na ruky zatial 😉 ale ked mu ho ja dam do ruk tak v pohode 🙂 a tu satku zatial dumam - uvidim ... ale to lehatko asi kupime 😉

vladka tych fotiek ti nejako pribudlo xixiixixix ale su uzasne 😀

ajka ja neodsavam nic 😅 😅

vladkaz1
9. mar 2008

No ale v Trnave ja som jej teraz kupovala to je blbost sak oni to doplnaju stale ale mohli byt vypredany.No Beji ja mam uz asi tisic fotiek malej takze toto je nic moja 😉

lubii
9. mar 2008

Jéj, ahoj Ajka, no chýbala si nám. Príď častejšie, keď je Adamko dobručký.
O mliečko sa neboj, len to nesmieš vzdať, to je len prechodné obdobie, pokiaľ maličký pekne priberá, tak nemá málo. Keď chceš mať viac, je dobré po každom kojení ešte odsať. Keď bol maličký maličký, dávala som mu papať iba z jedného prsa, ale do dna. Keď nevypil, tak som odsala. Ďalšie kojenie z druhého prsa detto. Teraz dávam z oboch, ale stále ho prinútim, aby prvé vypil do dna, druhé koľko chce. Potom pri ďalšom kojení naopak. A nekupuj si žiadnu zásobu umelého mlieka, aby ťa nelákalo ho dať malému. 😀 Ja dodnes nemám doma žiadne, ani kašu 😎 . Papáme len MM a raz denne jabĺčko a banán. Chystám sa už na mrkvu. Len som sa ešte nerozhodla či surovú alebo varenú 😅

bejca
9. mar 2008

anika ja som tiez minule hladala nejake body pre kamosku k meninam - lebo je tehu - a tiez nemali vsetky normalne vystavene - asi im cas od casu vypadne tovar a nez ho doplnia tak im to trva ..a ani dupky take obycajne pre maleho som nekupila take ake som chcela ale musela som kupit uplne cisto biele 😝 ale co uz aj take su dobre ...ked ine nemali

bejca
9. mar 2008

lubii a od akeho veku - mesiaca si mu davala tak ako pises ??? lebo ja ho stale kojim len z jedneho prsa a to cca 15 minut 😅 ....a zatial mu asi staci ale ma este len necele tri tyzdne 😅 xixiixix

lubii
9. mar 2008

Ani neviem, koľko mal, ale vtedy, keď mu jeden nestačil a bol ešte haldný. Teraz odsávam iba raz, okolo 12-1 v noci, lebo v noci nepapá, tak aby ma do rána neboleli. 🙂

bejca
9. mar 2008

no my neodsavame vobec 😅 ale v noci papame sice sa zobudi za cca 5 hodin a to ja mam mokru aj nocnu koselu xixi takze sa vacsinou prezliekam 😀 a ako zistim ze je hladny este 😎 😀 boze som ako somar ze 😀 a kojis stale po 3 hodinach a dlchsiu dobu alebo po viac hodinach ??? dakujem

bejca
9. mar 2008

ideme sa von prejst 😉 paaaaaaaaaa a dufam ze si potom pospim xixi

vladkaz1
9. mar 2008

Ahoj papa aj mi ideme.... 🙂

pizzamati
9. mar 2008

Ahojte dievčata....

bejca
9. mar 2008

caute uz mame lehatko 😉 ale nejak obzvlast ze by sa Petkovi tam pacilo no neviem 😅 uvidime ci si zvykne 😎 snad hej 😀 hodila som fotto 😉 kuk

lubii
9. mar 2008

Čaute, my sme boli u našich, dedko sa zas vytešoval.
Beji, pekné lehátko, aj jeho obyvateľ 🙂 . Náš malý papal každú chvíľu keď bol celkom maličký, stále mal otvorený zobáčik, potom sme nejak prešli na 3-hodinovky a teraz máme približne 4-hodinovky. A papáme 5x za deň.