Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
9. máj 2008

ahojte 😉
xixi ved ja viem ze citate 😀 ja len ze ked sa ja rozpisem tak neviem kedy prestat 😅 co uz somnou 🙂
my mame anatomicky tvarovane zevraj ukludnujuce cumliky 😉 😵 jeden je NUK a druhy ani neviem 😅 a tiez sme mali jeden dudlik hned v porodnici lebo nas Petko bol zasa nadmerne savy takze on ho musel mal lebo by si scucol pernu 😀 totiz on si potom cuckal spodnu pernu ked nemal dudinku 😅 a ja som sa holila sama zo zrkadlom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
9. máj 2008

Vanilka a verim ze ti je teraz dobre 😵 aj mne bolo,tiez plat bezal a ja doma na dovolenke cely december xixixi ale neboj potom ti bude este lepsie ked budes nakukat do postielky na pokladik 😉 😵

Anika aj ja niekedy tukam s Petkom na rukach 😀 uz sa mu tiez nepaci len lezat 😅 zlate casy xixixixi ale nie len nech robi pokroky 😀 ozaj dve fotky som dala do albumu uz sa nam zacina pacit past ovecky a uz aj sedkame 😉 trosku obcas 😵

Pizza pusinku odovzdam 😉 hned ako pojdem teraz spinkat 😉 dakujeme a vy sa opatrujte a ked si uz nachystana tak uz by si Dominika mohla dat aj povedat 😀

no idem haji : 😔 😔 😔 pa pa a dobru noc . prihodim zajtra na vecer par fotiek z krstu xxixiixixxixi lebo rano ideme svokrovcom na dedinu a budeme na dvore sedkat a vyhrievat sa 😀 co tu v byte zatvoreni 😝 paaaaaa

annika
10. máj 2008

Ahojte! Pekný deň už, ráno už je za nami. Aj my varíme na dvore gulášik a langoše k tomu. Mňami!
Noc sme mali kľudnú, len manžel bol s kamošom pripiť na syna, a prišiel domov o jednej. Robko je už polročný ale vždy sa nájde niekto na oslavu. Tento kamoš bol dva roky v zahraničí a minulý týždeň sa vrátil. Tak preto ten časový posun. Dnes je mu ťažko na hlavu, ale čo už?
Idem kuk fotky , Bejca.

mima07
10. máj 2008

dobre ranko 😉
my uz 2. noc fantasticka maly spal od vecera 20,20 do rana 7,25 😉 dufam ze to tak ostane
bei maly je sikovnicek a uzi si u svokrovcov 🙂
ja idem dnes dosadit posledne kvety na balkon lebo neviem ci budem mat dost kochlikov tak sa este vecer chystam so segrou do blavy 😉
annika posli 1 langos taku chut si mi urobila ale ja som to este v zivote nerobila ☹

lubii
10. máj 2008

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂
Poslala som všetkých von na prechádzku,tak mám chvíľu voľna 😉 . Včera mi došiel sveter, plavky a tričko, čo som si objednala a prvý krát mi je všetko dobré a nič neposielam naspäť 😀 . Mangel povedal, že to mám za ten zub, čo ho ešte nikto nevidel, len ja ho cítim. Aj ja by som si dala langoš 😝 . Ja idem robiť francúzske zemiaky. lebo mojej dcére sa neráta sobota bez fr. zemiakov 😲 . A dnes je míľa pre mamu. Idete???

annika
10. máj 2008

Lángoš neviem ti psolať, ale receptík jednoduchý hej?
2,5g droždia rozmiešaš v deci teplom mlieku, lyžička kryšt. cukru a tri lyžičky múky zmiešaš do toho a dáš to vykypnúť na pol hodinku asi. Potom pol kila hladkej múky, jedno vajce, 200 g kyslej smotany , deci mlieka a sol podla chuti. Toto všetko zmiešaš a vypracuješ cesto. Netreba s tým veľa pracovať, tak 15 minút, aby si tam nemala hrče v tom. A dáš cesto odýchnuť na hodinku. Potom už len v horúcom oleji to vypečieš a hotovo. Je to také cesto, že vraj to môžeš dať aj do chladničky aj na tri dni a vždy len z toho urobíš čerstvé lángoše. Neviem, ja som to ešte neskúšala takto, nemala som na to čas, lebo u nás sa to zje na raz.xixixixi

bejca
10. máj 2008

ahojte 😀 no fotky su uz tam 😉 mozte kuk

bejca
10. máj 2008

ja budem robit cez tyzden kuslu fazulu a lengose a veru tiez by som si dala aj dnes xixixixix
inak aj par svadobnych som pridala xixixixix

lubii
10. máj 2008

Beji, kukla som tvoje fotočky zo svatby 😉 , peknučká si 😅 . A tá, čo si na nej sama medzi tými kamennými múrmi si ako biela pani na nejakom stredovekom zámku 😉

annika
10. máj 2008

To je super, že ti pasujú tie veci. Aj ja som zvykla z Quelle objednať, ale 44-ka je mi malé a 46-ka veľké... Potom tu máme v Dunajskej taký obchod, že ti objednajú oni, a keď nechceš, tak aj ti to posiielajú naspäť. Tak tam som chodila pred tehom, teraz sa len chystám. 😅 😅 😅

bejca
10. máj 2008

mima dik za pochvalu 😉
inak my sme spinkali vcera od 20,00 do 3,00 a potom az o 6,50 sa zobudil cize tiez celkom fajn 😀 len ja som hore od pred siestej lebo som sa zobudila na to ze ma strasne boli hlava 😝 a boli ma stale ... ☹

lubii
10. máj 2008

Beji, kde ti miznú tie svadobné fotky? Už tam nemáš tú bielu pani ani tú na lúke? Boli krásne 😉

mima07
10. máj 2008

annika dik recept som si ulozila tak potom vyskusam 😉
lubi a ako prebieha ta míla?

mima07
10. máj 2008

bei az teraz som si vsimla aj my sme mali take babatko na torte som si ho odlozila 😉 a ja som nevidela svadobne ☹

annika
10. máj 2008

Ani ja... ☹ ☹ ☹
Ale tie z krstu sú pekné!!!
U nás tá míla nie je, len v GAlante a to je ďaleko, asi 40 minút autom.

lubii
10. máj 2008
bejca
10. máj 2008

Lubi prave mi prisla IP - admin mi ich vymazal 😠 😠 ako nechapem ... to uz je druhy krat co som podavala fotky a hned mi ich zmazali mam chut zmazat vsetky albumy ... 😠

vladkaz1
10. máj 2008

😀 😀 😀 no to teda je ked si na to spomeniem hehe.
Ja mam tabletky a mala ma kvapky fenistil a potom este nejaku mat novu kortikoid alebo take nieco ale asi to je hormonalne 😝
Kocky ste vsetky zlate!!!!

bejca
10. máj 2008

clovek sa narobi nez ich zmensi a prida a pod .. sedim tu ako P... a snazim sa nieco sem dat a oni takto ... a pritom je tu kopa albumov co maju vela svadobnych a nic sa nedeje 😠 😠

mima07
10. máj 2008

bei to asi preto ze na svadby su ine fora ale je to blbe ked mi ich chceme vidiet a nechce sa mi chodit na ine fora ☹

bejca
10. máj 2008

mima ved ale ja tam nedavam celu svadbu - komu moze vadit 4 -5 fotiek zo svadby ??? no povedz - ja viem ze je na to ine forum .. ale ved to suvisi s tym ze potom som tehu nie ??

mima07
10. máj 2008

bei nerozculuj sa asi si ich mala moc pekne 😉
vladka ako sa mate ekzem ustupuje? a aku mast vam dala teda malej

vladkaz1
10. máj 2008

neustupuje to je to!!!mala to ma este horsie mali sme puder a fenistil kvapky a nic teraz nam dala kortikoid chuda MOJE ZAJTRA VAM TO ODFOTíM AKE TO MA STRASNE 😝
beji klud kasli na to

vanilka32
10. máj 2008

mnam Annika, si mi spravila chute s tym langosom 🙂 ja som robila fazulu na kyslo vcera prvykrat a vydarila sa na jednotku, len potom sa tu striela vsade hehe 😀

ozaj, zucastnite sa niektora programu Mila pre mamu co sa kona dnes? je to vo viacerych mestach Slovenska.

a dakujem za rady ohladne cumlikov, silikonovy si kupim a uvidime co na to povie mala.

lubii
10. máj 2008

Vladka ☹ . A nezistili ste, z čoho to môžte mať?
Beji, aj mne raz vyhodili fotku, také hríbiky, čo som mala ako úvodnú, lebo som nechcela mať na úvodnej fotke drobca, a mne sa ani neunúvali to oznámiť do IP 😠 . Ale máš ich veľmi pekné, ja som ťa vymákla asi hneď,ako si ich tam dala 😉

vladkaz1
10. máj 2008

No ako to maju zistit?
Ja si myslím že z brokolice 😠 jedli sme ju vsetci spolu takze tak inak vobec neviem.
Jedine ze by mne spravili testy u alergologa ...
Beji aj ja som videla mala si ch pekne aj mne vymazali svadobne ani som otom nevedela hehe kaslem ich ked im to vadi no co už
Ja som dnes nic nevarila stale mam hnacku asi s tých antibiotík alebo co.
Dufam ze nebude atopicka lebo ma porazí. ☹

lubii
10. máj 2008

Nebude atopická, neboj, to by ste nemali všetci traja. A od nejakého prášku na pranie alebo aviváže to nemôže byť? Nekúpila si teraz niečo nové?

bejca
10. máj 2008

ahojte 😎
prave sme sa vratili 😉 Petka mam na ruke xixioxi bolo supis spinkal v kociku chi chi ktory sme sice ledva napratali do auta ale podarilo sa 😀 este nam neprisiel ten novy sportovy ☹ ale snad uz tento tyzden 😅 a volali mi ze maju len rok 2008 tak budeme mat novu kolekciu aj farbu sa tesim 😀 cena rovnakA ale farba krajsia aj sa mi zda krajsi ako ten z kolekcie 2007 😵 len sa nam uz autosedacka nezmastila tak Petko mi sedel na kolene 😅 nastasti to k svokrovcom neni daleko 😅
dakujem za pochvalu 😉
Vladka drzime palceky aby vam to coskoro preslo 😵
ktora ste boli na tom pochode ???a ako bolo ???

vladkaz1
10. máj 2008

Lubi no nezmenila som nic,ale doki mi povedala ze to mame vnutornu alergiu ide cez traviaci trakt takze to nemoze byt z prasku iba z toho co sme zjedli 😝 .
Vsetci sme jedli len brokolicu inak nic spolocne!!!
Beji no super budes mat novy?
Ja ani neviem ze nejaky pochod bol 😀 😕

mima07
11. máj 2008

dobre ranko
idem nakuknut ukazuje sa pekny den tak budeme vonku 🙂
kvety na balkone uz su este nejake poriadky na zahrade a bude na tyzden pokoj 😀
vladka nech sa cim skorej uzdravite aby ste si mohli uzivat 😉