Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
5. sep 2008

Bei, ako tak pozerám na foto, tak Peťko ti už pomaly lozí po štyroch, šikovník jeden!!!! 🙂

nika07
5. sep 2008

beji nie je o čom hovoriť, utekaj kupovať šaty, alebo si taká ako ja / nechcelo sa mi / radšej som kúpila malej
😀

marta u mna to tiež išlo akosi automaticky

janka_fr
5. sep 2008

Beji pozerala som fotky a teda on tiez by vsade liezol a hlavne kde je to co najkomplikovanejsie.Zlatucky je.MAs krasne slniecko.

annika
5. sep 2008

Aj my držíme palčeky! A tebe, Marta vela energií!
Energia by aj mne zišla, teraz som dokončila varenie, ja som už ako závodná kuchyňa, prísahám!!!
Včera svokor mi hovorí, že by si dal plnenú papriku. že si on pomlie mäso a donesie ráno. No a ráno sa mi zjavil vo dverách s dvoma kilami mletého mäsa.....NO zbohom! Skoro som odpadla, keď som to uvidela!
Čo s tolkými mäsami??? Tak som začala variť tú plnenú papriku, faširky a mäso na špagety....UFF!!!! A ja som ešte dnes som chcela povegetiť.... 😠 😠 😠 😠 😠

nika07
5. sep 2008

beji super fotky, Peťo asi bude skôr chodiť ako naša dáma ☹

marta09
5. sep 2008

Janka, tak ako, kedy bude svadba, ešte stále vybavovačky?

nika07
5. sep 2008

annika ja už si radšej dopredu nič neplánujem, tu plnenú papriku by som si dala aj ja, ale odkedy môj ocku nieje medzi nami ju nevarím 😢 lebo ju nikto druhý nejedáva ☹

marta09
5. sep 2008

Annika, dnes si trochu viac povaríš, ale potom budeš mať na pár dní voľno 😉 , ja sa chystám zajtra na varenie, sobota, nedeľa sú moje kuchynské dni, kedy vyváram a vypekám, tú plnenú papriku pošli aj nám, máme ju všetci veľmi radi.....

annika
5. sep 2008

Nika, príď na obed, máme z toho doooosťťťť!!!!!

nika07
5. sep 2008

Ďakujem za pozvanie, už utekám prstom na mape, je super 🙂

bejca
5. sep 2008

aj ja lubim plnenu papriku ale neviem to varit 😅 posli Anika cez IP 😀 😀 a neboj dnes navaris s zajtra budes vegetit 😉

ja asi budem tiez vegetit 😉 svokrovci maju hody 😵 xixixixi tak nevarim ani v sobotu ani v nedelu 🙂 a na buduci tyzden je u nas jarmok takze zasa nevarim lebo to budeme na jarmoku tlacit ciganske a rybu a pod 😀 😀 😀

dakujem za pochvalu fotiek 🙂 a veru Janka on je tiez taky to co mu zakazujem tak to just 😀 a co je komplikovane to ho najviac laka 😵

Nika avies co zacal huncut dnes robit 😨 je na styroch a zacina jednu ruku dvihat hore 😅 😨

annika
5. sep 2008

Aj tebe pošlem, Bejca cez IP! Aj recept, keď chceš.
A to dvíhanie ruky je už prvý pokus o lezenie!!! Gratulujeme! AJ Robko tak začal, ale len vždy tú jednu ruku ľavú a až po dvoch týždňoch prišiel na to, že má aj druhú ruku::::xixixixixi

nika07
5. sep 2008

beji je proste šikulka 🙂 musím si buduci týždeň nájsť hodinku a prísť, som strašne zvedavá na malinkého 😵

bejca
5. sep 2008

za recept vopred dakujem 😀 a budem veeeeeeeeeeeelmi rada 😵

Nika super pridi 😵 tesim sa uz teraz 😉 🙂

bejca
5. sep 2008

no idem mu dat papat a ideme von 😎 zatial ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

bejca
5. sep 2008

uz sme doma 😵 a viete co som vonku zistila 🙂 ze ma obidva dolne zubky vonku 😵 uz vikukaju spod dasienok 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

Nika a hej asi budem taka ako ty a radsej kupim Petkovi nieco 😉

nika07
5. sep 2008

no vidiš, asi si moja krvná skupina 😉

lubii
5. sep 2008

Beji,vy ste nejakí šikovní 😉 , Náš maličký začal 4nožkovať keď mal 9 mesiacov. Aj prvý zub mu vyšiel vtedy 😉

Nika, Tvoja Linduška už chodí? My ešte nie a to už nás aj Annikin Robko predbehol 😅

Dnes spinkal cez obed pol hodinu 😠 . On už potom poobede nechce spať, tak zas bude večer vystrájať.

nika07
5. sep 2008

Lubii ani Linda ešte nechodí, iba za ruku, teda drží sa jedného prsta, ale sama sa ešte nechce púšťať 😵

So spánkom je to u nás lepšie, doobeda cca 1,5 a aj poobede cca 1,5hodky, ona je proste spachtoš 😀 ,
takže teraz spí, potom pôjdeme von, máme vedľa domu kamene ako dekoráciu, tam sa strašne rada hraje 😅

janka_fr
5. sep 2008

Tak mi dnes sedime doma lebo u nas zase prsi a maly je uz z toho nervozny ale v tom lejaku sa mi fakt nechcelo ist von. Franck planuje ze pojdeme mozno do Rennes zajtra(to je tak 350km) tak aspon vypadneme na chvilku uz sa tesim, len to este musi dohodnut s jeho bratom(on tam byva).

Marti cakam na papiere z ambasady, maju mi vystavit novy rodny list + ho prelozit a este vystavit jeden papier.Lenze vydanie rodneho trva mesiac a pol tak som zvedava ze kolko im to bude v sutocnosti trvat.Potom mozme zacat vybavovat ostatne, ale asi tak predbezne som nasla pekny datum 22.11.2008, vychadza to na sobotu. Uvidiiiiiiiime. Dam hned vediet. Ale este nemam nic vymyslene a nemam vobec predstavu kde zacat a ani ake saty ,no nic 😅

Beji za chvilku sa ti postavi uvidis, sikovnucky je Petulko. Jullian je tak vyspekulovany ze ked ho dam spat hned stoji a natahuje ruky hore aby som ho zobrala. Idem pridat nejake foto, prave mi prestelovava stanice 😀 asi sa mu nepacilo co pocuvam 😝

annika
5. sep 2008

Bejca, gratulujeme k zúbkom!!!! Vitajte medzi šelmami!!!xixixixi
My dnes ešte sme pozvaní na gulaš-party, ale sa mi nechce,baby!!! Manžel to zas sľúbil kamošom, tak idmeme, ale asi na hodinku. Som unavená..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tamita
5. sep 2008

Veľmi-veľmi krásne Vám dakujem za všetky milé slová a gratulácie,ste zlaté babulky 😵
zatiaĺ všetko zvládeme v pohode,dúfam,že sa to tak skoro neotočí,akurát koníka nestíham čítať,tak s postupne musím dostávať do obrazu.. 😉
Pzdravujem - cmukám - na líčka a ešte raz vďaka 😵

janka_fr
5. sep 2008

Tak uz su tam ak chcete kuk 😉

bejca
5. sep 2008

😕 😨 😨 😕 oooooooooo Janka Julianko uz takto krasne stoji ?? 😅 sikulka je teda ti poviem 🙂 😵 a krasne fotecky 😵 a super vtipne komentare 😀 😀 parada 😵

a dakujeme za gratulacie k zubkom 😉

bejca
5. sep 2008

Anika srdecna vdaka 😎 😀

a este som chcela - Janka aj Julianko vyzera ako keby mal mat hrdzave vlasky aj nas Petko sa tak javi ....

janka_fr
5. sep 2008

Beji dakujeme, snazila som sa nieco vymysliet 😀 😀 😀

Kocky prave na nasom fore nam jedna kocka dala link, ze je nejaka zmena v pravidlach albumov, hodim ten link aj vam sem a mrknite sa na to, lebo mazu albumy 😅

https://www.modrykonik.sk./forum/show.php?vThre...

nika07
5. sep 2008

Jani krásne fotky, tie vybavovačky ti nezávidím, a svatbu budete mať vonku, alebo aj v SVK? 😔

nika07
5. sep 2008

Tami neboj, všetko sa dá do poriadku a budeš stíhať aj koníkovať, teraz hlavne oddychuj, máš na to nárok 😉

Môžem mať jednu otázku, podľa fotiek ktoré máš v albumoch máte krásnu záhradku, to ste si navrhovali sami, alebo záhradný architekt? 😵

lubii
5. sep 2008

Jéj,Janka,krááásne fotky 😵 ,tá predposledná je nádherná 😵 😵 😵 A ako pekne už stojí 😉

bejca
5. sep 2008

Janka my sme sa brali 11.11.2006 😀 😀 xixixixi takze podobny datum 😵 drzim palceky aby si papiere vybavila rychlo 😉 a saty ?? no ja som tiez nemala predstavu ale tie co som mala mi padli do oka a bola som spokojna tak neboj nieco ti cinkne co by ti pristalo 😵

Tamita neboj vsetko postupne bude a aj sem zacnech chosdit 😉 teraz oddychuj a naberaj sily 😵

Anika uzi si tu gulas party 😵