Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
17. máj 2008

Ella ahoj 😉 konecne si zavitala 🙂 tak teda vy uz mate takto veselo 😵 ale poviem ti ze je sikulka ten tvoj syncek 🙂 a prekrasne fotecky mate a je strasne peknucky 🙂 😀 😵 posielame pusinku cmuk

bejca
17. máj 2008

a zabudla som Pizza rodila si v Ruzinove ako bolo ?? bola si na nadstandarde ?? ci nie ??

annika
18. máj 2008

Jeeeje, Vitajte doma Pizza s Dominikou!!! Gratulujeme a posielame velikánsku pusinku obom!!!! 😀 😀 😀 😀
Ahoj Ella, tak toho sa bojím aj ja, že budeme behať po Robkovi, lebo aj on je taký postrach. xixixixixi
Fotečky máš krásne, malý je nádherný na nich!
Ja som tu mala včera jednu kamošku a rozoberali sme svet puberťákov až dve hodiny, kým manžel bol na prechádzke s malým... No, poviem vám, ona má ešte väčšie problémy s tým svojím synom ako ja s Gabinou.... 😝 😝 😝

lubii
18. máj 2008

Dievčatá, posadila som 17 paradajok a 15 paprík a predtým som pokopala hriadky a mám dosť 😝 😝 😝
Ahoj Ellla, aj náš by len stál alebo chodil, sedieť nechce 😠 .

annika
18. máj 2008

Si šikulka, Lubi! Ja som dnes taká zničená, že som si musela na hodinku ľahnúť k Robkovi. Boli sme na prechádzke, no a ja som skoro zaspala pri kočíku... Asi je to s tým počasím...

bejca
18. máj 2008

ani mne sa nic nechce - Petko sice v noci papkal az o 3,50 ale ja som nemohla zaspat tak som bola az do cca 5,30 hore a potom som na chvilku este zdriemla ..a teraz sme spinkali poobede na cca hodinku ale tiez som ako keby ma parny valec presiel 😝 a nic sa mi nechce 😝

azuzi
18. máj 2008

Ahojte kocky od piatku som tu nebola, lebo sme boli na stavbe.
Vanilka ja som odsavacku nepouzivala, nejaku ked som mala Samka som si kupila ale ked som potrebovala odsat tak rukou mi to slo lahsie. Skusim sa popozerat po tych lacnejsich nohavickach za tych 25,-Sk, lebo ja som videla za 300,- a bolo ich tam 5 ks.
Vitam aj ja Janku_fr - tiez som pozerala fotky a maly je velmi zlaty, aj Ellu a nezavidim Ti do pobehovanie, no uvidim ako to ja prezijem.
Anika a Bejca, ja som dnes tiez riadne znicena, len som obed varila ale spala som otrasne, a poobede som nespala aspon tri dni tak mi to hrozne chyba.
Lubii aj ja sa uz tesim ako na rok si budem sadit v zahradke ako ty a relaxovat na verande.
S muzom dnes obidvaja na seba vrcime, lebo on bol vcera na gulas akcii a tiez v noci spal otrasne a vyhovaral sa mna ze som chrapala 😀 😀 . No niekto predsa musi byt dovod preco nie je vyspaty 😀 😀 .
Vladka Ty by si chcela tak rychlo dalsie dieta, trochu este pockajte a budes to mat jednoduchsie.

vanilka32
18. máj 2008

Azuzi, aj mne manzel vravi ze stale v noci funim, ze sa pri mne neda spat. Nikdy som to nerobila, dufam ze to po porode zmizne, lebo on sa vzdy uprostred noci odstahuje do detskej izby, tvrdi ze nemoze pri tom funeni spat 😀

bejca
18. máj 2008

Azuzi , Vanilka keby ste si precital cca 70 stran dozadu tak by ste tam nasli niekde ako pisem ze muz somnou nespi v jednej izbe nakolko som od cca 6 teho mesiaca straaaaaaasne zacala chrapat , funiet a behat na wc 😀 😀 a vsetko to preslo okrem toho behania na wc 😅 ale aj tak stale spim v inej miestnosti ako muz -lebo som sama z malym v detskej izbe 😉

bejca
18. máj 2008

inak my mame dnes presne 3 mesiasce 😉

annika
19. máj 2008

Gratulujeme, Bejca!!! A posielame velikú pusinku!!!!
U nás vtedy chrápal manžel xixixixixi. A ja som sa sťahovala do obývačky.....Ale to behanie na WC bola normálka a u nás....
Teraz by som vedela spať aj do obeda! Raz sa vyspím určite, len neviem kedy. 😖 😖 😖 😖 😖

bejca
19. máj 2008

Dakujeme Anika 😀

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a ide konecne kobyla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 no strasne od rana sa tu snazim dostat 😝
inak ahojte 🙂 pekny podvecer 😉

a aj ja by som vedela spat hocikedy 😅 a tiez dufam ze sa zasa raz vyspim 😀 😀

vladkaz1
19. máj 2008

Ahojte no konecne som sa pripojila od rana sa nedalo 😝 😝 !
Lubi tie otruby su super mala uz to nema take akutne aj to trocha zbledlo tak kupeme 2x za den aj vo vlockach aj v otrubach.
Ten kortikoid nenatieram lebo teraz nam dala iny Belasin a nechcem uz Lucke ublížiť lebo 3 tyzdne natierať hormónmi no katastrofa. ☹
Annika no uz sa asi nevyspíme a preco nespíte co sa deje?Nemám prehlad sakra.
Azzuzi no nechcem dalsie dieta, ale ked uz tak zobrat by som si to nedala.
Teraz si davame pozor 😕 😅
Beji ty nás smejko 😀 uz spinkate?
Ja som musela vencit psa mama nema cas 😝 .
Mam toho za den veru dost,Lucka len vresti vcera som uz aj ja revala tak to namna dolahlo,unava,psychika úplne v tahu 😝
Dnes uz ok.
Tak posielam bacenko aj nasim ratolestiam 😵

bejca
19. máj 2008

pridala som par fotto 😉 ak chcete kuk 🙂

Vladka v noci klop klop ako vzdy v poho a cez den len take tie pol hodky alebo max hodinku 😉 ale nevadi obcas sa zadari a spime aj 90 minut 😀

som rada ze je Lucke lepsie - a porad kde si kupila otruby a ake vlocky a ako si pripravila ten kupel 🙂 daj tip nech skusim aj ja 😉

vladkaz1
19. máj 2008

Beji normal v Tescu alebo v zdravej výžive 😉 vola sa to psenicne otruby a normal ovsene vlocky výberové take zelene.
Napustim vanu a dam to len do vane vymocit ono ta voda zostane taka mliecno biela až zlta, potom ju len oplachnem do cista.
No Beji mi sme stale v noci hore ja som total vycerpana niekedy uz aj zakricím chuda Lucka potom ma to mrzí.

vanilka32
19. máj 2008

beji, velmi si ma potesila tym ze aj ty si funela 😀 dnes mi manzel povedal rano ze som sa snazila, ze to bolo znesitelnejsie, ze nespal iba od piatej 😀
Annika, to wc to ani nespominam, to je jasnych par zatahov kazdu noc 😎

strasne ten cas leti, Petko ma uz 3 mesiace, nadherny je 🙂 ale viac to leti po narodeni babatka, po den porodu sa to vlecie a vlecie, teda mne teraz velmi.

bejca
19. máj 2008

Vladka ja ze to si "uvaris " v hrnci a precedis alebo co 😅 a to mi je luto ze nespite ☹ no a to poznam ze na nu zakricis 😅 aj mne sa to stane ked som uz na nerv a stale place a neviem preco 😅 a potom mi to je luto a nadavam si ze som zla mama ☹ 😢

Vanilka este len sa ti to povlecie tie posledne dva tyzdne 😅 to sa budes uz len sledovat xixixi ze kedy uz asi 😀

vanilka32
19. máj 2008

tak tak, kamoska mi spominala ze posledne dva tyzdne videla v noci vsetky mozne aj nemozne serialy az dorana, kedze uz vobec nemohla spat. Ja mam pocit ze obcas ale mavam poslickov ci ako sa to vola, napriklad aj vcera ma asi desat minut bolelo brusko ako na menzes. Potom to ale preslo a doteraz nic...buduci pondelok idem do poradne dufam ze je vsetko v poriadku.

bejca
19. máj 2008

Vanilka neboj vsetko bude oki 😉 a aj mne sa uz zdalo stale ze mi nieco je 😀 ale to ozajstne "orechove" pride az neskor 😉

vanilka32
19. máj 2008

mne stacilo tych desat minut to orechove si radsej nepredstavujem teraz 😀

bejca
19. máj 2008

xixixixi neboj vsetko dopadne dobre 😵 ja som tiez isla prvy krat rodit a bolo to v celku v poho - rodit aj zajtra len to sitie v mojom pripade 😝 😝 😝 😝

annika
19. máj 2008

Ahojte!!!! Konečneee!!!! Už ste mi chýbali veru!U nás ochladilo dosť ale doobeda to bolo celkom fajn. Dnes Robko spal 2 hodiny pred obedom!!!! Už som ho sledovala, či mu nie je niečo....A ja som ani variť nemusela, no ale ani internet mi nešiel, tak som sa dala do prania. Stiahla som posteĺ a aj som vyprala. Manžel sa učí celý deň ako včelička. A Robka by ste museli vidieť v tom chodítku ako sa snaží dostať všade a ako sa vytešuje, keď si niečo chytí...
Bejca, aj mne bolia kosti, kolená a kríže. Že vraj je to normálka po pôrode, neviem. Ale niekedy sa mi zdá, že som práve taká nemotorná ako v tehu. Možno, je to vekom, nemyslíš ?????

annika
19. máj 2008

Ja som sa bála pôrodu práve preto, lebo som vedela do čoho idem.....xixixixixixxixi 😝 😝 😝
Ale na všetko zabudneš, keď ti ukážu malú Simonku.... To je v tom ten zázrak...

vanilka32
19. máj 2008

dakujem za povzbudenie annika 🙂

annika
19. máj 2008

Nemaš za čo, moja. To je fakt takto!

bejca
19. máj 2008

Anika 😀 mozno aj vekom 😀 ale ja mam osteoporozu 😝 uz od cca 25 rokov a mala by som pit vselijake tabletky a predtym som stale hovorila ze nebudem lebo co ak som tehu a teraz nechcem lebo kojim 😅 takze tak 😅
a veru ten uzlicek ked zbadas tak to je to najkrajsie v zivote 😉 😵 straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne lubim mojho synacika 😀 😀 a este stale ked pozeram tie fotky hned ako sa narodil mi je od stastia do placu 😅 😀 a je to nadherne 😵 inak nas Petko je uz okupkany a spinka 😀

annika
19. máj 2008

Ty sa máš. U nás to nehrozí, Robo bude spať len od tej pol desiatej. On je proste od narodenia taká sova, aj v brušku kopkal okolo deviatej najsilnejšie, a keby som ho dala spať pred tou deviatou, tak presne o deviatej by sa bol zobudil a do jedenástej by bol hore určite. 😖 😖 😖

bejca
19. máj 2008

Anika my sme aj v brusku tak spinkavali 😉 az do rana a okolo tej 6 - tej zacal kopkat a tak to je aj teraz 🙂 ale potom ho este na cca hodku ucuckam obcas 😅

janka_fr
19. máj 2008

Ahojte kocky

Vanilka tak aj ja som pocas tehu riadne chrapala co pred tym nikdy, ale to bolo tymi mojimi kilami, pribrala som straaasne vela ☹ .No teraz uz nechrapem. No a ten cas sa naozaj straaasne vlecie aj ja som si priala porodit co najskor, tajne som dufala ze to bude uz v 38tt ale ono to bolo az na posledny mozny termin a aj tak nam museli pomahat takze sme si pekne pockali ale stalo za to.No a na tu bolest rychlo zabudnes.
Pozrela som si vase fotky a musim povedat ze mate krasne babatka.

Beji tvoj maly spi tak dlho v noci??No tak ten moj nezbednicek papa kazde 2-3 hodinky a aj v noci takze ja som sa este poriadne nevyspala 😒 .....Dufam ze sa to trosku zlespi. Nas drobec bol strasne hyperaktivny uz aj v brusku a ked nam robili ultrazvuk tak 1 1/2 som tam bola co sa tak hybal ze nemohli vsetko zmerat a nakoniec sme museli ist o tyzden este raz lebo sa im to nepodarilo.No vtedy som sa tesila lebo som ho mohla casto vidiet. 😀 ..

U nas je hrozne pocko tak dufam ze sa to zlepsi.

No tie otruby budem musiet skusit aj ja pre maleho ked sa vam to tak osvedcilo. Teraz ale nastastie to ma Jullian lepsie. Tvaricku mu vobec neumyvam vodou ale pouzivam vodu od firmy Uriage a uz nie je taky vysypany a nema to cevene no a stale kremujem aj ked pri tom strasne vrieska akoby som ho rezala. ☹

bejca
19. máj 2008

Janka aj nas Petko sa budi v noci 😉 nespinka az do rana xixixi vstava ako kedy okolo 1,30 az 2,30 niekedy uz okolo polnoci zalezi ako je hladny 🙂 a potom zasa zalezi kedy papkal od cca 4,00 az do 5,30 😉 a to si ho potom dam ku mne do postele a "kecame" xixixi cca hodku a potom sa tvarim ze spim zavrem oci a on este na chvilku tiez zdriemne 😉

a neviem co ma Julian na tvaricke ale moj muz mal ekzem ked bol maly a vzdy mi hovoril ze to strasne pali a stipe a ako keby mu to niekto rezal ked ho natierali s nejakym kremom 😖 ☹ tak asi by si radsej mala ist koznej a najprv mu tu kozicku "zahojit " a az potom pouzivat nejaky krem alebo nieco pod. ..ale jasne ze to je na tebe 😉

my sme dostali Dermatop krem a som s nim super spokojna 😉 a moze sa pouzivat 4 tyzdne v kuse .ja som mu len "bolave" miesta natierala cca 6 dni potom to mal krasne a teraz len ked zbadam bolave tak len s takym mikrofilmom 😅 mu to potrem 😉 a do rana je nadherny 😀