Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
13. máj 2008

bei ja pouzivam ten a skusala si modru indulonu?

lubii
13. máj 2008

Ja som si teraz spomenula, keď vás čítam, mne raz rozprávala mangelova teta, že jej syn mal veľké problémy s pokožkou keď bol malinký a ona mu potom dávala do kúpeľa odvar z ovsených vločiek a vraj to pomohlo 😉 .

A zas idem ohovárať nášho psa 😠 . Dnes sme boli v lese ráno, malý si stiahol z hlavičky klobúčik, v momente ho naša havica schmatla a požula 😠 . A nechcela mi ho dať, myslela si, že sa s ňou hráme 😅 . Ešteže ho neroztrhala tak ako moje tičko v zime ☹ . To som si kúpila krásne nové tričko po vianociach vo výpredaji, vyprala, vyvesila a ona mi ho stiahla zo sušiaka a zničila ☹

mima07
14. máj 2008

dobre ranko
lubi aj nas pes to ale len obcas robi hlavne ked sa mu zda ze sme sa s nim dlho nehrali 😉 ale jemu staci povedat dones a on to vymeni za piskotky 😀 to ale znamena ze ja mam v kazdom vrecku piskoty 😀 😀

lubii
14. máj 2008

Aj ja mám v každom vrecku pičkóty 😀 a piškótové omrvinky 😀

annika
14. máj 2008

AHOJTE. PEKNé RáNEčKO!
Už zase mám zapnutý Caps Lock!
Tak, my sme včera konečne kúpili to chodítko. Dala som aj fotky do albumu. Malý je celý nadšený z toho a teraz poznáva svet pod stolom...xixixixi
No nechám ho v tom len takých 10 minút, kým teraz napíšem tento príspevok.
Noc bola taká istá, nijaké zmeny. On sa asi budí na to, že sa otočil z boku na bruško a naspäť. 😨 😨 😨 Asi. neviem, ale dúfam, že sa to zmení... 🙄 🙄 🙄
Náš pes minulý rok roztrhol môj paplón vyvesený na dvore.... Všade boli pierka na dvore.... Perin baba...xixixixi

mima07
14. máj 2008

annika mate presne take ako my 😀 ako vam hra to na choditku lebo nam to priserne natahuje tak som vybrala baterky ☹ keby som vedela tak to nedokupujem 😠

annika
14. máj 2008

Nám hraje pekne, malému sa páči. A nemusela som to dokupovať, to dávali spolu s tým chodítkom.

lubii
14. máj 2008

Jéj Annika, odfoť celú hojdaciu sieť, chcem vedieť, kde ju máte uchytenú. Už 2 týždne ja rozmýšľam, že kde dať našu 😉

bejca
14. máj 2008

ahojte 😉
od rana nic nestiham 😝 dnes som uz povysavala a prave varim svieckovu 😅 a pritom Petko od 8 hodiny spal v celku cca 45 min 😨 spi cim dalej tym menej 😅 teraz je napapany a v lehatku pri mne taksom sem rychlo behla 🙂

Mima prave som dnes rozmyslala ze ju kupim tu indulonu a skusim a uvidim 😅 uz mi to pripada ako keby som z neho robila pokusneho kralika 😖

ozaj a chcem sa opytat aj vy ked chytite babence na ruky tak im zostanu cervene flaky vsade ?? a potom zmiznu ?? lebo som od dnes zacala riesit prebalovanie sposobom vyzlecem utriem s utierkou papierovou kuchynskou a sup pod vodu do umyvadla :- N lebo zasa ma aj na ritke pupaciky a ako som si vsimla tak aj tie Tesco utierky vlchcene obsahuju kamilky 😠 uz ma seru z tymi kamilkami vsade to pchaju 😠 😝

Lubi 😅 toho tricka aj klobucika mi je luto 😖 ale to su nasi hafani 😅 aj nas Beny ked ideme prec a jeho nechame doma tak si zo stolicky stiahol nejaku tu vec co je nasa a potom na tom drichme 🙂 tak mu uz radsej nieco -stare tricko vacsinou - nechame a je spokojny 😀

Anika no tak to ste museli tiez mat radost 😅 😖

bejca
14. máj 2008

Anika Robkovi sa evidentne v behaku paci 😉 a to leharo je super 😵
a ozaj my ideme dnes do poradne a budu nas ockovat 😖 ☹ ja mam strach uz tyzden 😀 😅 dufam ze Petko to zvladne v poho 😅

azuzi
14. máj 2008

Ahojte kocky, tak ja som uz dnes dopracovala, este neviem co idem robit poobede, zislo by sa aj pospat, lebo v noci mi bolo nejak blbo od zaludka a bola som dost hore.
Bejca mas to tazke, ze Petko spi dost malo, nato, ze ma este len dva mesiace. Hadam sa mu ten spanok este vrati. 😉 😉 .
Annika, Robko je v tom choditku zlaty, uvidis dokedy ho to tam bude bavit 🙂 🙂 .
No vidim, ze co vsetko ti psy stvaraju, ja psa nepotrebujem 😠 len neviem ako presvedcim syna a manzela. No aby mi potrhal dobre veci 😒 , Lubi to by som veru nechcela. 😢 😢 .

annika
14. máj 2008

Mám polhodinku asi, kým Robko spí vonku. Mala by som aj ja spolu s ním, ale furt má niekto nejaké problémy.... Anka išla na kone, tak potrebovala peniaze a aby som prekontrolovala veci, čo nesie...
Gabina išla na basket krúžok, zas hladala tričko a nohavice.
A teraz dosšiel domov manžel, tak toho musím obskakovať s obedom. Tak kedy mám spať, to mi povedzte! 😝 😝 😝
No a ako počujem, teraz začala susedova dcéra kričať a revať na ich dvore, to určite malého zobudí ... 😠 😠 😠
Lubi, tú sieť ti odfotím, keď budem mať foťák, lebo Anka to odniesla so sebou, aby vedela fotiť kone... 😅 😅
Ale dá sa to pripevniť všade, kde máš dva stĺpy oproti sebe v blítkosti takých štyroch metrov. My máme vonku takú letnú terasu, tak tam ju máme. Je to fakt super vecička. 😀
Bejca, ako bolo na očkovaní? Viem ako sa cítiš, ani ja neznášam očkovania. Aj sa ich bojím. Krv mi môžu zobrať hocikedy, ale injekciu....brrrrrrr!!!!! 😲 😲 😲

vanilka32
14. máj 2008

azuzi
tak sme na tom rovnako, ja som uz tyzden doma 🙂
uz mas pobalene zakladne veci do porodnice? ja som to bola dnes v lekarni pokupit, vsetky tie hygienicke veci pre mna, som bola z toho nervozna ze to stale nemam, teraz som kludnejsia a dufam ze to este nejaky ten tyzden v skrini aj mat budem 🙂

myslite ze Pizza uz ma malicku Dominiku pri sebe? :o)

azuzi
14. máj 2008

Vanilka, ziadne veci do porodnice este nemam pobalene, vcera som bola na kontrole, tak doktor hovoril, ze to nevyzera na skorsi porod, takze mam este tri tyzdne. 😀 😀 .
Ja doobeda este trochu robim na polovicny uvazok a potom si obcas zdriemnem a ked mam naladu tak nieco urobim podvecer. Dnes som mala pozicany tepovaci stroj tak som tepovala madrac do postielky a auto. Do porodnice mam este skratit si nocne kosele, lebo sa mi na nich nepaci dlzka a treba mi pozehlit este strasne vela detskych veci a dnes ked som zacala tepovat kocik, tak som postupne zistila, ze vsetko sa da dat dole a oprat, tak som to postupne zacala davat do pracky. A ake hygienicke veci si myslela Vanilka, ja som si kupila taky gel na bradavky, zatial jeden sacok, vlozky do podprsenky, podprsenky na kojenie a nic viac, ty este co kupujes? Beriem este normalne vlozky, pozerala som aj tie jednorazove nohavicky, ale vyzeraju otrasne a nato, ze su jednorazove sa mi ta cena nezdala, pri prvom porode som ich nemala a fungovala som. 😉 😉 .

vanilka32
14. máj 2008

Azuzi: tak ja som detske vecicky este neprala, ja zasa odkladam toto 🙂
kupila som si poporodne podlozky, poporodne vlozky bez tych lepiacich pasikov, tiez gel na bradavky, jednorazove nohavicky canpol babies u nas stalo 5ks 60skk tak aj tie som si kupila. Dievcata pisali ze ich skutocne v nemocnici kam chcem ist rodit potrebovali. Aj tie vlozky do podprseniek mam.
No a este pre babo detske mydlo SebaMed, viac kozmetiky nie, dufam ze mi v nemocnici poradia co dalej. Pre mna je toto vsetko nove, uvidim co vyuzijem a co nie a nabuduce budem mudrejsia 🙂

ja som mohla robit este dva tyzdne, ale uz sa mi tam fakt nechcelo byt. No a cakame ze nam dorazi koncom maja ta nova kuchyna od Decodomu to zas bude na tyzden veselo, Vam kedy dorazi kuchyna?

bejca
14. máj 2008

ahojte 😉
no klop klop zatial "fungujeme" ako v normalny den 😅 a dufam ze to tak aj zostane 😉 Petko plackal ked ho pichali ako pavian 😀 a ja s nim 😅 🙂 ale ked som si ho zobrala na ruky a bozkavala a cicikala ho tak sa ukludnil a potom uz len tak lutostivo chvilku mrnkal ale potom uz celkom v poho 🙂 uvidime aka bude noc 😵 uz je v postielke a dufam ze aj uz spinka ked ja som tu 😀

Vanilka Azuzi ja som bola zbalena 2 mesiace dopredu 😅 🙂 ale ja osm aj predtym krvacala tak preto 😵

Pizza 😀 😎 😉 🙂 😵 cakama na spravicku 😉 ako Dominika ??? 😀

azuzi
14. máj 2008

No Bejca tak ty 2 mesiace, a ja mozno tyzden pred terminom, alebo ked bude treba, tak to okamzite nahadzem do tasky 😀 😀 .
Tak ste prezili to ockovanie. 🙂 🙂 .

pizzamati
14. máj 2008

Dobry večer. Mamina ma poprosila aby som sa vam ozvala ked sa nieco bude diat. Ano Dominiku ma uz pri sebe 🙂 narodila sa včera o 20:25 vazi 3540g a meria47cm vsetko je v poriadku ked mamina dojde domov tak napise viac........

Inak pridala som jedno foto malej lebo viac mi neslo 😠 tak ahojte

lubii
14. máj 2008

Jééééj, vitaj, bábätko 🙂 🙂 🙂 🙂 . Aké si krásne 😉 . Pizza, gratulujeme 🙂 🙂 🙂

azuzi
15. máj 2008

Pizzamati, gratulujem ku krásnej Dominike 🙂 🙂 .

bejca
15. máj 2008

krasne dobe ranecko a ako pozeram uz mame Dominiku na svete 😀 a dakujeme dcere za tuto krasnu spravu 😀 a tesime sa s Vami GRATULUJEME a nech su zdravucke a aby mala maminka vela mliecka pre Dominiku 😉 😵 posielame im CMUUUUUUUUUUUUUUK 😀

bejca
15. máj 2008

inak ja som vam zabudla aj napisat ked sme boli vcera na poradni tak nas aj vazili 😅 a mame 5890g 😉 ale mne sa to zdalo nejako malo ?? ved na poslednej poradni pred mesiacom mal 5470g to mi vychadza okolo 100g za tyzden ?? ale doki povedala ze je to v poho .. tak neviem ..ale aj maly nejako nepyta viac papat tak keby mu bolo malo tak by asi pytal nie ??a ockovanie zatiáal stale v poho klop klop 😵 ale dala nam cipky a kazala hned ako prideme domov aby som mu dala a od vtedy davam -aj ked je to kuriozne aby ho on udrzal vo vnutri xixixi lebo stale tlaci ten cipok von 😀

pozrela som fotto Dominika je krasna 😀

bejca
15. máj 2008

pridala som dve aktualne foto 😉 ak chcete pozrite ta posledna je fotena teraz pred 10 minutami 😀

bejca
15. máj 2008

tak opravujem pridala som tri a tie dve posledne su teraz spred 20 minut 😉

annika
15. máj 2008

Ahojte! A GRATULUJEME K MALEJ DOMINIKE!!!!! Prajeme veeeľľľaaaa mliečka a dobrého zdravíčka obom!!!!! 😀 😀 😀 A aby boli čo najskôr doma!!! Martinka, tebe ďakujeme za dobrú správu.
Bejča, nie je to málo, len sa ti zdá. Možno, že nebol najedený a bol vykakaný, a to hneď vidno na váhe.... 😅 😅 😅 A super, že ste zvládli očkovanie 😀
Aj ja som dala jednu fotku, kde už vidno zubčeky malému. A idem kuk Bejcu.

bejca
15. máj 2008

Anika napapkany prave ze bol 😅 lebo ja bez toho z domu neodchadzam 😅

bejca
15. máj 2008

jeeeeeeeeeeej Robko aky krasny zubkaty usmev 😀 😀 zlatucky je posielame cmuk 😉 😵

annika
15. máj 2008

Jeeejj, Bejca , Peťko je nádherný v tej čiapke!!! Aj kočík je pekný. Aká je to značka????
Aj ty si pekná, no!!!!xixixixixi 😀 😀 😀 😀

bejca
15. máj 2008

xixixix Anika si zlata dakujeme 😀 a to ma ciapocku tu OTEC A SYN silna dvojka 😀 😀 pockaj hodim ju z bilzka do albumu 😉 a kocik je to tento :
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

bejca
15. máj 2008

uz je tam 😀