Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. apr 2010

Jeej, Vladi, ty nemáš ani strie!!! 😀 😀 😀

bejca
23. apr 2010

Lara dik 😵

Vladka krasne brusinko 😵

Anika divina vcelku fajn 😵

vladkaz1
23. apr 2010

Anni ale mam neboj ,mam este po malej teraz sa mi nespravili ale po malej veru par mam a je ich dost ... 😝
Beji daj vediet ako dostanes knizku moc sa teskam ,akeho mas dr? prirodzene ste zarobili? 🙂

bejca
23. apr 2010

no tehu knizku netusim kedy dostanem 😀 a dr mam Eliasa ale budem isto opat chodit k tej vybavenej doki do BA 😉 a ako inak ??? 😕

nika07
23. apr 2010

čaute, čaute,

som tu ale dlho nebola ☹ 🙂

Beji, sa tááááááááááááááááááááák strašne teším, a gratulujem, super darček pod stromček 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Janka super fotky, už nech je aj u nás teplučko,
kedy uvidíme nový domček, hod zopár fotiek 😉

bejca
23. apr 2010

Nika dakujeeeeeeeeeem 🙂 😵 a ukaz sa castejsie 😉

annika
24. apr 2010

Haloooo, už sme na druhej strane!!!! Vidím, že keď sa vyčasí, tak sem už nik nechodííí!!! 😉 😉 😉
AJ my sme boli celý deň na dvore, hoci malý je soplavý, ale vonku mu to nevadilo... 😖 😖 😖 Včera s Ankou som bola u doktorky, tie isté príznaky ako teraz má Robko... no a ani mne nie je najlepšie ...asi je to nejaká viróza či čo... 😠 😠 😠
A vy? Ako sa máte? Bejka? Vladka???? Kde sííííí???? SOni, Lara, JAnka a ostatné ???

bejca
24. apr 2010

Anika ja netusim na ktorej sme strane ja nas mam medzi oblubenymi strankami a ja ine uz ani nepozeram ...;-

mne dnes bolo hrozne 😝 tlak som mala 90/60 ...fuj a hlava sa mi tocila 😝 no strasne ale poobede sa mi to trosku upravilo ked sa vycasilo .....ale este sa necitaim az tak 😅 pojdem za chvilku hajat lebo som uplne KO 😝 😉 dobruuuuuuuuuuu

nika07
24. apr 2010

pekný večer,

Annika aj my celý deň na dvore, a mala ako duracelka bez poobedného spania a večer protest , nechcela ísť spať ☹
A ja som uplne grogy 😨

nika07
24. apr 2010

Beji, drž sa a dávaj si pozor 😉

vladkaz1
24. apr 2010

Ahojte nestiham pisat som cely den mimo ,bola som s Lucku u nasich moj renovuje postielku ale je to na prd ajstak bude taka jaka bola co uz .... Beji davaj si pozor neni to sranda ten tlak viem o com hovorim ,ja mavam teda riadnu vrtulu ,sa kolko krat ekd som sama bojim ze odpadnem a Lucka co??? tak si davaj pozor prosim ta .
Prepacte som taka unavena ze nejdem ani citat co ste popisali idem hajat

bejca
25. apr 2010

Nika dakujem 😵

Vladka dakujem aj tebe 😵

ja som s tym tlakom mala vzdy problem ale pri tehu to mam viac 😝 ale casom sa to upravi 😉 len ma stale akosi pobolieva v podbrusku a aj sa niekedy citim tak divno ....potom som nervozna stale ....jaaaaaaaaaaaj uz nech je 30.4. a idem k doki 😅 😉

annika
26. apr 2010

Príde aj ten deň, Bejca! A budem ti držať palce, aby všetko bolo v poriadku. DOvtedy sa šetri, vymysli si nejké passívnejšie hry Peťkovi, a oddychuj vela!!! 😉 😉

vladkaz1
26. apr 2010

Dobre ranko tak tu je dnes nadherny dnicek 🙂
Beji veru ubehne to a zahcvilku budes mavat s tehu knizku a co budes odratavat jak ja ... 😉

bejca
26. apr 2010

Anika dakujem 😵 a vies ako to je s oddychovanim 😝 😕 no dufam aj ja ze bude vsetko oki 😉

Vladka bolo veru celkom fajn , ale poobede sa to opat pokazilo a uz prsi ....... 😒 snad bude zajtra fajn 😉 a verim ze s tou knizkou mas pravdu 😵

annika
26. apr 2010

Vladka? Ona má vždy pravdu, nepoznáš ju???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
U nás ešte len pod mrakom všetko... 😠 😠 😠 😠 a dnes bolo krááásne!!! Škoda, že som nemala na nič náladu... Gabina má vysoké horúčky /39,4!!!/, tak som z toho mimo trošku... ☹ ☹ ☹ Jej kamoška to mala pred dvoma dňami.... no nazdar... 😝 😝 😝

bejca
26. apr 2010

😉 dufam ze teraz ju bude mat na 1000000% 😉

a Gabine skore uzdravenie 😵 a z coho by to mohla mat ?? ale asi to pocko hnusne ze ....😝

ozaj Anika vase deti maju mena po vas ze ?? Gabina je po tebe a Robko po muzovi ze 😉

vladkaz1
26. apr 2010

baby ja este varimmmm drbe mi?????? 😀 😀 😀 😀
nemam vzdy pravdu ,len sa ju snazim mat 😀 😀 😀
Annika to je mi fakt luto ze mlada je chora a s horuckami ,co jej davas???? zrazas jej nejako? ☹

bejca
26. apr 2010

Vladka co ti sisi ???????????????? teraz varis ?? a naco ???? 😕

vladkaz1
26. apr 2010

Beji na zajtra 😀 😀 😀 😀
Robim kuracie kari zavitky v smotane zapekne so syrom to uz mam ,k tomu ryzu ta je v trube uz aj bude a este som robila sosovicnu mliecnu polievocku ,ktora ked som ju vypla sa mi zgrcla tak som ju scedila a dala nove mlieko som myslela ze ma drbne ale uz je dobra ,neviem co sa stalo ......fakt
Zajtra spravim len slany bales holy k poliveke a nehc mi doma daju svaty pokoj s varenim 😀 ,no ale co je to u nas 8 sem zavitkov s kila a pol masa???? nic moj dojde hladny zje to hihi 😅

bejca
26. apr 2010

sa chystas zajtra rodit a muzik aby mal co jest ci ???? 😉 a teda chute robis super 😵 iank ty si podla mna super kucharka ty stale take same specialitky robis 😵 a teda ty varis ako pre armadu 😕 ja len tak max s pol kila masa a mame aj na dva dni 😀

vladkaz1
26. apr 2010

beji tak tak ja uz scem 😀 😀 😀 sak vies ,ale dnes som mala rano taky tlak jak keby sa mi maly posunul dole ,no nic nai unavena niesom ,este mame chvilku cas.
No ze pre armadu ,moj ma moc nechali ,zje vsetko ale ja by som chcela muza co to oceni ... on ked nema pikantne a slane a korenene tak mi povie uslo to ... 😠 😝 😅 ,len koly malej robim veci tak aby vyhovovali kazdemu .
neviem ci som dobra kucharka ,niesom len sa snazim a je to moje ex povolanie tak snad sa namna nieco nalepilo ,ja uz ani neviem kolko krat co navarit Borisovej fajnovej hube ,ved vies ze on len maso od cesta nic nezje ,ani polievky len sladku sosovicnu zje ☹

bejca
26. apr 2010

jaaaaaaaaaaaaaaj tak moj ma pochvalil mozno 3x za 14 rokov 😀 a teda co sa jedla tyka tak ziadne " novinky " skusanie a pod neexistuje u nas 😒 a ty si kucharka ??? ani neviem 😕

bejca
26. apr 2010

a s rodenim mas cas 😉 este aspon cca 3 tyzdne 😉

Anika kde si ??

vladkaz1
26. apr 2010

Ano Beji ja som kucharka 😅
NO chlapi mozu si podat ruky 😝

bejca
26. apr 2010

jeeeeeeeeeej ale to som fakt ze vobec netusila 😵 tak to je supeeeeeeeeeeer 😵

vladkaz1
26. apr 2010

ale vobec ma to nebavi uz ,lebo to robim ako stale do kola ,ved vies jake kvantum ja varim 😝

annika
27. apr 2010

Sorry, včera som musela vypnúť PC, GAbina začala zvracať, tak som bola u nej až do polnoci, mali sme hroznú noc, ale teraz ráno je jej už lepšie, chvála bohu!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Najhoršie bolo, že ani paralen som nemohla do nej dostať, len čaj a pepsi colu...preto si musela dať kúpeľ, to jej o niečo znížilo horúčku... 😖 😖 😖
ALe dnes ráno si už dal hrušku a bebe keksík... 😉

ssonusa
27. apr 2010

ahojte kocky,
bejci este raz blahozelaaaam 🙂

Vladi, ked budes castejsie pisat co vyvaras, tak mozno nacerpame nove receptiky 😎

Anika, aj ty mas "malu" choru? Nasa starsia mala cez vikend tiez 39 teplotu, boli sme na pohotovosti - no comment... 😠
Ta uz je lepsie ale dnes rano zasa mladsia grcala... vraj vecer o 21,30 si dala maslovy chlieb so zavarenou uhorkou (tie chute ma po mne 😒 ) - ja som o tom samoska ani nevedela - pozerali sme telku a ona na chvilu zmizla ako dafor ☹ Tak ho rano dala von a pred chvilou mi muz pisal, ze uz je dobre - uz hra xbox 🙂

Inak som dostala "mrsku" v nedelu - teda ak sa to tak da nazvat - dnes treti den a je to skor spinenie ako mrska,, tak som zvedava do kedy sa to takto bude tahat - a to mam dnes od rana frmol v robote, beham a myslela som, ze uz sa to pusti a nic.. .teraz cakam na jeden tefonat tak vam rychlo pisem...
Bejci ty sa opatruj, Vladi ty sa setri a Gabi, "malej" nech uz je len lepsie a lepsie.... 😉
Tak zatial ahojcek

l.lara
27. apr 2010

ahojte babulky 😵

juuj, ale ste toho popisali..my mame od nedele vecera kasel. sice kasleme len par x za den, ale stoji to za to. bola som malej kupit kvapky hedelix, ale su az od 3.rokov, tak ich musim ist vymenit. ved vedela ta baba, ze to kupujem pre dvojcrocne dietatko, vrr.. 😠 tusim sirup hedel. sa moze uzivat skor.. a nestiham varit cibulove a majorankove caje..jupiii, malinke mi to pije.. 😵 😵 😵 aspon zatial..

janka este somk ti tusim nestihla pochvalit julliana na foteckach na biku..je fantasticky, ako hadze tie pozy. fotecky su velmi vydarene a niekde to vyzera tak, ako keby sa neodrazal, ale slapal ako velkac.. 😉

annika a sonicka, vasim babulkym posielame cmuk a zelame nech sa cim skor uzdravia.. 😵 😵 😵

utekam dovarit obedik ...

papa