Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
18. mar 2008

Vladka foto určite pridam aj so svadby . Ale ja to neviem a moj manžel nema na to čas takže tak. Mima upratovat urcite nebudem lebo manzel nedovoli. Akuraaat si budem musieť vyprať vecičky pre malu. Uvidim ako bude zajtra mozno ze ked bude pekne tak ich už radšej operem. 🙂

vladkaz1
18. mar 2008

Ok budeme sa tesit 🙂 ja som taky foto maniak rada pozeram fotky

azuzi
18. mar 2008

mischella, ja pijem nornalnu popradsku, mne ine kavy nechutia. A citala som akymi roznymi sposobmi odstranuju kofein z kavy, myslim si ze to nie je prirodzene. 😒 😒
Magnesiovu vodu som pila, ked som bola nervozna a cakala som na vysledky z amnia, lebo ze vraj magnesium trochu ukludnuje. 😀 😀

pizzamati
18. mar 2008

Vlakda foto určite pridam ale ja to neviem, a manzel nema cas no takze tak. Mima neboj upratovat nebudem manzel mi nedovolil. Azuzi ja som na Pn od Septembra takže tu matersku ani nevnimam. 😉 Aj ja idem vzdy s malou dusickou na kontrolu lebo do 18 tyzdna som mala problemy. ☹ 😔 Ale uz sa mi zda ze je vsetko v poriadku.

vladkaz1
18. mar 2008

Baby ja som tu tusim teraz taky sopel medzi vami 😅

pizzamati
18. mar 2008

Naaaaaaam to vôbec newa. Aspon jedna mladá mamina medzi nami heh 😀

azuzi
18. mar 2008

Baby, ani mne sa nechce upratovat, jednak ze som tehotna a mam podstatne menej energie a jednak ze sa chceme prestahovat do Vianoc, na oknach z vonkajsej strany uz mame taku popraskanu farbu, ze nato uz len hadam vysavac. 😀 😀 A to ma hrozne odradza sa pustit do okien a okrem toho byvame na deviatom a mam strach z vysky. 😲

vladkaz1
18. mar 2008

JA byvam na 8.pos. nenávidím umývať okná 😝 vzdy ich umyje Boris hihi.

pizzamati
18. mar 2008

azuzi kašli na okna......... ved byvaš na deviatom poschodi a na okna ti nikto nevidi heeeeehhe neboj nie si sama ani mne sa nič nechce.Tiež mi chyba energia ale musime to brat tak ze nie sme najmladšie a naše mimčá si s nas beru tu našu energiu 😝

bobael
18. mar 2008

Krásny večer milé dámy ...konečne som sa sem dostala aj ja po dosť dlhom čase. Prispievala som do tejto témy skoro na samom začiatku. A všetkým Vám veľmi fandím. Aj ja sa stále snažím no akosik sa nám nedarí. V poslednej dobe kam vstúpim tam mi niečo objavia(myslím lekárov). ☹

vladkaz1
18. mar 2008

Ahooooooj a ako je to mozne ze stale nieco? Hmmm chuda dufam ze nic vazne..

pizzamati
18. mar 2008

Bobael neboj sa isto sa aj tebe raz podari otehotniet. Držkam ti palčeky 😝 😔

bobael
18. mar 2008

To ti je na takú dlhú debatu , že by sme skončili ráno...No aby som to trošku zhrnula dokopy tak to skúsim aspoň v skratke.O dieťatko som prišla pred rokom v 19 tt vdaka lekárke . Potom zistili , že som trombofilná nakolko som dostala trombozu . Konečne som sa dala dokopy a kedže sa snažíme už od augusta a nedarí sa nám tak som sa vybrala k mojej novej lekárke . Ta mi urobila hormonálny profil a zistila , že u mna neprebieha ovulacia . folikuly mám a to dokonca 4 veľké a bez akejkoľvek stimulácie , ale nič viac . Držia sa ako kliešte od minuleho mesiaca. Momentálne čakám na vyjadrenie endokrinologičky , pretože s vysledkov mi zistili, že mám zvyšenú činnosť štítnej žlazy a tym pádom mám nižšie hodnoty ženskych hormonov . Tak som zvedavá čo mi pani doktorka zajtra prezradí.

vladkaz1
18. mar 2008

Aha prepac az teraz som si vsimla ze si snazilka dufam ze som sa ta nedotkla.Mi sme sa snazili rok tak ties sme boli smutny a potom naraz sa podarilo a teraz mame uz taku krpanu okatu a hlavne neposlusnú 😉

bobael
18. mar 2008

Neboj vôbec si a ma nedoktkla všetko je ok . Ja mám dve také okane no jedna má 17 a tá druhá 14. 😉 tak dúfam , že sa nám to jedno ešte podarí . A ked nie tak si počkám na vnúčatá .. 😉 No dúfam, že nebudú po mame a počkaj ešte zopár rôčkov.. 🙂

bobael
18. mar 2008

pizzamati , dakujem ti za podporu a tebe držím palce nech všetko dopadne tak ako má...
😉

bobael
18. mar 2008

Babenky ,opúšťam vás a dúfam, že čoskoro prídem zas a už nie ako snažilka ale ako tehulka...Krásny zvyšok večera...

azuzi
18. mar 2008

Pizzamati a vladka, tiez si myslim, ze na moje okna na deviatom nikto nevidi 😀 😀 . A tie nase mimca v brusku veru nas oberaju o energiu, pred tym som chodila skoro kazdy druhy den cvicit a teraz je toho podstatne menej.
Bobael, tiez ti drzim palceky aby Ti to vyslo. 🙂 🙂

bejca
19. mar 2008

dobre ranecko mamulky 😉
no nas drobcek dnes v noci pomalu kazde dve hodinky pytal papat 😝 takze spanku som moc nedala ...a rano som ho o 4 naposledy nakojila a spinkali sme spolu v mojej posteli a o 5,20 spustil strasny plac - najprv som myslela ze sa mu nieco sniva alebo ho nieco boli 😅 tak sme pocvicili s nozickami a cicikala som ho ale nic nezaberalo 🙄 tak som mu zasa dala papat 😨 neviem ci je v tom obdobi toho rastveho spurtu ci co kedy byva aj ta laktacna kriza 😅 😕 no uvidime ako budeme pokracovat xixiix ale teraz spinka a ja samozrejme nemozem ja som uz taka ...tak som hodila sprchu a uz som aj napapana a prisla som vas kuk 😉

bejca
19. mar 2008

azuzi naozaj som stasna ze tam manzel bol ,aj ked som stale aj predtym tvrdila ze naco by bol pri porode ale bolo to naozaj super a mozem len odporucit 😉
a aj vsetkym muzom mozem len odporucit - moj muz naozaj neda na ten zazitok a pocit dopustit a myslim ze to aj dost toho muza poznaci v dobrom slova zmysle a aj sa myslim inak pozera na to dieta a aj zenu 🙂 😵 😀
myslim ze keby som mu poporode rozpravala ze mi nemohli dat nic ani na umrtvenie aj pri siti a pod. zazitky s porodu - nechapal by to - vypocul by si a dajme tomu by mi povedal par púeknych slov , pohladil a dal pusu napr. ale to by bolo vsetko 😅 takto vie presne o com to je a ako to prebehlo -a dokonca posledne minuty my on povie co sa dialo a popise vsetko lebo ja mam ako keby " vypadok " mozgu 😅 a nepamatam si vsetko 😅

bejca
19. mar 2008

pizza setri sa 😉 a super sme radi ze ste oki a nic nevymyslaj nechaj sa obskakovat 😉 😀

vladka aj ja som taky maniak aj na fotenie aj na kameru xixii tiez vsetko archivujem a zaznamenavam 😀 moj muz to zasa nema rad 😅 a co sa tyka tvojho veku - zlato ved aj my sme mladucke 😉 my sme omladli pti tebe a nasich miminkach 😀

ozaj to sa mi vcera stalo 😀 v tom zlatnictve - ked mi manzel kupoval ten nahrdelnik 😀 tak pani predavacka sa nas pytala na miminko a tak ...a sme sa dali do reci a ze ma dceru a ma 27 rokov a ze este sa jej nechce vydavat a ze ani vnucat sa nedozije a pod.. a ja jej hovorim : pani klud 😀 my sme sa brali ja som mala 35 a teraz mame prve miminko a mam 37 😀 a ona vytrestila oci a hovori : cooooooooooo ja by som vam viac ako do 30 - tky nepovedala 😀 taka som isla odtial spokojna a stastna xixiixixixixi takze omladla som vladka vidis xixiixixix

bejca
19. mar 2008

mima a teda manzel sa tiez " pochlapil " pekne darceky si dostala 😀 a aj ten moj prsten a nahrdelnik su z bielo - zlteho zlata 🙂 a na vianoce mi kupil nausnice a ten nahrdelnik je uplne k tomu 😉

kocky co sa tyka okien xixi ja som ich umyvala 1.2. koli tomu ze "aby sa Petko poponahlal trosku skor na svet " a este som aj prenasala xixix a teda upratovala som stale lebo uz som ledva " funela " xixiix

bobael drzime palceky 🙂 😵 neboj vsetko bude oki a ako pises ak by sa nezadarilo pridu neskor vnucatka 😀 ale neboj cochvilku sa k nam pripojis aj ty 😀 verime tomu 😵 😎

booooooooooze som sa rozpisala xxixiixix uz koncim 🙂 pa pa

annika
19. mar 2008

Ahojte! Bejca, moja, teba platia za to, že si tu píšeš?xixixixixii
Tomu umývaniu okien. Som rada,, že som ich ešte neumývala, veď každý deň prší, včera sme tu mali aj snehovú búrku... Ja ich umyjem až keď bude jar... Veď je ešte zima, kočky a mne sa zdá, že sa ani nevyčasí....Strašne dlhá je tá zima už! Aspoň pre mňa. 😠 😠 😠
Dnes sa chystám do školy, opýtam sa na moje dcérky a pozrem si známky v triednej knihe, lebo v žiackej majú podozrene málo zapísaných... Tak uvidíme ako na tom stojíme vlastne...
Robko dnes zase papal dvakrát v noci, asi už to tak ostane. Cez deň mi spal trikrát polhodinku, takže tiež nič moc...
A už je aj hore, ako počujem. Tak držte sa mamičky, ja sa ešte niekedy ozvem. Keď neskončím na psychiatrii s tými mojimi puberťačkami....Pa pa!

bejca
19. mar 2008

😀 anika neplatia - ale mohli by 😀 a ja vzdy sa snazim kazdemu odpisat 😉
ozaj ako robite rascovu polievku 😅 chcela by som dnes spravit dajte tip 🙂 😵

annika
19. mar 2008

Robíš záprašku , ale ešte predtým, čo tam dáš červenú papriku, tak nasypeš rascu, trošku opražiš, potom paprika a voda. Vegeta, soľ, ja som zvykla aj vajíčko na konci zamiešať a hotovo.

annika
19. mar 2008

Holky, vyzerá to atak, že som predala vajíčko, len ešte neviem ako to pošlem do Senca... Cez poštu, ale takú krabicu velku nemám...

bejca
19. mar 2008

anika a zapraska je s hladkou mukou ze 😅 ja som blb na polievky taketo 😝
a super - ak neni tajomstvo za kolko si predala vajicko ??? a akej znacky bolo ?? a za kolko ste ho kupili ?? to je otazok coooooooooooo xixixiix
a ja ked som chcela kupit tu cez MK bazar tak hned mi napisala ze peniaze chce na ucet a postovne si zaplatim na poste 😉

lubii
19. mar 2008

Dobré ránko vám všetkým prajem a pekný deň. U nás svieti slniečko, ale na tráve je mrázik. 😅
Beji, takže do 30??? Aj mňa by to potešilo 😵

bejca
19. mar 2008

lubi a nie 😀 😎 uplne som isla "z hore nosom " xixixixii

annika
19. mar 2008

No, na účet aj ja. Na dobierku nie. Čo ak si to neprevezme? Je to francúzska sedačka, v Hypernove sme to kúpili za 1400 Sk, predala za 500. Máme doma ešte jednu, čo sme zdedili a ešte jednú väčšiu, tak mi už išlo na nervy, že všade sedačky...