Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

aela
22. máj 2010

bejca, aj ty mas krasneho chlapceka, mm by este chcel chlapca, ale ja teda neviem, ci sa este dam nahovorit 😕

vladkaz1
22. máj 2010

@aela ahoj 🙂 ,ozaj mas krasne deticky ,jasne ze sa mozes pridat .
beji su fakt sik pacia sa mi o vela viacej 🙂 aj to sakoooo 😀

bejca
22. máj 2010

aela dakujem 😵a ak sa mozem opytat kolko mas rokov ??

vladkaz1 😀 dakujeeeeeeeeeeem 😀

bejca
22. máj 2010

na Fb som pridala fotky ak chcete kuk 😉

ssonusa
22. máj 2010

@aela ahojcek,,, krasne deturence mas... blahozelam a vitaj... 😀

@bejca krasne saty, aj tie prve boli pekne ale tieto druhe su take slavnostnejsie - tiez som sa bala, ked si pisala, ze cierne, ako budu vyzerat ale su velmi peknucke a svedcia ti

Baby, my mame leto, ja som sa dnes poobede slnila v plavkovom vrchu a krataskoch na dvore,,, jupiiii 😎 zajtra ma byt tiez pekne tak sa tesime.... tu to velmi dlho nevydrzi /aspon minule roky nevydrzalo/ tak si to uzivam ako sa da...

aela
22. máj 2010

@ssonusa a odkialze si? u nas sice doobeda bolo celkom fajn, ale poobede bola pekna burka 😉

bejca
22. máj 2010

@ssonusa dakujem aj tebe 😵 a tiez sa mi zdaju viac slavnostnejsie 😵 ty si teda uzivaj super pocko a chytaj bronz 😉

aela
22. máj 2010

@bejca ja budem s miskou a mm oslavovat v septembri 39 rokov 😀

aela
22. máj 2010

a dufam, ze nie som aj tu najstarsia mamina 😀 😀 😀

bejca
22. máj 2010

no tak to si taky rocnik ako ja 😉 a ja cakam svoje druhe babatko prave teraz takze sup sup navahaj a este skuste toho chlapceka 😉

mima07
22. máj 2010

aela mojmu synovi nic nezostavalo ako to prijat lebo on studoval v amerike ked som zostala tehotna a ked sa vratil tak co uz 😀 😀 😀 ale maju sa radi aj mi dost pomahal tak ja som maximalne spokojna 😉 strasi studuje v zahranici tak ked pride domov tak sa spolu blaznia a mladsi o zboznuje 🙂 aj teraz na leto som starsieho poziadala ci by mohol alexa varovat a slubil ze v pohode 🙂 ja som aj tak nikdy nechcela aby sa musel o neho starat ja som sa musela o 2 mladsich a ako decko som za to segru nenavidela ze som sa od nej nemohla pohnut 😀
sonusa vysln sa aj za nas tu bolo celkomfajn akle strasne fuci
bei idem kuknut

mima07
22. máj 2010

aela neboj nie si ja mam o 2 viac a su tu aj starsie 😉 ale vlastne vsetky sme vdaka detom mladsie to je ta vyhoda mat diet nekor 😀 ked vidia takeho spunta sa boja hadat viacej 😀 😀 😀

bejca
22. máj 2010

@vladkaz1a ako dnes u doki ??? chrobacik posluchal 😉

Mima no mne uz 5xpovedali ci to mame vnuca 😅 😕

ssonusa
22. máj 2010

@aela zijeme v irsku... a toho vetriska a dazda si tu uzivame az az... ale tento tyzden bolo celkom fajn a dnes a zajtra az 25 stupnov... to je na dublin vazne velmi velmi vela...to tu byvalo tak 4-5 dni a po nich si iri hovorili, ze uz leto skoncilo 😀 ale tento rok ma byt vraj este teplejsie (az okolo 30) co tu asi este ani nezazili.... no ved aj zimu tu taku ako bola tento rok este nemali... asi globalne oteplovanie uraduje 😝

aela
22. máj 2010

@mima07 moja starsia dcera velmi tazko znasala, ked som ostala tehotna, vlastne aj na mm ziarlila, mala som ju za slobodna a je velmi na mna naviazana a teraz taketo zmeny, ona malicku brala ako nutne zlo, uz si sice zvyka, ale mam pocit, ze na nu riadne ziarli a ja zase mam pocit, ze si to materstvo omnoho viac vychutnavam a malu si viac uzivam, aj ked uz chodim do prace

vladkaz1
22. máj 2010

@bejca ano vsetko v poho 🙂

bejca
22. máj 2010

Aela ty uz pracujes ?? fuuuuuuuuuuha rychlo 😉 a je super ze si starsia uz zvykla 😉

Vladka som rada tesim sa 😵

pridala som aj dve videa 😉

bejca
22. máj 2010

idem kocky hajat som unavena ako kon 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

aela
22. máj 2010

@bejca mna sa uz dvakrat na ulici pytali, cie to vozim 😀 a spoluziacka zo zakladnej nechapavo na mna pozerala, ci to mam svoje 😀 a ked som objednala zavinovacku, doniesol ju kurier a laura ju preberala a nevedela, ci ma podpisat mojim alebo jej priezviskom a on ze, este ste si nezvykli na nove meno vsak 😀 😀 😀

ssonusa, tak to chapem tvoju euforiu z pocasia, som veru pocula, ze v irsku byva malo pekne pocasie, no my tu mame tento rok irske pocasie tusim 😀 😀

annika
22. máj 2010

@aela, vitaj medzi nami! Dcérky sú kráásne, malá sa narodila na SIlvestra???? 😀 😀 😀
Veru to pačasie aj u nás je na nič... ten chladný vietor odfúkne aj to malé teplo, čo tu máme.... 😠 😠 😠 😠 😠

annika
22. máj 2010

Bejca, dobrú noc!!! A tie druhé šaty ti viac pristanúúú!!!! 😉 😉 😉 😉
Pizza, gratulácia synovi k maturitám!!!!! 😉 😉 😉 pôjde Ďalej na výšku??? 😝 😝 😝
Vladka, boli ste krááásny párik v tých bielych šatách!!!!
Soni, asi budeš mať skorej lepšiu farbu ako my tu na SR... 😅 😅 😅 😅

aela
22. máj 2010

annika, ano mala je silvestrova, mm si to tak naplanoval, mi 3 mesiace pred porodom napisal do kalendara na silvestra POROD!!! termin som mala na novy rok 😀

aj robko aky je pekny chlapcek, mm este by chcel chlapca, no neviem hm 😝

annika
22. máj 2010

@aela a aj ja som tvoj ročník... 😉 😉 😉

annika
22. máj 2010

Ja už viac neplánujem...počkám radšej na vnúčatá...xixixixi

ozi
22. máj 2010

ahojky babulky 😉

aela, ahoj, vítam Ťa u nás 😉

beji, tie druhé sú krajšie 😵 a vyzeráš super, aj Peťko je zlatučký 😵

pizza, gratulky Máriovi k maturite, super 🙂

janka, dík za slniečko, dnes bolo celkom fajn, ináč je to sila, že pred pár dňami sme takmer nosili zimné bundy a dnes sa dalo byť už v krátkom rukáve

vladka, no ale lenivček je Oliverko, mu riadne prehovor do duše...
my 😉

už riadne chodíme, kedykoľvek sa púšťa a prejde kusisko , no zlatá je... 😵 😵 😵 , akurát, že nás zúbky trápia, tak by furt visela na mne 😖 , no ale nech, veď už aj tak je to naposledy, tak si to užívam 😵

Samko má trošku horšie obdobie, nechce poobede spávať, potom je mrzutko, unavený a niekedy hrozný, ale ináč je to moje zlatíčko 😉

a Maťo ,to už je iná kapitola, má iné starosti, ide zajtra na medzinárodný turnaj do Blavy, tak sa teší, ani nevedel zaspať, ešte samozrejme kukal LM, a to vstáva o piatej!!!

aela
22. máj 2010

@anika ale vy to uz mate tak fajn aj dievcence aj chlapceka na starost pre radost 😀 no ale aj ja som myslela, ze jedno bude mm stacit, ale kdeze on chce syna, ved ked som bola tehu, kym sme nevedeli, ze to bude dievcatko, tak nechcel ani dievcenske meno pripravit, len syna cakal 😀

ozi
22. máj 2010

no aela 😉 , tak sa tešíme na ďaľšie tehu 😉

annika
22. máj 2010

Tí chlapi sú veru v tej otázke " psychycky dosť narušení"... 😖 😖 😖
A nevieš s nimi rady...proste to majú v krvi.... 😖 😖 😖

ozi
22. máj 2010

my sme tiež pracovali, kým sme nemali dievčatko, našťastie tri pokusy stačili 😅

ale to som chcela hlavne ja, aby sme mali dievčatko 😵 , našťastie to vyšlo, lebo ďaľší pokus by sa nekonal...

annika
22. máj 2010

Ozi, Maťkovi držíme palce. 😉 😉 😉 Bude to futbal -turnaj? 😀 😀 😀