Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
15. apr 2008

Už by som to chcela mať konečne za sebou. Všetko ma bolí, kupili sme si novu posteľ no prvá noc hruza je vysoká a ked zleziem z nej tak ma bolí chrbát jak svina ledva chodim , ale ked sa rozchodím tak je potom fajn. 😀 No darmo nemám veru 19 ako pri prvom synovi to som nevedela že som tehotná. Teraz je to úplne niečo iné. 😀 Už som zbalená asi týžden tak môže nastať den D. 🙂 . Sľubila som vám že pridám aj nejaké fotky zo svadby ale akosi manžel nemá stále čas ja to totiž neviem tu pridať ja som taký antitalent na také veci. 😎 Ale tento víkend už nikam nejdeme tak dufam že ho prehovorím a niečo pridáme. Už sme kupili aj druhý kočik takže už dufam že pre začiatok máme všetko prichystané a ked sa narodí tak postupne zistime čo treba dokupiť. 🙄 No nejako som sa rozpísala tak pomaly budem končiť, majte sa pekne. 😵

bejca
15. apr 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahoj Pizza 😀 konecne 😀 tesim sa ze si sa ukazala a ja som si myslela ze uz mas babatko 😉 neojkaj malinka je urcite v poriadku to len oni tak niekedy strasia 😉 ale chapem ze si sa naplasila aj ja by som sa 😖 a vobec nevadi ked bude mensia aspon lachsie porodis 😉 😵 nie ako ja takeho slonika 😀 a chapem ta ze uz to chces mat za sebou lebo aj ja som uz ku koncu bola total off 😝 ten vyssi vek je vyssi vek veru ale porovnat to neviem ako by to bolo "za mlada" lebo ja som vlastne teraz mlada chi chi chi kedze neviem kedy sa zadari druhe lebo by som chcela dve deticky ale to sa ukaze 😉 no aj ja som sa rozpisala ale uz koncim takze supis pupis ze si tu a neboj my na vas myslime tak bude vsetko oki a posielame pusinky 😀 dobru noc 😔

mima07
16. apr 2008

dobre ranko
ospravedlnujem sa za pauzu ale boli sme na vikende v bojniciach my augustovky z netu bolo super a uz sa planuje dalsie stretko asi na tyzden 😀 😀 😀
vladka mala je zlata a sikovna my nemame este ani zuby a ani na 4 sa mu nechce len sa vrti na bruchu a ide do zadu ako rak 😀 ale je lev tak by uz mohol skocit na 4

lubi skore uzdravenie manzelovi aby si mala pristup k pc, moj pc je pokazeny tak musim chodit na synov tak sa mi nedari tak casto ☹

annika
16. apr 2008

Jej! AHojte všetci! Plný počet sme, ako vidím! Ahoj, Pizza-kinderko, máte sa dobre, tak sa teším! Chýbala si nám, to vieš, že? 😀 😀 😀
Vladka, je mi ľúto s tým bytom, ale ste vy ešte mladí, tak hore hlavu! A fotky sú super! Malá má vlasy ako ocinko xixixixi.
Mima, Aj Robko sa dvíha na štyri, aj on cúva dozadu, nie dopredu. A už sa prevráti na brucho a potom kričí o pomoc....Noc bola zase o ničom, čo už? Veď vydržíme,nie?

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
16. apr 2008

uprsane dobre ranko 😉

no a je po slniecku 😝 do kelu tak neznasam ked prsi 😝 keby ze nemame psika asi mi to ani neva dala by som Petka v kociku na loggiu a hotovo ale koli psikovi musim ist von a vyvencit ho 😅 ale nevadi aspon nezleniviem xixixixi a ozaj dnes ideme do poradne 😀 som zvedava kolko vazime 😀 a nasa doki nemeria 😖 😠 skoda chcela by som vediet kolko uz meria -aj som sa pokusala ho merat z metrom krajcirskym ale neda sa strasne sa "mece" 😀 a nechce natiahnut nozicky 😀

mima vitaj po dlchsej pauze 😀 a synovy daj zaracha 😀 na PC a pis s nami xixiixixixixixixiixixxiixix ako keby sa to dalo takemu 17 rocnemu 😀 😀 😀 ale neva ved aspon sem tam nakuknes 😉 a neboj maly bude zachvilku lietat tak ze ti bude luto ze ta krize bolia xixixixi

ozaj my uz mame behak chi chi chi svagrina doniesla chi chi som sa jej smiala ze pred mesiacom mu nocnik doniesla 😀 a teraz behak 😀 ha ha ha oni by uz chceli pomalu aby uz aj do skoly chodil nie 😀 😀

annika
16. apr 2008

aj ja xcem takú švagrinu!!!!
aké číslo nosíte teraz bejca? my už 74-ky, ale pozarám, že z tesca už tie 6-9 mesacné budeme potrebooovať asi...Bože ako tí naši xlapi rastúúú.... 😝 😝 😝 😝

bejca
16. apr 2008

Anika to je bratova zena -toho co zomrel ☹ - a oni maju dceru a ja som jej krstna 😉 no a bola dohoda ze ked my budeme mat babatko tak budu oni krstny nam 😉 lenze teda brat zomrel a miminko prislo neskoro ale predsa 😀 tak som svagrine povedala ze staci ked ma Petko "staru mamu " nemusi mat aj "staru krstnu mamu" xixixixixixixixixno a moje krstniatko bude krstna mama nasemu Petkovi ma 18 rokov je jedinacik 😉 a tesi sa velmi xixixixi takze preto si ho tak "obchadzaju " xixixixiixixxiix a lubia ho 😀
a ake cislo nosime no co je do 4 mesiacov 😀 62-68 xixixixi a to tricko co sme dostali od tych kamosov co je na 2-4 mesiace mame len len 😝 😀 a tiez som uz radsej kupila tie dupky co su po 3 ks v baliku na 3-6 mesiacov /ale este ich nenosime len aby boli pre istotu 😀 / lebo tie na 0-3 mesiace su nam uz akurat xixixiixxi ale mozno to je aj tymi plienkami ze este ho balim nasiroko 😉

vladkaz1
16. apr 2008

ahojte dakujem vam vsetkym za podporu musime len cakat urcite ten byt raz vide... Annika si ma pobavila ze cuva do zadu a krici o pooomoooc 😀 su sikulky Mima neboj tvoj ma zasa ine prednosti 😉 .Annika je mi luto ze v noci nespinkate no Lucka zacala ties strajkovat o pol3 rano ze je hladna ale nedala som jej len skusa dala som jej cajik a zaspala aj tak len s hnevom chuda potom si navykne a budeme musieť v noci stavat 😝 Beji mi kupujeme 74 ale to je nam uz tak tak male Lucka ma 7,2kg a 72cm.... Pizza no konecne to co zasa tvoj lekar vymýšľa ? Drzím vam palce a hlavne hore hlavu uz vydž zachvilku budete na svete !!!!!! Ach baby teraz schvalili ten prenevar za 89sk preplaca poistovna tak co pojdete dat zaockovat? Ja chcem ist!!!!!

bejca
16. apr 2008

Ahojte 😵
no tam je ale pocasie 😝 som Petka "narvala" do perinky xixixixi uz som nechcela davat fusak 😅 a zakrila som ho z poduskou 😀 xixixixixi a je spokojny 😀
no meriame cca 57 cm a vazime 5470 g 😨 😕 😀 😀 😀 chlapisko moj 😀

vladkaz1
16. apr 2008

beji no supis mala mi prave spi , budeme papkat dnes som jej spravila brokolicu, mrkvicku petrzlen a zemiecik, tak som zvedava ci jej to bude chutit 🙂 ,ale na druhu stranu jej chutí vsetko.U nas prsi no otras 😝 dnes zlacneli plienky na 299 tak pojdem do tesca kupit lebo teraz som kupovala za 379 a to sa mi zda drahe na tesco plienky..

annika
16. apr 2008

Joj, Bejca, ešte nás predbehnete s tými kilečkami !!! 😀 😀 😀 😀
Vladka, Lucinka si nás už aj predbehla na výšku!!!§ No, teda z Lucii bude modelka, uvidíš! 😀 😀 😀
Ten Prevenar je na pneumokokky? Od kedy to prepláca poisťovňa? A všetky poisťovne? Alebo len Všeobec?
Keď je to pravda, tak už aj ideme na to očkovanie! Ja som s GAbinou prežilatú infekciu. Pol roka sme mali ešte ATB potom!!! Hrúza! 🙄 🙄 🙄

bejca
16. apr 2008

😀 😀 😀 Anika asi vas nedobehneme 😉 ale vobec nevadi 😉 😀 😀

azuzi
16. apr 2008

Ahojte kocky, pozdravujem Vase rastuce babatka. Pizzamati ja ked som sa narodila som tiez nemala viac ako 3 kila urcite menej ale si nepamatam, mama mi to hovorila, ale vtedy asi nerobili zo vsetkeho taku vedu ako dnes. Dnes odisiel moj Samko na gitarovu sutaz do Giraltoviec, 1.cena je gitara za 100.000,-Sk - tak neviem ako pride s dvoma gitarami 😀 😀 .
Moj maly sa v brusku tiez riadne hniezdi. Tiez uz to chcem mat stastne za sebou. Momentalne sa musim tvarit ze pracujem z domu, oficialnu matersku budem mat od maja a ostanem potom este na polovicny uvazok na telefone, korunky sa nam zidu. Este idem na poslednu cestu so sefom z Prahy na buduci tyzden. Dufam, ze dobre pochodime.
A potom budem uz aj ja coskoro prispievat ako ten moj rastie
🙂 🙂 a ci dobre spinka a tak.

annika
16. apr 2008

no, ako dopadla súťaž, Azuzi????Keď nepotrebujete gitaru, tak ja to berem...xixixixi Len treba povedať...xixixixix
Tiež mám doma dva tie akustické, len čas nemám na tom hrať. 😀 😀 😀 😀
A pôrodu sa nebojte! Všetko bude o.k.,a budete mať krásne zdravé miminkááááááááááááá

bejca
16. apr 2008

Azuzi uz sa ti to k materskej blizi 😉 😵 a ak mas moznost pracovat na polovicny uvazok tak to je super 🙂 no ale neviem ako by som to ja stihala 😅 ked niekedy som rada ked len spagety spravim 😅 xixixi ale ved zalezi co mas aku robotu a ake bude babatko 😉 ale jednoznacne ak sa da je to fajn 🙂

azuzi
16. apr 2008

Bejca chcela som pracovat na polovicny len cca do polky maja a potom po porode uz nie. Az ked sa mi bude chciet, taka je dohoda. 😉 😉
Anika, jednu gitaru doma uz samozrejme mame 😀 . A okrem toho po manzelovi este jednu staru elektricku, ale uz dlho to tak nebude, lebo chlapi poskuluju po nejakej novej, lebo samozrejme s tou starou uz nie su spokojni. 😒 😒 .
Vysledky zo sutaze budem asi vediet az v piatok. No uvidime. 😉 😉 .

bejca
17. apr 2008

dobre ranecko 😉 u nas svieti slniecko zatial 😉 tak som zvedava dokedy 😅

Anika ty hras na gitaru ?? 😕 super mne sa to strasne paci 😀

Azuzi jaaaaaaaaaaj ja som myslela ze po porode budes chciet pracovat na polovicny 😅 😀 a daj potom vediet ako syn dopadol 😉

annika
17. apr 2008

Pekné ráno aj Vám! 😀
Dnes mám náročný deň, dnes k nám prídu kolegyne z práce pozrieť malého už oficiálne zagratulovať... 😝 Bude z nich asi 8....ale možno že viac, neviem. Len to viem, že prídu dvoma autami, lebo do jednej sa nezmestia...xixixixi Teším sa ale sa aj bojím, ako to zvládneme s Robkom??? 😅 😅 😅 😅
Veď ešte ten režim máme stále tak nevyspytateľný...

azuzi
17. apr 2008

Aj ja Vas dnes zdravim, aj u nas svieti slnko a hlasia dazd, tak uvidime 😀 .
Annika, takze budes mat dnes zakazkavaci den s tou velkou navstevou 😵 😵 .
No ja sa pokusim dnes nieco popracovat, poobede sa stretne moj mensi sef v Prahe s vacsim sefom a este obcas ten mensi sef chce po mne nejake informacie, a na buduci tyzden sa vacsi s mensim sefom stretnu v Budapesti s najvacsim sefom, o ktorom ten vacsi tvrdi ze je riadny vol. 😀 😀 . Takze vela priprav s tabulkami, akoze tu daco robime a tak.

bejca
17. apr 2008

Anika tak dufam ze navsteva dopadne v poho 😉 a Robko to urcite zvladne neboj 😀

Azuzi pekne napisane 😀 😵 ty mas ale sefov xixixi ja mam len dvoch 😀 mojho a riaditela 😀

annika
17. apr 2008

azuzi, ty máš fakt veľa z toho! šéfov šéfov šéfov šéfov šéfov šéf.......xixxixixi tak rob si pekne tie tabuľky, nech sú spokojní všetci....

tamita
17. apr 2008

No ahojtééé 🙂
Vidím,že ste prevažne v pohodičke mamulienky 😅
Vladka-pohoda-keď to nevyšlo,to znamená,že to tak malo byť,treba vyčkať trpezlivo a zároveň veriť,že príde lepšia príležitosť a ponuka a potom sa to presne udeje ako má..uvidíš 😉
Azuzi- 😀 😀 😀 ,ty si podarená,aj tvoji šéfovia a ich šéfovia-ale už sa šetri-najvyšší čas 🙂
Annika-bože obdivujem ťa-ako to zvládaš a takú veľkú návštevu-asi by ma švihlo rovno,ja v poslednom čase nemám ani chuť niekam chodiť a už vôbec nie pozývať návštevy 😒

zuzusa2
17. apr 2008

Ahojte tehulky 35 a viac, aj ja by som sa rada medzi vás zapojila. Mám 37 rokov a dvoch synov 15 a 12 r. Som v 14 týždni a strašne by sme s manželom (po dvojročnom snažení) chceli babu. Naši chalani boli úžasní a neskutočne sa tešia, sú ku mne veľmi pozorní a vo všetkom mi pomáhajú až mi to je smiešne. Na posledy som mala v poradni vysoký tlak 146/90 čo ma trochu vystrašilo ale doma už mám nižší. Idem na amniocentézu pre pokoj duše, ale mám strach ako to dopadne. Toto tretie tehotenstvo veľmi prežívam a stále sa pozorujem, ešte som nepribrala a ani bruško nemám veľmi väčšie. Je to OK? Ja už si na tie prvé tehotenstvá moc nepamätám.

tamita
17. apr 2008

Zuzusa-vitaj a nič sa ty neboj, na amnio sme boli asi skoro všetky,ja naposledy a podľa mňa to za to stojí.Hlavne nečítaj všelijaké blbosti -aké to má riziká,lebo budeš mať nervy už vopred. Mňa napríklad strašili zlým tripple testom,kde mi vyšlo riziko Downa 1:40,lenže to preto,že ten test je : 1.dosť nespoľahlivý a zavádzajúci
2.a keď k nemu prirátajú koeficient veku ( ja mám napr. 44),tak čo už dobré potom môže vyjsť..

tamita
17. apr 2008

Amniocentéza nebolí,lepšie povedané-bolí menej ako odber krvi,treba potom aspoň 2 dni ležať,týždeň sa šetriť a hlavne nepripustiť si ani na sekundu nič zlé..Najhoršie na nej sú 3 týždne čakania na výsledok.My sme sa s manželom rozhodli-pre pokoj duše,zaplatiť si zrýchlený FISH test.Vzali mi plod. vodu do jednej skúmavky navyše a manžel to hneď zaviezol na genetiku do Žiliny.(Robia to aj v Blave.)Výsledky na Downa + 4 ďalšie najzávažnejšie poruchy sme mali do 24.hod.telefonicky a + bonus bolo pohlavie dieťatka-čakáme dievčatko 😵 Stálo to 8 600,Sk-veľa peňazí,ale ja som už potom bola tie ďalšie 3 týždne,kým boli konečné výsledky z amnia-úplne pokojná.

tamita
17. apr 2008

Bejca-Peťko ti pekne rastie a vy tuším máte podobného hava ako my-pudla že? My máme stredného bieleho,má už 10 rokov a momentálne už 2.deň grcká,lebo sme hnojili trávnik a on truľo iné nerobí-len chodí ohrýzať tú pohnojenú trávu a potom mi to príde "reklamovať" do kuchyne,našťastie máme dlažbu 😠 A ešte máme 5ročnú hovawartku a kocúra + cicu. Malá ZOO. Píšem schválne malá,lebo ešte pred pol rokom sme mali 3 mačky+ 5 mačiatok,+ 1 papagája(hovoriacu a spievajúcu korelu)+ 2 psy+ asi 150 karasov v jazierku... 😉
Papagáj uletel na jeseň so sťahovavým vtáctvom,rybičky sme zaniesli do akvaristiky-zostalo 8 a jedného kocúra som darovala kamoške. Mačiatkam sme samozrejme každému našli dobrý domov.Konečne je to ako tak v norme 🙂

annika
17. apr 2008

Ahoj, Zuzusa! Vitaj medzi nami! A prajem ti zo srdca to dievčatko do tretice! Nám sa to podarilo do tretice synček, ale že ako, na to sa ma nepýtaj.../ Ani manžel nevie ako/ Je to boží dar a máme ho nesmierne všetci radi!!!!
Tamita, aj my máme na dvore dvoch psov a vo vnútri dve korytnačky. Mali sme aj ryby a zajačiky tie trpaličí, no sa nám narástli ako normálne obyčajné, domáce a potom dostali infarkt asi. Jeden z nášho psa, druhý od toho, čo uvidel pri tom..... 😝 😝 😝
Odvtedy nexcem vidie ťokrem tých korytnačiek a psov nič iné!!!!

vladkaz1
17. apr 2008

CAFTE BABY JA NESTIHAM CITAT hihi V prvom rade vitame Zuzusu!!!!Inak dnes som bola v Lidli a kupila som plienky 16ks v baleni za 54,90sk. to vychadza len 3,40plienka a su uplne ako teskacke len nemaju v zadu gumicku.Neprecikala sa mi mala pojdem ich este kupit aspon 3 baliky po16ks 🙂

vladkaz1
17. apr 2008

Jaj a zabudla som hradi ten prenevar poistovna doplaca sa len 89sk!!! Aj mi pojdeme dat ,ale musime na to cakat objednava sa to... 😉

lubii
17. apr 2008

Ahojte, vetrám tatovi izbu, už mu vraj je trochu lepšie 😉
Zdravím vás všetky 😅 . Pizza, buď rada, moja malá sa narodila a mala 2,8 a Samčo 2,99. Ja som sa bála, že budem mať veľké deti, lebo ja som mala 4,2 😀 . A pri malom ma dr strašil, 2 týždne pred pôrodom mi povedal, že to bude veľké dieťa, že už teraz má vyše 3,4 😀 . No a mal 2,99. A som rada, lebo obaja vyliezli na 1 poriadne zatlačenie. Oni podľa toho ultrazvuku to nevedia presne a závisí aj od toho, aký má ultrazvuk 😉
No už idem, ale večer sa možno ukážem 😉