Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
21. jan 2010

Janka 😕
Na smrad vyskúšaj ocot 😉

l.lara
21. jan 2010

janka, som sa pobavila, aj ked ty asi nie..ale maly musel byt straasne zlatucky, ako sa snazil akoze spat a pozakryvat to..ako moze mat take male dieta tolko rozumu?.. 🙂 🙂 🙂

lubii
21. jan 2010

veru, oni majú viac rozumu ako si myslíme 😉

janka_fr
21. jan 2010

veru tak, su strasne prespekulovani...

Skusala som uz aj ocot aj Vanish, je to trosku lepsie, ale ja stale citim rybicky.

annika
21. jan 2010

Tak v tom prípade Janka ostal len Briese one touch.... 😉 😉

ozi
21. jan 2010

Janka 😀 , ale musel byť zlatý 😀 , to akoby som videla toho môjho šintra, keď dačo vyparatí 😉

Samko ma dnes rozosmial: maminka, pozi /rozumej pozri/ aké mám zúbky. Ja vravím, krásne máš. A on, aj Maťko má kásne, aj maminka má kásne, ale staká nemá zúbky. Vravím, starká nemá. A on: stakej kúpime, dobe? 😀 😀 😀

annika, umývačka je doma, ešte zabalená, ale čítala som návod 😅 , druhá maturita 😀 😝

detská už je vymaľovaná, už len podlahy/ a potom neskôr dvere a nábytok 😅 /, je pekná, ešte" pracovňu " a kúpelňu dokončiť 😉

annika
21. jan 2010

Ozi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že kúpime,dobe???? to je vtip dnešného dňa.... 😀 😀 😀 😀
Gratulujem k umývačke....uč sa moja, čítaj ty pekne ten návod, potom mi aspoň poradíš...xixixixixi aj ja som včera objdenala tú našu v Andreashope.... 😉 😉 😉 Mali by ju mať budúci týždeň...
😉 😉 😉 😉

ozi
21. jan 2010

no malý dnes nespal, sa "teším", aký bude večer ... 😕

idem dať Sašku spinkať na balkón, a mm vraj pôjde so Samkom von. A ja si môžem oddýchnuť, ale až poriadim kúpeľňu a obývku... a to už budú späť 😀

ozi
22. jan 2010

Ahojtééé a tu od včera nik? 😕

Samko včera nespal, ale dalo sa a dnes zase nespal, asi už mi nebude chcieť spávať 😒

Annika, pridám ešte jeden lepší, čo povedal náš Maťo asi pred dvoma mesiacmi:

Vtedy došiel domov, a vraví:" kamarát mu povedal, že sme mali 3x sex, lebo máme 3 deti a jeho rodičia 2x, lebo sú dvaja , že či je to pravda,

my sme sa ešte večer s mm doma na tom tak rehotali 😀 😀 😀. No ale my sme boli tiež "vzdelaní", si pamätám , mala som asi 10 r. a niekto večer zaklopal, som otvorila a vraj nech zavolám mamu alebo otca, tak som šla, len som vtrhla do spálne a naši ... ,samozrejme, že mia vyhrešili, ale ja som sa na nich hnevala, že načo to robia, keď ďaľšie deti nechcú 😝

ozi
23. jan 2010

čo ste všetky pomreli od smiechu? 😕 😀 😀 😀 😝

l.lara
23. jan 2010

ozi, no mam dost..som sa nasmiala..kde na to tie deticky chodia? 😀 moja starsia dcera ked bola malicka a nieco chcela kupit, tak som jej povedala, ze nemam peniazky a ona ze mami, ved chod vybrat do banky..dlho trvalo, kym som jej vysvetlila, ze najprv by som do tej banky musela nieco vlozit.. 😀

moja mala babika je chorucka, 😔 ☹ rano mala lave ocko nejake mensie, ma ho v kutiku vyrazne cervene, nevyzera to dobre. okolo obeda uz mala teplotku 39,1. dali sme jej paralen, zatial to kleslo na 37,1. inak nie je mrzuta, neplacka..ja som ale hrozna hysterka, ked som videla to ocko, tak som sa rozklepala hned tlak 500, uff..strasne som citliva na tie moje baby.. 😔

ja mam zas oslabenu imunitu, minuly rok som 3 mesaice na to brala lieky, tak za pol igelitky.. buduci tyzden si idem po dalsie + budu dalsie vysledky. som tu rumazgala, ze to dalsie babo uz nebudeme moct mat pri tomto mojom zdravotnom stave.. 🙄

annika
23. jan 2010

Ozi, nestíham, som zničená, teraz som sa vrátila z domu, upratovali sme dve decké izby... 😝 😝 😝 Už ani si zasmiať nemám silu... ☹ ale bolo to vtipné... a keď si spomeniem na podobnú situáciu keď my doma a Anka sa vrátila domov nečakane...hm...vtedy mi nebolo do smiechu nejak... 😅 😅 😅
Lara, posielame pusinku maličkej, nech zajtra už bude lepšie na tom!!! A panikáriť viem aj ja, neboj sa. Ale asi je to už náš osud....
Aj Robko je už druhý týždeň soplavý...&už som bola aj u lekárky, zobrala výter z nosa, pondelok budú výsledky... A Anka tiež chorá, tiež nádcha...nech už je koniec tej zimy...

vladkaz1
23. jan 2010

Ahojte Annika a ako ste sa mali???
Ja som prekvapekna ze my sme neboli chore klop klop ,nonstop sme voku v snehu v kociku a na bobach ja to nechapem ze ani raz nas to neosoplilo nikoho ...dufam ze ani nebudeme inak vsetko oki po straom rastiem ,beriem tie b6 tky na pribratie aj mam uz hore 4 ry kila necele tak sa teskame ale brusko riadne 😀

janka_fr
23. jan 2010

Ahojte,

super prihodicky 😵 , mame sa na co este tesit 😀

My sme mali vcera hroznu noc, maly dostal poobede 40° horucku, utekali sme rychlo k lekarovi a ma zapal pluc, ma chytenu len pravu stranu. Dostal ATB, tak dufam ze cim skor zaberu.V noci sa mu strasne zle dychalo a chcel len spat na mne, tak dnes som bola totalne k.o. Ma to uz stve, bol len 5 dni zdravy a uz zase toto.
Neviete mi poradit nieco na posilnenie imunity?? Ja viem ze sa to na neho vsetko lepi zo skolky, ale niekde som citala o nejakom pripravku na posilnenie imunity a zevraj to pomohlo detom, ktore boli takto stale chore v jaslickach. To som chcela aby sa tam adaptoval a ze pojdem potom do prace, ale takto to asi tak skoro nebude.

Vladka tak to je super, ze si zacala trosicku priberat.

Lara prajem vam skore uzdravenie.

l.lara
23. jan 2010

janka, neskodne by mali byt probioticke kvapky BIOGAIA a asi aj pomahaju..uziva sa 5kvapiek za den, predavkovanie udajne nehrozi. musia byt v chladnicke..

l.lara
23. jan 2010

pisem ako tatar, ponahlam sa..oprava:musia sa skladovat v chladnicke.. 🙂 ja ich uzivam tiez dlhodobo.. dojcensku davku.. 🙂

tu je link:

http://www.biogaia.sk/index.cfm?0F662823BCDD485...

lubii
23. jan 2010

my sme Danielke dávali, keď bola menšia immunal.Je to výťažok z echinacei tuším. Celkom jej to pomáhalo

lubii
23. jan 2010

A Samovi na sople pomáha vyplchovanie slanou vodou. Robíme to každý večer a fakt už dávno nemal sople.

lubii
23. jan 2010

Vladka 😉 no pekne už rastiete 😉 pozdravuj bábätko

Ozi, aj ja si chcem kúpiť nejaké nové zúbky 😀 . Ináč stále keď zbadám tvoje meno, tak ma napadne to,čo si tu dakedy dávno napísala, že má dobré kozy 😀

vladkaz1
24. jan 2010

Ahojte janka to je hrozne luto ze ste stale takto do okola chlavne Julianoko chory ☹ , malinky posielam mu bocenku.
Lubi dakujem velmi pekne ,ano brusenko uz rastie aj babenko tesim sa na sono hrozne.

ozi
24. jan 2010

ahojte, to tu zázračne ožilo 😉 , ale až po mojom odchode 😕 , hmmmm čo to asi znamená......, ale ja vám aj tak nedám pokoj, ešte prídem 😀

lubii, momentálnou vlastníčkou tej krásy je lem Saška 😀 , mm len občas 😀, on je na mlieko alergický 😀

a toľko tu choručkých, tak želám skoré uzdravenie 😉

my sme všetci ok /klop-klop/, takže dúfam, že sa nám to bude vyhýbať najbližších 100 rokov 😅

vladkaz1
24. jan 2010

Ozi ale nie ved oziva tema ako ma kto cas 🙂 , prajem aby vam umyvacka dlho sluzila 😉

bejca
24. jan 2010

ahojte 😵

tak sme doma, bolo fajn , snehu menej ako u nas ..ale nevadi ,bolo nam fajn , deti sa pohrali , posankovali , mali sme aj uraz ☹ pusila som Petka v zone na sankovanie na boboch ...a trochu ho stocilo a narazil do takej tycky ☹chuda male traumu ma zasa na dobre dlho , normalne som myslela ze asi sa mu aj nieco stalo ☹ muz nestihal dobehnut ...viac taku hovadinu nespravim .... co uz ked som vadna 😝 😅 ale inak vsetko v pohode , boli sme aj na Snilovskom sedle - lanovkou na Chleb ...strasne tam fucalo a bola kosa .... tak sme sa len po okoli chaty pomotali ale bolo fajn , pocasie sme mali fajn 🙂 menzes som dostala hned rano vo stvrtok 😝 co uz .,.... musite mi prepacit ale citat nejdem😅 😉 fotky pridam na FB potom pozrite ak budete chciet 🙂

annika
25. jan 2010

Ahojjj, Bejca!!!! Som rada, že ste sa vrátili domov v poriadku a že bolo fajn! 😉 😉 😉

annika
25. jan 2010

😉 😉 A pár fotiek by si mohla aj sem hodiť.... keď budeš mať čas 😉

l.lara
25. jan 2010

ahojte 🙂

Beji, vitaj!!! 😉 😎 😵

dnes som si bola po dalsie vysledky, negativne. neviem ci sa mam tesit, alebo nie... totiz, bola by som rada, keby som vedela z coho to mam..ak bude mat kto postrazit krpca, vo strvrtok by som isla ocnemu a cely buduci tyzden mam dalsie "behacky" 😝 ved budem hlasit.. 😀

annika dakujem, malinke malo teplotu len v ten jeden den, ako prisla, tak odisla. ale zo zubkov to asi nebolo..ziadne nove nevidim.. 🙂 muzik bol u mojho otca pre lipu, ze mame z toho varit caj, lebo to vyborne zraza teplotu..a tusim aj zrazilo.. 😅

vladka, tesim sa, ze brusko zasa rastie.. 😵 😵 😵

janka dakujem a na FB som ti poslala ziadost o priatelstvo. 😵 som na fotke s krpcom v mikulasskych ciapkach 😅

vladkaz1
25. jan 2010

3 dni som nebrala ten magne a uz mam dole kilo ☹

bejca
25. jan 2010

Anika dakujem a jaaaaaaaaaaj ked mne sa tak nechce tie fotky zmensovat 😅 ale snad casom ak budem mat trochu casu 😅 😉

Lara dik 😵 a som rada ze mas dobre vysledky len teda by si fakt uz mohla vediet z coho ti to je ..ale ved snad uz sa na to pride drzim palce 😵

Vladka a preco si nebrala to magne ???

annika
26. jan 2010

Vladka, neboj sa, ja som pribrala s Robkom len + 6 kíl, a to len od 25.týždňa...Joj, vrátila som sa domov -2 kilami!!!! To boli zlaté časy... 😀 😀 😀 😀
Lara, sa teším, že malá je o.k.!!!
Bejca, nebuď takááá, no!!! Pár fotiek 😉 😉 😉 prosím.... 😉 😉 😉 Cmuk!
Mne sa nechce na FB, možno, že je to super, ale nemám tolko času...
😒 😒 😒 😒 😒

vladkaz1
26. jan 2010

lebo soms a na to nejko vyflakla ked malo pijem tak mam take tocaky s toho ,musi sa na to vela pit ,ved dnes zacnem lebo zas mi trnu nohy krce jak hovado ,inak pohoda.
No Annika mne je to jedno kolko kil budem mat ,hlavne nehc je babenko zdrave ,zajtre drzte palceky 🙂
Jaj a chcela som ti povedat ze umyvacku vam tak zavidim kto mate ,ja chcem tiez ale neda sa nam teraz