Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ellla
6. nov 2007

annika - zo srdca ti gratulujem. maly je kraasny. pekne opisujes po city po porode, aj my sme s muzom plakali. no ja som prisla tiez do porodnice len na 3 prsty otvorena a do dvoch hodin bol maly na svete. nastastie som sa tak nepotrhala, ale ten nastrih - joooj. prajem vam aby ste si toho drobceka u zivali aspon tak ako my traja.

ellla
6. nov 2007

bejka - nestrachuj sa viac ako je treba. je to presne tak ako pisala annika. o akych bolestiach to hovorite? 🙂 v momente ako dostanes ten uzlik stastia do narucia zabudnes na vsetku bolest.

bejca
7. nov 2007

ahoj ella som rada ze si prisla kuknut 😀 a ved ja viem -a tiez viem ze to bezbolestne nemoze byt - nech sa narodi akokolvek 😀 a kazda z nas sa boji verim tomu 😅 ale vydrzime 😀

annika
7. nov 2007

ahojte! Čauko Ella! Bože, ty už máš trojmesačného drobčeka! Jak ten čas letí! Veď teraz sa ti narodil... 😅 😅 😅 Dcérka ti pomáha? Moje sú zatiaľ dojaté s tým malým, nevedia sa vynadívať, zaujíma ich viac, než internet. Prídu zo školy a hneď sú pri Robkovi . Neviem dokedy to bude trvať, ale dúfam, že čo naďalej.
Ináč dnes sme mali dosť dlhú noc, Robko bol hore a plakal od jednej do druhej. Pritom mal štikútku , pokakal sa dvakrát.
Dnes ideme na tbc očkovanie a do poradne. Už by sme sa mali aj chystať, tuším. Zatial pá!

vladkaz1
7. nov 2007

tak ked vas pocuvam je to super ked sa radujete aj ja sa budem 😀 .Paci sa mi Annika ze maju tvoje deticky zaujem o maleho,urcite je to super ked sa tak pozeras na svoju rodinku.Beji neboj sa nicoho ved to nejako prezijeme, budeme musiet 😀 Ja viem ze teraz na teba dolieha panika ja som to ties mala uplnu paniku a depku zo vsetkeho ale jako teraz prenasam tento tyzden uz som stoho tak unavena ze nemam cas ani mysliet a budem rada ked ma to chyti same od seba.Anni presne na toto ma upozornovala doktor ze je lepsie vyckat nez to siliť pretoze sa tamm moze stat nieco necakene a na zodpovednost si to nikto nezoberie.Dnes trocha krvacam,ale zajtra idem zasa doktorke tak mi povie.pa kocky a drzte sa .Vasa mlada 😀 😀 kamoska s Luckou.

vladkaz1
7. nov 2007

Annika prave som pozerala vase fotecky tak to je skvostík teda ti poviem nadherny!!!!! 😉

ellla
7. nov 2007

ahoj annika - ten prvotny osial uz moju dceru presiel, ale aj tak je Samko najdolezitejsia osobka. maly uz pekne pozna nase tvare a na tu jej sa vyskiera, lebo s nim stale nieco doraba. pomoze obliect, prebalit, ked je mrzuty, zabavi ho, ale uz sme celkom dobre zabehnuti, tak to stiham aj sama. stikutka aj nas dost casto trapi a vie sa pri nej poriadne nazlostit - pomaha na to, ked si trochu cucne mliecka. 🙂

annika
8. nov 2007

Ste krásni na tej fotke!Aj ty vyzeráš ako mladá holka.
My sa máme nie moc fajn,Robko zaspal le o jednej v noci, mrvil sa, plačkal, akoby mu bruško bolelo. Aj cumík chcel,ktorý zatial odmietol. O jednej som mu potom dala tie Saab-kvapky, a potom nakoniec zaspal. Ked bol ešte v brušku, aj vtedy kopkal a mrvilm sa pri daždi, keď bolo hnusné počasie vonku...

vladkaz1
8. nov 2007

ahojte tak zasa sme doma.celu noc ma boleli krize uz som myslela ze to namna ide a nic.Rano ked som sa sprchovala zomna vysiel uple hnusny krvavy sopel ja neviem co to bolo ,ale doktorka mi tvrdila ze je to normalne.Mne to take normalne nepripadalo.Som otvorena na 2 cm a zevraj mam prejst par schodov a hned to namna dojde.Dnes som uplne nastvana lebo sa somnou bavila doktorka jak s handrou pripadalo mi to jak keby nieco cakala a ked som jej nic nedala tak sa somnou aj tak bavila.Mame 3500g a sobotu idem znova.Tak co vam uz na toto poviem 😝 musim len cakat.

bejca
8. nov 2007

ahojte 😀
elly aka peknucka fotecka 😀 ste tk krasny 😀
anika a tie kvapky su naco ??? aby som si ich zaobstarala aj ja 😅 pre istotu 😅
vladka tak som dnes na vas myslela 😅 a zasa ste nam domenka 🙂 no tak dufajme ze uz v tu sobotu to bude - budeme drzat palceky 🙂 😉 a ja ti neviem poradit s tou krvou ... nemam skusenost ... 😅 ani s tym ci dat alebo nie ... ja neviem v tomto poradit 😅

ellla
8. nov 2007

dakujem za pochvalu, prave som pridala dalsie fotocky, tak kuknite na nase zlaticko... 🙂
annika - my sme spavali celkom dobre, ale teraz sa to trochu pohorsilo, tak dufam, ze je to len prechodne. minulu noc sa budil aj po hodine a vzdy chce mliecko. vela nespapa a hned zaspi, asi zo mna robi cumel 😉 . hladny teda asi nie je, ked mu staci par cucnuti, ale bez toho nezaspi. dnes to skusim s flasou vody, tu si cez den obcas da, tak uvidim...
vladka - to chce dlhsiu prechadzku, umyvanie okien a dobry sex - trosku posteklit Lucku 🙂 drzim palce a pevne nervy - dobre si pamatam, ze mi bolo tie posledne dni poriadne dlho 🙂

bejca
8. nov 2007

juuuuuuuuuuuuuj elly peknucke fotecky 😀 sak je peknucky 😉 aby som ho neuriekla 🙂 😉

ivcap
8. nov 2007

Vladka, to Ti odišla hlienová zátka z krčka maternice. Do niekoľkých dní by si mala porodiť. Mne zátka odišla ráno a večer sa mi narodila malá 😉 . Tak držím palčeky.

vladkaz1
9. nov 2007

no ta hlienova zatka mi odišla uz pred mesiacom takze neviem ,ale mozno ze sa to uz postupne uvolnuje.Tak to teda dufam ze uz do niekolko dni porodim ,lebo ma stoho uz poraza.Ani neviete aka som nervava.Vcera muz uz opravil pracku prisla nam konecne ta suciastka tak som veselo teraz prala vsetko co mi prislo pod ruku.Dnes ziadne zmeny iba troska krvacam ,taky vytok farebny a ties trocha toho slizu.Mohlo by sa to dnes uz pohnut baby ja som uz nedockava a nervozna zo vsetkeho aj s uplnej blbosti.

annika
9. nov 2007

Neboj sa, už si na dobrej ceste a skoro v cieli. Nevzdávaj sa, lepšie je takto doma čakať, než v nemocke počúvať tie príbehy , čo bolo a ako. Ver mi.

bejca
9. nov 2007

vladka drz sa nam uz len chvilku vydrz 😀 😉 my na teba myslime aj na Lucinku kazdy den 🙂

vladkaz1
9. nov 2007

ved co nam ine zostava len cakat. 🙂

bejca
9. nov 2007

hej vladuska 😀 ale ty to uz mas za par 😉

bejca
9. nov 2007

ozaj vladka a ako sa citis ?? zajtra ides opat ze 😀

vladkaz1
10. nov 2007

no ahojte tak zasa nas poslali domov ze sme bezozmeny pondelok idem znova,musime len cakat kym sa to pohne.Tak sa drzte tehulky ☹ 🙂

bejca
10. nov 2007

ahoj vladka 🙂 tej Lucinke sa v tvojom brusku musi strasne pacit 😉 tak teraz ti budeme drzat palceky na pondelok 😀 dobru nocku 🙂

vladkaz1
11. nov 2007

asi sa jej tam paci az nad mieru 🙂 A vy ako? este pracujes?

annika
11. nov 2007

Ahojte,všetci! U nás tak krásne sneží!!! Hneď mám lepšiu náladu. Aj Robkovi sa páči toto počasie, veď celý deň je taký kludnučký. Ani neplače, ani si nevypytuje mliečko. Len sa tak poobzeráva v postielke a čuduje sa svetom...

bejca
11. nov 2007

vladka 😀 hej este pracujem -ale asi uz iba do zajtra a este dumam ci tento tyzden odrobim alebo kaslem uz na to ... neviem .... ale ak nahodou tak toto bude posledny tyzden v praci 🙂
anika aj Petkovi sa asi paci ked snezi tak ma kopka o 106😀 uz sa asi tesi na buduci rok na sane 😀 a aj u nas nasnezilo od rana peknu kopku 😀 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a ja 😀 milujem sneh - len nie potom tu clapkanicu 😅 ale co uz ... xixixixixi

bejca
11. nov 2007

a my mame s muzom dnes prve vyrocie svadby xixixixi este ze minuly rok takto nesnezilo 😀 sice bola zima riadna aj strasne fucalo ale nesnezilo 😀 ale teraz uz moze 😀

annika
11. nov 2007

Tak gratulujem, nech tá láska nebeská vám ostane až do nekonečna!

bejca
11. nov 2007

xixixixi ze dik 😀 no ked to tahame uz 11 rokov tak hadam este aspon 3 x tolko vydrzime 😀

bejca
13. nov 2007

vladka sa neozvala 😅 tak uz dufam ze od vcera su dve 😀

aja7
autor
13. nov 2007

druime vladke palceky...uz bola na tom psychicky dost zle-myslim si..Tak snad uz su 2 😀

bejca
13. nov 2007

juj ajuska uvidime ako to my budeme potom brat ked nas 6x vratia domenko 😅 dufam ze nie do kelu 😅