Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
6. nov 2009

Ahojte kocky, dlhsie som tu nebola, mala som aj dost roboty - viac cestujem, ale som trochu rozladena lebo vysledky za oktober neboli take ake by som si predstavovala.
A stale sme v riadnom minuse a ked sme to s muzom ratali, tak nerozumieme kde tie peniaze su 😀 😀. Martinko je momentalne zdravy, ale je volajaky mrzos, stale mrauci, tak neviem, ci to zuby, cico, stale by bol vylezeny na vrchných skrinkách v kuchyni 🙂 🙂.
Oneskorene ale predsa blahozelame Robkovi a Juliankovi k narodeninám 🙂 🙂.
Vladka a ty si ako nazivas tehulka nasa 🙂 🙂.

bejca
6. nov 2009

dnes som upiekla 3 torty tak rychlo pozrite ak chcete lebo mi ic asi zmazu 😅

annika
6. nov 2009

Beji, tie troty sú krááásne!!!! Pre synovca....jujujujjjjj!!! Má už 18?????
Azuzi, ahoj! Máte sa fajn. to je super! D8vaj si pozor na toho vášho beťárika, xixixixi RObko len vyťahuje šuflíky a hrabe v nich o 106!!!
A tie výsledky za október....asi k tej kríze nikto nemá bohvie aké super výsledky. okrem našich politikov... takže hlavu hore a kráčať ďalej...nič iné ti neviem povedať...či písať... bude to aj lepšie raz... 😉 😉 😉

azuzi
7. nov 2009

NO Bejca tak z Teba riadna kucharka, a si pamatam ze Petkovi si tortu kupovala, tak si mohla usetrit 😀 😀 .
Annika dik za povzbudenie, no dnes som sa na Martinka ale strasne rozculila lebo stale sa chce hrat s tlakovym hrncom, to ma zakazane a tak som ho dnes vylozila na kredenc a samozrejme ze sa postavil do suplika a dociahol pokrievku spadla mu a rozbila sa tam vo vnutri jedna cast - tak som bola hned aj objednat - treba nahradnu rucku 18 Eur, uz ,ma davno tak hrozne nevytocil, ten hrniec je novy. 😠 😠
Annika inak Martinko hrabe v suplikoch vyklada hrnce na sporak alebo zapaluje ruru a vklada hrnce do sporaka, no hroza s nim 😒 😒 . Uz sa tesim ked ho toto obdobie prejde.

lubii
7. nov 2009

Azuzi 😕 , kedy toto obdobie prejde???? Môj malý včera vytiahol ťažkú pekáreň chleba a hľadal zásuvku, že ideme piecť koláče 😀 . A minule vytiahol ponorný mixér, z druhého šuflíka metličky, pekne ich zasunul tam, kde patria a odišiel z kuchyne. Som ho nechala, nech sa trošku pohrá, až som zrazu z chodby počula, ako mixér hučí 😕 . Samko našiel jedinú nezaslapanú zásuvku v celom byte. Je v chodbe schovaná za skriňou. Myslela som, že ju nenájde a nechcelo sa mi stále to čudo vyťahovať, lebo v chodbe najčastejšie vysávame.

No a včera vytrepal na kuchynský stôl 3-litrovú bandasku plnú vody, odšruboval a vylial 😕 . Ešte šťastie, že stihol len asi tretinu vyliať, zbytok som zachránila. Aj tak sme museli pucovať celú kuchyňu 😀

lubii
7. nov 2009

Beji 😕 , torty krásne 😵

mima07
7. nov 2009

cauko kočky
bei tak ty sa nezdas 😲 😉 torty prekrasne chcem recept na plnku na tu s jahodami, nie ze by som taku piekla ale vyzera to dobre teda snad aj chuti tak by som mohla taky kolac spravit 😉
lubi si ma potesila ze nie iba alex tak strasne vymysla 😀 ja som vcera vymienala na lustri ziarovku a stala som na stolicke a za chvilu som nasla maleho stat ale na stole 😠 normalne sa snazim niektore veci pred nim uz nerobit 😀 ale na druhej strane maly uz samvysava obyvacku 😀 zapnem mu vysavac a uz fachci 😀 mame tam len parkety tak mu to ide

nika07
7. nov 2009

Ahojte kočky,

som sa tu teda riadne dlho neukázala ☹ 😢 😔 😔 , sa teda riadne hanbím,

ako sa máte,
ako sa má naša tehulka Vladka,
Annika ako baby v škole,
Beji super krasne tortičky, asi si budem objednávať u teba 😉
Janka ako sa má Jullianko

je tu niekto čo mi podá zhrnutie noviniek 😵

bejca
7. nov 2009

juuuuuuuuuuuuj kocky dakujem vam ste fakt zlate 😵 som rada ze sa vam pacia 😉 a teda boli supeeeeeeeeeeeeeeer 😀 teda aspon tak chvalili 😉

Mima to je klasicka pudingova plnka tusim som ti ju uz pisala a ak nie tak preposlem 😉

Azuzi hej kupovali sme a odvtedy vlastne peciem sama😀 zistila som ze to neni nioc " tazke " na domacu spotrebu staci 😉

Lubi , Mima aj nas Petko tak vymysla 😅

dnes sme boli gratulovat s tymi tortami a teta svagrina vzdy hovorila ze si Petka bude bravat na prazdniny ... po dnesnej 2 hodinovej navsteve sa vyjadrila ze ked bude mat ale 8 rokov tak potom sa mame ozvat 😀

Vladka hej ma 20 😉 a ako sa nam mas ?? dufam ze uz priberas 😉 cmuk

Nika 😀 no ja neviem ani ci by si taku chcela a ani neviem ci by sa taka dala predat 😉 ale dakujem 😵

annika
7. nov 2009

No ahojte, banda!!!! Kde ste boli doteraz???? Nika, nič si nezmeškala, všetci sa máme tuším dobre, až na to, že naše detičky sa hrajú na kaskadérov.... 😨
Ja som dnes bola s Ankou a s dvoma kamoškami v MAďarsku, chcela som si kúpiť pre seba nejaké spoločenské šaty, 28.11. sa chystáme na ples, ale nič som nenašla...tak som trošku v dyleme čo bude...ale ešte mám tri týždne...lenže ani šajnu nemám, kde by som mohla začať s tým hľadaním..,, :roll hrozné je to so mnou...
no, ale dobre ma padlo trošku čavargovať bez Robka, len tak...no ale poviem vám, ten dav ľudí v tom obchodnom centre...to nebolo normálne...
presne ako pred Vianocami... 😅 😅 😅 😅 a že ľudia nemajú peniaze... 🤐 🤐 🤐

nika07
7. nov 2009

Beji určite by sme sa dohodli 😀
ako tvoj manžel s robotou, už je tam kľud

Annika to už začína plesová sezona 😨 ved si pozri požičovne, či idete na viac plesov v sezone
🙂

vladkaz1
8. nov 2009

Ahojte vsetky vas pozdravujem no konecne sa tu zbiehame aj my ze?
My sa mame fajn uz mam take mini brusko ,ale nepribrala som nic este ,sak chvalabohu ved ma to este pocka inak vsetko v poho 18 teho idem na poradnu a 30 teho na sono ... potom vam dam vediet ..
Som rada ze sa mate fakt dobre a srsi tu dobra naladicka .
Beji torty fakt parada ,ja budem nejaku riesit asi s tym tvarohovym kremom co si mi poslala ..
Azuzi no fakt ako pise Mima ze nemas jedineho huncuta doma 😀 mozu si nase deti ruky podat ... to oste u nas doma este ze mame poistku na sporak a trubu ze si ju vypnem s elektriky .. 😅
Nika a ty co nove? mala uz je jaka princeznicka teeeda 🙂 😉 ..
Lubi aj teba pozdravujem a kolko krat na teba aj myslim ze bude chlapec 😅 si tak poviem ... sak Lubka povedala 🙂 a pozdravujem ta 😉
Mima aj ja by som potrebovala takeho pomocnika na vysavanie 🙂 zlaty je ten tvoj Alex 😀 a ze kopiruje to mas pravdu aj Lucka je taka najviacej ma hneva to ze ked opicky kopiruje po detoch ...je jak opica 😅

annika
8. nov 2009

Vladka, super, už pozerám 12 tt...!!!! 😉 prvý trimester máš za sebou....jupiiii!!!
Nika, a akú krásnu kyticu máš v albumíku!!!!je to ozdoba na stôl, že?
Bejca, moja, keby sme tu mali takú dobrú požičovňu...tak si požičiam...ale je tu len na svadobné šaty a na svadby...a tú sú pre mňa moc elegantné... Vieš, ani neviem, čo by som rada...sukňu moc nieeee, nejaký pekný nohavicový kompletík, kostým....ale že kde to mám hľadať takéto tu v Dunajskej??????... 😅 😅 😅 Tu sú buď tie max.do 42-ky obchody, /do toho sa zmestií len polka zo ,mňa..../ alebo Číňania...také že Prostějov, Partizánske...neexistujúúúúú!!! škoda...

nika07
8. nov 2009

Ahojte,

vladi, že princeznička 😀 malá potvora je to, vymýšľa tak isto ako aj Alex a Robko, takže žiadny rozdiel
už aj so spaním po obede máme problém, má v kuse nejaké aktívne baterky 😀

annika to som dostala od mm na výročie svadby 😅 😵 a vydržala skoro 3 týždne

s tými šatami mám aj ja problém, ja potrebujem také koktejlové, ale väčšinou všade maju plesovky, myslím tiež v tých väčších číslach 😀

vladkaz1
8. nov 2009

Nika no 😀 😀 nasa je veru opica ,ja som zahodila dudel a nechce poobede hajat zaspi len v kociku vonku aj to s placom ,v kociku nechce byt uz vobec ale ked mam ist nasim peso to je na hodinu tak ma prejde aj chut ale fakt je do kocika uz dost tazska a krizia sa nam aj kolesa vselijako 😅 ,ved ma 13 kilo ale nejko ju vzdy narvem a hnedd som tam kde potrebujem .
No budem musiet asi kupit bicykel a stolicku a budeme jazdit tak 😀

annika
9. nov 2009

Alebo nejaký súrodenecký kočík... 😉 😉 😉
My už vôbec nekočíkujeme, všade ideme pešo alebo autom. 😉 😉 😉 Kočík mám len na to, keď ideme do Maxu, alebo do Ikea, tak Robko si pekne posedí, kým shopingujeme... 😉 😉
Nika, výročie svabdy! Joj, gratulujem!!! Nech vám to vydrží ešte dvakrát tolko!!! 😀 😀 😀

nika07
9. nov 2009

Ahojte,

annika Ďakujeme 😀

s kočíkom to mame podobne , ako annika, tiež už skôr pešo 😵

Vladi ja som bola v sobotu v Šali a tam som na jednom prechode videla mamičku sa dvma detmi, tá mala kočík a na ňom mala pripevnený taký sedák pre staršie dieťa, celkom dobre to vyzeralo, ved sa skús poinformovať tam kde predávaju taký kočík ako máš ty , či k nemu také niečo neexistuje 😉

lubii
9. nov 2009

Annika, ty nechoddíš do Ikei do Budapešti? Potrebovala by som ísť, a jedna známa mi hovorila, že v Pešti je lacnejšia Ikea a máme to aj Bližšie ako do BA

janka_fr
9. nov 2009

Ahojte,

Vladi jeeejda ale to ide rychlo 😵 inac ak ti mala nechce moc sediet v kociku a ked budes mat druhe baby a budes sa chciet rychle niekam presunut tak si mozes kupit aj taky skatik co sa pridava ku kociku a mala na nom moze pekne stat. Tu to hodne pouzivaju. Zda sa mi to prakticke pre starsie deticky.

Jeeej kocky to ste ma potesili a ked som si vas tak citala tak akoby nasho maleho som videla. Nas maly uz aj perie, my mame pracku v kuchyni a ked je zapnuta tak to je v pohode, lebo ma rodicovsky zamok, ale ked je vypnuta tak to si ju sam zapne a minule tam nahadzal svoju tabulku na kreslenie a ovladac na telku a zapol ju. Takze sme kupovali novy ovladac. Tiez si musim davat pozor co pred nim robim , lebo vsetko opakuje. No su to nase pokladiky.

annika
9. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 Janka, to je paráda!!! Vyprať ovládač... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lubi, my chodíme do Blavy, ani neviem kde je v Budapešti Ikea...My sme od Bp. na 150 km... a od Blavy len 60... ale pozrem to na internete..dík za info!

azuzi
9. nov 2009

No Janka a my sme raz ovladac okupali v umyvacke a fungoval, asi sme mali kvalitnejsi ako vy 😀 😀

anajocka
11. nov 2009

baby neviete kedy posielaju povinne na amnio? ja mam teraz 34, ale ked budem rodit uz 35 - kedy sa berie ta 35-ka? diky

annika
11. nov 2009

Anka, vitaj! Povinne ťa neposielajú, ty sa musíš rozhodnúť či ideš, alebo nie. Môžu ti to len doporučiť kvôli veku. Ja som mala 35,2, keď som otehotnela a rodila som mesiac pred mojimi 36.narodkami. Aj ma poslali, aj som to absolvovala ako viaceré mamičky v tejto téme. Bože, teraz pozerám, to bude 4. prírastok u vás!!! Gratulujem!! Cmuk!!!

annika
11. nov 2009

Babenky,kde ste??? Čo robíte v takomto hnusnom počasííí????? My sme už druhý deň len doma, furt pršíííí!!!! ☹ ☹ ☹

lubii
11. nov 2009

tu sme, aj u nás furt prší. Už mám z toho depku. Annika, nepozerala si tú ikeu v Maďarsku? Je to tam ozaj lacnejšie?
Samko si udrel nožku a už druhý deň ho bolí. Dnes síce už vystrájal, ale snažím sa ho udržiavať v kľude.No veľmi sa mi nedarí.

annika
12. nov 2009

Lubi, pozerala, aj ten písací stôl, čo chceme kúpiť Gabine na Vianoce, ale vyšlo to o 2000 Forintov lacnejšie, než tu a to nie je až taká velká výhra, možno, že keby si potrebovala viac tých vecí nakúpiť, tak by sa oplatilo tam ísť. 😉 😉 😉
Samkovi posielame pusinku na boľavú nôžku!!!!cmuk! 😉 😉 😉
No chváľa bohu dnes už neprší.... asi sa dostaneme aj von s Robkom... 😝 😝 😝

vladkaz1
12. nov 2009

Ahojte aj u nas stale prsi ,ale dnes chvalabohu este nie ideme malej kupit draceky, alebo darcek neviem co zbadame v draciku ,chce barbinu ...par veci uz mam ale ona sa vecom nepotesim dostala sveter ,vestu ,tricko ,nove kose na hracky z ikei od nas ,od babky starej zlatu retiazku srdiecko ja som jej tam dala aj krizik a od nasich autosedacku ,tak nejaku hracku chceme este ..a v pondelok ma oslavu tak musim riadne popremyslat baby nad tou tortou ,ale ked nic nenajdem spravim klasika piskoty smotana na studeno babany ovocie taku studenu tortu a bude ..aspon budu jest aj nase deti v rodine ..pozdravujem vas 😵

annika
12. nov 2009

No my v dráčiku vždy nájdeme voľačo....
Vladka, takže v pondelok bude Lucka mať 2 rôčiky! Joj, už je velká slečinka! A ty určite vymyslíš nejakú dobrú tortičku pre ňu. Ja som našla jednu super vyzerajúcu na ino fóre, neviem, či mi to nezmažú ale hodím sem link! KUk
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15171

annika
12. nov 2009

My máme dobošku veeeelmi radi!!!mňAm!!!

vladkaz1
12. nov 2009

Annika nie Lucka ma zajtra 2 rocky ,mame 2 oslavy zajtra jednu a v pondelok dalsiu 😉 Kupili sme jej hokejku a puk teda nas tato ... a barbinu si vybrala sama takze mame podarcekovane uz dost .. 🙂 Tortu idem kuknut Annika dik za radu 😵