Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
1. sep 2008

to písala Linda

chcela som napísať motorkárska rodinka

janka_fr
1. sep 2008

Vanilka mas krasne slniecko a aj mne sa paci velmi posledne foto 😉

Beji vidim ze ste mali pekny vylet. Priznavam sa tam som nikdy nebola. Ten kocik od kolegu som sa rozhodla ze vezmem, pretoze na jar budem potrebovat nejaky vacsi kocik a kedze chodim korculovat. Aj ked bude mat 2 roky a pojdeme na korcule tak bude musiet byt Jullian v kociku.
JJ dieta tak to je nahorsie dodrziavat. Ja som pred dovolenkou drzala 90 dnovu ale ja som si ju skratila na 30 dnovu 😎 😀 .Teraz som zacala vazne sportovat. Chodim na korcule skoro kazdy den a v nedelu som bola na korculiach a aj behat no a dnes mam oddych lebo mam svalovku.
Beji asi to budu zubky ze tak Petko nespi lebo aj Jullian je castejsie hore v noci a zo soboty na nedelu nespal od polnoci do 5 rana ale len plakal 😅

Jeee vcera sa malemu podarilo povedat mama ked plakal tak som sa tesila aj ked viem ze to nebolo ozajstne mama ale potesilo velmi.

nika07
1. sep 2008

janka joj ako by som aj ja rada išla korčuľovať ale sa nedá, cesty u nás rozkopané a dráha je ďaleko, to by som s malou ísť nemohla ☹

annika
1. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nika! že Linduš už píše.....xixixixixixi
Aj Robko skúša hlavne moje nervy, lebo on hneď nájde gombík ENTER...

annika
1. sep 2008

My máme v ulici dobrý asfalt, len mi nejde to korčulovanie zas....

nika07
1. sep 2008

snaží sa , točo sa naučí na svojom laptope, chce skúšať aj na mojom 😀 😅 😵

bejca
1. sep 2008

Anika tisko manzelovi zavidim 😅 🙂 😉 pekne fotky 😵

Nika aj ja sa s Petkom "bijem" o klavesnicu ked ho mam na kolene 😀

co sa korculi tyka ja by som aj mala kde a aj som jeden rok skusala ale teda moc dobre to neviem 😅 a s kocikom by som sa bala 😅 😅 a ja jednine dietu vecer nejest a cvicit 😅 ale to musim sama seba donutit a este neprisiel ten spravny cas 😅 🙂 😀

annika
1. sep 2008

Nika, vidím na fotke, že dostala malá krásny laptop!
Bejca, ja som na tom detto. Vždy som hovorila, až dokončím to kojenie ... A už mesiac a pol nekojím... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 A chuť do jedla mi ostala... 😠 😠 😠 a aj som musela každý deň variť kvôli deťom... 😖 A nevedela som odolať vôňiam... čo už??? A po bicyklovani mám väčšiu chuť do jedla, než predtým...Ja som ale prípad, čo???

nika07
1. sep 2008

Anika nie si sama 😝

vanilka32
1. sep 2008

nika, jeej Linduska aku tortu mala, aka je zaujata, zlatunka je 🙂
annika, nadherna priroda na tych fotkach z Alp, tatko velky zanietenec motoriek sa zda byt 😉

my sme dnes boli na hradzi od Hamuliakova, muz bol na korculiach a zihal aj s kocikom, a ja som za nimi bezala, kazdy na nas pozeral ako na pripady 😀 tak sme vsetci unaveni a iba tak sedime a cakame na ten novy serial Kutyil co dnes zacina...

nika07
1. sep 2008

vanilka32 to bola hlavne sa jej nezdalo, že čo robí na torte, bolo to zaujímavé 😉
inak tá torta bola výborná 😢

ten serial ma akosi neláka, podľa reklamy, veď uvidíme 😅

nika07
1. sep 2008

a musel byť na Vás dobrý pohľad 😀

lubii
1. sep 2008

Áhojte

Ajja by som šla korčulovať,ale tu u nás máme rozkopané cesty a všetky sú do kopca alebo z kopca. Rovina žiadna 😅 . A ja neviem dobre brzdiť 😕

Annika,pekné fotky 😉

Nika,kedy budú fotky z dovolenky???

nika07
1. sep 2008

lubii ja som v tomto strašný lenivec , budú................................

janka_fr
1. sep 2008

Annika tak sme na tom rovnako, ja som dnes len do chladnicky chodila ale zajtra idem zase na korcule, no a odhodlavala som sa tiez dlho.

Vanilka jej my tiez chodime s Franckom ale kocik tlacim ja kedze on je zaciatocnik na korculiach.Inac ked som byvala v Ba tak som bola skoro kazdy den korculovat po praci.

Beji prave som skenovala pre kocky od nas z France fora - mama a ja - special priloha- vyziva deti, tak ak by si chcela mam to ulozene a ak to nemas ti to mozem preposlat na email.

veronkaj
2. sep 2008

ahojte
mala som dovolenku ale po dlhšom čase som k vám zabehla a mám novinu

predstavte si minule sme mali s priateľom ten rozhovor teda ja že by som z tých a tých dôvodom mala rada ešte dieťa ale vzhľadom na to, že spolu chodíme ešte krátko a musí doriešiť ešte svoje majet. delenie tak dieťa nechce. aj ked už pristúpil že ak by sa náhodou stalo aj ked beriem tabletky tak sa stane

ale minule sme boli niekde na káve a známy vrtali , že ako by nám pristalo keby nám po dome behalo maličké a po ceste domov som len povedala , že mali v podstate pravdu a jemu by sa to tiež určite páčilo, keby ho malé prstíky chytili a povedali tatino.

a zostala som ticho ale asi tak o 3 hodiny sme pozerali telku a on sa ma spýtal či by som naozaj s ním chcela mimino a začali sme sa o tom trochu baviť. nebolo tam už že nechce ani slovo ale či viem čo to obnáša a čo na materskej a tak, a ked som mu vysvetlila že viem ved dcéru som si vychovala sama a že som si vedomá že väčšina práce, starostí a všetkého bude aj tak na mne tak povedal, že najprv musí doriešiť vyrovnanie a musíme si to premyslieť a tak mám pocit, že občas nad tým rozmýšla, z kategorickéhé nie nechcem sa po pol roku stalo, že začal rozmýšlať,

takže možno sa k vám tak za rok pridám dúfam, viem že nemôžem naliehať a uvidíme časom čo bude s nami ale potešila som sa

nika07
2. sep 2008

veronkaj teším sa s tebou, to bude super, držím palčeky, všetko bude OK 😉

bejca
2. sep 2008

Veronka super 😀 tesime sa s tebou tiez 😵 a preco by si k nam nemohla chodit uz teraz ?? haaaaaa nemusis cakat az ked budes tehu 🙂 radi ta tu uvidime

inak ahojte 😀

stresmenka
2. sep 2008

Veronka super 🙂 tak straaasne drzim palceky nech ti to vijde 🙂 a potom ked to bude na ceste daj hneed vediet 🙂

veronkaj
2. sep 2008

jasné že dám vedieť,

beriem hak a je mi jasné, že stačí pár tabletiek vynechať ale to by bol podraz a tak to nechcem, a najprv treba vyriešiť bývanie a ja môžem svoj byt predať až o rok kvôli daniam, takže tak či tak budem musieť počkať a koniec koncov chodíme spolu 3/4 roka takže ešte aj tak skoro na mimi a na to že by prijal najradšej vnúča je to pokrok, uvidíme ako pôjdu veci dalej a teraz ma aj tak najviac vytáča ked sa stretávam z jeho známimi a oni mi hovoria aká bola jeho žena a tak a ako sa vodili za ručičky a podobne a ja pri tom normálne trpím,

občas dobehnem, len nemám kedy čítať ale fotky detičiek neskutočne rada pozerám
zatial pa

ekonaja
2. sep 2008

Ahojte maminy, neviete mi poradiť kde by som na internete našla v obrázkovej forme cviky pre tehotné, myslím, že sa volajú Kagelove cviky ale vyhľadávač mi nič nanašiel. Dík moc.

janka_fr
2. sep 2008

Ahojte

Veronka super, tak drzim palce. No a ako Bejca vravi ostan tu medzi nami uz teraz. Ti ludia si bud neuvedomuju ako ti ublizuju lebo inac by take nieco nemohli pred tebou vraviet alebo su neobmedzene hlupi.

Tak dnes som volala na ambasadu kvoli papierom na svadbu a vystavenie rodneho listu trva mesiac a pol 😨 😒 .Volala som aj na matriku do Presova a ze cez net sa to neda iba osobne alebo nasi, lenze nasi su v Ba.Nechapem. Franck to tu vybavil cez net a o dva dni uz mal aj papiere doma. Takze to urobim asi cez ambasadu a dufam ze to nebude tak dlho trvat lebo Franckove papiere platia len 3 mesiace, tak snad nebude musiet vsetko znova vybavovat 😅. Fuuuu ta administrativa.

U nas je dnes skarede pocko a vyzera ze kazdu chvilu bude liat, tak dufam ze aspon vy mate pekne pocko.

veronkaj
2. sep 2008

janka - vybavovať svadbu tak zložito - nech len dopadne dobre

inak ja neviem či si to neuvedomujú, asi ich nikdy nenapadlo, že to nieje pre mňa jednoduché ked som u priateľa kde žil s manželkou 23 rokov, spím v ich posteli a používam vlastne všetko čo aj oni je to ťažké pre mňa vyrovnať sa s tým a to že mi hovoria ako sa ľúbili a ako si mohla všetko dovoliť a podobne nenapadne ich že to bolí?
Darmo im poviem, že to bola predsa ich vec ja s tým nemám nič, na jednej strane sú radi, že ich kamoš je v pohode a šťastný a na druhej mi rozprávajú o nej.

normálne mi je z toho nanič,

annika
2. sep 2008

Veronka, tak im ti povedz, alebo ich popros aby ti to nespomínali . Keď sú ozajstní kamoši,tak to po istom čase určite pochopia. Ale nerob to pred priateľom, radšej medzi štyrmi očami, nevieš ako by zareagoval na to tvoj priateľ.
Janka, u nás krááásne!!!! aj ideme von poobede na" prechádzku" do mesta, musím do banky a na poštu....A aj nejaké veci ešte potrebujú dcérky do školy.
Teraz sa oddychujem, lebo som umyla mrazničku a prišla som na to, že tam v nej mám samé papriky a slaninu a mäso nikde...No zbohom...

veronkaj
2. sep 2008

ja dnes musím byť v práci dlho a potom šup tiež na nákup boli sme týždeň preč a tak naša chladnička zíva prázdnotou a treba ju doplniť, navariť na zajtra no ako vždy

dnes už vás asi nestihnem tak pekný deň

nika07
2. sep 2008

Čo sa deje tu nikto?

bejca
2. sep 2008

Nika super fotto v pase 😵 konecne 🙂

annika
3. sep 2008

Nika, včera mala Linda asi meniny. Tak všetko najlepšie jej prajeme a posielame pusinku !!!! 😀 😀 😀 😀
My dnes v noci uff! Každu hodinu sa budil malý, neviem čo mu bolo. Dúfam, že len sny...
Dnes varím a oddychujem. Nikam sa nechystám, budem doma pekne vegetovať ....

bejca
3. sep 2008

ahojte 😉

Nika aj my prajeme Linduske vsetko naj 😵 a Petko posiela čvachtačika 😀 😀

Anika my sme mali trosku lepsiu noc 😅 asi 5x hore a z toho 3x kojenie 😅 tiez sa budi na plac 😅 neviem co sa mu deje lebo tiez plackava zo sna 😖

lubii
3. sep 2008

Pripájam sa, aj my sme mali rušnú noc 😖 Som nevyhajaná ☹
Teraz sme spapali 2 nektarinky a 2,5 hrušky a ideme von. Čakám nálož 😀