Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
11. jún 2010

ajja som stale s Petkom jeho len 3 x varovali - 1x krstna spala u nas ked bol zapis v skolke tak sme museli skoro vstavat tak ked sa Petko zobudil sa s nim hrala a 2x svokrovci - 1x to bolo len na chvilku cez den to sme isli nieco vybavovat no a dnes ..a on ked sa zobudi doma nema problem spat by neisiel nikam , ale takto mu to nevadi 😉 a ja mu vzdy vysvetlim ze co a ako a on to chape 😵 je to moj sikovnicek velky velmi ho milujem 😵 lasku moju 😵

annika
11. jún 2010

Beji, mysleli sme na teba tu s dievčatami.... šikovne ste boli doma.. a tá narkóza je fakt na zbláznenie, že? Aj ja som po operácii kolena poslala smsku kamoške...a ani sa nepamätám vôbec na to... 😅 😅 😅
My sme sa kúpali na dvore v bazéniku, včera som bola v tescu a kúpila som takú 185cm* 38cm-ový a predstavte si, aj ja sa zmestím do tohoooo!!!!!! a aj manžel... 😅 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
11. jún 2010

bejka myslim na teba moc 😵 ,davajte si pozor na seba s petkom

l.lara
11. jún 2010

beji, petko je rozumny sikovnicek, ako pises.. 😵 velmi na vas myslim....

bejca
12. jún 2010

dakujem kocky 😵

Anika cakame na fotto 😵

my mame velky bazem 3 metrovy ale ci ho postavime netusim 😅 len ked sme ho kupili sme ho postavili ...odvtedy nic 😅

lubii
12. jún 2010

Beji,to ti robili v narkóze celkovej? Tiež na vás myslím,

l.lara
12. jún 2010

ahojte 🙂

my sice bazen nemame, ale vcera aj dnes sme boli v senci. bolo super, akurat som utopila mobil, ked som malu chytala. ponorila sa bambulka mala ☹ ale nastastie sa nezacala bat vody. klop, klop,klop. a to sme boli len na brehu 2 m od seba. len stratila balans..zajtra mame tiez v plane ist, je to tam take krasne, vynovene..clovek sa tam citi fakt ako na dovolenke 🙂

annika
12. jún 2010

😝 😝 😝 Lara, kde v Senci? pre jazere??? alebo v aqua parku?
Robko bol dnes ako ryba...od tretej do šiestej v bazéne.... 😀 😀 😀 😀 Trošku sa mu pripiekol aj chrbátik... 😅 😅 😅 😅 ale som ho nestíhala utierať s mliečkom... 😝 😝 😝 😝

bejca
12. jún 2010

Lubi hej v celkovej ......a dakujem 😔

Lara a kam to chodite ?? aj my chodievame ale do Aqaparku ...len teda sa mi to tam zda preplnene a predrazene 😠 😒

Anika tak ste mali tiez fajn den 😵

my sme dnes varili u svokrovcov gulasik mnam 😵 Petko sa kupal v druhej casti pieskoviska 😵 ja som si nohy mocila 😀 a kupat mam zakazane az do prveho menzesu 😅 aj ma porazi 😝 😅 🙄

bejca
13. jún 2010

pridala som nejake fotecky z vikendu na Fb 😉 ak chcete kuk 😵

bejca
13. jún 2010

nejake hodim aj sem pre tie co nechodia na Fb 😉

bejca
13. jún 2010

komentare :

polieva mi kvety na balkone , kupka sa a kosi + varime gulas u babky 😵 boli sme spolu volit 😉 tie ostatne su z Kamča tu u nas a ako sa lubime 😵 + posledne 3 su ako trha kvietky a dava mi ich 😉

ozi
13. jún 2010

Dobrýýýýý večer

sme boli cez víkend u mojich rodičov, detičky zlaté, Samko a Saška cestu tam prespali a dnes večer, cestou domou prespali všetci traja, bo aj Maťo bol unavený z turnaja, tak si zdriemol

naša Saška je tiež teraz mrzutá, aj sople má, tak ju zuby trápia, vyšiel nám piaty, a tlačia sa ďaľšie, cez deň len za mnou lozí, a pýta sa na ruky...

ale musím povedať, že zaspinkali aj teraz večer dobre, hoci spali do šiestej v aute

no a v Púchove bola taká búrka, vetrisko, deti spali, Maťo sa bál, zlomilo za panelákom jeden strom na polovicu a prúd nebol niekoľko hodín, ráno všade vetvičky, a vetvy zo stromov, a polámané stomy, hrôza

a u nás teraz idú len MS vo futbale, no aspoň mám čas sem prísť , a v utorok to tu bude vrieť

a prepáčte odbočím, ako ste spokojné s voľbami?

@bejca , malý je zlatý, mne tiež Samko nosí kvietočky, to je také milé 😵

bejca
13. jún 2010

ahoj Ozi dakujem 😵 a teda ste si to uzili u rodicov 😵 deticky zlete mas ako citam a zubaky nech uz vydu nech uz mate pokoj 😵 a sopliky aj my sme mavali vzdy pri zuboch 😝 u nas bol taky vetrisko tiez a Petkosa bal ale teda sprchlo len trosinku 😅

a volby ....ak mam pravdu povedat ja som na politiku moc neni len dufam ze nam horsie nebude 😕 😅

ozi
13. jún 2010

@bejca , neboj, nebude 🙂 horšie, myslím, že bolo treba zmenu 😵

a dík za deti, sú naozaj zlaté, Saška behá ako divá, sa teší, keď sme vonku, Samko si vychutnáva zmrzku, tento rok ju má prvý krát, minulý sme sa tomu ešte vyhli, šak sme sa nemali kam ponáhľať a Maťo sa teší na koniec roka, ako asi každé dieťa 😉

annika
14. jún 2010

Ahojte!!!Pekné ránečko!!!
Ozi, aj ja si myslím, že trebalo už nejaká zmena v tej politike, lebo už to bolo len o arogancii , o agresivite a útokov... 😒 😒 😒 Asi už bude politika inteligentnejšia.... 😉 😉 😉
Beji, vidím, že aj Peťko je všade, kde ho treba, že pomáha ockovi aj mamke o 106...
Aj náš už netrpezlivo čaká na octa, že príde z práce a budú spolu niečo macherovať doma..."pomôžem ti...dobje?" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ozi, veru to dobré počasie chybalo aj našim detičkám...a moje kočkynetrpezlivo čakajú tiež koniec školy...tento týždeň ešte triedny výlet Gabinin , no a má aj skúšku v autoškole...takže to bude perné zase... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
14. jún 2010

Dobré ránko,

u nás víkend super, kupačka , grilovačka, ale som unavená a dnes nadránom tu bola riadna búrka

my ideme zajtra do Prahy na promocie synovcovi, ideme bez malej , už teraz mám obavy, ale snád to prežijeme

Annika, s tými voľbami máš pravdu, snád sa to tam trošku omladilo, a bude sa niečo diať
😉
a Gabča si robí vodičák na motorku? aj Maťo, včera mal posledné jazdy 😨

Beji Peťko je suprový 😵 😵 😵

annika
14. jún 2010

No, Nika, na motorku...na 125-ku... 😉 😉 😉
Jaj, do Prahy by som išla aj ja... 😉 😉 😉
Búrka u nás o tretej v noci...mám noc za sebou, ani nehovorím.... 😝 😝 😝 😝 😝

ssonusa
14. jún 2010

dobre ranko z dublinu 😀
slnko v nedohladne 😝 ale v sobotu sme mali party a pocasie vyslo... super... vcera uz lialo cele poobedie a vecer o 19tej vyslo slnko 😲

politiku tiez moc nemusim, ale suhlasim s vami, ze by sa to snad malo ukludnit a poludstit 😀 dufajme a verme, ved nadej umiera posledna, no nie? 😅

Bejus, krasne fotky,,,,

Gabi, tak drzime dcere paste na ten vodicak... nasa mlada chce ist rovno na auto robit..tu sa jazdi od 16tich, ona ma 17 ale zatial ju od toho drzim dalej... ked vidim tychto soferov tu tak sa o nu dost bojim ... nastastie ma do skoly do 20 min pesi, do obchodu 10 min tak ju to tak velmi nelaka 😠

tak sa zatial majte krasne.... papa

l.lara
14. jún 2010

ahojte 🙂
annika, beji, chodime na jazera, v aqua som este nebola. mne ta priroda viac vyhovuje a navyse nie je sezonna, tak nas to nic nestalo.. 🙂 🙂

annika, pozerala som video, vystupenie v d.k., muselo byt super... 🙂 ja ked som bola na nejakom vystupeni mojej starsej dcery, vzdy som bola velmi dojata.. 😅

beji, fotky krasne, je vidno, ze sa ani chvilku nenudite. inak, aj pre mna trha moja babulka kvetinky.. 😵

musim ist, lebo mala stale nieco chce, nie som schopna sformulovat ani 3 vety...

zatial papa a pekny dnik vam zelam.. 🙂

ssonusa
14. jún 2010

Este k tym zubkom - ja si vobec nepamatam, ze by moje baby mali pri tom ine priznaky ako horucku a hnacku... sopliky absolutne nie, aj tie horucky a hnacky neboli pri kazdom... asi sme mali stastie 😉 Tak sa drzte maminky, co vam sa vam deturence zubkoveju 😀

lubii
14. jún 2010

ahojte

Beji,pekné fotky 😉

Ozi, na zúbky vyskúšaj Chamomilu 15 CH. Je to homeopatikum, vraj pomáha. Ja som nedávala, lebo Samko s tým nemal problémy.

U nás celý deň prší, ale taký je dobrý vzduch, len vonku ísť nemôžme.

annika
14. jún 2010

Pršíííí????? Kde ty bývaš,holka jedna??? U nás príjemne 26 stupňov a 😀 slniečko.... 😉
Všimli sti si, že nám ikony zmizli??? Fotoblok ikonu neviem nájsť... 😲 😲 😲 😲 interná pošta a výkričník sem tam vykukne... 😖 😖 😖

ozi
14. jún 2010

@bejca , som si práve prečítala pár strán dozadu, som nevedela, ani nevieš, ako mi je ľúto, že som sa mýlila ☹ ☹ ☹ , mrzí ma to 😢 , ani neviem, čo napísať... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢, držkaj sa

@lubii , chamonilu mám doma, malej som ešte neskúšala, ale Samkovi veľmi nezaberala, zatiaľ v noci spí ako tak dobre, cez deň je mrzutejšia, uvidím, možno vyskúšam

ssonusa
15. jún 2010

Koceny kde steeee? mate tam asi teplucko a vetrate deturence, ze?

u nas je tiez dnes slnieckovo...snad aj poobede bude takto.... 😀

tak sa ozvite ked sa pokupete, poopalujete a pridete domov....

😎

annika
15. jún 2010

@ssonusa Ja som tuuu!!!!Len mám svoje dni, tak som lenivá a podráždenáááá.... 😒 😒 😒 😒
Ráno ma Gabina vytočila...zase si nevie nájsť občiansky preukaz..nový, čo jej robili pred mesiacom..lebo predošlý stratila....mňa asi porazíííí.... ešte že tu mám Robka,on ma vie rozveseliť... 😀 😀 😀 😀

bejca
15. jún 2010

ahojte

ja mam naladu pod psa a omluvam sa naozaj sa mi vobec nic nechce 🙄 ani citat ani pisat nic .......len som sa prisla ozvat ze fungujem aj ked len tak aby sa nepovedalo 😅

kocka1
15. jún 2010

No ja síce 35 nemám ale v pohode snažíme sa. Dúfam, že niekedy to príde 🙂

annika
15. jún 2010

Bejka, drž sa moja!!! Veď naši vyhrávajú na MS!!!! 53.minúta 1:0
Ináč aj ja mám náladu pod mrakom....čo už? bude lepšie, neboj sa!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marta09
15. jún 2010

Ahojte kočky, po dlhšom čase sa vam ozývam, prečítala som si vas až dnes, bohužiaľ, ako asi väčšinu tu na východe, aj nás postihli povodne, mali sme zaliaty dom, múry su mokré asi na 30cm, bola to pre nás ťažká skúška, dúfam,že už nikdy také niečo nezažijú ani naše deti, nieto ešte my. Tá nešťastná Nižná Myšľa je len o dve dediny ďalej a tam sú ľudia na tom oveľa horšie, som z toho veľmi smutná a súcitím s postihnutými 😢 . ........... Vladi, tebe moja gratulujem ku krásnemu synčekovi, posielame pusinku 😵 😵 😵. Beji, nemám slov, je mi to ľúto, držím palčeky, aby ďalší pokus bol úspešný...... Anika, pred mesiacom som aj ja hľadala Maťkin OP, našiel ho náš tatko-detektív oriešok 😀, čo už s tými pubertiakmi 😅, dúfam, že to rýchlo prejde.