Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
21. okt 2007

no co sme kupili : kocik , postielku ,madrac, autosedacku , fusak,zimny overal, zavinovacku ,deku do kocika,deka do postielky,2 plachty do postielky, 2x povlecenie do postielky, paplonik+poduska+ hniezdo -ci ako sa to vola zimnu ciapocku+salik+rukavicky, teplu kombinezku 2x-taku mekulinku , osusku s kapuckou a to je tusim pre mimi vsetko 😉
potom som kupila krowky, a ockovi a bratovi na hrob taku ikebanu k pamiatke zosnulych , dvoje hrube ponozky po 5 ks xixixi lebo sme mali stale mokre nohy no otras baby to pocasie a keby ste videli chudaka mojho muzicka ,,,a ani nepipol hned rano 6.00 este bola tma sme kupili tu postielku a cely trch ju niesol a este sme aj zabludili ...lebo nebolo nic vobec vidiet bola tma ako v rohu a strasne snezilo :-P okolo 6.45 sme sa nasli kde sme vlastne 🙂 to uz sa rozvidnievalo a kupili sme kociarik a potom uz postupne zbytok 🙂
dnes ma strasne boli hlava 😝 cely den fuj tak sme lezkali aj teraz poobede 🙂
ak chcete kuk do albumu ale vsetko tam este neni - az ked sa mi bude chciet 😝 a hlavne musi byt postielka zlozena 🙂

bejca
21. okt 2007

vladka z muzickom to mam aj ja asi tak ako ty 😀 tiez bol zvyknuty - ze stolcek rozprestri sa 😀 a stolcek uprac sa 😀 a aj z celym bytom to tak bolo xixixix ale teraz uz co to pomaha 😀
dakujeme ze ste na nas mysleli 🙂a som rada ze sme uz doma 😀

annika
22. okt 2007

Jeejjj!Bejca, kúpili ste krásny kočiar aj vecičky! Ty, počúvaj, ostal tam na trhu ešte voľačo, alebo ste odniesli všetko?xixixixi. 😀
Aj ten váš psík je krásny. Ako sa volá?
Vítam novú maminku aj s dvojvaječníkovými babulkami! Dvojčatá sme tu ešte nemali, len trojčatá... 😀 😀 😀 Aj moje tehulkovanie sa začalo s otázkou doktora: A máte v rodine dvojčence???
Vyzeralo to v 8 tt., že to budú dvojičky, ale o dva týždne na to už tam bol len jeden živý plod... Druhé sa vstrebávalo, či čo.Tak som musela ostať na PN-ke...

bejca
22. okt 2007

anika dakujem 🙂 a ostalo neboj a kopa 😀 maju tam vsetko mozne od vymyslu sveta 🙂 ale kopa veci nama pofotenych - teda tie co sa postielky tykaju 😉 to az ked zlozime postielku 🙂
a nas havko - no to je pudlik Beninko 😀 len dufam ze nebude ziarlit a robit malemu zle ... ved uvidime 😀

annika
22. okt 2007

Beninko bude určite rozumný, neboj sa.
Aj ja som dala fotku o postielke do albumu, už nám tam len malý chýba...
Dúfam, že tam čoskoro bude spinkulinkovať. 🙂 😵
Dnes nemám náladu nič robiť, akurát som dala do pračky prádlo a zapla som. Mala by som aj variť niečo, aby mi doma neumreli od hladu, kým ja som v nemocke. Ty robíš dnes? Už si sa oddychla od tej cesty?

bejca
22. okt 2007

tak dufam ze si benik zvykne 🙂 ine mu neostane asi 😀
ja pojdem poupratovat 🙂 trosku xixixi iba tak na oko 😀 lebo ako stale hovorim ja mam zakazane vsetko 🙂 asi aj dychat xixixixixixi
varit nebudem coo to nam nabalila vcera svokra 😀 chvala bohu - inak by som neupratovala 🙂
a do prace idem poobede o 13.00 odchadzam - pride pre mna mangel 😀
a uz mi je celkom v poho 🙂 uuz je to lepsie 😀 dakujem 🙂
anika vies co som sa ta chcela opytat ?? mam dilemu kam s postielkou ??? ci do spalne k nam alebo s malim budem hned v detskej aby som muza nerusila a ked bude plackat alebo chciet papat , prebalit aj tak budem mat vsetko v detskej - takze vlastne budem musiet maleho zobrat a ist do detskej ... neviem ... porad hod mi tvoj nazor 😀 diiiiiiiiiiiiiik 😀

bejca
22. okt 2007

ozaj a vy ako ste dufam oki 🙂 a Robko poslucha 😀

vladkaz1
22. okt 2007

Ahojte kocky!!!! Tak sa hlasime teraz po vikende aj my.Nic atraktívne sa neudialo prezili sme vsetko, dokonca som aj varila a upratovala.Beji jaaaaaaj tak sa tesim stebou mam rada strasne nakupovanie a muselo to byt úžasné nakupovať tolko veci .Jak poznam seba tak by som sa uplne vyzivala v nakupovani hehe 😀 .Mne uz chyba len madrac inak vsetko mame.A na tie opuchy si davaj pozor je to nebezpecne mne to stale prízvukuje doktor ze ked budem opuchat tak mu to musim oznamit.Annika to je mi luto ze si musela sprdnut troska deticky ale aj to je treba raz za cas.Prave som zjedla 7 chlebou vo vajci baby ja mam od piatku normalne zravu, tolko co sa domna zacalo mestit to neni ani normalne ,mangel len namna cumi co zjem.Vcera ma pochytila chut na sladke a nic doma a nechcelo sa mi ist do tescka tak si predstavte ze som zozrala pol sacku granka 😀 .NO povedzte je to mozne??? Len som troska nestasna padlo mi dole brusko dost a spravili sa mi strie cervene asi 4 na podbrusku kremujem kremujem a nic platne.BUdem mat popukane brucho. 😝 A este vitam novu tehulku 🙂 tesime sa napis nam nieco mi ti odpiseme 🙂 .paaaaaaaa 😉

bejca
22. okt 2007

vladka ahoj 😀 no ved doki som v utorok spominala ze mi trochu nad ponozkou zapuchli ...ale inak som nemala nic ... to az v sobotu na vecer som uz mala taky pocit ako keby som valce mala a nie nohy od kolien dolu 😝 ale to asi ze od 00.00 do 19.00 som bola na nohach a nemohla som si lahnut 🙂 aj teraz mi trochu puchnu ale nie tak ako vtedy 🙂

vladkaz1
22. okt 2007

Ahaaaaaa tak potom fajn .musim ficat ideme babke tak zatim majte sa krasne 😀

annika
22. okt 2007

No, Robko poslúcha zatiaľ, vytŕča si vždy niečo, ako keby hľadal cestu von, len nevie ktorým smerom vyraziť...xixixi
Čo sa týka tej posteľky. Keď máš miesto a samostatnú izbu zariadenú, tak by si tam mala dať aj postieľku. Ale len vtedy, keď tam máš posteľ aj ty. Aj my sme spali zvlášť, kým dcérka neprespala noc. Aj manžel bol takto vyspatý, však niekto musí chodiť aj do roboty a zarábať, nie? Aj malý takto zvykne na svoju izbičku.
No, u nás to teraz je postielka v spálni. Už nemáme miesto inde, dcérky majú vlastné izby a nechcem ich presťahovať. Teraz manžel bude spať v obývačke. Má tam veľký gauč, aj pohodlný. Som zvedavá ako to bude vyzerať u nás... 😕 😕 😕
Vladka, s tým hladom a papaním som na tom tiež tak, v poslednom čase sa zobudím ráno o štvrtej, že som hladná. Ja sladkosti nemôžem kvôli cukru, ale vypijem si pohár mlieka a to mi stačí do rána.

vladkaz1
22. okt 2007

Tak baby mi mame postielku vedla postele kedze mame len 1 izb. byt takze ziadna vyhra.Prave som prisla od babky a som taka spokojna.Je to take pekne ked vidíte vyše 70 rocnych dôchodcov ako luskaju orechy 🙂 A ta rodinna pohoda obydvaja sa tam smohlali po dome taky dvaja popletkovci,no sranda.

annika
22. okt 2007

Ja, som sa vrátila teraz z monitoru, ten zas nič neukazoval, žiadne kontrakcie, kopčeky na dolnom diagrame. Malý asi zaspal, museli ho budiť, ináč aj ja som skoro zaspala tam. Však u nás je strašná zima a studený vietor a už skoro tma. Neznášam zimu!!!

bejca
22. okt 2007

anika 😀 😀 pekne si to napisala o Robkovi 😀 hlada cestu von 😀 sa tu usmievam 😀
a s tou izbou tiez tak nejak nad tym rozmyslam - ved ked budeme aj s mimi v spalni a naozaj bude plackavat a ja neviem co - ved sa mi ten muz nevyspi a ako bude chodit do prace ... ☹ a v detskej izbe mam dve valandy takze ziadny problem 🙂 a este ich chcem dat aj dokopy -aby bolo letisko 🙂 tak asi to spravim tak 🙂 dakujem 🙂

annika
22. okt 2007

Fuj, ja som najedená, holky! Dala som si huspeninu s cibuľou a teraz tu ležím so stiahnutými nohavicami a fučím ako neviem čo...Tak to je výkon! Ja sprostá, načo ja robím takéto veci????? Dopadla som ako ty, Vladka s tou kačicou minule.Pomooocccc!!!!!

bejca
22. okt 2007

😀 😀 vy pažravkyne 🙂xixixixi dufam ze ti to prejde 🙂 ale taka dobra huspenina neni zla 😀 hlavne ze vam chutila 🙂

vladkaz1
23. okt 2007

😀 😀 😀 iba sa skerim ked to citam.Annika zarob si nejaku dobre bublinkovu vodu nech to vygrgas lebo ja som fucala cele 2 dni,chudatko moje ☹ .Beji pockaj ked to chyti aj teba 🙂 to bude narez 😉 .Ja dnes v poho vcera trocha pobolievanie podbruska ale to moze byt aj pocasim.A uz mam kolko razi neprijemny pocit medzi nohami uplne dole ako keby sa tlacila von mala vcera som to tak pocitovala a bolo to neprijemne ale prezila som.Anni stoho si nic nerob ze ziadne kopceky neboli ja som aj kopceky mala teda kontrakcie a poslal ma ajstak domou .

annika
23. okt 2007

No, dnes sa mám už lepšie. Ale holky v noci to boli sny!!! Horor, také divoké sny som už dávno nemala! Huspeninu nechcem ani vidieť!
🙄 🙄 🙄 Tie brušné krče dolu mávam aj ja. Vtedy sa musím postaviť a čakať, kým to prejde.A skoro sa pocikám pritom.... 😝 😝 😝
Dnes idem ešte do poradne, ale len večer o siedmej mám termín. Som zvedavá, kedy ma pošle do nemocky.Budem na dibetickej diéte, aspoň nedopadnem tak ako včera...

vladkaz1
23. okt 2007

Ty tam chodis nejako casto to aj ja posledny tyzden budem chodit takto stale???Mne sa nechce pritom cikat ale je to skor taky neprijemny tlak smerom von a potom mam pocit ako keby s ruckou ma skrabala do steny tam dole a to je fest nechutne zvnutra take skrabanie.Mavas to aj ty??Stastie ze ti to preslo tak rychlo, chcela som ti napisat aby si sa pokusila sa neprezierat ale je to uplna blbost musim sa nad tym zasmiat vlastne sama nad sebou ked sa ja prezieram jak zerava a chcem radit hehe 😀 😀 😀 Aniika a vlastne ty si diabeticka??? Ked si mi pisala ze nemozes sladkosti? To by som ja umrela bez sladkeho. 🙂 Tak sa drzkaj v poradni ja idem az piatok a pritom mam termin stvrtok.Inak zmenila som na poslednu chvilu porodnicku za doktora.

annika
23. okt 2007

Týždenne raz tam chodím, naposledy to bolo minulý štvrtok. To škriabanie mávam aj ja, mne sa to páči. Je to taký príjemný pocit, keby to bolo také hladkanie bruška.Ale ja to mávam okolo pupka.
Ja mám od 28 tt. gestačný, tehotenský cukor a od 34 tt. si musím pichať aj inzulín. Diéta nestačila... ☹ Takže ja sladkosti nemôžem, len mäso s mäsom a trošku prílohy. Teraz sa mi zdá už všetko ako veľmi sladké, dokonca aj light kolu pijem s minerálkou, čaj bez cukru, proste všetko.

vladkaz1
23. okt 2007

tak to je zaujimave ale urcite sa da na to zviknut ako pises.

annika
23. okt 2007

Bože, ja som už v 40 tt?????? Teraz som si všimla hore vedľa môjho mena! Mein Gott!

vladkaz1
23. okt 2007

hlavne nie panika 😀 s kludom moja

annika
23. okt 2007

Ja som kludná, Ja som kludná, Ja som kludná, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!

mima07
23. okt 2007

tak som vas prisla pozriet este ste 2 v 1 ja som myslela ze ked zacalo prsat tak ste sa annika a vladka rozbehli do nemocnice ale asi si budem musiet na fotecky miminiek pockat 😉

Inak my sa mame fajn zajtra ideme na poradnu tak som zvedava kolko bude maly vazit som ho merala a ma 59-60 cm. Uz davam aj nutrilon lebo mi nestacilo mlieko je taky hlados ked nedostane presne ked on si zmysli tak je strasny rev este ze byvame v dome lebo by si susedia mysleli ze ho tyram 🙂
Mame uz aky taky rezim tak sa z toho vytesujem a hlavne maly uz trocha dzavoce tak je sranda.

Tak tehulky drzte sa a babulky co vam tam svieti 38 a 40 sup do porodnice

bejca
23. okt 2007

mima Alex je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny 🙂 😀 jeeeeeeeeeeeeeeej aj ja uz chcem 🙂 😉 ale az vo february xixixi ma cas Petko malinky 🙂 este mu je v brusku dobre 🙂
a nase kocky su este chvala bozku 2v1 xixixixixi len sa nam prezieraju 😀 cakam kedy to chyti aj mna 😀

kocky aj mna pobolieva podbrusko a fakt ma to uz stve ☹ a taky zasa ako aj tlak keby som mala zo spodu 😝 ako ked som mala tu placentu dole ...ja neviem ci je to to tvrdnutie ci co ...a doki ma dovcu a idem k nej az 12.11. ...no neviem ...ak mi to neprejde behnem asi k mojmu tu dokimu 😖 ale kopanceky citim 🙂 co som rada 😀

mima07
23. okt 2007

bejca to tvrdnutie som aj ja dlho nevedela ze ako to je ale ked mas ten divny pocit dotkni sa bruska a ked je ako kamen tak to je to tvrdnutie ale ty s tym este radsej nestras

bejca
23. okt 2007

take ako kamen som ho este nemala -aspon si myslim 😅 to asi ako sa tam Petko otaca alebo co tak mam asi taky pocit ....😅

mima07
23. okt 2007

to je dobre ze si take nemala na to mas este dost casu. Kde sa chystas rodit v Trnave?

bejca
23. okt 2007

si ma trochu ukludnila 😅
neviem ale dumam ze ked chodim do BA k doki tak pojdem aj tam rodit ... neviem este som s nou neni dohodnuta ... uvidim 🙂