Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
28. jan 2010

Vladka krasne miery ma Oliverko a super model 😉

Janka tesime sa na stretko 😵 daj potom vediet uz sa tesiiiiiiiiiiiiim 🙂

annika
28. jan 2010

Bože, Bejca!!!!! Tak vy ste dnes prežili svoje!!!! No, ste hrdinovia, fakt! Ja ani neviem, kde je hlavný istič... 😅 😅 😅 😅
Ale ste už doma, tak sa oddýchujte pekne, daj si štanpedlík na ten šok... 😉 😉 😉

annika
28. jan 2010

Ani neviem čím sa hasína elektrika...my máme doma taký hasiaci stroj, flašu, či čo...no ale že by som s tým???? 😅 😅 😅 😅 😅

janka_fr
28. jan 2010

Jeejda Beji, hlavne ze je vsetko v poriadku a ze to Petko vsetko pekne zvladol.

Vladka nadhera 😵 😵 a manzel ma urcite velku radost.

Annika no to je mi luto, ale zase ked maju pomoct, tak radsej ich treba brat. Ono pri stitnej zlaze bud clovek rapidne schudne, alebo pribera a musi si strazit vahu.

vladkaz1
29. jan 2010

Dakujem vam baby ,ano manzel bol hotovy 😅

bejca
30. jan 2010

ahojte

som len na skok ... baby mne je uplne na figu ja s prepacenim nemam hnacku ale ja normalne ze " čuram " cez rit a to mal aj Petko vcera ...doobeda stale vracal aj mna ovracal aj celu kuchynu potom si pospinkal a bolo dobre chvilku .... tak sme isli von s Benikom prisli sme domov a tiez mal taku sracku ako ja teraz az do vecera , jedna kamoska mi poradila hylak tak Petko uz sa zda ze je oki ale teda nasadila som mu dietu a jasne ze aj sebe ... toci sa mi hlava , bolia ma krize , hlava .... no hotova som uplne od polnoci ...ja som si tiez nasadila hylak zatial az tak necitim zmenu snad uz bude lepsie ....otrasny tento rok ako zacal.... 😝 asi sme si nieco priniesli z nemocnice 😒 😠

l.lara
31. jan 2010

ahojte

Beji, to mi je luto ze mate taketo trapenie. ako sa citite? ustupilo to troska? drzim pasticky, nech ste cim skor v poriadku..

nam vcera malinka spadla zo schodov. isli sme na prechadzku, bola naobliekana, tak sa velmi asi ani neudrela. leteli sme na kramare, vyzera byt v poriadku. klop klop klop..do pondelka ju mame pozorovat.

a ja som sa zobudila s takymi strasnymi opuchmi oci, ze som sa hanbila vyjst z izby..naco sedia ti lekari v ambulanciach, ked nevedia pomoct.. 😠 vyzeram ako quasimodo.... 😔 ☹ ☹

vladka, fotecka maleho Oliverka je kraaasna.. gratulujem este raz.. 😵

annika, tie lieky ma mrzia, ale naozaj,ak by mali pomoct, tak radsej nech su... 🙂

jani, bola by som veeeeelmi rada,keby som mohla ist s vami na to stretko.. 😵 si ma potesila. a to sa kde v tej TT stretavate? 🙂 ja mam auto, do trnavy trafim, ale tam by som sa asi nezorientovala..inak, som z Pezinku.

musim utekat, potom este napisem..

krasnu nedelu..

bejca
31. jan 2010

Lara dakujeme 🙂 uz nam je lepsie klop klop len teraz to chyta naseho tatina ....no hruza 😝 ale my to zvladneme nejako hlavne ze Petko uz je lepsie 😉 mrzi ma ze mas stale problemy s tymiocami ☹ veru doktori su asi na figu ked nedokazu nanic prist .... 😠 😒 malinkej letia pusinky som rada ze je oki este stastie ze bola taka nababusena 🙂)) a tesime sa ze sa pridas na stretko 😵

bejca
31. jan 2010

inak ja nechapem ten postup u nas ...tak nas " zdravych " dovezu na detske oddelenie ...tam nas daju kde su chore deti .....co cakaju ze nic na nas neprejde aj ked budeme lenna izbe ??? nechapem preco nemozu mat pre taketo pripady pripravene ale 3 izby niekde mimo hoci za poplatok a ak ten dotycny chce zaplatit tak tam moze ist ... 😠 ja som cele poobedie chcela ist domov na vlastnu ziadost ale akosi nebolo mozne sa dostat k doki 😠 a ani nadstandard mineboli schopne zistit az vecer o 19,30 ze je obasadeny ..... otrasne oddelenie a o deti bez mamicky - boli tam " az " 2 sa nemal kto postarat 😠 strane nieco 😝 v zivote by som tam Petka sameho nenechala .....

l.lara
31. jan 2010

to je hrozne, ides k lekarovi zdrava a vratis sa chora. tych deticiek co tam boli same, mi je luto..ja mam znizenu imuntu ale som v podstate zdrava a tiez ked som chodila po lekaroch s tymi ocami, tak som bola medzi samymi chorymi, kaslajucimi a co ja viem ste kym..som na nervy, neviem, co mam robit. kozna mi povedala, ze nevie co so mnou. ocny mi povedal, ze na tie oci mi uz nic nemoze dat, alergologicka mi vsetko zakazakala ale nic nepomaha. tak som sa pytala ocneho, ze co mam robit a povedal, ze potom uz jedine budeme musiet nasadit lieky..to povedala aj kozna, ale kazdy ma z toho obavy... tak netusim, co su to za lieky, aj som sa bala spytat... 😒

l.lara
31. jan 2010

beji, ozaj, aj som sa chcela spytat, ze ci je aj vas tato chory..a som veelmi rada, ze je Petulkovi a tebe uz lepsie🙂

bejca
31. jan 2010

Lara presne ako pises ... podla mna by mali mat ordinacne hodiny podla toho na co tam niekto ide a taki co maju alergie by mali chodit napr poobede v nejaky den a hotovo 😉

no a nas tato uz je tiez chory ☹

bejca
31. jan 2010

a Petko od podvecera znovu hnackuje ..... rano idem k doki s nim aj sama so sebou ..dufam ze podobnu liecbu nasadi doki aj muzovi tak snad uz budeme oki bola som v lekarni a pani mi odporucila smektu - ale teda to bol boj ju do neho dostat ......a hylak su vlastne probiotika takze to uz nedavam lebo my mame bio gaya ...

muz hnackuje tak ako ja otrasne nieco uz s nami 😝

a dnes som konecne kupila novy fotak aj s videom so zvukom huraaaaaaaaaaa a k fotaku bola aj karta + nabijacka + 2 baterky a 2 baterky este vbaleni supeeeeeeeeer som rada

http://www.sony.sk/product/dsc-s-series/dsc-s93...

annika
31. jan 2010

Bejca, myslím na vás, nech sa dáte do poriadku všetci traja, veru tie vírusové infekcie nemocničné sú otrasné, raz ich" doniesol domov " aj Anka z nemocky, všetkých z nás to chytilo, týždeň sme hnačkovali...no to bol des vtedy... posielam vám energiu, vyskúšaj si čierne uhlie Carbocit či ako sa volá, alebo endiaron tabletky sú tiež dobré, spolu sú najlepšie...Idem kuk foťák, my máme tiež Sony, funguje to super zatial... 😉 😉
Lara, je mi ľúto. že si nevedia rady tí doktori na tvoj problém, len nechápem, prečo ťa neposielajú ďalej na nejakú kliniku, do Blavy napríklad. Keď ti oni nevedia pomôcť, tak to treba riešiť na kožnej klinike, nie???? 😉 😉
My sme včera boli v plese, Anka mala v škole svoj I. tanečný večierok, koniec tanečného kurzu, boli sme 130 cca. a bolo to supeeeerrr!!!! hodím foto z mojej slečinky do albumu. No a Robko spal I.krát mimo domu, svokor ho zobral k sebe a zvládli to obaja na 1-ku...

annika
31. jan 2010

Jejj, Bejca, aj my máme podobný, len 7,2 megapixelový, a je fakt super!!!A my sme nemali k tomu len jedny baterky...Kolko stál?

l.lara
1. feb 2010

annika, ja som s tym bola na koznej klinike v BA.. tam mi kozna povedala, ze nevie co so mnou.. 😕 🙂 dobre, nie? 🙂 ja si teraz snazim natlacit do hlavy, ze mi nic nie je, lebo vsetko je psychika, ale zatial to nejak nefunguje 😀 😀 😀 pozerala som fotky z plesu, mas teda riadnu slecnu doma! (teda, slecny, aby som bola presna 😉) krasna fotka, ako ju odprevadza jej tanecny partner. a aky je hrdy tatino, no bodaj by nebol. 😎 aj ja cem dat malu na tanecnuuu..starsia kedysi chodila, ale nebavilo ju to.. 😒 a Gabika nechodi tancovat? 😉 🙂

jani, dakujem este raz za recept, tofu rizotko malo veelky uspech! 😵 mnaam.. 🙂 muzik vravel, ze to mozem zaradit do jedalnicka a to on je masovy..😀

l.lara
1. feb 2010

pardoon lubii... 🙂 tebe dakujem za ten vyborny recept.. 😵 😵 😵

jani, na teba som myslela v suvislosti s chudnutim.. 😀 ja som tiez najviac schudla, ked som dojcila, ale este stale mam cca 5-7kg navyse. dietku sa bojim drzat, lebo udajne po kazdej diete sa pribera este viac, co u teba zjavne nie je pravda.. 😵 mne pomohlo nejest po 18tej, (teda jedla som, ale vacsinou len zeleninu) ale stacilo, ze som to par krat porusila a tazko zhodene 3 kg su naspat.. 😒

vladkaz1
1. feb 2010

Annika dcerka je teda riadna kockaaaaa!!!!
Ale aj jedna aj druha ale obe uplne ine 🙂

lubii
1. feb 2010

ahojte 😉

Beji, boože len sa liečte. To je fakt, že radšej sa nedostať do nemocnice, bo ešte chorejšia odtiať prídeš

My same zas mali nejaké žalúdkobolenie celá rodina. Začal Samko, on 2 dni aj grckal a potom aj my ostatní, tak sme trochu pôstili.Ale už je dobre

Lara, som rada, že vám chutilo, aj my sme to dnes mali, akurát som dojedla 😉

Vladka 😵 , krááásna fotočka

lubii
1. feb 2010

Annika,super fotky. To mali tanečnú v škole? Moja Danka nič nehovorí, že by šla, ale oni asi ani nemajú, bo oni sú cirkevná škola 😖

annika
1. feb 2010

AHojjj, kočky!!!! Dík za pochvaly, veru máme doma slečinku!!! Lubi, hej, mali to v šole, a ten istý učiteľ tanca ma učil tiež 😀 😀 😀 😀 pred stomi rokmi... 😀 😀 😀 😀 ale neviem ako to robí, on nejak nestarne či čo....

annika
1. feb 2010

Vladka, to sú gény...máme dve dcérky a sú úúúplne inééééé....majú iný vkus, záujmy,proste všetko skoro opak tej druhej... 😀 😀 😀 😀 A Gabina netancuje, ona spieva... 😉 😉 😉 xixixixi

annika
1. feb 2010

Lasra, je mi ľúto, a sa čudujem, že ani na kožnej klinike ti nepomôžu... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 Jedna moja známa mala tie kožné problémy na ruke, pod pazuchou až k lakti, nevedeli už čo s ňou, nakoniec chodila na nejaké ožarovanie či čo... a odvtedy má s tým pokoj...
Bioptron lampu od Zeptera si neskúšala??

soni1
1. feb 2010

Ahojte, ako dlho sa čaká na výsledky z amniocentézy?

annika
2. feb 2010

Ahoj, Soni! Ja som čakala tri týždne a boli to najdlhšie tri týždne v mojom živote.... ale dá sa za určité poplatky to aj urýchliť, tuším za 72 hodín už máš výsledky.

ozi
2. feb 2010

aahojte babule 😉

ja sem ani nestíham chodiť 😒

vladka, to je super, že čakáte chlapčeka 😉 , budeš mať párik 😵

bejca, ale ste si užili , hlavne Peťko, ale hlavne že je v poriadku 😉

soni, ja som čakala tiež 3 týždne 😠 , musím povedať, že pre mňa to bolo dosť stresujúce, som sa nevedela dočkať, bolo to nekonečné, ale našťastie všetko ok a k tomu vytúžená dcérka 😵 😵 😵

ozaj, už sa plazíme 😉 , už musím poodkladať nejaké veci z regála, chodí mi doňho 🙂

Maťo mal v nedeľu 9 rokov, tak sme mali oslavu 😎 , torta úžasná

a mám veľa roboty s prerábkou 😝 , už aby to bolo 😕

azuzi
3. feb 2010

Annika tiez som si pozrela foto tanecnej, mas peknu slecnu. 🙂 🙂
Ozi tak aby ste to uz mali za sebou, boze ja sa momentalne neviem dokopat k nicomu mame tu kopec malickosti, co by bolo treba dokoncit, ale akosi nevychadza 😉 😉
Lara ja tiez bojujem s kg navyse od vianoc hlavne cvicenim, uz som bola dva krat na bezkach, sa vytesujem zo snehu, chodim raz za tyzden na spinning a ked vyjde aj na step aerobik, ale uz to nejde dole tak lahko, tak uvidime. 😉 😉

annika
3. feb 2010

Ozi, ani mi nespomínaj to prerábko, lebo ma už šlak trafí z toho všetkého okolo tohoooo!!!!!! Tak pomali to už ideee, asi nikdy to neskončí...neveer ending story...a vôbec neviem kedy bude game over story...Ja budem 4 dni slamenná vdova...som zvedavá ako to Robko prežije, sotva vie vyčkať večer, kedy ocko príde domov....
Azuzi, asi aj ja sa naučím tie bežky...budúci rok to skúsim! Segra sa učila, ale sa nenaučila... 😀 😀 😀 😀

janka_fr
3. feb 2010

Ahojte,

vidim ze pribudli chorusikovia, tak vsetkym prajem skore uzdravenie.

Annika dcerka

janka_fr
3. feb 2010

no takze odpoved sa mi odoslala skor a